Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31201) Melack


Melack
veterán

Hatalmas pH!rospontot kérek ShadowLordnak ezért az üzletért. Üzleteltünk egy jót, és türelmes vevő volt. Csak ajánlani tudom!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#31202) Zorel


Zorel
senior tag

Piros pontot kérnék petei kollégának ezért az üzletért.
Gyors, korrekt vásárló. Köszönöm.

(#31203) sztanesz


sztanesz
tag

pirospont [Kabo166] kollégának, ezt adtam el neki [link], korrekt, minden úgy zajlott ahogy igérte.

Gigabyte B550 Gaming V2, Ryzen 5 5600,32gb 3600Mhz ram, gigabyte 1050Ti OC http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#31204) petei


petei
csendes tag

Piros jár Zorel kollégának, ezért ,rugalmas gyors korrekt eladó.

petei felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#31205) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Szeretnék piros pontot kérni béke kolléga részére a türelméért és korrektségéért ebben az üzletben :R

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#31206) allein


allein
addikt

Kérek szépen egy piros pontot a tailor kollégának ezért az üzletért, minden rendben van, köszönöm szépen :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#31207) martinez111


martinez111
csendes tag

Szeretnék kérni 1 pirosat normen82 kollégának, az ilyen tápért. Nagyon rugalmas ember.

(#31208) t34


t34
csendes tag

Ezért az üzletért:
[link]
Jár egy piros [planbmokus] kollegának!

[ Szerkesztve ]

(#31209) planbmokus válasza t34 (#31208) üzenetére


planbmokus
senior tag

t34 kollegának is kérnék egyet, ugyanis az első telefonhívás után 4 perccel már nálam is volt!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#31210) Mityu_76


Mityu_76
tag

Kérnék egy piros pontot [rob83nak] ezért az eladásért.

"HONDACRX4EVER"

(#31211) tailor válasza allein (#31206) üzenetére


tailor
őstag

Én is adok egy nagy pirosat allein fórumtársnak a hsz-ében linkelt adás-vételért! Köszönöm a vásárlást :)

[ Szerkesztve ]

(#31212) madd dogg


madd dogg
senior tag

Ezen ventik vásárlásáért szeretnék kérni pirosat vikingsanyi-nak.

Ezen dokkoló eladásáért és hibátlan működéséért pedig Noumena-t illeti meg a piros. :)

[ Szerkesztve ]

(#31213) vikingsanyi


vikingsanyi
csendes tag

Nagy piros pont madd dogg kollégának ezért az üzletért!
Gyors és pontos, csak ajánlani tudom!

Fő a jókedv!

(#31214) madd dogg


madd dogg
senior tag

Továbbá pirosat kérek a fülesem megvásárlásáért és kiemelkedő rugalmasságáért prof-nak.

Ennek vissza csere lett a vége, de az eladó korrektségéért és rugalmasságáért hatalmas piros pont jár. Az eladó Roltsi89

(#31215) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Sziasztok!
Pirospontot szeretnék kérni makimakom tagnak a sikeres üzletünkért. Ezt az okostelefont vásárolta tőlem. Rendben és gyorsan zajlott az adásvétel.
Köszönettel: szekfizsolt

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#31216) madd dogg


madd dogg
senior tag

Lemaradva, de pirosat kérnék még haky-nek a laptopért, amit már fél éve használok, és szépen teszi a dolgát. Erről van szó.

fateless eladónak pedig a 9 cellás akksiért kérek pirosat.

[ Szerkesztve ]

(#31217) PadreHUN


PadreHUN
csendes tag

Tiszteletem! Kérnék 1 pirosat
istván 99 ezért 2db DDR memo ....és ezuton kérnék még 1 pirosat istván 99 ezért is 1db DDR memo .... Köszönettel! Tisztelettel! Én.

Jónak nem kell ajánlólevél, rossznak meg úgysem segít. A féligazság teljes hazugság.

(#31218) madd dogg


madd dogg
senior tag

Samsung Érintőpanelért megilleti a piros Limefun eladót is.

