Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KERÉKPÁR / BRINGA / ALKATRÉSZ beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KERÉKPÁR / BRINGA / ALKATRÉSZ beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) ivana válasza djnyakesz (#499) üzenetére


ivana
Ármester

30k

(#500) buccaneer Kérlek fáradj a bringás topikba, itt nem téma vételi tanácsadás.

(#502) buccaneer válasza ivana (#501) üzenetére


buccaneer
csendes tag

benéztem, elnézést.

(#503) djnyakesz válasza ivana (#501) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Köszönöm! :R

(#504) aszterik


aszterik
friss újonc

Sziasztok! Az alábbi használt biciklire szeretnék beárazást kérni tőletek. Előre is köszönöm!

Altrix X2, gyártás éve: 2006

Gyártó: Neuzer
Váz: AL7005 alloy - alumíniumötvözet
Villa: alumíniumötvözet; SR Suntour
Váltók típusa: Shimano Acera 3x8
Fék: Logan, V-fék
Kerékszett: gyári (agyak: Altrix, gyorskioldós; felnik: Altrix Warrior, duplafalú, alumínium)
Gumik: Continental Contact C192, 28x1,25
Hajtómű: gyári, SR Suntour
Stucni: gyári, Altrix
Nyeregcső: gyári, Altrix
Kiegészítők: első lámpa (nem túl jó állapotban), hátsó villogó (Velotech), első-hátsó sárvédő (nem túl jó állapotban), csengő, csomagtartó, kitámasztó
Állapot: a bicikli festése itt-ott kopott + pontatlan váltás az első váltó második fokozatában. Fékpofák: hátsó fékpofa néhány hónappal ezelőtt cserélve; első fékpofa kopott
Lakhely: Budapest

(L:/dl/upc/2022-10/23/1186513_tcidn4kopuivtnea_dscf3533.jpg)(L:/dl/upc/2022-10/23/1186513_qpbn7odn9qkxg3vx_dscf3534.jpg)(L:/dl/upc/2022-10/23/1186513_i42zcblfobdhkwth_dscf3536.jpg)[kép](/L)(/L)(/L)

[ Szerkesztve ]

(#505) ivana válasza aszterik (#504) üzenetére


ivana
Ármester

Szia!

pontatlan váltás az első váltó második fokozatában Valószínűleg nem csak ott, még ezeken az alacsony felbontású képeken is látszik, hogy a hajtás teljesen gatya. Cápafogas a hajtókar is. Szóval lánc, hajtókar, sor cserés alapból. Aztán ki tudja milyenek az agyak stb. A váltó nem feszít vissza rendesen. Ha jó lenne olyan 50-60-at mondanék, de így olyan 30k.

(#506) aszterik válasza ivana (#505) üzenetére


aszterik
friss újonc

Köszönöm szépen!

(#507) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok

Erre a kerékpárra szeretnék kérni egy beárazást, hogy kb mennyit is ér!

Szín:Matt fekete / fehér
Villa ( első ) : Hidraulikus, Fixálható, 100mm-es úttal
Váltókar: Shimano ST-EF500
Első hajtás: Shimano TZ500
Hátsóhajtás: Shimano TZ500
Lánckeréksor: Shimano TZ500 7S / 14-28 menetes /
Fék: Trinx
Felni: Trinx duplafalú
Gumi: 27, 5"
Méret:16"

Váltó kicsit pontatlan, minimálisan. Fék minimálisan szintén kopott,maga a fékbetét, nem a tárcsa!

Képek:
[kép]
[kép]
[kép]

Köszönöm! :R

(#508) Tothgera30 válasza zeus_2k14 (#507) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Olyan 50-60k körül tenném fel.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#509) avl válasza ivana (#505) üzenetére


avl
aktív tag

ha használt bringát veszek: egyik (nekem fontosabb) szempont a hajtásrendszer kopottságának állapota

hogyan lehet ennek állapotáról meggyözödni ?
vannak valahol jó leírások, söt: objektiv beméretezések, méretek ? (pl. ugye láncról lehet tudni, én tolómérövel mérem a sajátomat az országútin, de a cápaság felé vezetö útról [X típus ujkori mérete a fogtetö hossza ...mmm vs. tolerálható mondjuk ...mm, kidobandó ...mm alatt] ?, stb. )

vagy csak "ránézés" ? pl. lánc emelkedik-e, mennyit, fogak kinézete,

(#510) Runner_fxr válasza avl (#509) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szerintem ezt a kérdést inkább a Kerékpárosok, bringások ide! csoportban tedd fel.

