Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) dokee78 válasza föccer (#850) üzenetére


dokee78
félisten

Köszönöm.

Lassított mobilnettel nem szoktam a keresőt használni. :(

(#852) föccer válasza dokee78 (#851) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem hamarabb leglettél volna, mint megírni ezt a két hsz-t, meg előkeresni ezt a topikot. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#853) otps


otps
aktív tag

"Keresek egy topicot, de nem találom!"

Melyik vezetékes internetszolgáltatót válasszam? ADSL, kábel, mindegy. Van ilyen topik?

(#854) Atos23


Atos23
senior tag

Olyan topikot keresek, ahol infromatikus fizetésekről van szó. Tanács a többiektől, hogy Pl. mit válaszoljak az elkövetkezendő interjún a bérigény kérdésre, feladatok-elvárások rész bemásolása után.

(#855) Ndruu válasza Atos23 (#854) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Jövedelem topik, mondhatni ez a legpörgősebb.

Harrrr!!!!

(#856) Atos23 válasza Ndruu (#855) üzenetére


Atos23
senior tag

:R

(#857) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Volt korábban egy topic, ahol a bezárt logout blogokról beszélgettek emberek, vagyis véleményeztek. Létezik még? :R

Live-Die-Respawn

(#858) Winner_hun válasza oriic (#857) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#859) oriic válasza Winner_hun (#858) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, ahogy látom nincs aktivitás. :) :R

Live-Die-Respawn

(#860) legiaap


legiaap
nagyúr

Hol tudnék érdeklődni Smart TV és rá wifisen csatlakoztatható WD My Cloud kapcsolatáról?
Mert, hogy nem teljesen látom a TV-n a tartalmát. Ez lenne a probléma.

Thx

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#861) Bjørgersson válasza legiaap (#860) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezek közül valamelyik?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#862) otps válasza otps (#853) üzenetére


otps
aktív tag

Akkor nincs ilyen topik? :( Köszi!

(#863) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Masoddiplomaval, infomatikai tanfolyamokkal kapcsolatba, ugy altalanossagba eloszor is, melyik topikban erdemes erdeklodni?
Amiket hirtelen talatam azok nagyon hullaszaguak voltak.
Koszi.

(#864) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Hogy hívják azt a topicot, ami a prohardver, hardverapro, stb. működésével és annak problémáival foglalkozik? Nem találom pedig régebben megtaláltam egyszer. A hardverapro nagyon döglik, és jó volna elolvasni mi a helyzet ezzel.

Üdv

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#865) Winner_hun válasza s3toraph (#864) üzenetére


Winner_hun
félisten

ÚJ HARDVERAPRÓ - CSAK konkrét bugreportok!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#866) s3toraph válasza Winner_hun (#865) üzenetére


s3toraph
senior tag

Köszi, de ez a megfelelő téma a döglés, nem tölt be rendesen, iszonyat lassú, de néha még is jó, aztán megint nem tölt be típusú működési problémára is? (Cache-t ürítette, 3 különböző böngészővel próbáltam.) Mert úgy látom, ott egy-egy kokrét hibát tárgyalnak ki, nem pedig úgy általánosan egy "aloldal" nem megfelelő működéséről esik szó. Ja és csak a HA csinálja ezt, többi mint a villám.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#867) Winner_hun válasza s3toraph (#866) üzenetére


Winner_hun
félisten

A linkelt topik összefoglalójában (még le se kell nyitni) ott van a másik hardverapróval foglalkozó topik. Az a kettő van, lehet választani.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#868) s3toraph válasza Winner_hun (#867) üzenetére


s3toraph
senior tag

Uhhh, ezt nem is láttam, igazad van! Sorry a bénázásért! :R

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#869) ctrlaltdel13


ctrlaltdel13
őstag

Hello everybody.

Pc re valo medialejtászó programmal kapcsolatba melyik topicba kérdezősködjek???

(#870) Ndruu válasza ctrlaltdel13 (#869) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Elsőnek próbáld meg az Azonnali kérdések órája topikot.

Itt egy wikipédiás összehasonlító táblázat a lejátszókról.

Ha tudod, hogy mit szeretnél a lejátszóval lejátszani, akkor van egy-két erre specializálódott topik:
3D HD filmek lejátszása
HD filmek lejátszása

Ha megtaláltad, hogy melyiket szeretnéd használni, akkor felkeresheted a hozzá tartozó topikot:
VLC
MPC-HC
KMPlayer
...

Harrrr!!!!

(#871) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Androidos TV BOX-okról hol lehet érdeklődni?
Nem találtam ilyen topikot, csak egyes modellekre specializálódottakat... vagy én vagyok vak? :)

(#872) Ndruu válasza CoolBoy323 (#871) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Még nincs ilyen összefoglaló topik.

Harrrr!!!!

(#873) CoolBoy323 válasza Ndruu (#872) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

akkor mindjárt lesz :D

Milyen Android TV Box-ot vegyek?

Ez így jo lesz? Hova tehetem vajon?

[ Szerkesztve ]

(#874) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fürdőszoba topicunk létezett egyáltalán?

Live-Die-Respawn

(#875) föccer válasza oriic (#874) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem tudom mi célból kell, de szerintem a lakásfelújítós topikba elfér ez a vonal is.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#876) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Nem biztos, hogy topicot keresek: Most, hogy bezárt a moderát az aprókhoz, ha egy apróm alatti hsz-t akarok töröltetni, mert már tárgytalan, akkor az úgy tehetem meg, hogy önmagamat "jelent"-em?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#877) Ndruu válasza Mercutio_ (#876) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Saját hirdetés, hozzászólást vagy önmagadat "nem tudod" jelenteni, mert nincs rá gomb.
Van viszont egy általános jelentés oldal, ahol eladót, vevőt, felhasználót és hirdetést lehet jelenteni. Próbáld meg az utóbbit, írd bele a jelentésbe, hogy melyik hozzászólást és miért szeretnéd töröltetni.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#878) Dot


Dot
őstag

Helló!

