Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Tsaby_77 válasza mm89 (#250) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

Mm89 ezt én sem értem.
Bár azt írják, hogy figyelni fogják az acountot, és megbüntetik aki csal, de egyszerűbb/biztonságosabb lenne, ha simán szerveren lenne a mentés.
Multira azt írják, hogy aréna stílusú lesz a PVP! Remélem igaz. :-D
Viszont a coop-ot már nagyon várom! ;-)
Karácsonyra kétféle evet lesz külön update-val, kéretik figyelni!
Lesz valami különleges boost is az építkezéshez, meg valami új munkapad is ....

(#252) mm89 válasza Tsaby_77 (#251) üzenetére


mm89
őstag

Én letöröltem már (lvl 7x voltam, már nem is tudom). Nem nagyon volt izgalmas már, pedig nem régóta játszottam vele. Azóta jobban bírja a telefon akksija :)
(akkor is jobban merült ha egész nap meg se nyitottam a játékot)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#253) Tsaby_77 válasza mm89 (#252) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

Akkor nem jössz a klánba .... :)

(#254) #74018560


#74018560
törölt tag

De jó, ennek is van topikja?! :D

Tegnap fogtam hozzá, párszor már újra is kezdtem :DDD

Amit nem értek:
- Elkezdtem choppert építeni, de csak valami level 2. padlóra engedné lerakni, amit meg nem tudok építeni. Hogy is van ez?? :F
- Alfa bunkernek megtaláltam a számát, mégis amikor odamegyek, belépő kártyát kér, nem tudom beírni a kódot :F
- 24 óra után lerohan a zombi horda? Milyen esély van túlélni? Legjobb fegyverem eddig egy glock meg elég gyenge páncélzat... :o

Mi amúgy a jó taktika kezdésnek? lvl14-ig jutottam, építettem pár dolgot, de nemtom hova kéne menni. Egyszer betévedtem egy narancssárga erdőbe, de egyből kinyírtak és minden cuccom odalett :o

ps.: van hasonló játék PC-re? :F

[ Szerkesztve ]

(#255) Tsaby_77 válasza #74018560 (#254) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

Lvl 2 padlót építés menüben a padló kiválasztása után lehet upgadelni a normál padlót. Lehet át kell váltani a láda letevős/építős részre és onnan visszaváltva tudod a padlót falat upgradelni.
Falat NE építs a zombi horda széthordja az alapfalat. Ez egy f*sága a játéknak, de hamar túlteszed rajta magad.! ;) Ja és hagy üket a p*csába. Elvonulnak azt jóvan .... :K
Alfa bunker KINYITÁSÁHOZ kell az alfa keykard. Ezt a dögöknél találhatod véletlenszerűen. Egyszer kell használni, és onnan 2 naponta kell a kód a bunker lifthez, de a kinyitásához már nem kell! Lesz ott pár szekrény azt tudod majd pakolásra használni, de csak a felszínen lévőket, mert a lenti rész 2 naponta resetel!
Ha bunkerban meghalsz, a hullád megmarad (több helyen írták, hogy néha nem, de velem ilyen nem történt még), így a cuccaidat össze tudod szerezni, de csak a RESET előtt!!!!! Erre figyelj, mert reset után buktad a cuccokat. Mindig csak EGY hullád lehet, így ha épp mész vissza a cuccaidért igyekezz nem meghalni! A lopakodós ütést nagyon használd!
Az elején gyűjtögess, gyűjtögess, és gyűjtögess! ;-)
Raktározd a cuccokat, később nagyon kelleni fognak.
A lámpa, aranyóra elég gyakori, a pendrájv, aranyrúd ritka. Égő, elem közepes. Csavarból kell majd sok a ládák fejlesztéséhez, meg a járművekhez, ugyan ez a helyzet a rugóval, csapággyal scrap metállal.
Csinálj a deszkából majd faszenet, az jóval tovább ég mint a normál fa!

Ha pisztolyos AI jön, akkor tipli! Ha tele vagy kajával, és jó a páncélod, akkor megpróbálhatod .... Az elején még kinyír inkább ...
Sárga helyek jók, de 14-es szinten szerintem még túl erős. Lopakodj, b*szd nyakon, az egyiket aztán tipli! Ha többen jönnek, akkor menj ki a pályáról! Csak az fog jönni amelyiket megütötted. A többi visszaáll a helyére! Próbáld a taktikázást a zöld helyeken! :K
Egyelőre ennyi.

Ha kérdésed van írj! Naponta 1-2-szer fellépek, ha tudok írok! :))

Vigyázz magadra odakint!

(#256) kispéé válasza Tsaby_77 (#255) üzenetére


kispéé
aktív tag

deszkából faszenet?? azt hogy kell?

(#257) bandras54 válasza kispéé (#256) üzenetére


bandras54
aktív tag

A tűznél mindkét helyre fát kell tenni.

(#258) #74018560 válasza Tsaby_77 (#255) üzenetére


#74018560
törölt tag

Ilyen egy igazi bajtárs! :D
Köszi a tippeket, bunker kártyákból már találtam vagy 4 félét, de egyik sem Alfa.
Bravo bunker az nagyon gáz?
Az hogy elvonul a csorda hogy kell érteni? Ne is legyek ott, hagyjam, hogy szétvigyék a falakat és remélhetőleg a ládáim megmaradnak? :F
Találtam aranyrudakat, aranyórát, mobil telefont (néha felvillan a Wi-Fi jelzés ez mit jelent? :F) cuccok nagyrészét elraktam, de rájöttem h mindent el kéne rakni.
Most éppen nagy kötél hiányom van....

