Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Kíváncsian várom.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Érdekes kísérlet, követem majd a fejleményeket. Én is szívesen kipróbálnék egy hajlíthatót, de az általad is említett problémák miatt félnék tőle hosszabb távra - na meg az ára is komoly visszatartó erő.

Az Androidról Iphone-ra átállásnak már nekifutottam kétszer, de valahogy nem bírtam szerelembe esni az iOS-el.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#3) Hira Nnor


Hira Nnor
csendes újonc

"Az Apple sikerült elérjen..." ezt hogy kell érteni? Sikerült elérnie?

(#4) bdani94


bdani94
tag

Hajrá sok sikert! Én is kiváncsian várom pláne hogy egy ideje én is gondolkozom ezen a hajlitható csodán... De a kijelző számomra elég problémásnak tünik.

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#5) consono


consono
nagyúr

Hajrá! Én 12 Miniről váltottam tavaly augusztusban Z Flip 5-re, eddig minden OK, jól megvagyunk :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#6) Ricardo


Ricardo
félisten

Érdekesnek tűnik ez a kísérlet. Várom a következő cikkeket. :K

(#7) m00lash


m00lash
csendes tag

"Lifelong iPhone 13 Mini user fanboy switches to Android" :)

(#8) babosmiki


babosmiki
addikt

Én használtam már pár hónapig a V2-t, de aztán visszaváltottam a Fold szériára szoftveres okokból.. Viszont kíváncsi vagyok a hosszútávú nyüstölés eredményeire, illetve, hogy mit mond majd egy "iphon-os" . :)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#9) vanye


vanye
senior tag

Ilyenkor felvetődik az emberben a kérdés: amúgy a telefonos MA-tesztek mégis mekkora időintervallumot ölelnek fel? Egy hétnyi tapasztalat áll ilyenkor a cikkíró mögött? Vagy csak pár nap?

Stern des Südens!

(#10) Bog válasza vanye (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Két hétre szoktuk kapni a tesztcuccokat.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) Luck Dragon

Jó ötlet és érdekes kísérletnek ígérkezik. Várom a fejleményeket. Főleg ha valóban bevállalja valaki a középkategória egyik főszereplőjét, mondjuk egy Galaxy A55-öt, ha már úgyis teszt alatt van. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Kiraly otlet. Pont az egyik topikban beszelgettem valakivel, hogy en is mar egy Foldable gelefonnak orulnek igazan. Foberlom Flip 3-jan mar kellett foliat cserelni 2x is.
Ugyanakkor a forumozo meg irta nekem, hogy mar sokat fejlodtek, neki 3 eve van meg a kinyithatosa es meg nem kellett foliat cserelnie, szoval lassan ideje kiprobalnom.
Ugyis lesz! 3 even belul veszek egy Foldable-t. (Samsungot akarok a ceruza miatt, jo lenne, ha addig valtoztatnanak az elb.szott keparanyon.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) etohun


etohun
aktív tag

Az Apple Watch, és az, hogy mennyire összhangban működik a telefonnal tényleg komoly visszatartó erő tud lenni. Javasolni tudom a cikkírónak a régebbi, akár 4-es Galaxy Watch-okat, amiket használtan 20-25-ért is ki lehet fogni, így nem vészes befektetés a kipróbálása, és kis mókolással adb-n meg lehet oldani bármely Androidos telefonnál, hogy működjön a dnd, az alvó mód, meg a mute szinkronizálása, és vezérelhető a telefon rengeteg funkciója (hotspot, wifi, mobilnet ki-be kapcsolás, hangerő, vágólap megosztás, média vezérlés stb.), meg lehet oldani a Galaxy exkluzív funkciók használatát is (vérnyomás, véroxigén stb., samsung health szinkronizáció). Ha hajlandó vagy vele mókolni, akkor elképesztően jó a wear os, tudsz netezni rajta, bármilyen apk-t fel lehet tenni, Messenger-t, meg kameravezérlőt is. Az új navigációs feature-ök és az Assistant meg páratlanok.