Láncnyúlásból lehet következteti a sor állapotára. 0,75-ig érdemes engedi általában, 1.0-nál sor csere is valószínű. Hajtóműről érdemes keresni gyári fotókat, hogyan néznek ki a fogai újonnan, ha nem vagy biztos benne.
1 X 12-es rendszer esetében ajánlott lánccsere 0,6 körül.

(#512) ivana válasza #46372352 (#511) üzenetére


ivana
Ármester

Ez ilyen borzalom kategória. Szóval olyan 5-10k max, néhány kőbi stb. De ne olyannak add el akivel gyakran találkozol :N

(#514) Tothgera30 válasza #46372352 (#513) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Talán a legjobb az lenne. Felteszed valami közösségi platformra hogy egy rászoruló család megkapja. Pénzért eladni szerintem már nem nagyon lehet.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#515) Khelben


Khelben
nagyúr

Üdv! Mennyi lenne ennek a reális ára?

Cube Attain SL 2018
Shimano 105 5800 teljes szett, 2x11, mechanikus felnifék.
Megkímélt, gyári állapotban, néhány mikrókarc, új Ultrasport gumik.
Érdekelne az ár gyári kerékkel és Fulcrum Racing 7 LG kerékszettel is.

(#516) ivana válasza Khelben (#515) üzenetére


ivana
Ármester

Szia!

Kicsit nehéz belőni, mert nagyon új gép annyi idős kevés van fent. Így elsőre azt mondanám, hogy 300-350 a reális. A mostani új 700k, de azon hidrós tárcsa van már... 400-ért már egész jó karbon cuccok vannak. A fulcrum racing 7 belépő kerék, nyilván jobb mint a gyári, de sokat nem számít 20-30 max. pluszban.

(#517) Khelben válasza ivana (#516) üzenetére


Khelben
nagyúr

Köszönöm, pont erre gondoltam én is, gyári kerékkel 320, a Fulcrummal 350.

(#518) RedPirate82


RedPirate82
friss újonc

Üdvözletem!

Szeretnék érdeklődni, hogy egy ilyen Bottechia kerékpár mennyibe kerülhet mostanság jó állapotban használtan?
50-53-as vázban lehet, hogy vennék ilyet, ha találnék.
[link]

(#519) ivana válasza RedPirate82 (#518) üzenetére


ivana
Ármester

Ezek szerintem jobb szettel (pl. tricolor 600) olyan 80-100 korul mennek jelenleg. De exage-el mar 50 korul is kapsz hasonlot. Nem tuznem ki a konkret markat, bar az ertheto, hogy olaszt szeretnel ;)

(#520) RedPirate82


RedPirate82
friss újonc

Igen, köszi a választ! :) Mindenképpen olaszra voksolok

(#521) Speedy007


Speedy007
őstag

Sziasztok vettem egy használt osztrák turis alu KTM-t ezek az alkatrészek voltak rajta működni működnek ki próbáltam ahogy nézegettem újonnan elég szép áruk van így használtan is értélet képviselhetnek kérdesem hogy ezt a pakkot egyben mennyiért tudnám eladni? Backlight B&M D-Toplight Plus - 80 mm, B&M Lumotec Oval Senso Halogen (igaz kapcsolót nem találtam rajta), AXA HR Traction (left) (igaz az enyém piros és nincsen rá írva az a power-s rész), SKS BLUEMELS KABELKANAL 28-AS TREKKING CAB MŰANYAG SÁRVÉDŐ SZETT és van ez az első sárvédő esetén nincsen meg a spoiler valamint karcok elő fordulnak rajta de azon kívül hiánytalan a szett. Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#522) ivana válasza Speedy007 (#521) üzenetére


ivana
Ármester

Szia!

Halogén lámpának nem hiszem, hogy van piaca, ma már mindenki ledest használ.
Dinamó 4-5 ezer
Hátsó lámpa 3 ezer körül
Sárvédők 5-6 ezer

A fő probléma az, hogy azokon a bringákon amik alkalmasak ezek fogadására általában gyárilag van ilyesmi. Szóval kicsi a piac.

