Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) LeC válasza PLacc (#650) üzenetére


LeC
addikt

Nem, minimum 600nap+östag

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#652) PLacc válasza LeC (#651) üzenetére


PLacc
senior tag

Köszi! A 600 nap megvan (700), de mennyi kel az őstagsághoz?

(#653) Pompi válasza PLacc (#652) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

1750 hozzászólás [link]

Ezeket még érdemes elolvasni: [link] [link] [link]

Feel Good Inc.

(#654) NorDezs válasza antikomcsi (#645) üzenetére


NorDezs
senior tag

Állítsd a hátteret transzparesre.

(#655) TitiRii válasza Shim (#634) üzenetére


TitiRii
senior tag

hy thx
ez is elég jó lett
már cyak kicsit PHsabá kéne tenni (meg lehet nem ártana neki egy miror talán ?:S)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#656) PLacc válasza Pompi (#653) üzenetére


PLacc
senior tag

THX :R :R

(#657) venember83


venember83
nagyúr

[kép]
ezt meg tudna nekem valaki szerkeszteni ph-kompatibilisre, ha nagyon szepen megkernem? :B
elore is koszonom!

P.S. Sajnalom, kicsit nagy, de nem akarom elb@szni azzal, h a trutyi ACDSee konverterevel kicsinyitem...Bocsanatot kerek a moderatoroktol!

[Szerkesztve]

(#658) Winner_hun válasza venember83 (#657) üzenetére


Winner_hun
félisten

Próba1:

[kép]

mod: van még mit finomítani rajta:)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#659) venember83 válasza Winner_hun (#658) üzenetére


venember83
nagyúr

Kosz szepen, talan jobb lenne kisebb szemgolyokkal szvsz...
De kezdesnek mindenkeppen elismeresre melto! :R

(#660) Winner_hun válasza venember83 (#659) üzenetére


Winner_hun
félisten

[kép] --- [kép]

huha, ezen is kell még finomítani:)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#661) venember83 válasza Winner_hun (#660) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem szeretnek kotekedni, de a szemuveg korvonalai is lehetnenek vekonyabbak (meg kisebb szemgolyok ugye), de ezek utan tenyleg nem pofazok, nem akarok halatlan disznonak tunni :U Tenyleg kosz! :R

(#662) Winner_hun válasza venember83 (#661) üzenetére


Winner_hun
félisten

az a jó, ha mondod, hogy milyen legyen, mert csak úgy tudom megcsinálni normálisan:)
Most van egy verzió, nyomj F5-öt, nézd meg, bár gondolom ez még nem lesz jó. Remélem ma még lesz időm foglalkozni vele...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#663) venember83 válasza Winner_hun (#662) üzenetére


venember83
nagyúr

#660-ban az elso jobban tetszik, epp azokert az okokert amiket mondtam, de lehetne kisebb/vekonyabb a szemgolyo/szemuvegkeret. A masodikban mar tul vastagok/nagyok ugyanezek. :R

(#664) LeC válasza Winner_hun (#660) üzenetére


LeC
addikt

szvsz a kezeivel kéne vmit csinálni, mert igy nekem első ránázásre úgy tűnt hogy a kezei a háttér része, de közelebbről megnézve rájöttem hogy azok a mancsai :)

Mi munka lehetett a haját körbevágni :))

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#665) BLiNk3r válasza LeC (#664) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Magic Wand Tool-lal csak egy klattyantás ;)

(#666) BLiNk3r válasza venember83 (#657) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Két verzió tőlem:
[kép] [kép]

[Szerkesztve]

(#667) paramparya válasza BLiNk3r (#666) üzenetére


paramparya
őstag

Nézd meg így, és rájössz, hogy van benne egy pici hiba:

[link] :U

(#668) BLiNk3r válasza paramparya (#667) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Átlátszóvá csak akkor szoktam varázsolni, ha elfogadta az illető.
És köszi, ismerem a módszert ;)

