Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) s_henderson


s_henderson
csendes tag

[link]
Ez lenne az ominózus front panel, amihez meghajtóprogramot keresek. Úgy kaptam, ellenben a driver floppyt sajnos nem adták hozzá (már nincs meg), így a Win7 természetesen nem ismeri fel. Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném. :R

(#2) And válasza s_henderson (#1) üzenetére


And
veterán

1.) Ez ugye csak egy vicc? Semmilyen aktív eszközt (például: kártyaolvasót) nem tartalmazó USB-kivezetéshez miért kellene driver? Ez egy egyszerű előlapi kivezetés, egy kábel, csatlakozókkal a végein. Annyira kell ehhez meghajtóprogram, mint egy házventilátorhoz, fénycsöves házvilágításhoz vagy egy fejhallgatóhoz: semennyire. Driver floppy USB3-hoz :Y?
Driver ahhoz az eszközhöz kell(het), amit az USB-portra csatlakoztatsz, nem a kábelhez.
2.) Ilyen kérdéseknek nem nyitunk külön topikot,elfér valamelyik általánosabb témájúban, pl.: [link].

(#3) s_henderson válasza And (#2) üzenetére


s_henderson
csendes tag

Már megbocsáss, de van hozzá alaplapra dugott vezérlő kártya is. Azt hittem ez nyilvánvaló. Segítő hozzászólásokat vártam volna, nem pökhendi kioktatást.

(#4) And válasza s_henderson (#3) üzenetére


And
veterán

"Már megbocsáss, de van hozzá alaplapra dugott vezérlő kártya is. Azt hittem ez nyilvánvaló."
Már megbocsáss, de ezt miért lenne nyilvánvaló?? Adtál egy linket, amelyen semmilyen vezérlőkártya nem szerepel se a leírásban, se a fotók közt. Csak egy egyszerű előlap látható ott, amelynek a kábelén egy alaplapra (vagy vezérlőre) dugható USB3-as csatlakozó van. Egy ilyen eszközhöz nem kell driver, erről szól az előző hsz-em. Nem akartam kioktatóra venni, ha úgy találtad, akkor bocs.
Driver a kártyához kell, arról a linkeden egy büdös szó nincs, mivel nem tartozik hozzá. Mivel a mai alaplapok nagy többségén eleve van ilyen USB3 aljzat, a belinkelt - vezérlő nélküli - előlap azokhoz való, szerintem bárkinek ez ugrik be elsőre.
Az meg továbbra is igaz, hogy nagyon nem szerencsés ilyen egyedi kérdéseknek külön topikot nyitni (szeretik is a modik), csoda, hogy eddig nem zárták.

(#5) s_henderson válasza And (#4) üzenetére


s_henderson
csendes tag

Jól van, akkor sajnálom, hogy félreérthetően fogalmaztam, természetesen van hozzá vezérlőkartya is. Viszont driver nélkül nem tudom használni, sajnos nem ismeri fel a Windows. Mindegy, megy a kukába. Ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.