(#259) bandras54 válasza #74018560 (#258) üzenetére


bandras54
aktív tag

A WiFi jel a gyenge net kapcsolatot jelzi. Bravó bunker még nem aktív, csak a bejáratot tudod megtisztítani. Igen, ne foglalkozz a hordával, a falakon kívül minden megmarad, nem veszik el,nem rombolják le. Kötelet tudsz készíteni a bőrcserzőnél. Ezeknél érdemes a recepteket elolvasni.

(#260) Telluride válasza #74018560 (#258) üzenetére


Telluride
kezdő

Hali,
nekem úgy rémlik, hogy régen volt is egy hulla az alfa bunker előtt akinél volt alfa kártya.
A Bravo bunkerbe még nem ajánlanám, hogy bemenj, rögtön rád ront kb 30 zombi és széttép.
A horda elvonulását úgy értsd, hogy amikor megérkeznek vagy rohanj ki a bázisodról vagy ne is légy otthon. Ilyenkor 30 perc alatt elvonulnak, addig nem érdemes visszamenned, addig is farmolhatsz.
És srácok nekem az a tapasztalatom, hogy nálam a zombi horda max 3-4 külső falat rombol le, de leggyakrabban csak 1-et. Szóval én minden nap pótolom is az eltűnt faldarabokat, jelenleg kb a falaim 1/3-a 3-as szintű. Én mondjuk a házamat a térkép alsó sarkába építettem, rögtön a pickup roncs köré, nem tudom ez számít-e.
Üdv mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#261) Tsaby_77 válasza Telluride (#260) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

Ahogy Bandras54 írta nézd meg, hogy melyik gyártóhelyen miből mit tudsz készíteni!
A kötélhez pl csak fű kell, és az ugye van dögivel.
A falaknál ahogy Telluride írta a 3-as szintű teljesen biztonságos! Ez mondjuk marha vicces, mert gyakorlatilag "szétverik magukat" rajta. :)
Én hagytam a fal építés kb 2 hónapig. Egyébként otthon lehetsz, csak ne áll a horda közelébe. Lassú Roarmingok, így simán elfuthatsz előlük, azok meg elvonulnak békével. Nem tudom, hogy javították-e , de régen ha otthon voltál nem minidig a pálya széléről indult a csorda, hanem volt, hogy a bázisod közepéről. Na most onnan nem kellet elfutni amikor ledobott köréd 20 zombeszt .... ;]
Viszont én úgy vettem észre, hogy mindig ugyanazt az irányt tartják (mindenkinél változó!), így ha egyszer megnézed merre vonulnak, akkor kezdhetsz építkezni a csapásirány két oldalán. Persze csak saját felelősségre! ;)
Bravo-hoz legalább Glock kell és akkor is hosszadalmas az elején!
Én mondjuk megcsináltam, mert akkor még azt hittem, hogy le lehet oda is menni .... :)) Mondjuk a szekrények miatt megérte. :C (Alacsony szinten nem lehet máshogy megcsinálni, mint egyesével lelőni, és a térképről kifutni, aztán vissza).
Aranyrúdból , rádióból, pendrájvból kevés van a többiből később lesz mint a szemét!
A többi cucc (elem, égő, lámpa, stb.) egyelőre csak a kereskedőhöz kellenek, meg most a karácsonyfához!

Maradjatok biztonságban!

(#262) bandras54


bandras54
aktív tag

Event-el találkozott már vki?

(#263) #74018560 válasza Telluride (#260) üzenetére


#74018560
törölt tag

Nekem is csak a fél házat vitték le, viszont ami megmaradt most tök jól néz ki a karácsonyfa égőkkel :D

Végre találta "A" kártyát is + tudtam csinálni bárdot, így már lementem az Alfa bunkerbe először.... mit ne mondjak első szint nagyon kicsi, inkább csak ilyen előszoba jellegű, aztán lementem a 2. szintre :Y
Glockal leírtottam vagy 20 zombit, aztán nagy nehezen bárddal 2 nagy szörnyeteget, majd kijött valami olyan monster, aminek 1 ütésétől meghaltam :F És persze közben nem is találtam semmi hasznos fegyvert vagy bármit :((
Hogy kell ezen a pályán végigmenni? Glock nélkül eleve esélytelen :(

(#264) Telluride


Telluride
kezdő

bandras54: nope, viszont frissítésnél azt írták, hogy csak karácsony környékén fog feltűnni, szóval szerintem csak jövő hét vége felé

REIT: nos az a nagy szörnyeteg a Frenzied Giant, annak olyan sebzése van hogy egy ütéssel kiterít. Kivéve ha tactical armor van rajtad, akkor csak 80-at visz le az életedből. Amíg nincs sok glockod, addig azt javasom a kinyírására, hogy anélkül hogy triggerelnéd próbálj mögé sunnyogni (ez nem mindegyiknél lehetséges), közelharci fegyverrel megcsapni, utána rögtön sprint. Innentől kezdve maradj kívül az ütési távolságán (elég lassan közlekedik), és íjjal daráld szépen. Közelharci fegyverel lehetetlen, csak távolsági fegyverrel lehet kiírtani ezeket.
Amúgy lent fegyver nincs, szóval fel kell halmozni párat mielőtt nekivágsz a bunkernek.
Sok szerencsét

