Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Kérdés tsibéhez... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) biker


biker
nagyúr

olvasgatom tsibe rendkívül terjedelmes, és építö szólásait...

rendkívüli türemmel bírhat.

vannak itt ugye felvetések how-to, meg faq ügyben...

és kombináltam! fel kellene közösen kérjük tsibét, vállalná-e egy ''tsibe válaszol'' téma/rovat vezetésést?

olyan kérdéseket lehetne feltenni, amikre lehet ''szakmailag'' válaszolni, és rezzenéstelenül ki lenne hagyva a válasz a ménincshatezerpontomaháromdémárkban kérdések?

persze csak ha tsibe úgy érzi, van erre ideje, és töretlen az eddigi hozzállása.
(jó volt olvasgatni egy-két eszmefuttatását, mint pl. a hálókábeles topikban)

van-e támogató érdeklödés ez ügyben?

tsibe, mit szólnál ehhez?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2) twollah válasza biker (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Tsibe, Tsibe, Tsibe!

Okos is, nő is lehet, hogy egy meleg férfi?

Amúgy én támogatom az ötletet.

Majd egy évig szívtam az ADSLlel w!n alatt, és Tsibe cikke olvasása alatt megvilágodotam, hogy mi lenne ha a w!n az automatikus IPcím keresése helyett, én adnám meg a hálókártya IPcímét.
Megadtam, és egyből gyorsabb lett vmivel a net.

(#3) CsendPenge válasza twollah (#2) üzenetére


CsendPenge
őstag

OFF
Twollah! Valami, amit nem utálsz? Nem ellenzel? :D
ON

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#4) twollah válasza CsendPenge (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Izé... ...megfogtál.

Azt hiszem öregszem.

(#5) CsendPenge válasza twollah (#4) üzenetére


CsendPenge
őstag

OFF
Erre nem tudok mást mondani, mint ezt: ;]:t
ON

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#6) g.j


g.j
tag

Támogatom biker felkérését! Én is élvezettel olvasom tsibe hozzászólásait sokat okultam belőlük.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#7) Tompo válasza twollah (#4) üzenetére


Tompo
aktív tag

twollah...
ezt is megértük :)) ;]
következő a világbéke lesz!

(#8) twollah válasza Tompo (#7) üzenetére


twollah
nagyúr

Azt állandóan szeretném.

MaStUrBaTe FoR pEaCe

(#9) biker


biker
nagyúr

tiszeteletbeli kérés minden 80 IQ feletti fórumozóhoz!

ne offoljunk már szét egy olyan topikot, amit azért indítottam, hogy sokak kérése, és kérdése megválszolódjon...

a 80 IQ alattiak szétoffolhatják...
de ők meg úgysem tudják, mi az az off...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10) CsendPenge válasza biker (#9) üzenetére


CsendPenge
őstag

OFF
Igazad van, elnézést kérek. Részemről befejezve.
ON

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#11) biker


biker
nagyúr

megszámlálhatatlan kérérs volt már, hogy legyen végre faq, hát most lehetne...

tsibe eddigi szólásait/tanácsait/how-to-it összegyűjtve akár az első 50 ''cikk'' meg is lehetne, ami konkrét, hardverspecifikusságtól mentes, szakmai szintű, erre szétoff ezerrel...

nekem nem gond, ha tsibének nincs erre ideje, akkor főleg nem gond, de ''nektek'' is jó lenne ez...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) renegade válasza biker (#11) üzenetére


renegade
aktív tag

Én támogatom.

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#13) zsborbas válasza renegade (#12) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Én is támogatom az ötletet!
Renegade: nagyon ott van az aláírásod, nagyon király!!!

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#14) Polesz


Polesz
addikt

Ötlet jó!

Lassan már mindenki hozzászól, de hol van tsibe? :)):)):))

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#15) venember válasza Polesz (#14) üzenetére


venember
tag

nem is szokott az ilyen csaláncsépelő javaslatokkal probléma lenni, amíg meg nem jelen(nek) az illetékes(ek), aki(k)nek csépelni kéne :DDD:DDD:DDD:DDD

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#16) klepto válasza Polesz (#14) üzenetére


klepto
addikt

Tsibe eltünt a balfenéken :t
Ma még nem láttam :t

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#17) CsendPenge válasza klepto (#16) üzenetére


CsendPenge
őstag

Tévedsz, volt ma erre, amúgy sem veszett el :)) (tanúsíthatom, megvan :D )

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#18) klepto válasza CsendPenge (#17) üzenetére


klepto
addikt

Hiába, tévedni emberi dolog -szólt a sündisznócska, és lemászott a drótkeféről :))

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#19) #34929152


#34929152
törölt tag

Szia mindenki!