(#669) venember83 válasza BLiNk3r (#666) üzenetére


venember83
nagyúr

Az elso nagyon-nagyon-nagyon jo!!! Nevezzuk gyoztesnek, nekem tokeletesen megfelel! Nagyon nagyon koszonom! Ugy Neked, mint Winner_hun-nak! :R :R :R

[Szerkesztve]

(#670) venember83 válasza BLiNk3r (#666) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor kernem szepen 2 verzioban, mert ha jol tudom 2 kulonbozo meretben kell majd belinkeljen az Arckep request-be, mar csak a hsz-ek hianyoznak! Nagyon koszonom mindenkinek a kozremukodest! :R Nagy UP a PH!-s tarsasagnak!

(#671) BLiNk3r válasza venember83 (#669) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Vettem főnök, megheggesztem aztán linkelem ;)

[kép] [kép]

[Szerkesztve]

(#672) venember83 válasza BLiNk3r (#671) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon koszonom! :R

(#673) BLiNk3r válasza venember83 (#672) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Nagyon szívesen! :)

paramparya: az viszont igaz. Inkább kétszer, mint egyszer se ;)

[Szerkesztve]

(#674) paramparya válasza BLiNk3r (#668) üzenetére


paramparya
őstag

Ok, csak gondoltam sosem lehet tudni :DDD

(#675) LeC válasza BLiNk3r (#671) üzenetére


LeC
addikt

Igen ez a verzio már sokkal jobb, mancsai is tisztán kivehetők :)
Szép munka!

Magic Wand Tool-lal csak egy klattyantás :Y

Tényleg? Én meg még a mágnes lasszóval szoktam szarakodni, egy linket tudnál adni ahol leírják, hogy kell használni meg ahonnan le lehet tölteni? :)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#676) BLiNk3r válasza LeC (#675) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Köszi szépen! :)

A Magic Wand Tool megtalálható minden valamirevaló képszerkesztő progiban, (Photoshop, Paint Shop Pro, stb.), ez egy kijelölési opció. Nézd meg, biztos megtalálod! ;)

Ja, egyébként a használata meg nem nehéz, csak odakattintasz a kijelölendő területre, és ha ilyen homogén, mint ennél az avataros képnél a fehér rész, akkor könnyű dolga van. Persze különböző beállításokkal bonyolultabb feladatokkal is megbirkózik, de az már más téma.

[Szerkesztve]

(#677) várnarancs


várnarancs
addikt

Sziasztok. Segítene nekem valaki megcsuinálni avatarnak őt? Mert én láma vok képszerkeztésben! Előre is köcce. [link]

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#678) LeC válasza várnarancs (#677) üzenetére


LeC
addikt

ilyen avatar winner_hun-nak készül, de még nem sikerült belőle normálisat kihozni.
Sztem nézz másik avatar után :(

[Szerkesztve]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#679) venember83 válasza LeC (#678) üzenetére


venember83
nagyúr

mar kesz van s egesz jo is:D

(#680) LeC


LeC
addikt

igen mutatós lett: [kép]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#681) várnarancs válasza várnarancs (#677) üzenetére


várnarancs
addikt

A p*csába! Levadászták előttem. Mi a f*szért nem tudtam akkor kérni amikor meg is kaptam volna, és seni sem halássza le előlem :O :O :O Keresek vmi mást. Majd adok linket.

Nem lehet egy másik hasonlót kérni?:DD

[Szerkesztve]

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#682) LeC válasza várnarancs (#681) üzenetére


LeC
addikt

miért nem vmi szép narancsos képet nézel ki? passzolna a nickedhez ;)

[Szerkesztve]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#683) várnarancs válasza LeC (#682) üzenetére


várnarancs
addikt

Lehet h igazad van! De az túl egyszerű. Mármint egy narancs:DD Amúgy ez lenne az igazi: [link]

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#684) LeC válasza várnarancs (#683) üzenetére


LeC
addikt

asszem már sid-es kép is van, de ebben nem vagyok biztos.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#685) várnarancs válasza LeC (#684) üzenetére


várnarancs
addikt

Váááááá. Ilyen kép van: [link] Ebben van Narancs még M&M is:DD csak vmi normálisabb formában kellene, azaz h az egész látszódjion. Mennyi ideig tart egy avatar elkészítése?

