Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12301) Yutani


Yutani
nagyúr

Didyman számára kérnék adni egy nagy pirospontot üzleti korrektsége miatt! :R

#tarcsad

(#12302) dome34


dome34
csendes tag

papsZa fórumtársnak egy nagy piros pont a korrekt, gyors üzletmenetért

-Az a baj a világgal, hogy az okosok tele vannak kételyekkel, a hülyék meg holt biztosak mindenben. -Tényleg Főnök? Hát persze!

(#12303) Füge007


Füge007
senior tag

Az utóbbi időkőkebn az alábbi fórumtársakkal bonyolítottam sikeres üzleteket, kéretik nekik a jól megérdemelt pirospont!

MisterP 120 Gb sata mobil HDD
lorumLaci 40 Gb ATA HDD
c7p.bubu Trifoo USB 2.0 3,5" SATA Alumínium HDD ház
hattrick 2,8GHz intel procis 9600XT-s konfig, külön köszönöm a feltelepített rendszert!
zsivo HP 530 laptop
xjtd Wayteq N410 navigációs készülékek
G. Dealer Köszönöm a kedvező árú webcamokat, ja és a hétvégi kiszolgálást!
Illusion1010 Korrekt árú TFT monitor, nagyon segítőkész, még térképet is mellékelt!

[ Szerkesztve ]

Füge

(#12304) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Füge007 megbízható, gyors korrekt vevő volt :)

Szintén piros pontot érdemel.

[ Szerkesztve ]

(#12305) Honey Bátyó


Honey Bátyó
csendes tag

:R Janoska26 Főhuszárnak egy piros pont :R
Futárszolgálatokat megszégyenítő logisztikai szervezőkészségről tett tanúbizonyságot, és az áruja is hibátlan!

Angol fordítás olcsón, igényesen és gyorsan! Just call me - this is not a joke!

(#12306) Flitter


Flitter
tag

Kiváló,korrekt partner.

Piros pont Ősember

[ Szerkesztve ]

Állampolgári jogom hülyének lenni! By:Flitter

(#12307) Daemon09


Daemon09
őstag

Pirospontot kérek Vigneau kollégának a korrekt üzletért! Kiváló, korrekt partner. Öröm ilyen emberrel üzletelni! :R

(#12308) Oregon67


Oregon67
csendes tag

Ma újabb korrekt üzletelésben volt részem Joces kollégával, kérem neki a pirospöttyöt. :)

(#12309) Vigneau válasza Daemon09 (#12307) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszönöm szépen. :B :R
Én is ugyanezt tudom elmondani Rólad, azaz Daemon09 Kollégáról, akinek kijár a piros pont. A csomagot bombabiztosan becsomagolva juttatta el hozzám. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#12310) igmife


igmife
csendes tag

Akkor már, hogy rávezetett ennek a topicnak a létezésére, az igengyors és igen gondos postázásért és a hibátlan, sértetlen termékért pirospontot érdemel ngdr88.

[ Szerkesztve ]

(#12311) Pluessm Aci


Pluessm Aci
csendes tag

A Tejesember
pirospont - 5/5 - 100%
(kinek melyik tetszik)
Megbízható, nagyon korrekt partner. Remek árut küldött, igazán jó áron és villámgyorsan!

(#12312) Janoska26


Janoska26
addikt

JANIKAKA kollégának kérnék szépen egy pirospontot, korrekt előreutalásért, ajánlom mindenkinek :R :C

(#12313) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Tsigalko87 - nek pirospont mert frankó cuccot adott és pontosan jött, és a szokásos :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#12314) szacsee


szacsee
nagyúr

Kérem Tisztelettel, nem azért mert kérték, hanem mert megérdemlik!
A korrekt és gyors, kiszámítható, de ugyanakkor a vevőnek rugalmas hozzáállásért Bordoi és Ősember fórumtársnak egy hatalmas pirospontot adnék
Tessék:

A továbbiakban ezúton kívánnék nekik sok-sok sikeres és gyümölcsöző üzletet. :R

[ Szerkesztve ]

(#12315) Bordoi


Bordoi
őstag

szacsee mesternek is jár a Piros pont, korrekt vásárló és nem utosó sorban önzetlen partner. :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#12316) Zoliboy95


Zoliboy95
tag

Egy pirospontot kérnék Alyens kollegának! :))

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#12317) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

pimmi Vinyóüzlet. Kb. fél nap alatt letudtuk az egészet :D

Djuree Samsung Pleomax. Ez a kocka valami elképesztő. Köszönet érte a kollégának :R

strike-force Procihűtő-üzlet. Pontos, korrekt. Végre megszabadított még egy kacattól.

Pirospontot kérnék az úriembereknek :R

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#12318) Djuree


Djuree
félisten

kérnék énis egy pirospettyet zsolesz010 fórumtársnak a korrekt üzletért.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12319) Janoska26


Janoska26
addikt

Speed(R) barátomnak és bajtársamnak egy nagy pirospontot szeretnék adni, korrekt pontos vásárló, ajánlom mindenkinek :R :C

(#12320) Alyens


Alyens
aktív tag

Nagy piros pötty Zoliboy95nek, a korrekt és gyors üzletért!

http://shrimpland.hu

(#12321) pisti88+


pisti88+
senior tag

Dubmaster kollégának piros pont a kiváló vga-ért, és a lehető legmegbízhatóbb lebonyolításért!!!! Csak ajánlani tudom!!!! :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#12322) KillHates


KillHates
nagyúr

Bj Brooklyn-nak szeretnék kérni egy piros pontot, a korrekt üzletmenetért, és a gyönyörűséges tápért!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12323) Dubmaster


Dubmaster
aktív tag

Nagy piros pötty pisti88+ kollegának a bizalomért és maximális korrektségért!

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#12324) cbr688


cbr688
senior tag

Hector01 kollégának szeretnék egy pirospöttyöt kérni(ha tehetném többet is),ilyen korrekt,pontos,megbízható üzletfelet szeretnék kívánni mindenkinek!!!életvidám,kedves,intelligens ajánlom a személyes találkozót is,nemcsak az üzlet lebonyolításának idejéig volt megértő és segítőkész,de a szívességkérésemre is gondolkodás nélkül rábólintott... :R

(#12325) deathcrow42


deathcrow42
tag

Hatalmas köszönet és brutálisan nagy piros pont zezoli kollégának az összeállított stabil gépért amire fel is telepített egy oprendszert. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#12326) Hector01 válasza cbr688 (#12324) üzenetére


Hector01
csendes tag

Köszönöm szépen!!! Megírtam a Vistat!

Szép estét!

(#12327) Smegman


Smegman
csendes tag

akoska07-nek egy piros pont a deszkáért :R

http://hardverapro.hu/apro/sony_cmt-eh10_mini_hifi_torony/hsz_1-50.html

(#12328) rento


rento
őstag

Pirospont jár nekik:

Lindemann
nándika
Joces
creatorium
Dobozossör
batmab
barko
Mmerlin
z0d1AK

Ajánlom őket mindenkinek, megbízhatóak és korrekt üzletfelek! :R

(#12329) hucsikoi válasza Pluessm Aci (#12311) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Nagyon köszönöm. :R Pluessm Aci kollégával is öröm volt üzletelni.Nagyon korrekt és megbízható.Jár a piros. :R

(#12330) Dyno válasza Dyno (#12270) üzenetére


Dyno
veterán

Hopp elrontottam a nevét :((( dennisjunior-nak kérnék pirospöttyöt köszönöm.

(#12331) Dudu67


Dudu67
tag

MrCsit kollégának kérnék egy pirosat a raptorért :)

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#12332) kjany


kjany
tag

Anubis_9 fórumtárs is érdemel egy pirospontot. Korrekt üzletfél !

