Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  kiskökörcsin

Hozzászólások

(#10) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Mielőtt belekezdenék a Húsvétomról beszámolni ..itt van pár sor a tegnapomról .
Tessék !!!! :C

[ Jelentem hulla fáradt vagyok, de nagyon!!! Annak ellenére, hogy semmilyen fizikai munkát nem végeztem, úgy érzem, elhordtam egy hegyet, pedig csak tanultam.....(Érettségi előtt egy héttel az embernek, muszáj kihasználnia miden szabad percét)....Én is ezt tettem 6óra olvasás után nem csoda, hogy golyózik a szemem és forog velem a világ .....Eléggé instabil az állapotom.....

Ma még szeretnék kimenni bicajozni,bár nem tudom mi lesz belőle. Kit hívjak ki,hogy tartson velem .....Egy hete összevesztem a gyerekkori barátnőmmel és neki köszönhetően,most mindenki ellenem fordult,aki a környezetemben lakik .A legviccesebb ebben az egészben,hogy egy pitiáner dolog miatt robbant ki a vita.. Zs.vel(gyerekkori barátnő) a buszmegállóban ültem .megkért rá,nézzem meg,hogy mikor jön a 14es járat . Természetesen felálltam és elindultam a menetrend felé,de közben még hozzátettem viccből : Amúgy te nem tudnád megnézni ...:) Ő erre,mint egy bika felugrott és elkezdett ordibálni , hogy mit képzelek magamról,hogy visszapofázok neki és,fogjam be a pofám.....Köpni se nyelni nem tudtam annyira megilletődtem a reakcióján . Nem értettem,hogy mi a baja,hisz meg se bántottam,mert amit mondtam ,egyáltalán nem rosszindulatúságból tettem.Nagyon elszomorító,hogy 15év barátság után nem ismeri fel,hogy tényleg nem bántásnak szántam. Bár nem csodálkozom rajta,hogy Zs. így viselkedett velem, hisz számtalan eset fordult már elő , mikor megalázott és észre sem vette . Lehet be kellene fejezni a barátságunkat,mert semmi értelmét nem látom. Mások is jelezték, Zs. egyáltalán nem barátnőként viselkedik ....Erről lehetne veszekedni, mert én ismerem milyen ...de ez tényleg nem mehet így tovább. Hagyjuk is ezt a témát .....Nincs kedvem még rá gondolni se !!!! Zsről majd később ....Folyt. köv .

Inkább azokra az emberekre gondolok , akik mostanában sokat jelentenek nekem :)
Réka valahol Budapest környékén lehet , Bogikám a családjával tölti az ünnepeket , Fanni tanul , Vilma Lentiben van , Dédi meg a szobájában nézi a Tv-ét . :)

Sok puszi nekik!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  kiskökörcsin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.