Pen drive-ra szeretnék több (w7, w8, win xp) telepítőt felrakni, ehhez szeretnék segítséget kérni. Van-e ilyesmivel foglalkozó topic és hol/mi a neve?

Előre is köszönöm!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#879) Winner_hun válasza Dot (#878) üzenetére


Winner_hun
félisten

Adott operációs rendszer topikja?
Esetleg:
Bootolás usb pendrive-ról?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#880) Dot válasza Winner_hun (#879) üzenetére


Dot
őstag

Ezt kerestem; hogy nem találtam meg? :F
Köszi.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#881) ctrlaltdel13


ctrlaltdel13
őstag

Helló.

Beárazós topikot merre keressem??
Esetleg link.
Köszi.

(#882) Winner_hun válasza ctrlaltdel13 (#881) üzenetére


Winner_hun
félisten

Fórum főoldalán keresőbe beírod hogy beáraz

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#883) Rivaul


Rivaul
addikt

Építkezés, barkácsolás, felújítás stb szakikat merre találom?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#884) Ndruu válasza Rivaul (#883) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Itt próbáld meg.

Harrrr!!!!

(#885) Rivaul válasza Ndruu (#884) üzenetére


Rivaul
addikt

Ők azok. Köszönöm :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#886) Algoritmus22


Algoritmus22
csendes tag

Üdv. Betudná valaki linkelni azt az oldalt amikor beárazzák a hardwereket, mi mennyit ér.

Pistikét irodalomórán a tanárnéni megszólítja: - Pistike! A Mikszáth-ot véletlenül X-szel írtad! - Dehogyis Tanárnő! Az DirectX.

(#887) Ndruu válasza Algoritmus22 (#886) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A kereső szépen kilistázza őket, ha beírod a keresőmezőbe a beáraz szót.

Asztali gép/alkatrész beárazás

Pár hozzászólással ezelőtt is volt róla szó.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#888) umfrider


umfrider
senior tag

Hali!

Nvidia vagy geforce általános topicot keresek. Ha esetleg valaki tudna segíteni, azt megköszönném. Problémamegoldás lenne első sorban, de ha olyan nincs, akkor általános is jó lehet.

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#889) Ndruu válasza umfrider (#888) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tudomásom szerint nincs ilyen, kategóriákra van osztva, minden szériának külön van topikja.
Az Azonnali VGA-s kérdések órája talán tudnak segíteni, ha nem, akkor próbáld meg a kártyádhoz legközelebb álló topikot felkeresni.

Harrrr!!!!

(#890) umfrider válasza Ndruu (#889) üzenetére


umfrider
senior tag

Igen, ide már írtam. Sajnos még semmi...

Geforce HD 720M van a gépben, nem igazán találtam olyan topicot, amit rá lehetne húzni :(

Köszönöm

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#891) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Valamikor jártam egy olyan topicban, ahol képeket szerkesztettek kérésre a hozzáértők. Meg tudjátok mondani, hogy melyik volt az?
Köszönöm!

(#892) Bjørgersson válasza dodopek (#891) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Unofficial egyéni arckép-szerkesztő topik

Szerintem ez lesz az.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#893) Timocicu válasza Bjørgersson (#892) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Épp ezt kerestem ki én is, szerintem is ez lesz az. :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#894) dodopek válasza Bjørgersson (#892) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm mindkettőtöknek!

(#895) Atos23


Atos23
senior tag

Hali!

Melyik topikba lehet kérdést feltenni hirdetésekkel kapcsolatban? Pl. Hirdethetek-e XYZ eszközt, ami nem egyértelmű a szabályzat alapján.

:R

(#896) Winner_hun válasza Atos23 (#895) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt kérdezd meg

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#897) föccer válasza Atos23 (#895) üzenetére


föccer
nagyúr

B variáció, hogy jelented magadat az adatlapodon lévő linkkel, amiben leírod a kérdésedet, majd a jelentéseim menüpont alatt megnézed, hogy mit válaszolnak rá.

Bár Winnret_hun megoldása jóval egyszerűbb. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#898) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv, van esetleg olyan topik, amiben meg tudom kérdezni, hogy melyik youtube videó volt amit keresek? Csak leírni tudnám mi volt benne, de most sehogy nem találom, és a címére sem emlékszem.

Switch Tax

(#899) Ndruu válasza MasterMark (#898) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tudomásom szerint nincs kifejezetten ilyen topik. Ha zene lenne, akkor a Nem tudom a dal / szám / zene címét / előadóját topikot ajánlanám.
A YouTube, Google videók topik nem igazán ilyen kérdésekre való, úgyhogy az is kiesik. Marad az Azonnali kérdések órája, ahol tulajdonképpen mindenfélét lehet kérdezni.

Ha be voltál jelentkezve, akkor vissza tudod keresni, mert elmenti a nézett videókat is. Ha nem, akkor írd le az azonnali topikba, ránézek és ha megtalálom, megírom neked.

Harrrr!!!!

(#900) MasterMark válasza Ndruu (#899) üzenetére


MasterMark
titán

Rendben köszi. :R Nem zene.

Az a baj, hogy pont ki voltam jelentkezve TV-n, ezért is találtam valahogy arra a videóra random nézelődve. :(

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.