(#265) #74018560 válasza Telluride (#264) üzenetére


#74018560
törölt tag

Ijjal még a sima zombikat is ez örökkévalóság legyakni :DDD
Amúgy van értelme végigvinni a bunkert?
Nem tudom honnan szerezhetnék ennyi Glock-ot hozzá :(

(#266) Telluride válasza #74018560 (#265) üzenetére


Telluride
kezdő

Abszolúte van értelme, szépen gyűjtögeted a zöld, sárga, piros kuponokat a zombiktól és beváltod a ládákra, na akkor aztán lesz glock, meg ak, meg m16, meg soti, meg minden :)
Amúgy glock csak a Frenzied Giant-ekhez kell, minden mást ki lehet végezni közelharci fegyverekkel. Így máris nincs szükség annyi glockra. ;)
Plusz a motorhoz kormányt meg tankot jóformán csak a piros kuponos ládából lehet nyerni.

[ Szerkesztve ]

(#267) #74018560 válasza Telluride (#266) üzenetére


#74018560
törölt tag

De ha van vagy 10-20 zombi 1 szobában, azoknak menjek neki csak simán bárddal? Széjjel szednek :o

Volt 5 kuponom, de a giant kiverte a szart is belőlem :DDD Esélyes, hogy nem tudnám felvenni a hullától. Vagy ilyenkor van még remény megkerülni valahogy? :F

(#268) Tsaby_77 válasza Telluride (#266) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

Egy kis oktatófilm. Nem minden jó már ami benne van (pl a 2. szinten amikor a folyosón is áll két dög, akkor az FG felé kell lefelé besunnyogni, és megütni az alsó 240 HP-s dögöt!). A folyosón lévőket tényleg nem kell kinyírni, de a biztonság kedvéért nem árt ... Egyébként minden dögöt ami folyosón áll lehet ütni lopakodva. A két folyosón állót pl ha kinyitottad a lezáró ajtót a lift mellet, akkor visszafelé mögéjük lehet lopakodni, és nem kell velük semennyit harcolni (egy cruser 135 damage+ katana 105 damage =240, így két ütésből megölted, és meg sem ütött. Persze időd az megy mire körbelopakodsz ...) Gyakorlatilag marha kevés fegyverrel, és sok idővel kevés nyersanyagból ki lehet irtani a bázist, csak akkor rámegy kb 3-4 órád ..... Hidd el tudom! :DD

https://www.youtube.com/watch?v=VuqY_NPB7t8

Fontos: ha valakit megütöttél, akkor már csak hátulról tudsz odalopakodni! Az Giantokat meg az elején csak így érdemes, mert nem tudsz 10-12 íjjat készíteni a duck tape nélkül ... :K Őket tényleg csak Tactical armourral (esetleg egyik része lehet más, akkor még túléled a maflást!) szabad inzultálni!
Az ajtókinyitásnál meg lemész lopakodóba, majd rányomsz a kinyitásra, és egyből a lopakodásra! Így amikor kinyitja a karid az ajtót lopakodva "marad", és a túloldalon álló zombesz nem veszi észre. Ezt be kell gyakorolni, mert megkönnyíti az életed! ;)
Hallgass Telluride-re és takarítsd ki a bunkert! Nekem most kb 30 SWAT szettem van, meg minden fegyverből egy ládányi (Glock és M16 majdnem kettő!).
Igaz normál módban csak lapátolok (legolcsóbb fegyver!), meg lopakodom ahol lehet a 3X-os sebzésbónuszért. Így pl egy splitterhez elég egy csapás a Katana-val, vagy kettő az ásóval. De a 300 Hp-s is megvan 2 ütésből (Saw 165+ cruser 135, vagy 2 lopakodós cruser 2*135=270+ machete 30)
A Giant meg 3Saw balade ütés (3*165=495 + egy pofon puszta kézzel 6 495+6= 501 és már halott is!
Pisztolyt alig használok csak a 3. szinten ahol 2-nél több splitter van! De ekkor is kinyírok 1-et, vagy 2-t és visszafutok a lifthez resetelni a szintet!
NKorábban linkeltem képet, hogy a 3. szinten hol állnak meg a Frenzied Giantok! Ott gyakorlatilag biztonságosan lelőhetők íjjal, Glockkal!
Csak vigyázni, mert csak az FG-k állnak ott meg, a többi dög, max 1-2 másodpercig! Meg az ajtóknál állnak meg 1-1 másodpercre, ezzel lehet előnyt szerezni, ha fegyvert akarsz váltani. :U

WIKI a játékhoz:
http://last-day-on-earth-survival.wikia.com/wiki/Last_Day_on_Earth:_Survival_Wiki

Jó szemezgetést!

Maradjatok biztonságban!

(#269) #74018560 válasza #74018560 (#267) üzenetére


#74018560
törölt tag

Sikerült felvenni a hullát, pár szobát kitakarítottam, de aztán megint betalált 2 dagadt dög, kikergettek a liftig, aztán agyoncsaptak :Y Dúrván nehéz ez a játék :DDD

(#270) bandras54 válasza #74018560 (#269) üzenetére


bandras54
aktív tag

Az elején minden nehéz. :-) Majd ráérzel a dolgokra.