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#686) LeC válasza várnarancs (#685) üzenetére


LeC
addikt

ne ilyen m&m-es narancs szinű sztem tök jo választás lenne.
Hát attól függ milyen képet választasz. Winner_hun-nak pl hetekbe került mire végre elkészült.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#687) várnarancs válasza LeC (#686) üzenetére


várnarancs
addikt

Húúúú. Akkor el kell kezdeni vmikor:DD Te miért nem csinálsz magadnak? És ha mondjuk vmi hasonló non-M&M jellel?

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#688) LeC válasza várnarancs (#687) üzenetére


LeC
addikt

majd csináltatok én is egyszer ;)
m&m jel nélkül is jó lenne.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#689) Yooha válasza várnarancs (#687) üzenetére


Yooha
aktív tag

Hello!

En kb. 2 het mulva erek haza kulfoldrol, utana tudok segiteni avatar-keszitesben. Pont ilyet meg nem csinaltam, hasonlokat mar igen (pl. winamp-skin).
De szerintem hamarosan masok is segitenek.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#690) Winner_hun válasza várnarancs (#685) üzenetére


Winner_hun
félisten

max 'm' betű nélkül

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#691) Yooha válasza Winner_hun (#690) üzenetére


Yooha
aktív tag

Igen, egy narancssarga kor szemmel/szajjal/vegtagokkal meg nem logo, gondolom. Mondjuk elegge hasonlit meg ugy is, nem tudom hogy ilyen mehet-e.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#692) várnarancs válasza Yooha (#689) üzenetére


várnarancs
addikt

Ok, köszike! Majd akkor segíhetsz! Majd ha megjössz írj privit!

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#693) LeC válasza várnarancs (#692) üzenetére


LeC
addikt

na megtaláltad az ideális képet?

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#694) Yooha válasza várnarancs (#692) üzenetére


Yooha
aktív tag

Na, kozben a ''kolcsongepemre'' is felraktam a Paint Shop Pro-t, ugyhogy estenkent 1-2 orat tudok foglalkozni az avataroddal. Keress valami jo kepet, aztan meglatom, mit tehetek. :)
Errol az M&M dologrol esetleg kedezz meg egy moderatort (pl I_am-et) hogy ''m'' nelkul mehet-e.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#695) Yooha


Yooha
aktív tag

Elsore ezt talaltam:
[kép]

(meg sose szurtam be kepet, remelem sikerul..)
ugy tunik ien :))

[Szerkesztve]

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#696) Forest_roby válasza Yooha (#695) üzenetére


Forest_roby
őstag

Én kiszedném a szemét, szemöldökét, száját és benyomnám egy narancsra, TUTI LENNE!
A kezek, lábak úgyse férnek el!

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#697) LeC válasza Yooha (#695) üzenetére


LeC
addikt

sztem alkalmas avatar készítésre, de a körülötte léve fehér sávot el kéne távolítani.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#698) alitak válasza LeC (#697) üzenetére


alitak
senior tag

Szerintem a fehér sáv a legkevesebb. :)
Viszont Forest_roby 5lete szerintem nagyon ott van. Narancsra rátenni a szemet+szemöldököt. És akkor nincs is reklám.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#699) NorDezs válasza várnarancs (#692) üzenetére


NorDezs
senior tag

Ehhez mit szólsz?
[link]
Kis munkával egész jó képet lehetne belőle csinálni.

(#700) várnarancs válasza NorDezs (#699) üzenetére


várnarancs
addikt

Annyi biztos h illeszkedne hozzám. Amúgy osztálytársam rajzolt nekem egy jó kis képet. Holnap felrakom honlapomra, csak megpróbálom rendesen lefényképezni! Tök édi lett:DD :R :R Köcce mindenkinek!

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.