Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) sNORh válasza Depression (#1200) üzenetére


sNORh
addikt

jajah még egy nagy hátranyúló válla lehetne..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1202) RoyalFlush válasza Depression (#1188) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Gizdázott egy kicsit :DDD Ha kell majd valakinek változtatok rajta, ez még amúgy sem a végleges lenne ..

(#1201) sNORh: van egy vállas verzióm valahol ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1203) RoyalFlush válasza Depression (#1200) üzenetére


RoyalFlush
őstag

(ez egy korábbi változat, nem tudom méretre pontosan jó volt e, azt tudom hogy felesleges pixelek ezen még biztosan vannak)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1204) RoyalFlush válasza qdak (#1196) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Válassz esetleg egy olyan figurát, amelyik fegyvert tart a kezében ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1205) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Lenne 1-2 avatar ötletem, nem tudom ezek közül melyik elfogadható, de szeretném kikérni a véleményeteket is a szóbahozható verziók közüli választáshoz.

1: Egy szfinx szerű arc, pl. ebből a képből kiindulva: [link]

2: Egy háromszög, ami körül két kígyó tekeredik egymásba (egymás farkába harapnak...). Amolyan pecsét stílusú telített belsőrésszel.
*A kígyóknak lenne arca :)

3: Egy Conter-Strikeos karakter fejéből szerkesztett avatar.

4: Ha valaki ismeri a Lexx sorozatot, abból Kai arca (persze ph színvilágiasabbra mesésítve...)

Hmm, tegnap voltak jobb ötleteim, mire megtaláltam ezt a topicot elfelejtettem a felét. :D

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1206) Jag válasza janos666 (#1205) üzenetére


Jag
senior tag

Ezekből szvsz a 3. megvalósítható...

(#1207) zso73 válasza Jag (#1206) üzenetére


zso73
veterán

[link]Én is végre rászántam magam, hogy Avatart váltok.
Hogyan kell? Kinek kell elküldeni, vagy mi a menete? Miért nem lehet saját magamnak váltani?Ezt szeretném]
[link]

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1208) Pompi válasza zso73 (#1207) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az egyéni avatar feltétele, hogy az ember tisztában legyen az igénylés folyamatával ;]

Egyébként ezeket tessék elolvasni:
Arckép request topik első hozzászólás
Arckép szerkesztő topik első hozzászólás

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1209) zso73 válasza Pompi (#1208) üzenetére


zso73
veterán

Elolvastam. Megcsináltam.
Remélem jó lesz.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1210) Pompi válasza zso73 (#1209) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem jó. Ne ide, ne így, és ne JPG-be. Elolvastad tényleg?

Feel Good Inc.

(#1211) zso73 válasza Pompi (#1210) üzenetére


zso73
veterán

nem lehet fénykép vagy logó-jellegű nonfiguratív ábra, animált gif, céges ill. védjeggyel ellátott logó tilos!, legyen ''arcuk'' az arcképeknek;
- rajzos-mesés képek kellenek átlátszó háttérrel, stílusban leginkább az ICQ-s avatarokhoz közelítsünk (adatoknál az alsó harmad);
- preferált méret: 40x50 pixel ill. 16x20 pixel (a topic-listában megjelenő kicsi verzió), ezektől kis mértékben el lehet térni, nincsenek szigorúan meghúzott határok, szemre jó legyen és figyeljünk oda az arányokra;
- fontos, hogy a képek transzparens (átlátszó hátterű) gif-ek legyenek, melyeket #CDC5AF-re kell optimizálni.

Itt nem szerepel a nerm lehet .jpg A png jó,vagy csak gif?
Olyan is kellene, hogy mit szeretünk
40x50, és 16x20 csak png, átlátszó háttér, és azt is #CDC5AF-re kell optimizálni.
A loosereknek így egyszerűbb lenne.
Kinek lenne érdemes elküldenem a képet? Mert szerintem egyszerűbb csatolni egy méhez a képeket, mint itt image-sakkkozni. Mert a retek oldal át akarja méretezni egyből. :W

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1212) Pompi válasza zso73 (#1211) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Itt nem szerepel a nerm lehet .jpg"

Akkor ez szerinted mi?!

"fontos, hogy a képek transzparens (átlátszó hátterű) gif-ek legyenek, melyeket #CDC5AF-re kell optimizálni."

A gif-be nálam nem tartozik bele sem a jpg sem a png sem a bmp sem a tiff se semmi.

Ne akard senkinek küldeni a képet. Tedd be a forrást az Arckép szerkesztő topikba ahol segítenek neked előllítani a kívánt méretet, formátumot, minőséget ha neked nem megy.
Ha úgy gondolod, hogy egyedül elbánsz vele, akkor a kész képeket rakd be az Arckép request topikba. Az a minimum, hogy be tudj rakni egy képet a hozzászólásodba ha egyedi képet szeretnél azt gondolom

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1213) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Üdv.!