(#271) Tsaby_77 válasza bandras54 (#270) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

A pro-k lapozzák át nyugodtan! :P

Első szint "tutoriál" alacsony szintűeknek:
- piros X-ek kinyírása kötelező a körbejutáshoz!
- kékek kinyírása, ha már nyitva a lift melletti ajtó, és körbe tudsz menni a másik irányból. KIVÉTEL a 2-es sárga pontnál álldogáló, mert abba belefutsz amikor jössz vissza a löveg melletti splittertől! Nem kötelező, de akkor a 2 splitter és a Toxix a löveg után megagyal rendesen! ;-)
- rózsaszínek az esetek 90%-ban nem adnak jó lootot, csak kupont, az elején nem javasolt, felesleges mutatvány! Esetleg, ha nem találtál legalább 1 csavarkulcsot sem még máshol a bázison, mert azt érdemes keresgetni.

1-es pont:
Benyitsz szépen körbemész a berajzolt vonalon remegő kézzel (ne fossál, még hozzájuk is lehet "érni", kipróbáltam!).. Leütöd a távolabbit, majd ki a szobából, és vissza lift felé leütöd a másikat is. Ezután a FG leüthető hátulról, csak ütés után mindig vissza a liftbe! TACTICAL ARMOUR KELL mert néha meg tud ütni!
2-es:
Floater mellet el tudsz menni, de nem javaslom. Én mindig mögé megyek lopakodva, aztán leütöm,
Piros X-et leütni mindet
3-as
Tornyot lenyilazni
4-es
Lehetőleg katanával az alsó splitter mögé és egy ütéssel leütni. Futás visszafelé a lifthez nyomodban a másik splitter-rel, és a toxic-kal . A folyosón a tiszta irányban elfuthatsz gond nélkül, viszont ha nem ütötted le a Floater korábban, akkor most vagy lopakodsz, és utolérnek, vagy beleszaladsz, és megüt ... :DD
Lifttel vissza a szintre
5-ös
A Toxic alatt ellopakodsz, és alulról leütöd a splittert, majd a másik mögé lopakodsz és leütöd.
6-os
Na itt nem mindig jön össze, de az egyiket le tudod ütni mindenképp mielőtt a másik odaérne.
Körbeértél, kinyitod az ajtót! :R
Mehet a visszafelé játék!
4-es pontnál a másik splitteer, majd vissza a lifthez
4-es pontnál lopakodás ütés a Toxic-ra, majd lift. 2 kőr alatt kész(2Cruser+machete, vagy 1 cruser+1Saw blade). A fent lévő két floater a folyosón szintén így ki lehet nyírni (2*2=4 kőr)
Alul a folyosón lévő Toxic-ot és a 4 Bittert külön kell leütni. Itt nincs kecmec, csak az izom!
Folyosók tiszták jöhetnek a Frezied G-k. Azaz majdnem!
A fenti FG előtt még van 2 Floater Itt elsőnek az ajtó felé álló alulról az FG felől lopakodva meg tudod ütni (BOCS a sárga nyilért ide kék kellett volna!). Futás ki a teremből, és az itt berajzolt FEKETE körön kőrbe futva szétválasztod őket és leütöd amelyiket bent megcsaptad. Ki a lifthez, majd vissza a másikat is meg tudod ütni lopakodva, ha nem ütöttél véletlenül bele!
Most már minden tiszta!
Elsőnek a 4-es pont melleti FG jön, hogy hátulról hozzáférj az alsó kettőhöz! Ez máshogy nem megy csak Glock vagy Íj. Ha megvan,. akkor lopakodva kinyitod az alsó ajtókat! Így létrejött egy kőr amin végigmész 3-szor, és 4 FG feXik csendesen! A legjobb a SAW blade, mer 3 ütéssel 495-nél vagy+ 1 pofon pusztakézzel és kész! Ha nem akarod kockáztatni, hogy kapj pont az utolsó körben egy maflást, akkor a második körben lőj bele nyillal, vagy GLOCk-kalegyet, és a harmadik ütés így halálos, mert kevesebb mint 165 HP-ja marad!
Megvan 5 FG maradt egy a rács mögött (kék 1-es) lent, meg 1 a szobában!
A rács mögöttit vagy lenyilazod, vagy SAW balade-val VAGY behajtani tilos táblával a rácson keresztül le tudod ütni!
A 2-es kék-nél a két toxic-ot a lifttől lopakodás-ütés-lift módszerrel 4 kőr alatt le tudod ütni. Érdemes, mert néha piros kupont dobnak!
Maradtak a rózsaszín körösök, meg a szobába zárt FG. Ezeket érzésed szerint .... :DD

Nyugi elsőre nem lesz egyszerű! Időigényes, de nyersanyag spórolásból jeles! Az elején meg minden deszka számít! Amíg nincs Tactical-od, addig az FG-k nagyon lutrisok, mert annyi Íjhoz meg nincs ragasztó szalagod, hogy lenyilazd őket! Ha meglesz a sárga kuponból 25, akkor a Tactical armour-t tartogasd az FG-re!
Egyébként annyi cuccot kapsz a ládákban, hogy bőven elég a bázis kitakarítására, de a lőfegyvereket én összespóroltam, és most, hogy megvan a nehéz fokozat áldom az eszem! :)) Mondjuk én a Blind One-t is kézifegyverrel a terminál mellől ütöm le 400 HP alá ... aztán egy fél tár M16, vagy AK elég. Na oda sem éri meg SWAT armourba bemenni, de ez egy másik történet ...
Bocsi, ha hosszúra húztam!

