Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) S e t h válasza Nekro (#100) üzenetére


S e t h
nagyúr

Érdekes, mert én is 10 xp-t kapok érte.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#102) Nekro válasza S e t h (#101) üzenetére


Nekro
újonc

Elég bosszantó a dolog mert, már több mint 1 hete játszom vele és még csak lvl 16-os vagyok :( Ha letörlöm és újra rakom, az megoldást jelenthet a problémára?

(#103) konci79


konci79
őstag

Sziasztok.
Üres konzerves doboz mire jó?

(#104) jonnyjoker01 válasza konci79 (#103) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Néhány itemnek a kraftolásához kell (pl. egy fegyver aminek a végén konzerves doboz van amibe szögek vannak ütve). Azt hiszem valami csapdát is lehet belőle készíteni.

Üdv. Johnny

(#105) Dávcy


Dávcy
csendes tag

Üdv...

Ha resetelem a telefont és újra rakom a gamet a mentés elveszik vagy megmarad?

Köszi előre is

(#106) ppityko válasza hazger87 (#2) üzenetére


ppityko
újonc

szia hogyan tudom fejleszteni a padlót 2-es szintüre .válaszod köszönöm

(#107) MuNy3Z válasza ppityko (#106) üzenetére


MuNy3Z
csendes tag

Szia!

Rákattintasz "Building" ikonra, ott pedig rákattintasz a már letett padlódra, és és ott mutatni fog egy "felfelé nyilat" ahol mutatja mi kell a 2. szinthez (kő, deszka)

(#108) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Nemrég volt valami nagyobb update úgy hallottam. Lehet már használni a chopper/ fegyvereket kraftolni? (a kis fura piszolyon kívül)

Üdv. Johnny

(#109) nonee válasza jonnyjoker01 (#108) üzenetére


nonee
aktív tag

chopper simán állitolag.van eventis chopperes..XD pisztolyt nemtudom h lehet e craftolni...

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#110) ppityko válasza jonnyjoker01 (#108) üzenetére


ppityko
újonc

rájöttem köszönöm a válaszod

(#111) Djuree


Djuree
félisten

rohadt jó játék ez, leszedtem én is. már lvl7-es vagyok, még nem haltam meg,már sok playert lenyomtam, viz meg kaja már termelődik rendesen, ugyhogy már nyugi van. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#112) Djuree


Djuree
félisten

tényleg. ha meghalok mi van? minden előlről?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#113) jonnyjoker01 válasza Djuree (#111) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sajnos azok nem igazi játékosok. Ha meghalsz, újraéledsz a bázisodnál cuccaid nélkül.

Üdv. Johnny

(#114) Djuree válasza jonnyjoker01 (#113) üzenetére


Djuree
félisten

amik vannak bázisok azok is gép játékosoké? mert a nevük olyan egyedi. :D
átmentem egy sráchoz, durva bázisa volt, el is hagytam gyorsan. félek hogy átjönnek és elveszik a cuccaim...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#115) jonnyjoker01 válasza Djuree (#114) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem sajnos, azok nem igazi játékosok. Nevüket valami random generátor csinálja, azokat a bázisokat nyugodtan rabold széjjel, jó cuccokat tudsz lootolni.

Üdv. Johnny

(#116) Djuree válasza jonnyjoker01 (#115) üzenetére


Djuree
félisten

hát azért kár. nagyobb lenne a ráció a játékban. remélem fejlesztik, mert látok benne fantáziát, pc-n nem játszok ilyeneket, de tableten hosszú távon is játszanám. még meg is venném ha pénzes lenne...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#117) Djuree


Djuree
félisten

a szintlépést nem lehet valahogy gyorsítani? lvl14 vagyok, de baromi lassú a szintlépés, favágás 3 xp, egy sima zombi 30....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#118) jonnyjoker01 válasza Djuree (#117) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A favágásnak is 30 xp-t kéne adnia :F

Üdv. Johnny

(#119) Djuree válasza jonnyjoker01 (#118) üzenetére


Djuree
félisten

:Y az már úgy jó lenne. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#120) mm89 válasza Djuree (#117) üzenetére


mm89
őstag

Már néhány update óta a favágás/kőfejtés is 10xp/ csapás.
Ha egy területen megölöd a zombikat és bent maradsz kitermelni az összes nyersanyagot (auto módot bekapcsolod, csak legyen nálad balta meg csákány) akkor elég gyorsan lehet fejlődni.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.