(#523) Speedy007 válasza ivana (#522) üzenetére


Speedy007
őstag

Köszönöm :R

(#524) Speedy007


Speedy007
őstag

Lenne még itt rugós? teleszkópos? nyereg cső "ritka" átmérőjű 26.6-s Tranz X ha jól mértem le 350mm-s minimális kottyannásal

(#525) balintbaba


balintbaba
tag

Shimano 105 alkatrészek r7000 szériából:

hátsó váltó

első váltó,sajnos a tetjén lévő kupak eltűnt, ezer forintos alkatrész

felnifékes váltókarok, a bal picit sérült

Tudnátok kérlek segíteni a beárazásban? Eladni szeretném, nem hirdetni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#526) ivana válasza balintbaba (#525) üzenetére


ivana
Ármester

Szia!

Ez a pakk egyben szerintem olyan 70-90, de nagyon változó. Ilyet az vesz akinek pont ez kell valamiért... Ha teljes szett lenne fékel, akkor talán piac képesebb.

(#524) Speedy007 Bocs ezt nem láttam, nem sok. Ha kotyog akkor főleg nem. 26.6 nem gyakori méret. Szóval ilyen 2000Ft mondjuk.

(#527) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok,

Remélem nem baj, ha a hirdetésemet linkelem be, de érdekelne a véleményetek, hogy jól áraztam e be.
Előre is köszönöm a segítséget!

A bringa: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#528) Speedy007 válasza ivana (#526) üzenetére


Speedy007
őstag

Semmigond köszönöm szépen :R ha izomból rángatom akkor jön elő egy minimális leheletnyi de lehet hogy az is csak a rugó mozgása

(#529) ivana válasza Speedy007 (#528) üzenetére


ivana
Ármester

Ha kézzel rángatva kotyog, akkor az nem igazán használható. Azt hittem ráülve érezni ;)

(#530) Speedy007 válasza ivana (#529) üzenetére


Speedy007
őstag

oldal irányú mozgás esetén van ez talán a rugó miatt mert mivel spirál rugó lehet benne.Használat közben én nem éreztem semmi mert nincsen a súlyomra beállítva a rugó előfeszítése csak komolyabb padka,bukkanó stb. esetén éreztem a csillapítás addig míg megnem jött a csere merev nyeregcső

(#531) Trolee


Trolee
aktív tag

Sziasztok!
Csak érdeklődéskép egyenlőre, szeretném tudni mit érhet 2009-es kiadású(nagyjából ennyi idős is) kb. 5000 km-t futott Wiliert Triestine Le Roi, Chrome színű full carbon outim, gyönyörű állapotban, kb. két lakkhibán kívül új állapotú.

Teljes Ultegra 6650-es szettel
Mavic Ksyrium Elite 2008 kerék elöl- 2009 hátul
Continetal GP Force+Attack gumi kombó, ~2000 km.
Ritchey Wcs alu Stucni+kormány
ITM alu-carbon nyeregcső
Wellgo Kombi pedál
Selle SMP Well
Wilier Elite Carbon kukacstartó
Wilier szütyő

Nagyjából ennyi, kép egyenlőre csak 1 van.
Előre is köszi mindenkinek. :R

(#532) Tothgera30 válasza Trolee (#531) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Olyan 250-300k körül hirdetném.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#533) Trolee válasza Tothgera30 (#532) üzenetére


Trolee
aktív tag

Köszönöm.
Bíztam benne hogy ennél azért többet ér, igaz nem mai csirke, de akkoriban nagyon-nagyon jó gép volt, főleg a váz, és nagyon keveset is gyártottak belőle.

(#534) MD25


MD25
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni a beárazás(ok) mellett. Segítségetek előre is köszi!
Mivel mindig is imádtam a bringákat, éltem első BMX-én túl soha nem adtam el semmit. :) Takarítottam, bötyköltem őket két használat között. Nem voltam soha nagy bajnok, de CC-zni, túrázni imádtam, akár hegynek fel. Idővel triatlonozni akartam, de nem lett belőle semmi.

Most viszont családi okokból 4 bringát is el szeretnék adni, kislányom születésével semmi időm és a prioritások is változnak. Tudok esetleg olyan helyet - akár privátban ha reklámozni nem lehet - ahol a 4-et egybe megveszik és nekem nem kell "árulni"? (Akár kicsit áron alul, nyilván.)

