Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Left 4 Dead

Hozzászólások

(#601) Whale válasza Gerr'y (#594) üzenetére


Whale
csendes tag

Köszi!

Majd sikerült beállítani már sokkal könnyebben felcsatlakozok egy egy meccsre!

(#602) Tsumaas válasza BandiHUN (#597) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Vannak még szépséghibái a cuccnak.

Gerr'y: Ez a baj. Nagyon nehéz találni egy jó csapatot... Mindenki a kill-re hajt. Ha a zombi sereg közepébe bevágok egy pipe-ot, akkor haggyák már azokat békén, nem poénból dobtam én azt oda, nem kell még golyót is pazarolni rá...

Hard work beats talent.

(#603) fpeter07


fpeter07
veterán

asszem csak este tok már l4d-ni :( az jobb lett volna ha egész 7végén van akcijó, mondjuk akkor se nagyon tudtam volna jáccani
fertőzöttnek sztem sokkal jobb lenni :)

(#604) Trub válasza fpeter07 (#603) üzenetére


Trub
tag

Én is most pénteken játszok vele elősször. A videókból nem nagyon jött le milyen jó is a játék :D .
Bár fertőzöttként nehezebb együttműködni, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#605) Tsumaas válasza Trub (#604) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Igen-igen. Jó lenni fertőzöttnek, ha van csapatmunka, főleg a Tankot szeretem ;] .
Mint a Crysis Wars hétvégéknél, itt is lehetett volna úgy, és nem csak egy nap.

Hard work beats talent.

(#606) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nah én is ma próbáltam be először, hát kurva jó :) bár zombiként elég nehéz (hamar meghalsz), voltam vmilyen szerveren azt kirúgtak mert játszottam, mondom én most tolom először és nem veszem kurva komolyan, inkább szórakozok, erre menj máshova és kirúgtak, igazából nemtudom mit vártak próbálkoztam rá is ugrottam néha az emberre, nemtudom mit kéne még csinálni, ezek a hülye monitorfejek elrontják annyira komolyan veszik (idióták), egyből besír a szájuk, nah mind1. Elég sokféle képpen lehet tolni, de az lenne ám a jó ha meghaprapnak/megölnek akkor te is zombi lennél következő körben, és akkor már zombiként mennél a volt társaidra :)

[ Szerkesztve ]

(#607) oXyg3n válasza BalaNce87 (#606) üzenetére


oXyg3n
tag

Én is ma próbáltam ki először, az ingyen óráknak hála, de azt hiszem holnap már eredetivel fogom tolni, mert iszonyatosan jó!

(#608) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ezt most nem értem, úgy kb 1 órája írta hogy 2 órám van még hátra hogy toljam, nemrég ránéztem és azt írja hogy 18.5 órám van még, tehát akkor holnap vagyis ma :D is áll még a téma, ezek szerint...ez jó :)

[ Szerkesztve ]

(#609) oXyg3n válasza BalaNce87 (#608) üzenetére


oXyg3n
tag

Nálam is ugyan ez volt a helyzet! Bug-os a steam! :W

(#610) Doki16 válasza oXyg3n (#609) üzenetére


Doki16
addikt

Nem Bugos csak meghosszabbította a steam az akciót.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#611) RasHaN


RasHaN
aktív tag

látom szerzett pár hívet a cucc :DDD
megéri megvenni, én nemtudom abbahagyni régóta :N
főleg egy fárasztó nap után... ma lett meg a negyvenegy-ezredik halott zombim ;]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#612) Trub válasza Doki16 (#610) üzenetére


Trub
tag

Ezaz! :D Sejtettem, hogy megfogják hosszabbítani. Majd délután még tolom egy kicsit!

(#613) ProEvoFan válasza Trub (#612) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

ma reggel én is csodálkoztam egy nagyot:)
már nyomtam egy meccset multiban
jó játék, nagyon tetszik, kár h nincs rá pénzem:(

(#614) Tsumaas válasza RasHaN (#611) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Te elvetemült zombi vadász. :R
Mellesleg nekem is megvan a játék, haverok letöltötték, és megy az állatkodás. Ideglevezető egy játék. :DDD

Hard work beats talent.