Maradjatok biztonságban!

[ Szerkesztve ]

(#272) #74018560 válasza Tsaby_77 (#271) üzenetére


#74018560
törölt tag

Miért nem írtod le őket simán AK-val? :DDD

Én se tudtam mást csinálni, csak beálltam a sarokba glockal, és közben adagoltam a HP-t... :(

Meg belefutottam valami gázba, gondolom kellett volna valami maszk hozzá vagy elzárni valahogy a szivárgást, gondolom így a felszerelésnek már lőttek :(((
El lehet zárni amúgy? Gázmaszkot honnan szerezzek?

(#273) #74018560 válasza #74018560 (#272) üzenetére


#74018560
törölt tag

Elzártam a gázt, viszont a turret majdnem leszedett :Y

Nyíllal el lehet úgy érni, hogy ő ne érjen el? :F

Na asszem nem a FG mellett volna megmurdelni, már a cuccnak tényleg annyi :(

[ Szerkesztve ]

(#274) Telluride


Telluride
kezdő

Próbáljátok minél hamarabb befejezni a karácsonyfát, mert elvileg minden nap lesz alatta ajándék :))
Én ma már kaptam, mondjuk kb szemét volt az egész, egy bakancs, 3 plank, 1 sárga kupon, meg két konzerv.

(#275) Tsaby_77 válasza #74018560 (#272) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

REIT gázszivárgás lesz még a szinten egy, és a 3. szinten is egy, azokat nem lehet elzárni!
Gázmaszkot a piros kuponos láda ad! De azt nem itt kell használni, hanem a 3. szinten van egy szoba gázzal elárasztva. Ott kell a maszk amíg kinyitod a két szekrényt. De majd befutni, kijönni maszk nélkül kell, hogy takarékoskodj. Így 1 maszk 3 alakalommal elég. Nekem ebből is van már majdnem egy ládányi. :)
Mondjuk a kifut/befut azért necces, mert ha megfekszel,, akkor ugye nehéz visszaszerezni a cuccod! Én mondjuk, beszaladok a szekrényhez, maszkot fel, kinyitom a szekrényt, és megnézem mi van benne! Ha nem kell, akkor App bezárása, és a liftnél tölt vissza, de NEM SZABAD a szekrényből kivenni semmit, akkor szt a állást kapod amikor lejöttél!!!!! Ha meghalok, vagy olyan a szitu, hogy biztosan meghalnék akkor is azonnal bezárom az APP-ot, nem pacsizok az újraélesztésre. Így kb 10-ból 6-7 -szer a liftnél tölt vissza a progi! Ne 100%, de azért megéri!
AK-t a nehéz fokozatú bázisra tartogatom .... ;)
Nyíllal el lehet érni! A Big One melletti üvegnél lopakodj és amikor engedi, akkor tudod eltalálni anélkül, hogy rád lőne. Ha elkezd lőni, akkor irány a lift, és vissza!
FG-t próbáld elcsalni, ha még tudod, és összeszedheted a cuccaid ..... :F
Telluride köszi, már majdnem kész! Tegnap gyerkőccel foglalkoztam a game helyett ... :DD

(#276) Telluride


Telluride
kezdő

Ééééés valóban, tényleg jön minden nap ajándék a fa alá. Nem kell nagy dolgokat várni, de a kezdőknek bőven jó.

(#277) #74018560 válasza Telluride (#276) üzenetére


#74018560
törölt tag

Azért összehozni se egyszerű a fát :o
Én most újrakezdtem az egészet, sokkal jobban megy az egész. Leszámítva az utolsó elhalálozásom :B

Gépre nem lehet emulátort felrakni, hogy ne a telefon aksiját nyírjam vele? :U

(#278) jonnyjoker01 válasza #74018560 (#277) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Bluestacks a legjobb emulátor szerintem. Próbáld ki.

Üdv. Johnny

(#279) Tsaby_77 válasza jonnyjoker01 (#278) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

Az emulátor engem is érdekelne!
Használtad már amit ajánlottál? Szinkronizálás működik, vagy felejtős?
Ha jól tudom nem lehet szerverenként külön acc-od, csak egy játékosod lehet. Így ha a szinkronizálás nem jó, akkor megette a fen az egészet ... :U

(#280) jonnyjoker01 válasza Tsaby_77 (#279) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ja ebbe mondjuk nem gondoltam bele. Ha nem menti a GPlayGames a játékállást akkor csak külön lehet vele játszani gépen :(

Üdv. Johnny

(#281) Tom7


Tom7
újonc

Sziasztok!

