Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46885) ShadowLord


ShadowLord
senior tag

Nos nem tudom ez fekete pontot e érdemel ezt döntse el akinek a tiszte.

Egy újonc kollégával:[levelesjozsi] esett a következő történet.

Megegyeztünk két termékének megvételében árban mindenben.Nem telt el sok idő s rám írt hogy az egyik terméket eladta a másikat megvehetem.Nem tetszett a hozzáállás de mondom legyen.Mivel az általam megjelölt helyek nem voltak jó neki egy barátom kértem meg hogy intézze el vele az üzletet.(az ő lakhelye megfelelő volt).Ez megfelelt neki felhívta megegyeztek az időpontban mindenben.Most meg olvasom hogy ja bocs mégse jó neki így ez nem megy el oda.Ezzel egy gond van a barátom nem hívta fel hogy nem megy fölöslegesen gubbasztott otthon s várta hogy ő urasága megérkezzen.

Összefoglalva 1x a már lebeszélt üzletet megszegte 2x a lebeszélt időpontra nem ment el és még csak telefonálni se volt képes.

Nem mondom hogy ezért feltétlenül negatívat adjatok neki de óvatosságra intem azt aki üzletelni akar vele!

Szebb napot ebben a melegben mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.