Olympus alkatrészek vásárlásáért zoo23-at illeti meg a piros.

Tuner kártya vásárlásért t4ch1k0ma kapjon pirosat,

Eladtam egy telót is, a megvételért replikant érdemel piros pontot.

Eladtam a hangkártyám, Sotho vette meg, pirosat neki.

Uhh. Egyelőre ennyi. Jöhetnek a pirosak. :)

(#31219) sgeri


sgeri
csendes tag

Egy nagy piros pontot szeretnék adni Wind-Storm kollégának, az általa eladott RAM ügyében, korrekt, gyors, megbízható partner!

[ Szerkesztve ]

(#31220) Wind-Storm válasza sgeri (#31219) üzenetére


Wind-Storm
őstag

sgeri kollégának is megy vissza a pirospont, egy kingmax modult vett tőlem, ugyanazokkal tudom illetni amiket ő is mondott, korrekt, megbízható ás gyors!

(#31221) .Raven.


.Raven.
csendes tag

prtk kollégának kérnék egy pirosat ezért az üzletért, egy alaplapot vett tőlem, pontos, megbízható!

Telefonszám ahol elérsz ha kérdésed van: 30/6462681

(#31222) Lasy


Lasy
veterán

Schiffi fórumtársunknak egy szép PH!ros pontot szeretnék kérni a korrekt vásárlásért.
Aino diitizer
Köszönöm
:R

+36702778032

(#31223) KTibxx


KTibxx
aktív tag

Andy1210 kapott egy pirosat ezért az üzletért!

(#31224) Mike83


Mike83
csendes tag

Üdv.

Szeretnék kérni egy piros pontot a Hitachi GSA-T21N slim-es dvd iróért,gyors pontos megbizható korrekt partner.Köszönöm és az üzletet is.

Üdv.
Mike

:C :R :K

[link]

Ne vitatkozz a hülyékkel,mert legyőznek a rutinjukkal!

(#31225) Silverboy


Silverboy
aktív tag

Nagy piros pont GAI kollégának egy 8800GT -ért! Bátran vegyetek tőle :K .

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#31226) embe


embe
nagyúr

Kérek egy PHiros pont beírást Dj Getman fórumtársnak. Miután megvette tőlem az alaplapom, kérte, hogy a procit jegeljem 1 hétre, mert annak vételárát csak akkor tudja utalni, ha a fizetését megkapta. A megbeszélt időpontban utalta a proci árát.
Korrekt szavatartó ember. Részemről mindenképpen ajánlott üzletfél!
Köszi a vásárlást! :R

[ Szerkesztve ]

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#31227) kil3lrn3o válasza Melack (#31201) üzenetére


kil3lrn3o
csendes tag

Logikas kollégának jár a piros pont a vásárlásért ((( És ezt linkeld be! http://hardverapro.hu/apro/kingmax_es_a_data_ddr2_1gb_800mhz/hsz_1-50.html )))

(#31228) zarayg


zarayg
aktív tag

Üdv

daniele-nek jár a piros ezért az üzletért. Régóta cimborám, mindig megbízható, ajánlom mindenkinek:R

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#31229) GBotond


GBotond
tag

Szeretném piros ponttal megköszönni waithEard fórumtársnak a táp megvásárlását - korrekt vevő, flott üzlet volt.

(#31230) Rarubart


Rarubart
csendes tag

Nagy Piros pont vinibali kolegának a BIOS-ért.

(#31231) Prof


Prof
addikt

Kérnék egy piros pontot madd dogg-nak a sennheiser cx550 fülesért amit vettem tőle. Szépen szól, türelmesen megvárta míg végigteszteltem a hozzáadott gumiharangokat.

(#31232) mycsu29


mycsu29
tag

Jár a piros neil_mullen-nek ezért az üzletért.

"...Pogánynak tartanak, mert nem tűröm a papok hatalmát..."

