Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Left 4 Dead

Hozzászólások

(#1) soulcube


soulcube
aktív tag

[kép]

kep

Nos ez egy teljesen új multiplayer alapú FPS game lesz.
A játék lényege, hogy 4 embernek bizonyos pályákról el kell menekülnie az őket üldöző elképesztő mennyiségű zombi elől. Lesz itt vasútállomás, kórház, raktár, hotel stb.

A játék tehát leginkább a cooperative módra lesz legjobban kihegyezve. Ennek ellenére tolható lesz majd single-ben is, ekkor a másik 3 főszereplőt a gép irányítja.
Interneten is játszható lesz, természetesen egy játékban itt is csak 4 fő vehet majd részt.

A játék legfontosabb eleme az összetartás, csapatjáték. Aki ezeket nem tartja be és egymaga száll szembe a zombikkal, annak fel kell készülnie rá, hogy a pályáról nem tud majd elmenekülni.

Fejlesztő: Turtle Rock Studios
Kiadó: Electronic Arts
Megjelenés: 2008 október 31.

[link]

[link]

[Szerkesztve]

[ Módosította: tiv83us ]

(#2) Mozso26 válasza soulcube (#1) üzenetére


Mozso26
senior tag

Nagyon jol hangzik és a graf sem lesz rosz. kiváncsi vagyok h single modban milyen mi-t tudnak majd bele varázsolni mert szerintem ez ma már elengedhetetlen. Meg valami olyat is hallottam h a jatekot counter strikések csinálják de az lehet h most baromságot mondtam majd kijavitasz. A lényeg h enyém a 2. hsz.Ilyen még nem volt. :C A linket csak most néztem meg késöbb :B

[Szerkesztve]

(#3) soulcube válasza Mozso26 (#2) üzenetére


soulcube
aktív tag

Nem tévedsz! :) A játékot a CS: Condition Zero készítői csinálják (amúgy rengeteg modot és mapot csináltak már különböző Counter-ekhez)

A fejlesztők ígérik, hogy az MI rendben lesz, segít majd mindenben, nem akad be, használ tárgyakat stb.
Szóval sztem nagyon rendben lesz a single rész is. A multi meg csúcs lesz :R

Gratula a 2. hsz-hoz

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#4) Mozso26 válasza soulcube (#3) üzenetére


Mozso26
senior tag

:R Kár h messze van még a megjelenés. :O Most speciel egyetlen jo jatek sincs amivel ugy igazán lehetne játszani ,pontosan a graw2 ota. Meg nekem nagyon bejött még a Lost Planet.

(#5) soulcube válasza Mozso26 (#4) üzenetére


soulcube
aktív tag

Elvileg a Left 4 Dead is a ''Nagy Őszi Játékdömping'' idején jelent volna meg, de végül is csúsztatták a megjelenését. Mondjuk én nem bánom, mert ha még többet fog nyújtani, akkor azt mondom jól tették, hogy később hozták ki.

(#6) soulcube


soulcube
aktív tag

Két gameplay videó, egy kis kedvcsinálónak:

[link]

[link]

(#7) Kanczy


Kanczy
veterán

ha sikerül hangulatosra csinálni a zombihentet,akkor a coop mód nagyon nagy fun lesz...cimbikkel vállt vállnak vetve élőhalottakat irtani ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8) fpeter07


fpeter07
veterán

Ezt a coop-ot nem nagyon értem :F pc-n is van nem? :DDD

(#9) Kanczy válasza fpeter07 (#8) üzenetére


Kanczy
veterán

LAN-ban lehet majd tolni...a 3 npc-t felválthatják a barátok,így szerintem az éjszakai lanok egyik legnagyobb játékává válhat :R

én a csöves akarok lenni...ő a legjobb arc!!!

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10) soulcube válasza Kanczy (#9) üzenetére


soulcube
aktív tag

Ja! Nem is lesz attól jobb dolog, mint az éjszaka kellős közepén zombikat hentelni! :P

(#11) fpeter07


fpeter07
veterán

Az emberkéknek van vmi speciális képessége? :P

(#12) soulcube válasza fpeter07 (#11) üzenetére


soulcube
aktív tag

Mind a 4 ember egyforma képességű lesz.

[Szerkesztve]

(#13) soulcube


soulcube
aktív tag

A 4 választható szereplő nevei és foglalkozásaik:

Zoey Coen - tinilány egy jómódú családból.

Louis Parker - osztályvezető-helyettes egy kiskereskedelmi boltban.

Francis Barrels - motoros rosszfiú, tele tetoválással.

Bill Calhoun - vietnámi veterán.