Nagyjából árakra persze kíváncsi lennék, mivel 4 gép is van, csak linkeket tettem be, hogy ne legyen túl hosszú a poszt. Minden könyvtár alatt van leírás is. (txt file, azokat külön linkeltem)

Gepida Bandon 810, 56cm, 2013-as évjárat
[link - képgaléria1]
Leírás: [txt file leírás]
Kvázi 0km-es. Görgőn futott kb 2-300km-t, edzőgumikkal. Hátsó belső lyukas, vélhetően az edzőgumi visszacserénél sérülhetett... Van minőségi pótbelső, ha lenne időm, kicserélném, de...
Cube Aim black n blue, 22", 2013-as évjárat
[link - képgaléria2]
Leírás: [txt file leírás]
Hajtás relatíve kopott, hátsó váltókar nem tökéletes, nem minden alkalommal húzza a bowdent.
Apróbb sérülés van rajta 1-2, de azért összességében nincs rossz esztétikai állapotban.
Egy kisebb generál szervíz tuti ráférne, de mai napig jó érzés ráülni és menni vele egy kört.
Magellan Crux vázra épített egyedi bringa, 2000-es évekből.
[link - képgaléria3]
Leírás: [txt file leírás]
Elég sok tekintetben eltér mára az eredeti épített formájától, de teszi a dolgát, egyetlen hibája, hogy a hátsó váltókat időnként nem vált.
Egy nagyobb generál ráférne... A kerekek felemások, mert hajtás cserélve volt és a régi hátsóról több szervízben sem tudták leimádkozni a kazettát...
Mali Cobra 1996-ból, felújítva...
[link - képgaléria4]
Leírás: [txt file leírás]
Vagy ~10 éve felújítva, azóta nem is volt használva... Alapvetően van rajta 1-1 gyengébb alkatrész, de ha valaki lát benne fantáziát és felhúzza kicsit, azért nem egy rossz gép. Városba rohangálni volt elképzelés, szinterezve lett és sok alkatrész volt anno cserélve, de nem minden.

Nagyon köszönöm a tanácsokat és iránymutató árazást!
Üdv
D

(#535) Runner_fxr válasza MD25 (#534) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szia!

Gepida Bandon 180K
Cube Aim 100K
A leírás alapján itt inkább nagygenerál szükséges.
Magellan Crux 70K
Mali Cobra 30-40K

Szerintem jobban jársz ha magad értékesíted. Ha átadnád egy neppernek, ráadásul egybe a négyet, a kiírt ár töredékét kapnád érte.

(#536) MD25 válasza Runner_fxr (#535) üzenetére


MD25
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm!

Megfontolom a tanácsot is, és lehet megpróbálkozom magam az értékesítéssel.

(#537) varsam


varsam
őstag

Sziasztok,
segítsetek kérlek, mennyit érhet kb:
Cube Analog - 2020
Gyári link
29-es kerék, L-19" méret. Gyári felszereltségen kívül kapott egy belső elvezetésű RFR droppert és egy RS Recon levegős telót.

Teljes speckó:
FRAME Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
FORK RockShox Recon Solo Air, 100mm, Remote Lockout (2022.12. havi friss szervíz Boostworx-nél)
BRAKE SYSTEM Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (160/160) (új tárcsák+betétek)
REAR DERAILLEUR Sram SX Eagle™, 12-Speed
SHIFTERS Sram SX Eagle™ Trigger
CRANKSET Sram SX Eagle™ Powerspline, 32T, 175mm
CASSETTE Sram PG-1210 Eagle™, 11-50T
CHAIN Sram SX Eagle™
FRONT HUB Shimano HB-TX505, QR, Centerlock
REAR HUB Shimano FH-TX505, QR, Centerlock
RIMS CUBE SD20, 32H, Disc
TYRES Elől: Schwalbe Tough Tom 29x2.25, hátul Maxxis Rekon 3C MaxxSpeed, tubelessre szerelt
HANDLEBAR CUBE Rise Trail Bar, 680mm
SEAT POST RFR Dropper post 100mm, belső elvezetésű

(#538) Runner_fxr válasza varsam (#537) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szia!
Szerintem úgy 250K magassága.
Amennyiben a bringa költségmentes, nem csak a teló, hanem mindent ide értve.

[ Szerkesztve ]

(#539) #34925056


#34925056
törölt tag

Sziasztok!