(#615) csoli31


csoli31
aktív tag

Szevasztok!
Nekem nagyon bejön ez a játék! :R Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én a CoD szerű fps-el nem tudok multizni mert engem minden 2. másodpercben kinyírnak. :((( Viszont ezzel más a helyzet. Ebbe coopban lehet játszani, és nem nyírnak ki minden másodpercben. Mellesleg az tetszik benne a legjobban hogy akár lehetek zombi is. Ha nem lenék anyagi válságban (nem kellene tartalékolnom) akkor már holnap megvenném a Steam-en keresztül, mert az 5 ezret nagyon is megéri. Pláne a magam fajta nem komoly játékosnak, aki nem a pontra hajt, hanem csak egy kis kikapcsolódásra! Az öcsémmel játszottam tegnap versust, és valami eszméletlenül elszórakoztam zombi ként, még annak ellenére is hogy hamar kinyírtak. De akár ember ként is hatalmas élmény irtani a zombikat. Az is tetszik benne hogy egymásra vagyunk utalva. Magyarán nem érdemes elszakadni egymástól, mert annak halál lehet a vége.

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#616) BalaNce87


BalaNce87
addikt

egy orange boxot hozzádvágnak 3k ért, ez meg akciósan is 5 ruppó:) Hol van az arányosság embör?

(#617) fpeter07 válasza csoli31 (#615) üzenetére


fpeter07
veterán

zombiként télleg nem élsz 2 percig, egyszer megtámadsz vkit és 80% h meghalsz :D
mondjuk ha véletlen egyszerre támadtunk (zombiként) akkor nyertünk :D

(#618) oXyg3n


oXyg3n
tag

Nah én megvettem a gamet steam-en, hát így azért 7.000 Ft.-al jobban jöttem ki mintha, boltban vettem volna meg 12.000-ért! :))

(#619) BandiHUN


BandiHUN
veterán

esetleg még érdekes lehet a Killing Floor nevű cucc is,srácok,ez 6 fős koop,és itt több fegyver van,de gondolom elsősorban hentre lesz kihegyezve,jó véres láthatólag,és kellően elvont :DDD igaz csak 14-edikén jön,de én beneveztem rá a 12 eurót előre,annyit táncsak érni fog...és ezt SDK-val adják ki rögtön,várhatóak lesznek házi modok és pályák is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#620) fpeter07 válasza BandiHUN (#619) üzenetére


fpeter07
veterán

hát sztem elég gagyin néz ki, de coopba jó lehet :D

(#621) keIdor válasza BandiHUN (#619) üzenetére


keIdor
titán

Tetszik, meg is veszem! :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#622) BandiHUN válasza keIdor (#621) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,nekem is az volt az első,rögtön dobtam is rá azt a 12 eurót...pont jó lesz akkorra,amikor a L4D-épp felb...a az ember agyát,mert birkákkal hoz össze a sors,vagy csak simán hentelhetnékem támad :) mondjuk infó igazán nincs sok róla,reménykedem némi feladatmegoldásban,ilyesmiben,ha már kifejezett coop-ot emlegetnek,nem csak multiplayert,majd látjuk

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#623) csoli31


csoli31
aktív tag

Szevasztok!
Mégis csak megvettem a L4D-ott. :DDD Ennek örömére játszottam is egy versust 2 órán keresztül! :U Alig bírtam abbahagyni, mert nagyon ment a mi csapatunknak. Zombiként és ember ként is nagyon összejátszottunk, aminek az lett az eredménye, hogy kb. 700 ponttal vezettünk mielőtt én elbúcsúztam tőlük. Az volt a legjobb mikor sikerült összehangoltam letámadni őket. Na az ellen nem tudtak semmit csinálni. És ez a második játékom aminél ha bekapcsolom a térhangzást (5.1), akkor tényleg úgy is hallom, nem pedig csak sima stereo-ban. Pedig csak egy integrált hang karim van. Így lehet tudni hogy éppen honnan támadnak. Imádom ezt a játékot! :R

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#624) fpeter07 válasza csoli31 (#623) üzenetére


fpeter07
veterán

pénteken volt egy olyan meccs h kb 100 pontunk volt, az ellennek meg 2500 körül :D
de véletlen összekerültem egy olyan csapattal amivel zombiként nyerni tudtunk :)

(#625) RasHaN válasza csoli31 (#623) üzenetére


RasHaN
aktív tag

egyik szerveren be volt kapcsolva az alltalk, szoval hallottuk amint a zombik mondják egymásnak: "we have four hunters, attack NOW"

ott lett vége a körnek számunkra :DDD

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#626) oXyg3n válasza BandiHUN (#619) üzenetére


oXyg3n
tag

Én is megvettem a Killing Floor-t elsőre nekem is bejön, majd meglátjuk milyen lesz!