(#14) Hallosz


Hallosz
senior tag

Érdeklődve figyelem a kísérletet. Bár, valójában ennek az inverzén már többször is túlestem. Mondjuk úgy, hogy a napi felhasználásból eredő, néhány alapvető ám kielégítetlen funkciók okán 2-3 hónapig bírtam a nélkülözést.

Ugyanakkor, nagy tisztelője vagyok a márkának :R

Mert lakni, muszáj.

(#15) defymoto


defymoto
senior tag

Jó ötlet a hosszú távú teszt. Én szívesen fogadnám ha negyedévente/havonta lenne 1-1 ilyen. Sőt, továbbmegyek: Biztos lenne igény használt tesztre is, hiszen a refurbished mobilok virágkorukat élik most. Hajrá! :)

[ Szerkesztve ]

(#16) scyllarus válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


scyllarus
veterán

Én többször váltottam ide-oda, még a szépemlékű WP is volt pár, de végül csak az IOS-nél kötöttem ki. Lehet persze, hogy ez már a korral jár, többre értékelem a zökkenőmentes működést bárminél. :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17) viragdani01 válasza etohun (#13) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Nagyjából ugyanez megfogalmazódott már bennem is, de van egy régebbi Garmin órám, ami tökéletesen működik, úgyhogy egyelőre arra tértem vissza az AW-ról. Egy kicsit később majd jöhet az androidos óra is. ;)

Köszi a visszajelzéseket mindenkinek! :R

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#18) janeszgol


janeszgol
félisten

Mivel a cikkíró áttért a jó oldalra (Android), így nem érinti a következő hír. :)

"Túl keveset ajánlott az Apple, a Samsung így nem gyártja le az iPhone SE 4 kijelzőit" [link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) a.sebi


a.sebi
őstag

Én gyakran váltogatok Iphoneról androidra , de jellemzően Iphonet használok. Magyarországi megjelenés óta használom a a V2 est , először fordul elő , hogy nem vágyom vissza .

(#20) Zsolt,72


Zsolt,72
aktív tag

Tetszik az ötlet, érdeklődve várom a a fejleményeket. :)

Szemezek én is a kinyitható gyártmányokkal, igyekszem követni a fejlődést; nálam annyi kikötés maradt csupán, hogy majd egy iOS-szel felvértezett eszköz lesz a kísérleti nyúl.

 iPhone 15

(#21) Luck Dragon válasza Zsolt,72 (#20) üzenetére

Még nem éri meg lecserélned a mostani telefonodat.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) Zsolt,72 válasza Luck Dragon (#21) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Bizony, most még korai volna.

 iPhone 15

(#23) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nagyon jó kezdeményezés, érdeklődve várom majd a tapasztalatokat Danitól és a teszt hosszú távú konklúzióját.

(#24) bollokcs80 válasza scyllarus (#16) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Azt én is, Androidon se mókolgatok már ROM-okat, de nekem az iOS túl korlátos.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#25) BossBoss


BossBoss
őstag

kb 1 hónapja váltottam iPhone 15 Pro-ról Z flip 5-re. Eddig minden oké! Tetszik! :B

(#26) _flamer


_flamer
aktív tag

Hajrá! Én is nyitott lennék a váltásra de egyenlőre egyik alternatíva sem győzött meg..

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#27) boxer968


boxer968
csendes tag

Kíváncsi leszek hogy fog beválni! 2,5év után váltottam fold 3-ról, V2-re. A samu hibátlanul bírta, karosszériás vagyok, kapta az ivet.

(#28) nuke7


nuke7
veterán

hát igen, sajnos az iphone mini a legjobb tudású és méretű telefon ...

https://youtube.com/user/nuke7

(#29) consono válasza nuke7 (#28) üzenetére


consono
nagyúr

Ezzel nehéz vitatkozni :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#30) gusthy válasza boxer968 (#27) üzenetére


gusthy
veterán

Na és hogy vált be?
Pont ugyanezt léptem én is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.