Oak fát hogyan tudok szerezni? Sajnos eddig csak nagy veszteségek árán tudtam 2-3db-ot elhozni/ forduló, de az sem mindig sikerül. Jön a nagy szörny.
Vmi ötletetek h mit csináljak v türelmesen, kitartóan gyűjtögessek tovább nagy veszteségek árán is?
Amúgy a játék nagyon tetszik. Egy kicsit nehéznek tálalom, remélem később egy kicsit könnyebb lesz.
Előre is köszönöm a válaszokat :)

[ Szerkesztve ]

(#282) Telluride válasza Tom7 (#281) üzenetére


Telluride
kezdő

Hali
nos hát a nagy kérdés, hogy van-e kész motorod? Mert, ha nincs akkor sajnos nincs más mód rá, minthogy így gyűjtögeted. Azonban, ha kész van a motor, akkor már csak egy generátort kell építened, amit motorral elvihetsz a watchtowerhez északon, és a generátorral újraindítani a tornyot úgymond. Ha ez megtörténik, akkor egy jó nagy terület unlockolódik, ahol vannak kifejezetten oak tree zónák. Onnan aztán lehet szép számban gyűjteni. Úgyhogy amíg nincs meg a motor, szerintem fölösleges 2-3 darabért ennyit szenvedni, helyette inkább csinálgasd az alfa bunkert, motor alkatrészeket jóformán csak onnan lehet szerezni.
Üdv, sok sikert

(#283) Tsaby_77 válasza Telluride (#282) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

Telluride-val értek egyet!
A OAK csak a Refined Melting Furnance-hoz kell, de amíg nem tudsz bányászni rezet (motor kell hozzá!) addig nem érdemes megépíteni! Ha mégis meg akarod csinálni (én is meg akartam a mottor előtt ... :)) , akkor vigyél magaddal ' darabot a, és rakd tele az inventory-d. Ha nem akarsz veszteni semmit, és harcolni sem a piros erdőben, akkor rakd egyesével vízzel . Majd érkezéskor nyomj rá az "autó" gombra bal alul. Ekkor elindul a fa felé, és megvan az iránya. Ha még ennyit sem akarsz kockáztatni, akkor egy fejszével ingben gatyában körbe lopakodsz a széleken! 90%-ban oda teszi a 2-3 fát! Én valami alap páncélban mentem 20 kajával lapáttal, meg fejszével. Így a Splittereket leütöttem, ha jöttek, és minden más esetben (pl Big One) átmentem a sárga erdőbe és vissza! :K
Alfa tényleg sokkal jobb választás!
Később , ha rutint szerzel sokkal könnyebb lesz! Én alfa bázist kipakolok kb 2 óra alatt szintecsak kézifegyverrel. A piros helyeket meg kirándulásra használom a szabad levegő miatt! :DD

[ Szerkesztve ]

(#284) Tom7


Tom7
újonc

Nagyon köszönöm a válaszokat. Megpróbálom úgy csinálni ahogy tanácsoltátok. Gyűjtögetés és alfa bunkert. :)
Szép napot mindenkinek:)

(#285) Tsaby_77


Tsaby_77
kezdő

Egy kis segítség, hogy lehetőleg ti ne szívjatok!
Lvl 12 reputation-nál kaptam egy infected box-ot. Mivel nem volt még kész az Acid Bath (3 Electric circuit-oom volt csak)cipeltem egy darabig a motoron. Amikor le akartam tenni a bázison akkor megtámadtak (Fast bitter, floater bloater) így visszatettem a mocira. Na most, hogy "biztonságban" legyen a doboz is meg én is szépen átvittem az alfa bázisra, és ott letettem. Ott ugye nem spawn-olnak a dögök, gondoltam így a legjobb. Kellett még 5 szint, hogy meglegyen az 5 Electric circuit. Ma meglett, és boldogan megyek vissza a bázisra a dobozért. Ott is volt, így hát szépen felvettem. Azaz felvettem volna, mert szépen eltűnt a doboz ahogy megfogtam. :Y
Nem tudom miért, hogy valami bug, vagy lejárt valami időzítő, és szétmarta a doboz a takony, de eltűnt az biztos. :W
Javaslat: ha nincs meg még a savfürdőtök, akkor hagyjátok a moci a dobozt. Nem tudom, hogy működik-e, de az én megoldásom mint fent is látszik nem működött ... :O

(#286) Telluride válasza Tsaby_77 (#285) üzenetére


Telluride
kezdő

Nem tudom szoktad-e nézni Starsnipe videóit (https://www.youtube.com/channel/UCOishUlW3I83Ocp8rvJJTfQ), ő pl pont azt csinálja, hogy rajta hagyta a motoron az infected boxot, mert neki még két connecting rod hiányzik az acid bath-hoz. Kíváncsi vagyok, hogy neki ez így bejön-e (és mi van, ha két ilyen boxot talál az ember). Amúgy ajánlom mindenkinek, hogy nézze, mert ő általában ezerrel nyomat minden eventet, meg minden felfedezni valót a játékban, lehet hasznos infókat ellesni.

(#287) Tsaby_77 válasza Telluride (#286) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

Köszi, szoktam nézni, és Doomerist is.
Én is pont azért tettem le, mert meglett a köv Floppy, és nem akartam otthagyni, ha találok még egyet. Persze az is normál láda volt, ahogy a köv 2 is.
Nem is volt gond a bázisnál a térképen bőszen mutatta, hogy megvan a láda ...! :DDD
Egyébként egyáltalán nem görcsöltem rajta, mert tök random cuccokat dob bele, és láttam már pocsékabb tartalommal IB-t mint amilyet nekem normál-ként adott. Igaz, hogy csak ezért szereltem össze a savfürfőt, de majd lesz másik .... :K
Tegnap reseteltem a bázist, és délután-este ki is pakoltam mindkét fokozatot.
Most vettem Sánta Klóznál egy Yule log-ot, és megyek coppert bányászni 50% bónusszal (2 helyett 3-at ad egy nodes).... :))
Aztán ha hazajöttem, akkor meg Oak fát megyek vágni. Mondjuk az könnyebb lesz, mert ott ki lehet írtani a Z-ket, és ugye 10 perc alatt végighasogatod az erdőt ... ;]