Köszönöm szépen a kedvességeteket. Igazán megtisztelő ezt a topic-ot olvasni. Köszönöm :) Szép sorjában mindenre választ adok. Picit fáradt vagyok, ezért kérem nézzétek el, ha néhol zagyvaságokat írok.

Twollah, számomra különösen nagy öröm az, hogy mindenki másba belekötsz, meg rossz kedvű vagy, meg... szóval amiket szoktál művelni, velem pedig nem. Nem tudom ezt miért csinálod, mire ez a kivételezés, de nagyon örülök neki, köszi szépen. Amúgy nem vagyok sem meleg, sem férfi... És még a kedvedért se fogok kirakni egy bikinis csajfotót a netre, csak azért hogy elhiggyétek, hogy csaj vagyok. Az vagyok, aki nem hiszi, járjon utána, és kész. Hogy kedves nwm barátunk szavaival éljek: nem az a fegyverem, hogy nő vagyok, és nem hadonászom ezzel. Twollah, örülök, hogy valami kicsit is segített neked ez a kis netmegosztásos összefoglaló. Már megérte :) Egyébként nem lett ez olyan jó, hiába dicséritek. Átolvastam kipihent aggyal is, és szerintem nem jó, néhol felületes, sőt nem is teljes. Nézzétek meg pl. Dr.Momo kiegészítését az egyik topic-ban. Na, az leírás. Mégis csak Csendpenge dicsérte meg, más meg senki. Bezzeg nekem milyen sok szépet írtatok, pedig meg se érdemlem :(

Az ötleteddel és a felajánlásoddal kapcsolatosan, biker, pár szót szeretnék szólni. Először is köszönöm szépen, nagyon megtisztelsz!

Az, hogy az eddigi szólásaimat/tanácsaimat/how-to-imat összegyűjtsétek, az ellen semmi kifogásom. Habár már valahol máshol, másik topic-ban, másvalakinek már megírtam, hogy ezek nem mind az én fejemből pattantak ki, így természetesen nincs jogom a birtokos jelző használatához, de még csak ahhoz sem, hogy ha ebből lesz valami, akkor oda legyen írva a nevem. Azon kívül, nézd meg, biker, hogy hány olyan volt a problémák között, amiket válaszra se méltatott a kedves kérdező? Na hány? Ezeknél például honnan fogjuk tudni, hogy egyáltalán bevált-e amit írtam?
Azt is vedd figyelembe, hogy a stílusom, ahogy írok néha, ahogy fogalmazok, az eléggé... sajátos. Egy száraz how-to/faq-ban ilyen nem lehet. Nézd meg a M$ leírásait például.

Nézd, biker. Nagyon megtisztelsz a felkínált lehetőséggel. Hidd el, hogy én egy saját topic nélkül is segítek ott ahol tudok. Jó, igaz, ma kicsit mérges voltam, mert rvs-t láttam fent délelőtt, és nem is mondta, hogy a NetBEUI használt-e a hálózatának. Ezért voltam egy kicsit durci. De azt hiszem, ez valahol érthető... Ha nem értitek, nem baj, én értem.

Szóval nagyon szépen köszönöm a felajánlást, aranyosak vagytok. De... én egy ilyet nem merek elvállalni. Mert nem érzem erre elegendőnek, alkalmasnak magam. Ne haragudjatok rám!

(#20) klepto válasza #34929152 (#19) üzenetére


klepto
addikt

Ez kellőképpen kielégítő válasz volt :)) De... én egy ilyet nem merek elvállalni. Mert nem érzem erre elegendőnek, alkalmasnak magam. Ez nem semmi bátorság volt bevallani :P , de nem becsülöd egy kicsit alá magad?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#21) sh4d0w válasza #34929152 (#19) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Tsibe, szerintem ne becsüld le ennyire Magad, ennél Te többet tudsz, tanusíthatom, hiszen sok szakmai beszólást láttam már itt a fórumon Tőled. Természetesen mindenki meg fogja érteni, hogy nem vállalod egy ilyen howto/faq készítését, mert ez sok időt és elfoglaltságot jelent.