Örököltem egy országúti kerékpárt nagyszüleimtől de én sajnos nem tudom kihasználni, így szeretném eladni. Én nem értek hozzá, ők nagy bringásak voltak, úgy tudom sokat költöttek a biciklikre. Ha minden igaz titán ötvözet, legalábbis ez lett mondva, de igyekeztem képet csinálni mindenről. Nem volt sokat használva csak egy jo ideje tárolóban állt. Nyereghez kell új csavar de egyébként jó állapotban van.

Tudtok segíteni mennyiért lenne reális eladni? Vagy hogy egyáltalában "mit tud" ez a bicikli? :)
Előre is köszönöm!

(#540) deny330


deny330
aktív tag

Sziasztok!

RockShox Lyrik RCT3 Solo Air (160mm, 27.5 kerékkel, 15x100 non-boost agy) kb mennyit érhet? Matricák nélkül, de szinte makulátlan állapotban. Utolsó szervíz ideje nem ismert, levegőt/olajat nem ereszti, igazából tökéletesen működik.

Képek: [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#541) Tothgera30 válasza #34925056 (#539) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Huh, azért a "titán ötvözettől" messze áll, inkább eszmei értéke van. Én nem adnám el, biztos vannak szép emlékek amik kötnek hozzá. Ha el kellene adnod, így hiányos képek alapján olyan 40 ezer forintot tippelnék érte.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#542) ivana válasza Tothgera30 (#541) üzenetére


ivana
Ármester

+1 sajnos ez noi, amugy ezek megbizhatoak szoval hasznalni jo lehet. Ferfi verzioja olyan 70-80 siman lenne. Az 531 jofele csoszett.

(#543) Runner_fxr válasza deny330 (#540) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Azért ez már nem mai cucc, 2015-16 környékén került piacra, Charger 1-es csillapítással. Nem rossz villa ez, de régi. Illetve eladás előtt azt azért nem ártana tudni, hogy mi van belül. Gondolok itt esetleges kopásokra, sérülésekre, ami kívülről nem látszik. Szóval talán szerencsésebb lenne egy szerviz után eladásra kínálni. Árát illetően ha minden okés vele, hibátlan kívül, belül, 120-130k magassága. Persze ettől lehet kicsit magasabb áron kínálni, hogy legyen miből alkudozni, de a tényleges értéke szerintem ennyi.

(#544) deny330 válasza Runner_fxr (#543) üzenetére


deny330
aktív tag

A szervizen én is elgondolkoztam, nem szeretek láthatatlanban eladni alkatrészt, de ilyenkor az a baj, hogy szabadulni akar az ember tőle, nem foglalkozni vele. Hát meglátom, a hátsó tagomat úgyis el kell küldjem szimering cserére valószínűleg, lehet akkor utazik vele a villa is.
Köszönöm!

(#545) Dr.FantastiK válasza Tothgera30 (#541) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

a Webshop-ba csak egy hatso valtot adnak ennyiert !!
Nemkicsit elkurvult a Vilag !!

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#546) Tothgera30 válasza Dr.FantastiK (#545) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Sajnos ez nem csak bringák terén releváns.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#547) Mclovin


Mclovin
senior tag

Sziasztok.

Az alábbi bringára szeretnék kérni egy árazást.

- Specialized 2012 Tarmac Apex Mid-Compact
- Karbon váz, karbon villa. 54-es méret.
- Sram Apex váltás, fékek, váltókarok, hajtás.
- Specialized Roval Rapide AL 35 kerékszett (ebben nem vagyok biztos, netes keresés után erre jutottam) + Pirelli P Zero Velo 25mm gumik (800km lehet benne).
- Szép állapotban, a héten megy generálra. Ami kell, az ki lesz cserélve és be lesz állítva. Bár apróbb kávéfolt van vázon, egy olasz úriember volt az előző tulaj. :)
- BP-i átvétel.
- Bővebb gyári infó itt.

Köszi előre is. :R

(#548) deny330


deny330
aktív tag

Sziasztok!
Ez a komplett kerék mennyit érhet?
Első kerék: WTB Asym I35 TCS 27.5 felni, Novatech 15x100-as agy (több infót nem találtam róla). Mechanikailag jó állapotúak, a felnin azért található használatból eredő esztétikai hiba, de felütve vagy ilyesmi nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#549) Runner_fxr válasza Mclovin (#547) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Bár nem én vagyok az országúti ármester, de szerintem olyan 350k magassága.

(#550) Runner_fxr válasza deny330 (#548) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szia!
30-35K, ha rendben van a cucc.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KERÉKPÁR / BRINGA / ALKATRÉSZ beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.