Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lawbreakers

Hozzászólások

(#1) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Ez egy Lawbreakers játékosoknak létrehozott téma, mehet a csevegés, a játékról jöhetnek a videók, az infók!

Karakter videó:
https://www.youtube.com/watch?v=VwQk7vX3St4

Videó az alpharól!
https://www.youtube.com/watch?v=ycvHeI_HSZs

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#2) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Ma este Lawbreakers valaki? [SEO]Atis.hun a nevem steamen.

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#3) Janoo_07 válasza sz.atesz89 (#2) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Amennyiben elköltöttem volna már 5 dolcsit steamen tolhattuk volna. A barátok felvétele ekkor válik elérhetővé. Egyébként jó lenne a friss játékosoknak egy gyors tutorial vagy valami, mert pl. a pont elfoglalós játékmódnál, sokszor fogalmuk sincs mit kellene csinálni, csak mennek fragelni, ha tudnak. Egyébként jó lesz ez.

Am hatalmas lenne ha licencelnék valahogy Facing Worlds nevű UT-s pályát. Na ott lenne értelme a rúgásnak amit megint csak szinte senki sem használ.

[ Szerkesztve ]

(#4) dargelot


dargelot
senior tag

Hali.
Van egy felesleges béta kulcsom, íme: VL6CW-YL3GR-NH07G
Megköszönni nem szégyen. :)

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

LawBreakers megjelenés augusztus 8.

Live-Die-Respawn

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megveszi valaki végül? :D

Live-Die-Respawn

(#7) mg1992mg válasza oriic (#6) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nem hiszem, számomra ezekből a játékokból a Quake Champions a várós egyedül.

(#8) .LnB válasza oriic (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miután a QC elég nagy csalódás számomra, egy próbát megérne. Csak nem tudom mikor. Aztán lehet elfelejtődik majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na megvettem a Deadzo Deluxe Edition-t. Majd egyszer kipróbálom. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) oriic válasza .LnB (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ejj ejj. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Első benyomások két meccs után. Az elsőn csak pislogtam kb. :D A másodikon majdnem MVP lettem. Tetszik a Harrier cast. Kicsit olyan mint a Quake Lightning gun. És tetszik az Uplink (CTF) játékmód. Vertigo mapon Uplinkeztem az nagyon bejött. De lehet a sikerélmény miatt leginkább. :)
Nem rossz, a movement még teljes káosz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) oriic válasza .LnB (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na orulok hogy bejon eddig. :D

Tetszik amugy hogy sima TDM nincs, bar sokszor a csapattarsak leginkabb a killekre mennek sajnos.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) .LnB válasza oriic (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valami 1v1 lehetne. :P

Első meccsemen Turf War-t nyomtam. ketten próbáltuk foglalni a pontokat. Csak az ellenfél csapata értette mi a játékmód lényege, ezért kevesek voltunk ketten ellenük, mert végig együtt mozogtak. :D Nem volt szoros meccs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alakul: [link] (21:4)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) oriic válasza .LnB (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, chatben: Camper. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16) .LnB válasza oriic (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De azt nem nekem írták szerintem. Mondjuk ez az ulti tuti nerfelve lesz. Azzal nyomtam, Harrierrel. Nagyon jó cast. A fegyvere tiszta Ligthninggun quakeből. Kell hozzá jó aim, ha van az kamatozik. Plusz tudod healelni is magadat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) oriic válasza .LnB (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És mi a véleményed a játékról összességében? Mennyire TF2/OW/QC klón? :)

Live-Die-Respawn

(#18) .LnB válasza oriic (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

1,8óra után még mindig nem mennék bele messzemenő következtetésekbe. De így bele se gondoltam még ebbe. OW-ra semmiképp nem hasonlít szerencsére! QC-se, az gyorsabb. Picit talán a Titanfall 2 jut róla eszembe, inkább az mint a többi. De kellően egyedi, erre nem lehet panasz. Tényleg jórészt az egész meccset a levegőben töltöd. Van valami OW Genji féle karakter, láttam már ugra bugrálni, eszembe is jutott az a kcsg Genji róla. De nem zavart túlzottan, feküdt mindig.