(#627) Bence717


Bence717
tag

Valaki leirna h h tudok palyat szerkeszteni??? Source SDK-val??? meg asszem valamit le is kell tolteni :S

(#628) lamajoe


lamajoe
tag

Sziasztok!

Most találtam rá erre a játékra, le is szedtem.
Lehet úgy játszani, hogy 3 igazi player és 1 bot? :)
Egyébként csak 1 pálya van, vagy ez változatos game?
Lanban is lehet tolni?:D

Végül, neten tört játékkal hogy lehet tolni? Megveszem , csak előbb ki akarom próbálni :)

(#629) bishoplogan válasza lamajoe (#628) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Ne próbáld! irány az üzlet:) garantált.

(#630) BandiHUN válasza lamajoe (#628) üzenetére


BandiHUN
veterán

vedd meg,nem fogod megbánni...nagyon jó játék! a netes játékban campaign módban 4 ember van a zombik ellen,4 külömböző kampány van,ha jól emlékszem 5-5 epizóddal,versus módban 8-an lehet játszani,4 túlélő,4 szuperzombi,körönként van oldalváltás...és egyébként lehet akárhány emberrel játszani,max ugye a 4/8,a t öbbi szerepét a gép veszi át,de itt akármikor kiléphet-beléphet valaki,nem akad meg az akció,ha menet közben csöppensz bele,akkor folytatod a gép helyett,annyi cuccal,életerővel,ami épp van neki,ha kilépsz,a gép veszi át az adott karaktert,eléggé jó a mesterséges intelligencia,nem kimért kockamozgás,ilyesmi,taktikázik elég jól a gép is,és segit is.változatosnak meg azért is lehet nevezni,mert többezer kombináció van zombikinézetre,ruha,alkat,stb,és minden meccsen véletlenszerűen generálódnak a cuccok,a zombihordák helye és mennyisége,stb...vagyis eléggé meg van oldva a változatosság.ja,van egy olyan mód is,hogy survival,ez egy olyan kiragadott pályarészleten megy,ahol jól védhető ház,stb van,és itt az idő számit,a zombik jönnek szakadatlanul,ez is elég jó móka,bár ide már azért fel kell kötni a gatyót :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#631) keIdor válasza lamajoe (#628) üzenetére


keIdor
titán

Az, hogy neten törtel hogyan játszol itt senki nem fog válaszolni, mert tilos...:) ahogy kérdezni is, szóval vigyázz, mert ez BAN-t vonhat maga után! Alapelveket tessék figyelmesebben elolvasni!:)
Vedd meg, ahogy előttem is írták, nem fogod megbánni, a cucc zseniális! :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#632) lamajoe válasza keIdor (#631) üzenetére


lamajoe
tag

nem véletlenül írtam oda, hogy meg fogom venni :) de ha most azt kérdezem, hogy eredetivel, hogy lehet tolni akkor azzal semmire se megyek amíg tört van:D de akkor lehet törölni ha nagyon zavar:D

(#633) Invoker


Invoker
tag

Sziasztok!

Az tegnap óta iszonyatosan laggol a játék, és rendszeresen kidobja a játék közben a kis piros "25mp múlva disconnect" hibaüzenetet. A többi játékosnak nincs ilyen problémája, szóval a netemmel lehet valami gond, modem- és router-restart nem segített. U*C (S*lver)-em van, másnak akadt hasonló problémája? Amúgy minden rendben van a nettel, csak a Left 4 Deadnél "szórakozik".
Előre is köszi a segítséget!

"double the gun, double the fun"8-D / hazárdos aggyal bugosat álmodsz XD / Egységsugarú kocka barátnőjének a mellbősége?!->720p!!!/ HOLAFAFŐNÖK?! / v1.: Térdre g*cik, körintegrál!! -- v2.: Térdre g*cik, stackpointer!! (C, TM)

(#634) keIdor válasza Invoker (#633) üzenetére


keIdor
titán

Nálam is ez van... szerintem valami a régióval van.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#635) Tsumaas válasza Invoker (#633) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Ilyen probléma sajnos már többször előfordult. Próbálj meg drivert frissíteni vagy a böngészővel szórakozz.