Szóval nekik kellene valahogy túlélniük. :P



[Szerkesztve]

(#14) fpeter07 válasza soulcube (#13) üzenetére


fpeter07
veterán

Mik törhetnek az életükre? :)

(#15) soulcube válasza fpeter07 (#14) üzenetére


soulcube
aktív tag

Néhány (99999999) darab, kóbórló, éhes zombi. Na meg lesznek főellenségek is.

(#16) snecy


snecy
senior tag

Várom, csak messze van még a megjelenés :)
Túl sok zombis játékról nem tudok, a Land of the Dead -re emlékszem még 2005-ből, de az nagyon halovány volt.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#17) trassher


trassher
addikt

ohhh boy ez mekkora gammának néz ki. azért ventrillóval vagy skype-al megspékelve a haverokkal elég nagy hentet lehet csapni. ezzel a source enginnel nem si lesz egy gépzabáló állat mint a mostani játékok többsége

Redmi Note 7

(#18) Kanczy válasza trassher (#17) üzenetére


Kanczy
veterán

azt hiszem,sajnos csak lanban lehet tolni...de lehet,hogy ez hülyeség :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#19) fpeter07


fpeter07
veterán

És ha pl: 4-en akarnánk játszani akkor 4 eredeti játék kellene? lém kérdés :P

(#20) soulcube


soulcube
aktív tag

Lehet majd single-ben, LAN-on és neten is tolni. A gépigénye pedig nagyon baráti lesz.
Akinek a Half-Life 2 elindult annak ez is el fog (Source motor).
Szóval semmi akadálya nem lesz a hentelésnek, csak jönne már. :O

(#21) soulcube válasza fpeter07 (#19) üzenetére


soulcube
aktív tag

Dehogyis :D ! Ez nem GameBoy :P Bőven elég 1 game is.
Csak itt lenne már az az 1 game. :O

(#22) cbr688


cbr688
senior tag

ideje lenne kiadni egy demót is most néztem a steamen elvileg 2008 Q4-ben jön ki!!egy ilyen játékot csak epekedve lehet várni,egy nagyon frappáns megfogalmazásban:ez az a játék ami a resident evil akart volna lenni:DD

(#23) Interceptor válasza cbr688 (#22) üzenetére


Interceptor
addikt

Mi bajod a Resident Evilel? Tökéletes játék volt nagy kedvenc és a HL sorozat is az.RE nem akart ez lenni ,ez egészen más.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#24) cbr688 válasza Interceptor (#23) üzenetére


cbr688
senior tag

kár h nem tőlem van ez a megfogalmazás,hanem egy elég nívós(a nevét elfelejtettem)játéktesztelő oldalról...amúgy ha jobban megnézed semmi kivetnivalóm nem volt a re-el csak az h pont a multi hiányzott belőle...:DDD

(#25) Interceptor válasza cbr688 (#24) üzenetére


Interceptor
addikt

játékfejlesztő oldal és nívós... és?:) akkor az ő szavuk szent? ugyan már...

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#26) cbr688 válasza Interceptor (#25) üzenetére


cbr688
senior tag

kimondta hogy szent?elmagyarázom neked:Pök ugyanolyan játék mint a RE csak annyival jobb h lesz multija és ezt egy játéktesztelő oldal is megírta és én a kis "vallásos" pont egyet értettem velük abban,hogy a RE-ből csak a multi hiányzott...csakúgy szájbarágósan hátha megérted mit akarok mondani...

(#27) Interceptor válasza cbr688 (#26) üzenetére


Interceptor
addikt

értem,de nem lehet ugyanolyan mint az RE. Témájában igen, de játékélményben biztosan más,nem azt mondom hogy rosszabb de azt se hogy jobb egyszerűen más.Remélem te is értesz engem:) Az RE az akart lenni ami végülis lett a kornak megfelelően kiemelkedően jó játék volt.Nekem nem hiányzott a multi,mostmár lehet hiányozna, de ha ugyanolyan jó sztori és a játékmenet a kornak megfelelően mint anno az RE nem hiszem hogy anyira hiányolnám a multit. Nem hiszem hogy ez a játék akkora nyomot fog hagyni bennem mint anno az RE de tudod mit megadom neki az esélyt meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#28) cbr688 válasza Interceptor (#27) üzenetére


cbr688
senior tag

végre kezdünk egyet érteni a játékkal kapcsolatban:D,ma már elengedhetetlen a multi egy játékban szvsz...biztos nem fog akkorát ütni mint anno a RE,de nekem hiányzik egy zombiölős játék(a hellgate nem fogott meg annyira...),esélye biztos lesz ,mert mostanában cs-hez meg cod-hoz is jöttek ki zombi modok...majd meglátjuk ;)

(#29) cbr688


cbr688
senior tag

csak jönne már ki vmi demó...