Amit nem értek az a játék módok. Az Uplink és az Overcharge nekem tök ugyan olyannak tűnik. Mindkettőnél el kell vinni valamit a bázisra, ami töltődik. A Blitzball is nagyjából ugyan ez, csak ott rögtön pont jár ha beérsz, nem töltődik. Mindhárom CTF igazából, csak picit más.

Ami a baja ennek a játéknak, hogy rosszkor jelent meg. Ott az OW, a QC, és ráadásul mindenki a Pubg-ot tolja. 1,237 ember jelenleg, 4,557 a csúcs Steamen. Nagyon kevés. Persze nem érdekel ez engem, a Titanfall 2 esetében sem érdekelt. De na. Sok jó ebből nem fog kisülni. Pedig respect a fejlesztőknek, mert tényleg tudtak valami egyedit alkotni. Sajna marketingre már nem futotta, és mondom még egyszer, rosszkor jött.

Én tolom még, bár Witcher 3-azni is kellene azért. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) D4v3 válasza .LnB (#18) üzenetére


D4v3
őstag

Nekem is bejön eddig, TF2-t nem próbáltam, OW-ból a pharah szerű karival, a "solider 76"-tal és az általad is említett lightning gun-ossal voltam eddig. Mindegyik hasznosnak tűnik, talán a solider kicsit unalmasabb meg nem annyira mobil. Az uplink meg a battery között annyi a különbség, hogy a battery-t bárki is tölti fel, ha a te bázisodon tartod 20sec-ig a 100%-os cuccot, akkor ti kaptok pontot. Az uplink-nél mindkét csapatnak saját számlálója van és külön kell elérni a 100-at, aztán megint tartani 20 sec-ig.
Top seller-ből kiszorult a játék pár nap után, de most megint visszatért. Steamspy szerint ~40k ember vette meg. Úgyhogy nem tudom hogy hozzák vissza ezt a játékot, f2p nyilván nem lesz ilyen hamar, árcsökkenés sem valószínű. Talán egy ingyenes hétvége kéne meg tonna marketing twitch-en. Kár lenne érte, ha 1-2 hónap múlva eltűnne.

(#20) .LnB válasza D4v3 (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tegnap elkezdtem medic-ezni. Mert elég sok meccsen keresztül kikaptam, és láttam, hogy az ellennél mindig volt medic. Gondoltam kipróbálom. Aztán el is kezdtem nyerni. De ölni nem könnyű vele, tényleg elsősorban a csapatot kell tápolni csak vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minél többet játszom a játékkal annál jobban sajnálom, hogy ennyire kevesen vették meg és játsszák. Mert ebben bőven van potenciál. Mondjuk még nem látszik, hogy 1000-2000 ember játszik vele PC-n, mert hamar talál meccset. Lassan tisztul nálam is a kép, hogy mit-hogy kellene csinálni. Egyre jobban élvezem, egyre jobban megy. Tegnap este is utolsó három meccsen háromszor lettem MVP medic-kel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) oriic válasza .LnB (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Trukkos jatek amugy. :) De hja sajnos eleg rosszul nyitott. Steamen kevesebben vettek mint pl Battlebornt kezdetben. Pedig jok az ertekelesei.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#23) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes, hogy 1000 körül van a játékosszám. És simán talál mindig meccset a játék. Ellenben a Titanfall 2-ben 4-5000 játékosnál már csak malmozott sokszor, és a Battlefornt esetében is. Bár lehet azért mert itt nem játékmódok szerint keresünk meccset.

Tegnap pár nam után ismét tudtam menni három meccset. Azt vettem észre, hogy az a kevés ember aki játszik, az legalább tud is. Jó meccsek voltak, izgalmasak. Egyszer megint MVP lettem.