(#12333) Anubis_9


Anubis_9
őstag

kjany kollégának nagy pirospont a korrektségért! :C

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#12334) syC


syC
addikt

Egy pirosat javasolnék arn fórumtársnak. Személyes átvétellel lebonyolított üzlet során minden úgy zajlott, ahogyan annak lennie kell sőt, még egy kis eszmecserére is sor került. Ajánlom bátran mindenkinek :R :)

(#12335) strike-force


strike-force
őstag

Pirospont a köv. kollégáknak:

metti
zsolesz010

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#12336) Enton


Enton
addikt

Egy piros pontot Xuchi barátunknak a türelméért! :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#12337) arn


arn
félisten

pirospont syc kolleganak, mint torzsvasarlonak :D

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#12338) Lapi


Lapi
csendes tag

Piros pont Daler-nek a pontos szállításért és a remek, jó minőségű árúért.

(#12339) tibi34


tibi34
tag

OC fórumtársnak már megint köszönet.Megbízható :R

" Ha kicsit nem figyelek oda, mindjárt dolgozni akarok. " +1 Hofi: " Tudod mi a korrupció? Amiből kihagynak."

(#12340) agressiv


agressiv
addikt

Nagy pirospont Joces számára és köszönet a beszámításért korrekt eladó :R

Hát még a borz.....

(#12341) Janoska26


Janoska26
addikt

*Szájber* Pirospont, korrekt pontos eladó jó és olcsó áruval, ajánlom mindenkinek :R :C

(#12342) #72042496


#72042496
törölt tag

Ősember megérdemel egy újabb pirosat, nagyon korrekt volt, minden a megbeszéltek szerint zajlott le! :R

(#12343) Papaj x válasza Janoska26 (#12312) üzenetére


Papaj x
tag

Janoska26 kollégának viszonozva én is kérném a pirospontot! Maximálisan korrekt partner és minden a megbeszéltek szerint zajlott..!! Bátran ajánlom mindenkinek!! :R :K

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#12344) kinggabor


kinggabor
tag

sziasztok
pirospont Bull Boss kollégának
korrekt eladó. ajánlom mindenkinek!!

[ Szerkesztve ]

(#12345) szmolcsi

hy!!pirospont Gál István ésTottika kollegáknak megbizhatóak!!

[ Szerkesztve ]

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#12346) Genius007


Genius007
őstag

Ismét üzletelgettem ma.

Ezúttal egy "régi" kollégával, akivel egyszer már volt egy korrekt üzletem!
Most sem csalódtam benne, ott volt a megadott helyen, és időben, és azt hozta amiben megegyeztünk! (Régi vízhűtésem) :D :))
Kicsit várt is rám, igaz most kivételesen nem én voltam a hibás, hanem a Volán :B

Szóval nagy nagy pirospont ctnyr kollégának! :R

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#12347) kjany


kjany
tag

Mennyen egy hatalmas pirospont Székesfehérvárra DeusHun fórumtársnak, akiben nagyon korrekt, megbizható üzletfelet ismertem meg.
Egy viszonylag nagyobb összegü üzletet kötöttünk előreutalással. Ő bizott bennem annak ellenére, hogy még soha nem kötöttünk közös üzletet. Remélem Ő sem csalódott az én hozzáálásomban.
További sok sikeres üzletet kivánok neki !

(#12348) ctnyr


ctnyr
csendes tag

   Genius007    nek meg egy pirospotty. Visszavittem neki a regi vizhusiet,elcserltuk ilyen olyan dolgokra. A busza tenyleg kesett :)

[ Szerkesztve ]

(#12349) Pecc


Pecc
őstag

Gino20 fórumtársunknak kérnék egy pirosat. :R

(#12350) Genius007


Genius007
őstag

Piros pont frissítős kollégával mi történt?
Csak mert már egy jó ideje ugyan annyi piros pontom van, pedig már kb 4et kaptam azóta (úgy emlékszem) :B
:U

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.