Mindenesetre azt hiszem nem lódítok nagyot, ha azt mondom, hogy az itt jelenlévők túlnyomó része örül annak, hogy látogatod ezt az oldalt.

https://www.coreinfinity.tech

(#22) guess.who


guess.who
senior tag

Kövezzetek meg, de szerintem fölösleges...
Fölösleges még egy topicot indítani, mivel így is van 4-5, amit Tsibe ''felügyel'' és -bár nem tudom, hogy milyen sebesen gépel- a hozzászólásai mennyiségét, méretét és részletességét látva nemigen lenne még egy újabbra ideje...
A másik: nem hiszem, hogy alábecsüli magát, tudja Ő jól, hogy mennyit ér -egyszerűen csak nem érzi szükségét annak, hogy mindig a középpontban legyen... Fogadjuk el/fogadjátok el ilyennek. :)
Ha meg sikeresen segít valakinek valamiben, hát mondjuk egyezményes jelként küldjön az illető egy szál virágot Neki. :) Így valahogy: @}--}--- :P

(#23) biker válasza #34929152 (#19) üzenetére


biker
nagyúr

kedves tsibe!

öszintén hiszem, hogy a sajátos, nem éppen száraz how-to-s írásaid, amik többet segítenek, mint a hagyományos kimitmond, segítségünkre voltak.

igazán nem akartalak terhelni külön, csak arra gondoltam... amit leírtam. pusztán szakmai dolgokat lehessen...

node, akkor esetleg elkezdjük összegyűjteni írásaid, és egy helyre összehozzuk, lassan egy könyv kijön belőle.

azt, hogy saját topik nélkül is válaszolsz, mind látjuk, de sokan esetleg így nem találják meg e válaszoikat, mert nem vél a topik címében olyat fellelni, ami felkelti érdeklődését. mint ahogy én is az adsl-es gonddal szembesülök, mégis csak később olvastam el, és lehet, meg is csinálom, bár 90%-ban csak hibernálva van a gép, ott meg nincs ilyen gondom...

az, hogy ezek nem a te fejedből pattannak ki, és te nem adod a neved... hát nyilván mindenki úgy jut tudás birtokába, hogy tanul. nem így születik, nyilván gates papa is tanulta a programozást, mégis sajátjaként adja a programokat...
szerintem ha valaki tanul/olvas/tapasztal, és ezeket vissza tudja adni, a visszaadott anyagot teljes joggal adhataja magáénak, addíg, amíg a saját gondolatait tükrözi, nem pedig copypaste-zik.
a te leírásaid nem így készülnek, ez látszik, ergo saját megfogalmazásod, saját gondolatod.

mindannyian sajnáljuk, de tiszteletben tartjuk álláspontod, és remélem, nem haragszol rám, hogy ha ebből úgy érezted volna, meg akarunk terhelni...

és végül, akkor szólásaid összegyűjthetők-e egy faq-ba?
ahol mindenki aki talál egy terjedelmes, építő szólást (és csak egyszer mindent!), azt beszúrhassa, mint kérdés, alá a válasz?

biker

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#24) guess.who válasza biker (#23) üzenetére


guess.who
senior tag

''azt, hogy saját topik nélkül is válaszolsz, mind látjuk, de sokan esetleg így nem találják meg e válaszoikat, mert nem vél a topik címében olyat fellelni, ami felkelti érdeklődését.''
Lehetek gonosz? Ha a topic címében szerepelne a ''Tsibe'' szó, akkor miért nézné meg egy olyan ember, aki most jött ide, s az XP lefagyásaival kapcsolatban érdeklődne?...

Amúgy ezt a témát már kitárgyaltuk egyszer (a [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=8829[/L] topicban), s szerintem Te is ott voltál, Kedves Biker... Nemde? :)
Piszok nehéz (sőt: lehetetlen) lenne mindenre kiterjedő, mindent érintő kérdezz-feleleket összeállítani, ami mindig, minden alkalommal választ is adna. Pláne képtelenség egyetlen emberre bízni mindezt... Meg aztán fel lehet úgy is fogni, hogy ez az egész PH! egyetlen nagy FAQ, ami folyamatosan bővül, s ahol (majdnem) mindenki megtalálja a problémáira a megoldást... :)

(#25) biker válasza guess.who (#24) üzenetére


biker
nagyúr

ismét azt tudom mondani, nem egyről beszélünk, de nagyon!