Szarvasok kiszabadításánál, ha 3 katona van, akkor eszetekbe ne jussok rájuk lőni! 2-nél Vss Vitorez van. Gondoltam szerzek egy kis plusz fegyvert a szarvas mellé. Hülye ötlet volt! :W :( (Pláne, hogy csak fejlesztett Worker páncélban voltam. Igaz az egyiket majdnem kinyírtam, de a majdnem-ért nem jár bónusz: ;])
Egyszerűen oda kell lopakodni, és elengedni a szarvast! Nem lőnek, nem támadnak, csak eltipliznek duzzogva ...
Kicsit egyszerűbb, de aki a kihívást keresi az mindenképp próbálja meg kinyírni őket! Vele majd találkozunk a Valhallában ... ;]

(PS: Szerintem SWAT armour-ban shotgunnal odalopakodva közvetlen közelről ki lehet nyírni őket, ha egyfolytában nyomod a medkitet!)

[ Szerkesztve ]

(#288) #74018560 válasza jonnyjoker01 (#278) üzenetére


#74018560
törölt tag

Kipróbáltam az emulatort, de Google fiók bejelentkezést kért. Nem tudom mi a jelszavam :DDD illetve megadni se tudtam volna :F
Van olyan emulator, ami nem kér jelszót? :F

Illetve: tudtok hasonló játékot PC-re? :)

[ Szerkesztve ]

(#289) jonnyjoker01 válasza #74018560 (#288) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az úgy jó :C

Mindegyik emulátor egy android rendszert futtat, kell, hogy belépj a google fiókodba a play áruház miatt.

Üdv. Johnny

(#290) Tsaby_77 válasza jonnyjoker01 (#289) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

Egy kis okosság a Rest Stop-hoz:
Nekem MINDIG éjjel 1-kor "resetel". Ez alatt azt értem, hogy amikor fellépek aznap ELŐSZÖR a játékba (értsd 1 óra után, ha 01:01-kor, akkor akkor, ha reggel 7-kor, akkor akkor, ha délután 5-kor akkor pedig akkor bedobja a mocis eventet, de csak miután már használtam a "speed up"-to (akár 1 pontot) is! Így ez simán abszolválható.
A második pedig másnap délután (13:15-13:45, vagy 15:15-15:30 között) dobja be. Itt is szerintem attóé függ, hogy mikor léptem be!
Majd jön egy üres nap, és kezdődik minden előröl!
Ha jól gondolom, akkor 36 órás reset-e van (Éjjel 1, másnap délután 1, majd megint éjjel 1 óra)
Nem tudom, hogy ennyire érdekel-e valakit, csak gondoltam, hátha ..... :DD

Yule log:
Megvolt a bányászat! Használjátok!! 1 helyett 2-t ad, mert ugye 1,5-öt nem tud! : :K
Én uyúgy csináltam, hogy minden copper nodles-t megütöttem 9-szer, aztán ettem meg a farönk tortát, így gyorsan kőrbe futva meg is lett mind DUPLÁN! Még át tudtam menni a sárga havas hegyre is, és ott is kibányászni mindkettőt! 16 kő egy futásra! Aztán olyan történt ami még soha. Jött a Rest Stop. Amikor északon voltam még soha nem dobta be, így véget is ért a kaland a messzi északon, és mentem szarvast és survivor-t irtani ... :-D
Persze lehet több tortát is vinni a mociban, de az már egy másik sztori lesz! :)) :D

[ Szerkesztve ]

(#291) Telluride válasza Tsaby_77 (#290) üzenetére


Telluride
kezdő

Na ma én is megpróbáltam a bányászatot 2 yule loggal feltúrbózva. E mellé vittem négy csákányt, így ugye max 60-at lehet összekalapálni, nekem most 50 lett meg a sárga meg a piros zónák között oda-vissza rohangálva. Szóval nagyon megéri.

(#292) Tsaby_77 válasza Telluride (#291) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

Szép Telluride!
Én ma Oak erdőt irtottam, lett is 240 darab rönk. Aztán elfogyott a fejsze. :DD
A bányászathoz mondjuk nagyobb szerencse kell, mert az erdőnél kiirthatod a dögöket, de ugye ez a hegyekben nem éri meg. Az 50 meg nagyon jó! :C

Más. 18. szinten is IB-t adott, így bele is vágtam a fűrcsibe. Mondjuk marha jól néz ki .... :C

A vicc az, hogy volt benne Electric circuit. Na nem mintha nem tudnám hova tenni, de nem lehetne erre "figyelni", hogy addig ne adjon IB-t amíg nincs meg a fürdő? Bár ez is lehet fixálva van. Mintha 12-en kaptam volna az elsőt, és ugye 18-on a másodikat. 24-nél kiderül! :U

[ Szerkesztve ]

(#293) Telluride válasza Tsaby_77 (#292) üzenetére


Telluride
kezdő

Jesus, Te ilyen komolyan nyomod a bunker hard mode-ot? Már 18-as szinten vagy...Gratula :R Én még csak 4-es vagyok, mindig csak a blind one-ig tisztítom ki a 3. szintet, + a blind one, így négy alkalom alatt lépek egy szintet.
Ma már megvolt 54 copper ugyanazzal a felállással.