Hard work beats talent.

(#636) BandiHUN


BandiHUN
veterán

aki vett Killing Floor-t,az töltheti ám mostmár le előzetesen! :K most még nekem simán jött 10 megabittel...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#637) Bence717


Bence717
tag

Killing Floor velemenyeket varok!!! nekem nagyon bejon csak hat jo lenne par pozitiv velemeny :DDD kiadas utan is 12 euro lesz az ara?? mer ott van mellette lehuzva a 15 :U

(#638) BandiHUN válasza Bence717 (#637) üzenetére


BandiHUN
veterán

ezeket nem lehet tudni...nekem megtetszett a képek alapján,az ára sem annyira gáz igy,max koppanok :DDD de végülis úgy nézem,hogy komolyabb csapatmunka->left 4 dead,amiko meg agyatlan mészároláshoz van kedvem inkább,mint a másik s...ggét fedezni,akkor ez :) a játék 21 óra múlva indul,vagyis holnap este már lesznek konkrét infóink,milyen

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#639) Bence717 válasza BandiHUN (#638) üzenetére


Bence717
tag

ok. varom az infot!! :)

(#640) Bence717


Bence717
tag

mar csak 1 ora es tolhatjatok. jo hentelest mindenkinek :DDD

(#641) BandiHUN válasza Bence717 (#640) üzenetére


BandiHUN
veterán

reméljük,jó lesz ez is :D mondjuk én most amennyire nem szerettem,most ahhoz képest rettenetesen rákaptam a l4d versusra...szerepe lehet annak is,hogy a megjelenés óta finomhangolva lett ez a játékmód :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#642) Bence717


Bence717
tag

ha valakinek lenne kedve tolni egy jo left 4 dead-et az irjon privatot es felveszem friends-be (de csakis expert-en :DDD )

(#643) steam320


steam320
csendes tag

Nagyon jó játék szerintem :) Az a gond benne hogy a főellenség csak a TANK de más nincs :S Bence én szivesen nyomnám veled expertbe :)

Van egy eladó left 4 dead + source steam accountom ha érdekel valakit :) 2-szer vásároltam meg a left 4 deadet steamen annyira jó volt !!! Tesómal hetekig toltuk, de ő megunta ezért eladó az acc 6000 Ft érdeklődés privátban

Ha véletlenül itt nem lehet hirdetni elnézést kérek :)

[ Szerkesztve ]

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#644) lamajoe


lamajoe
tag

Sziasztok
kipróbáltam a játékot és nagyon tetszik, de ez a hülye windows kidobott 5 perc után... nem találtam rá megoldást sehol :( van ötlet?

(#645) Tsumaas válasza lamajoe (#644) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Mi a konkrét hiba?

Hard work beats talent.

(#646) lamajoe válasza Tsumaas (#645) üzenetére


lamajoe
tag

Az amit leírtam, bármilyen hibaüzenet nélkül kidobott. Winbe
Most kikapcsoltam a multicore renderinget (azt mondják akkor jó lesz), azóta 2x nyomtam, első alkalommal kidobott, második alkalommal pedig (kórházas pályán mentem) eljutottem a kórház tetejéig, aztán kinyírt a zombi horda, szóval olyan 25 percig nem dobott ki, és lehet hogy nem is dobott volna, talán már jó :)

egyébként csak single palyerezem

(#647) lamajoe válasza lamajoe (#646) üzenetére


lamajoe
tag

Igen, úgy néz ki ez volt a megoldás :)

(#648) Bence717 válasza steam320 (#643) üzenetére


Bence717
tag

Akkor vegyel fel friends-be! A nevem kuldom privibe. ;)

(#649) Bence717 válasza lamajoe (#647) üzenetére


Bence717
tag

Engem is kidob neha. A szokasos Connecting Problem szoveggel :(( .

(#650) keIdor


keIdor
titán

Survival-ozni mehetnénk egyszer 4-en csak magyarok. Bár Versus-ban is benne vagyok 8-an.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Left 4 Dead
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.