Volt egy kis balance patch. Harrier ulti nerf és Wrait nerf. Kellett mindkettő.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) D4v3 válasza .LnB (#23) üzenetére


D4v3
őstag

Én mostanában éjjel toltam, EU még megyeget 3-ig kb. utána már csak egy lobby megy, de sokszor 4v4 inkább (aztán lehet ilyen C-D-s skill rating-en van még egy), úgyhogy átállítotam US-ra és hiába 120-as a ping, meg nem mondanám, hogy ez EU vagy US, még Harrier bal klikkje is totál pontos. Javasoltam fórumon, hogy adjanak minden tulajnak 2-3 guest pass-t, amit tovább tudunk adni barátoknak és pár napig ki tudják próbálni, még egy dev is beírt a topikba, hogy jó ötlet, felírta :) Persze f2p hétvége is hasonlóan jót tenne a játéknak, mert kissé indokolatlan ez az 1-2k player ilyen minőségi játéknak.

[ Szerkesztve ]

(#25) .LnB válasza D4v3 (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valóban jó ötlet. Nekem is van rögtön két ismerősöm, akiknek mutattam, tetszik nekik. De mondtam, hogy azért a vásárlással várjanak mert lehet nem sokára F2P lesz.

Igen, teljesen indokolatlan ez a kevés játékos sajnos. Pont annyira indokolatlan mint a Pugb 7 milliós (?) játékosbázisa. Nem tudom mi van manapság a gamerekkel?! :)

Sebaj, én belépek LW-ezni és élvezem. Bár csak több időm lenne. Még csak lvl19-es vagyok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) oriic válasza .LnB (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtam en anno hogy ez tetszeni fog neked. :)

Live-Die-Respawn

(#27) .LnB válasza oriic (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De nem megy olyan jól még a game. Legtöbbet Medic-kel vagyok mert senki nem pickelni, ezért sok castot még nem is gyakoroltam. Tegnap próbáltam ki először az Assassin-t. Na az aztán volt egy Benny Hill show az elején. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

24 órás max játékosszám 830 fő. Ezzel nem is lenne bajom, mert talál lobby-t. De azt gondolnám, hogy ha már ilyen kevesen vagyunk, akkor legalább aki kitartott a játék mellett az érti is a játékot, és jól játszik (esetleg). De nem! Talán az utolsó esélyt fogja megkapni tőlem a legközelebbi alkalommal a játék.
Én nagyon rég nem alt-f4-eztem ki játékból. Tegnap ez is megtörtént, úgy, hogy előtte még bosszankodtam is, hogy ha egy csapat kicsit rosszul áll akkor rögtön 1-2 játékos leavel is a meccsből ahelyett, hogy küzdene. Viszont eljutottam én is idegileg egy szintre és bezártam inkább az egészet. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Már a 350-et sem éri el PC-n a max játékosszám. :( Jön most frissítés év végéig, de szerintem PC-n ennek a játéknak annyi, és a készítők azt mondták meg sem fordult a fejükben az hogy F2P játék legyen belőle.

[link]

Kár lenne a játékért, mert bőven jó cucc, és potenciál is van benne.

Live-Die-Respawn

(#30) wjbhbdux válasza oriic (#29) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezen a hétvégén már többen játszottak mint az előzővel, +25% ami nem sok 200 player körül, de megfordult végre. Most hétvégén pedig ingyenes próba lesz. [link]

/s

(#31) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az ingyenes hétvége magyarázata egy képben:

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) D4v3


D4v3
őstag

38 player van most online :) ouch :Y

(#33) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Feltámadás, újra játszható lesz a LawBreakers. Csak úgy, ahogy volt, nincs frissítés.

Első teszt a hétvégén volt, Discordon lehet majd tájékozódni a folytatásról.

https://twitter.com/therealcliffyb/status/1779235918433391086 [link]

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lawbreakers
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.