Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hilfe


Hilfe
csendes tag

Rendszeres látogatója vagyok a fórumnak már több mint egy éve. Sajnos szégyenlem, hogy ide kell fordulnom a problémám miatt, és ezért csináltam az új nicket.
Mindenféle segítséget szívesen fogadok, és ha valakinek van egy halvány ötlete is, azt kérem, ossza meg velem.

A helyzet az, hogy édesapám egy cégnél dolgozik, és nálunk nagyon nehéz ilyen idős korban ilyen iskolázottsággal munkát találni, és ezért van, hogy édesapám mindenféle munkát elvállal, hogy valahogyan tengődni tudjunk. A munkahelyén sok probléma van, és ilyenkor a piához fordul vigaszként.

Édesanyámnak, van egy betegsége, ami miatt, ha felidegesítik, akkor el kezd fulladozni.

Sajnos nagyon sok féleképpen próbálkoztunk édesapámat leállítani a piától eddig szakember segítsége nélkül. Nagyon önfejű édesapám, azt hiszi, hogy ő mindent meg tud oldani, pedig nem szégyen segítséget kérni.

Nem is tudom, valami családsegítő, vagy pszichológus kellene, aki ilyen ügyekben jártas.

Továbbá hogyan tudnám meggyőzni édesapámat, hogy kérjen segítséget, mert a piálás miatt, tönkre megy már a család.

Édesanyám szereti édesapámat, amikor nem piál, de amikor iszik, meg tudná folytani. Már nagyon nem bírja édesanyám, édesapám önfejűségét, aminek mi isszuk meg a levét.

Nagyon kérek mindenkit, hogy akinek van valami tapasztalata, ötlete, tanácsa bármi, az kérem ossza meg velem, nagyon fontos lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.