(#31233) waithEard


waithEard
őstag

Pirosgombócot kérnék EZÉRT az üzletért GBotond kollégának. Pontos, korrekt eladó, hibátlan árut szállított, ahogy megbeszéltük. Csak ajánlani tudom. Danke! :R

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#31234) daniele válasza zarayg (#31228) üzenetére


daniele
aktív tag

zarayg-nek is megy vissza a piros ezért. :R Azonnal vitte még formázni se volt szinte időm :DDD :R

(#31235) gyuszito


gyuszito
senior tag

Nagy pirospont, a korrekt vásárlásért, és a pontos megjelenésért bobek78- kollegának, ezért az üzletért! Csak ajánlani tudom! :R :R :R

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#31236) metab


metab
csendes tag

bluemirage kollégának Piros pontot kérek.DD3 Memória , gyári csomagolás, megbízható tag.

(#31237) béke


béke
aktív tag

Kérnék egy PP-t SQX_Barto-nak a szuper Üzletért köszi.

Alá írás :)

(#31238) metab


metab
csendes tag

Piros pontot kérnék EZÉRT az üzletért Matthisa kollégának.
Pontos, korrekt eladó, bátran ajánlom

(#31239) petiro


petiro
csendes tag

Kérnék egy piros pontot toff1983 nak [ezért.]

[ Szerkesztve ]

A hozzáállás fél siker! Törekedj az üzenetre válaszolni, az üzlet alapja a kommunikáció!

(#31240) Dj Getman


Dj Getman
csendes tag

Kérnék egy piros pontot embe kollégának ezért az üzletért! Minden a megbeszéltek alapján történt! Jó kapcsolattartó személy! Én még nála rendesebb és korrektebb partnert nem láttam pályafutásom során, szóval akár 10 pirosat is be lehetne írni neki erre, mert megérdemli! Köszönöm!

(#31241) P@ly válasza Rómeó (#30613) üzenetére


P@ly
tag

Kérnék egy piros pontot Rómeónak ezért az üzletért! Korrekt gyors megbízható ember!

[ Szerkesztve ]

(#31242) kathy75


kathy75
tag

Szeretnék egy nagy PIROS pontot kérni kolakola fórumtársunknak EZÉRT a boltért!
Korrek partner csak ajánlani tudom! :C

Létezik néhány olyan ember, aki halált okozó testi sérüléseket szerezne, ha leugrana az EGO-járól az IQ-jára!!! kathy75 felhasználónak 12 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#31243) dante05


dante05
csendes tag

Piros pontot kérnék bodykani kollégának ezért az üzletért . Pontosan a megbeszéltek alapján bonyolítottuk le az üzletet. Pontos és korrekt vásárló.

(#31244) papp_no1 válasza shady9027 (#27941) üzenetére


papp_no1
senior tag

shady9027 felhasználót pozitiv értékeléssel jutalmazom. Vásároltam tőle egy pendrivet azóta is hibátlanul működik . Csak ajánlani tudom, piros pont.

(#31245) iMaverick


iMaverick
addikt

Szeretnék kérni egy pirosat Endreas kollégának a tápért amit vettem tőle. Megbízható eladó! Ajánlom!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#31246) Sylvie89


Sylvie89
csendes tag

Mehet a piros dakesznak, ezt vette tőlem: [link]

Ruhák / női / elektroniai cuccok / könyvek olcsón eladóak! Nézd meg a hirdetéseimet!

(#31247) shady9027


shady9027
csendes tag

Piros jár [norbyka12] kollégának [ezért].

Előre utaltam, becsületesen küldte a csomagot azonnal.

P.ü.-t írj, azt látom is! :)

(#31248) Bandita94


Bandita94
tag

Kérek egy pirosat tibor452-nek,
ezért a videókártyáért! Korrekt, megbízható üzletember!

Üdv. B.Laci

(#31249) kolakola


kolakola
tag

Jár a PIROS PONT khaty75 fórumtársnak ezért a bizniszért. Nagyon korrekt partner!
:R

(#31250) grafika95


grafika95
tag

bigga kollégának egy piros [ezért] az üzletért.

Korrekt módon elintézte baráti úton az átvételt.

:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.