nem a ménincsenyipontom, méfagyagépem, és hasonlókra gondoltam, mert ezek mind egy adott, konkrét konfigra vonatkozó, néha érthetetlenül megoldódó dolgok (uaz a ram máshol jó, uaz kártya máshol jó...), hanem olyan, szakmailag értelmesen feltett kérdésekre, amikre lejhet értelmesen válaszolni.
ez elég különböző dolog.

nem akartam egy emberre rábízni, csupán hogy az az ember, aki ennyire mindenre kitérően válaszol mindenkinek, a hozzászólásait betehetnénk egy nagy topikba.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#26) #34929152 válasza biker (#25) üzenetére


#34929152
törölt tag

Ne veszekedjetek, gyerekek. Nem szabad.

Biker, természetesen beleegyezem, hogy ami hozzászólásom hasznos volt, vagy segített egy problémát megoldani, azt összegyűjtsük szépen egy helyre. Ha gondolod, segítek majd ebben nagyon szívesen. Ha egy nagy topic-ot szeretnél, akkor kérem, hogy ne legyen már ennyire az én reklámozásom, jó? Valami kis szolid címet találj neki ki :) Rád bízom.

Különben ám, még el nem hangzott kérdésekre is van pár kidolgozott (vagy majdnem kidolgozott) megoldásom :) Szóval ha gondolod, ezeket is belevehetjük, ha szeretnéd, és ha úgy gondolod, hogy hasznos lehet.

:)

(#27) biker válasza #34929152 (#26) üzenetére


biker
nagyúr

hmmm, nem vagyok nagy fogalmazó címileg, nem tudom mi lenne a jó név, mert ugye a faq nem jó, nem tudom...

legyen: ''(nem csak) tsibe megoldások...'' ?? :)

na most megyek gyöngyösre, havazok, dolgozok, ha visszaértem, és útközben megvilágosodtam, akkor hátha okosabb leszek...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#28) guess.who válasza biker (#25) üzenetére


guess.who
senior tag

''szakmailag értelmesen feltett kérdésekre, amikre lejhet értelmesen válaszolni''
De ezt mi alapján döntöd el? Mi az, ami ''szakmailag értelmes'', s mi az, ami ''konkrét konfigra vonatkozó''?
És még mindig nem értem, hogy miért tévedne be egy ismeretlen egy fórumozó nevével fémjelzett topicba, ha egyébként nem tudja, hogy ott talál választ a bajára? Ezzel csak plusz egy olyan téma lenne, amit végigböngészésre ajánlhatunk, s még inkább elmenne a kedve az egyszeri jöttmentnek az egésztől...

Egyébként támogatom az ötletet, de ezt már a FAQ-s részben is elmondtam -csak fölösleges nevesíteni, mert azzal ''kötelezővé'' teszed Tsibének a segítséget, így meg csak akkor ír, ha kedvet érez hozzá... :) S ez így van jól. :)


Jó utazást Gyöngyösre és hasonló visszajövetelt! :)

(#29) venember válasza biker (#27) üzenetére


venember
tag

névnek: ''tsibefalatok'' ??? :))):))):))):)))
tsibe?

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#30) twollah válasza venember (#29) üzenetére


twollah
nagyúr

Heheeh.

(#31) twollah válasza #34929152 (#19) üzenetére


twollah
nagyúr

Megszólított, megszólított.
Aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhh...

(#32) rdi


rdi
veterán

Én meg most meg se merek mukkanni, mert várom, hogy Tsibe segítsen :)
Na csakazért is belecsörgök:
''Windóz nem csak tsibéknek''-hez mit szólnátok ? :DDD

Fej! Tor! Potroh!

(#33) guess.who


guess.who
senior tag

Aztán meg majd csodálkoztok, ha megharagszik a sok gonoszságon, és nem ír többet... :(

(#34) rdi


rdi
veterán

Viszont én meg azt kérdezm, hogy hol lakik, mert ti. nekem most 16.45-kor válaszolt nála meg az idő:
tsibeválasza rdi(#570) üzenetére

Válasz| Email| 2003-02-05 02:19:53 :t

Fej! Tor! Potroh!

(#35) guess.who válasza rdi (#34) üzenetére


guess.who
senior tag

Nemnem, az még valóban éjjel negyed háromkor volt, csak elnézted... :)

(#36) rdi válasza guess.who (#35) üzenetére


rdi
veterán

Nem, nem ez most volt pár perce :>>&gt:))

Ja tényleg hajnali kettő :P

Fej! Tor! Potroh!

