Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Kobe


Kobe
veterán

nah
örömmel jelentem h e őillanatban nálunk az idei év leghevesebb széllökésekkel tarkított vihara tombol, eredménye : a kontármunka által kihagyott résen, ami van vagy 7 cm, 5 perc alatt körülbelül 30 liter víz ömlött be a lakásba elárasztva a nagyszobát, és kb 1 óra mulva leáztatva az alsószomszédot, illetve kiderült hogy a szerkezet alját le sem purhabozták egy helyen ömlött át rajta a víz, illetve a széllökéseknek köszönhetően az egész táblák úgy ingotak mintha csak a szentlélek tartaná össze

ezekután nyílvánvaló h nem egyszerű a kivitelezési probléma és innentől kezdve jogi úton fog fojtatódni a dolog, kártérítés a leázásért, a magunk elázásáért, illetve a szerelők tegnap kitörtek a házban egy drága ablaktáblát (ezt még nem modntam ? ) illetve a kivitelezési hibák miatt
hát, anyámék még egyelőre a vizet merik, én már nem férek oda ajánlom h ha eláűll az eső ne legyen telefonközelben egy sem azok közül akik itt voltak tegnap

helyesbítek : a kár 2 mobiltelefon teljes elázásával folytatódott (teljesen uj, 1 hetes mobilok, illetve egy szekrénnyel )

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.