Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:02:15

LOGOUT.hu

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Kérdezés előtt kérjük olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11837) athomi


athomi
veterán

Milyen külső HDD-t ajánlotok médialejátszóra csatlakoztatáshoz, valamint adattárolása 20.000,-Ft körül?

(#14761) athomi válasza King Unique (#14755) üzenetére


athomi
veterán

Ez az eMAG hivatalos, gyártói garanciát vállal? Tehát garanciáztatás esetén a WD-hoz is fordulhatok?

[ Szerkesztve ]

(#19555) athomi


athomi
veterán

Bedugom az USB-be a külső merevlemezem (WD My Passport), de nem jelenik meg meghajtóként, viszont tuti hogy beolvassa a gép a merevlemezt, mert az eszközöknél is megjelenik és eltávolítható. Így viszont nem tudok rá másolgatni. Tudja valaki mi lehet a probléma?

(#19556) athomi válasza athomi (#19555) üzenetére


athomi
veterán

Szóval a lemezkezelőben, mint kötet nem jelenik meg, de a Lemez 2-nél ott szerepel, mintha nem lenne megformázva. Pedig meg van, más gépen megjelenik, mint a kötet. Mit lehet tenni?

[ Szerkesztve ]

(#19565) athomi válasza King Unique (#19557) üzenetére


athomi
veterán

Mindenhol jó, ahol bedugom, csak nálam otthon nem. Ráadásul egyik nap még ok volt, tegnap óta meg nem. Pendrive-ot ha bedugok az rendben van.

(#19567) athomi válasza King Unique (#19566) üzenetére


athomi
veterán

Titkosítás nincs. 2-3 napja volt egy elég nagy Win 10 frissítés és utána egy kicsi. Én arra gyanakszom, hogy az kavart be. Mindenesetre most munkahelyen lementem az adatokat, aztán otthon ha kell újraparticionálok, úgy lesz a leggyorsabb.

(#19570) athomi válasza King Unique (#19569) üzenetére


athomi
veterán

Már du. újraparticionáltam, formáztam, azóta gond nélkül megy. Egyszerűen értelmetlennek láttam, hogy tovább küzdjek vele, így volt a legegyszerűbb. Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.