(#37) rdi válasza rdi (#36) üzenetére


rdi
veterán

Lehet, hogy Tsibe a Bill Gates ?
Ujabb nagy magyar a láthatáron !!!!
És még gazdag is!!!!
Ezt mind szeretettel mondta az Rdi :))

Fej! Tor! Potroh!

(#38) guess.who válasza rdi (#36) üzenetére


guess.who
senior tag

Hidd el: én azt a 02:19-es üzenetét már reggel is láttam... :) Egyébként majd ha erretéved, elismeri Ő maga. :) Gondolom... :D

(#39) #34929152 válasza twollah (#31) üzenetére


#34929152
törölt tag

Te viszont nem reagáltál, twollah. Egyébként, azért nem merek hozzádszólni, pontosan azért, hogy nehogy rám is olyan mérges legyél, mint szoktál a többiekre néha. Tudom milyen tudsz lenni, és úgy döntöttem, hogy nem szeretném a haragodat kivívni.

(#40) #34929152


#34929152
törölt tag

Gyerekek, én nem szeretem ezt a nagy felhajtást, amit itt csaptok. A sok dicsérés, meg most ez a topic is. Nagyon szépen köszönöm, és tényleg örülök, ha néha egy-két iromány segít, de én jobb szeretek itt szépen a háttérben csendesen figyelgetni. Ne csináljátok ezt, légy szíves :(

(#41) guess.who


guess.who
senior tag

No, akkor egy ''kérdés Tsibéhez'': a topicban kik a ''gyerekek''? :) :DDD ;]

(#42) localhost válasza guess.who (#41) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Lehet, hogy én? (42)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#43) #34929152 válasza guess.who (#41) üzenetére


#34929152
törölt tag

Hát ti :) Veled kezdve :) Csendesen megjegyzem, hogy régebben már elkezdtem készíteni egy ilyen összefogó doksit a PH-n elhangzott tanácsokból (és milyen jó látni, hogy egy kérdésre adott válasz megoldotta a problémát! Nem kell találgatnom, hogy most akkor ezzel most mi van <- az ilyeneket egyébként bele sem szoktam venni. Vagy ha olyan hogy szoftveres a kérdés, és alkalmam van kipróbálni, akkor kipróbálom, letesztelem, előcsalom a hibát, megnézem a megoldást, és ha jó, akkor beleveszem :) ). Szóval elkezdtem már egy ilyet jó régen, csak idő hiányában abbamaradt. Majd folytatom egyszer... vagy most hogy látom, hogy már ketten vagyunk, biker, akkor talán jobban időt tudok rá szakítani. No, mindegy, majd meglátjuk hogy és mint lesz.

(#44) guess.who válasza #34929152 (#43) üzenetére


guess.who
senior tag

''Hát ti Veled kezdve''
Hát mit mondjak?! Ezt valahogy tutira sejtettem... :)

:DDD

(#45) Den válasza #34929152 (#43) üzenetére


Den
veterán

Lezárjam a topicot tsibe?

www.simson4t.hu

(#46) guess.who válasza Den (#45) üzenetére


guess.who
senior tag

Inkább tedd át a Fáradt gőzbe...


Tsibe, Te meg ne szégyenkezz már mindig, meg ne kérj elnézést, mert irgumburgum! :) Na.

(#47) biker válasza Den (#45) üzenetére


biker
nagyúr

nem akartam tsibét ennyire zavarba hozni, ha Ő is ugy akarja, zárdd be...
majd aztán megoldjuk vele csöndben...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#48) up


up
senior tag

Csak ennyit tudok hozzáfűzni a topichoz: :)

(#49) Nowhereman


Nowhereman
őstag

Ha valaki kétkedik abban, hogy Tsibe nö, és ebben a topikban sem gyözödött meg rola, akkor az szaladjon el a ''Fáradt göz/Vannak-e a prohardveren lányok?'' topikra. Ha onnan valaki nem jön rá, hogy Tsibe nö(vagy ha nem akkor bármely titkosügynökségnek elöadhatja a nöimitálás mesterfokon c. tárgyat!), az inditson egy topikot''80 IQ alatt'' cimmel.

Utánam a kondenzcsik!

(#50) guess.who válasza Nowhereman (#49) üzenetére


guess.who
senior tag

Hagyd, kérlek...

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Kérdés tsibéhez... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.