(#294) Tsaby_77 válasza Telluride (#293) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

Köszi! Igaz ez miatt nem nagyon van másra időm a játékban ... :DDD
Alkalomadtán megyek egy karikát vasért, meg most ugye Oak és copper farmolásra.
A bunkit már 3-szor reseteltem, szerintem az a leg megérősebb, mert ugye kapod a 3 kuponos ládát, és a hard módban a ha teljesen kipakolod, akkor összejön egy szint, így ott is megvan a láda.
Egyébként jól csinálod, mert farolásból az éri meg a legjobban. Nekem mondjuk muszáj végigmennem, mer rám rohadnak a cuccok. kb nyár lesz mire elfogynak a fegyverek ... :DD
Viszont copperért majd megyek hozzád kereskedni! :K :R
Persze, ha végre lesz market a játékban ....

Békés Boldog Ünnepeket mindenkinek!
Vigyázzatok magatokra odakint!

(#295) milkagirl válasza dragonfire44 (#35) üzenetére


milkagirl
újonc

Milyen hacket hasznalsz? :D

(#296) Tsaby_77


Tsaby_77
kezdő

Telluride 15. szint után megáll a számláló, de 18-ig számoltam. Most már fogalmam sincs hanyas vagyok/lennék .... :DD
Párszor reseteltem a bunkert, és mivel volt vagy 90 piros és több száz másik kuponom gondoltam beváltom őket, viszont csak a hard fokozatot nyomtam a normál-ra be sem tettem a lábam. ;] Szedetem is pár szintet meg lemezt, mert ugye 12 óránként csak 1-et tudsz felhasználni, én meg naponta 3-szor kitakarítottam ....

Egymás után két azonos tartalmú infected boxot adott. Mi tagadás elégedett voltam a tartalmukkal:

Na nekem nem akart összejönni a bányászkodás! 4-ből 3 alakommal megjelent a Big One, de legalább megvárta még 4-5 chopper node-t megütök, hogy szívhassa a vérem, mert így, hogy már csak 1 ütés kellett bele, persze, hogy nem akartam otthagyni neki ... :((( Kaptam is néhány pacsit a hátamra ... ;]

Gránátvetőről néhány gondolat (piros köves terület, és hazafelé a sárga is kipakolva teljesen kipróbálva):
- jó móka
- semmi értelme, mert szinte használhatatlan a jelenlegi játékmenetben
Alap taktika: Körbeszaladni, minél több ellenfelet összegyűjteni, hogy legyen a tömegsír felett csapatszellem!

Első kör:
Tactical páncélban öngyilkosság (kivéve, ha FG-t, Toxic ginatot, vagy roarming zombeszt akarsz vele reptetni). A többiek túl gyorsak és odaszaladnak hozzád mire lősz, így melletted robban a gránát. Plusz pl ha splittekek vannak ott 4-5-en, akkor azok leköpnek és R.I.P. :K :U
Veszteséglista: Teljes Tactical+gránátvető+lapát+20 kötszer

Második kör:
SWAT páncélban rendben a dolog, de kell akkor is 20 medkit, mert kb 20-25-re lemegy az életerőd. Viszont akkor is leköpnek, így a kőr végére már mindenki üldözni fog a pályán, lopakodás kilőve.
Végeredmény: SWAT páncél szinte nullán (dobtam is ki) gránátvetőben 2 lövés medkit elfogyott .... Viszont a két helyet kb 3 perc harc árán takarítottam ki. :DD :DD

Újévben lesz kutya és ló, és új bunker is várható, plusz egy kertvárosi rész, és lehet majd raidelni a új AI bázisokat! :C

(#297) Telluride válasza Tsaby_77 (#296) üzenetére


Telluride
kezdő

WOW... ne szop@ss már, ez volt az infected boxban?! :Y Bitang
Mindazonáltal én továbbra is csak szép lassan csinálgatom a bunker hard mode-ot, nem kell sietni, úgyis megvár. Van egy olyan érzésem, hogy a rendeteg ak és soti még jól fog jönni a multihoz, meg egyéb eventekhez a jövőben. :K

[ Szerkesztve ]

(#298) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

Egyébként mikor vált bétáról már? :U

Walking Dead

(#299) Tsaby_77 válasza Telluride (#297) üzenetére


Tsaby_77
kezdő

Én is várom már az új eventeket. Korábban is pont ezért nem "pazaroltam" a lőfegyvereket, és a hard módot is ahol lehetett kézi fegyverrel vittem (Blind One-t is!). Viszont ez nagyon időigényes (egy-egy szint majd 2 órát vesz igénybe!). Most viszont a napi 2-3 bunker reset miatt nem akartam "tökörészni", így is beletelt kb 2 órába a takarítás (így is maradt egy teljes ládányi minden fegyverből!). Viszont ennek is van eredménye. Fejlesztett és különleges fegyóból felpakoltam rendesen: :K

Persze ez mellé jöttek a különleges alkatrészek is:

Jobb alul a koponya motor festés amit a BO dob marha ritkán .... :DD
Most megyek megvenni Niki bácsihoz a karácsonyi festést. Majd a gyerkőc eldönti melyik legyen .... :))

Vigyázzatok magatokra odakint!

[ Szerkesztve ]

(#300) Telluride


Telluride
kezdő

Jeeej enyém a 300. hozzászólás, amúgy semmi hasznos infó csak ennyi :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.