(#30) soulcube


soulcube
aktív tag

Megjöttek a dobozképek az október 31-én megjelenő L4D-ről. [link]

(#31) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Ha ezt is csak ugy tudják törni mint a cs-t akkor valszeg megveszem. Ilyenkor reménykedem benne kicsit. Mert ha ugy sikerül törni mint cod4-et akkor sajna gyenge leszek és leszedem. De steam-es multikat nem tudnak olyan jol feltörni ahogy tapasztaltam(vagy csak single törés vagy erösen kompromiszumos multi és itt nem csak a tört szerokra értem). Szal valszeg meglesz. Persze ehhez az is kell hogy nem 10 fölött legyen az ára.
Kár hogy egyik haver se költ ennyit játékokra. Jo lenne haverokkal tolni.

[ Szerkesztve ]

(#32) west válasza soulcube (#30) üzenetére


west
őstag

ez horror,vagy online fps?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#33) Darth_Revan válasza west (#32) üzenetére


Darth_Revan
veterán

is-is :)
Lesz benne single is, de igazából többjátékos módra gyúrnak a készítők :K

(#34) west válasza Darth_Revan (#33) üzenetére


west
őstag

koszi :) ez source engine?amugy lesz benne offline mod is?singlere gondolok itt.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#35) Darth_Revan válasza west (#34) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Igen Source. Igen lesz benne offline mod is, de a játék igazi hangulatát (és a legjobb játékélmény) a multi fogja jelenteni :)

(#36) janeko


janeko
őstag

ez igazán Lanon lesz élvezhetö, ott összetudnak fogni az emberek.. biztos, hogy kiprobálom, jonnak igérkezik ;)

(#37) Darth_Revan válasza janeko (#36) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hehe, főleg ha egy sötétített szobában van a lan :DDD

(#38) janeko válasza Darth_Revan (#37) üzenetére


janeko
őstag

az alap.. fénybe nemjó :Y , bár a horror játékoknál.. meggondolando ;]

(#39) soulcube válasza janeko (#38) üzenetére


soulcube
aktív tag

Horror játékot akár lanban, akár singleben csakis töksötétben kötelező tolni.

(#40) janeko válasza soulcube (#39) üzenetére


janeko
őstag

igen, aki merész + 5.1-s füles a kötelezö ;] , doom3(?) volt még olyan ami viszonylag tetszet, sötét szobába +5.1-be kicsit merész volt..

(#41) fpeter07 válasza janeko (#40) üzenetére


fpeter07
veterán

kikéne próbálnom a doom-ot de félek hogy megtellik a pelus :DDD

(#42) janeko válasza fpeter07 (#41) üzenetére


janeko
őstag

szerintem, ott volt a játék, mivel alapbol sötét helyen játszodik viszonylag és a sötétbe elbujkálnak a lények, ezért elégé félelmetes, DE csak nagyon jó fülesel, igazán durva... mikor hallod ahogy "üvöltenek" a lények ;]

(#43) soulcube


soulcube
aktív tag

(#44) Tzeentch válasza soulcube (#43) üzenetére


Tzeentch
csendes tag

Hát igen és már megint 2 hetet halasztottak ha ez így megy tovább még az is lehet hogy idén ki se jön :O

Asleep on the Frontlines!!!!

(#45) athomi válasza Tzeentch (#44) üzenetére


athomi
veterán

A karácsonyi vásárt nem fogják elhalasztani. :)

(#46) Tzeentch válasza athomi (#45) üzenetére


Tzeentch
csendes tag

Hmm az igaz lehet de sztem jelenik meg idén is annyi játék ősszel mint tavaly szóval igazi játék kavalkád lesz idén is lehet hogy néhábny kiadó jövőre rakja át a megjelenéseket nem kizárt :(

Asleep on the Frontlines!!!!

(#47) soulcube válasza Tzeentch (#46) üzenetére


soulcube
aktív tag

Mostmár illene jönnie és szerintem fog is. Kíváncsi vagyok mi újat sikerült belepréselniük, hiszen már egy éve is egészen "késznek" tűnt. Igaz a Valve elég maximalista és szereti "sokáig" tökéletesítgetnie a játékait.

(#48) soulcube


soulcube
aktív tag

Eddig nem látott gameplay videó a L4D-ből.

(#49) cbr688


cbr688
senior tag

az lesz a veszte...ha egyáltalán a veszte h sok nagy név mellett jön ki...meg kiváncsi leszek az újrajátszhatóságra...

(#50) soulcube


soulcube
aktív tag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Left 4 Dead
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.