Megfelel ez az avatar a kívánalmaknak?

Előre is köszönöm! :R

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1214) Winner_hun válasza RoyalFlush (#1213) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem igen. Bár a kontúr ha egy picit erősebb lenne az lehet nem ártana neki:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1215) RoyalFlush válasza RoyalFlush (#1213) üzenetére


RoyalFlush
őstag

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1216) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Hogy lehet saját avatart berakni? Ha lehet, akkor vkit megkérnék, hogy készítsen nekem egy avatart. A témája legyen a CS:S (Counter-Strike: Source)

Előre is :R :Y

(#1217) Winner_hun válasza Vasinger! (#1216) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK] és [KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1218) Vasinger! válasza Winner_hun (#1217) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi! :O

(#1219) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Szeretnék kérni én is egy kis segítséget.

Vagy a papagájt, vagy a pingvint, esetleg ezt a másik pingvint szeretném megszerkesztetni. Vagy van egy ilyen is. Melyik a legmegfelelőbb?

Leginkább a pingvinfej tetszene. :B

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1220) Ferdzsoo válasza Ferdzsoo (#1219) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Tudom le leszek hurrogva, de honnan szedjek gif-et ha csak jpg-m van?
5-ször elolvastam a feltételeket, (az más dolog hogy azt sem értem mi van oda leírva, mert aki nem szerkesztett még képet annak kb foggalma sincs róla mik azok a hieroglifák.) hogy hogyan kell kinéznie, de nem tudom olyanra megcsinálni és ha jól értetem ezért nyílt ez a topik hogy segítsenek. Vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1221) Jag válasza Ferdzsoo (#1220) üzenetére


Jag
senior tag

Nem, nem tévedsz. :-)
Ez általában úgy szokott menni, hogy ha nem értesz a szerkesztéséhez, akkor belinkelsz pár képet a szerkesztő topikba és az oda látogató "másterek" megszakétik neked.

Azt azért jó, ha tudod, hogy fényképből nagyon nehéz és időigényes rajzfilmszerű képet csinálni. Nem szeretik, én sem szeretem.
Szóval nézz valami olyan képet, amit nem kell sokat szerkesztgetni. Képkeresésben is szokott a nagyérdemű segíteni.

De szvsz ne ide, hanem a másik topikba kérd, az látogatottabb...

(#1222) Jag válasza Ferdzsoo (#1220) üzenetére


Jag
senior tag

Tessék, ilyesmire gondoltam. :-)

(#1223) Ferdzsoo válasza Jag (#1222) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jójó, igaz, igaz, pont ma lettem őstag, szóval mákom van! Átmegyek a másik topikba!
Köszönöm! :R

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1224) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Dirty Harry :)

ha hamarabb jut eszembe, tuti ezt választom
(bocs Arnie, de Te nem tudtad ki az Dirty Harry :DD )

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#1225) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1226) Jag válasza BobChemistry (#1224) üzenetére


Jag
senior tag

He?

(#1227) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Nah akkor amiket mostanában szerkesztgettem:



[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1228) qdak


qdak
addikt


[link]
vki segitene átlátszóvá tenni + optimalizálni kell a #CDC5AF színárnyalatra?
köszi

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1229) Winner_hun válasza qdak (#1228) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kevés lesz az úgy, valami szín is kéne neki, ez így túl egybeolvadós.
A háttérszínnél már nem épp arra kell optimalizálni, #C3C3C3 sokkal jobb, bár még az sem az igazi. De az már elmegy.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1230) qdak válasza Winner_hun (#1229) üzenetére


qdak
addikt

meg csinálnád nekem ? :U :D léci

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1231) qdak válasza qdak (#1228) üzenetére


qdak
addikt

csináltma ujjat vki segitsen léci hogy legyne átlátszó háttér + optimalizált #C3C3C3 ra

na az átlácás megvan elvileg má csak az optimalizálást nem találom : (

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1232) Winner_hun válasza qdak (#1231) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kép ezekkel a színekkel nem jó. Amíg arra nem mondasz valamit, hogy milyen színek legyenek addig feleslegesen nem kezdek neki.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1233) qdak válasza Winner_hun (#1232) üzenetére


qdak
addikt

bocs annyíra szerkesztgettem h nem is figyeltem h irtál [link] ezekkel a szinekkel szerinted mien ?

nem tudom h én vok e béna:
- nálam ha gifbe kicsinitem le a képet tiszta pixel lesz és nem lesz szép (photoshop6) viszont ha rajt hagyom a hátteret ahogy a pici képen látszik akkor meg nem lesz pixeles

- ugyanez a hejzet ha az éleket elsimitom és utána kicsinyitem le.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1234) Winner_hun válasza qdak (#1233) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sokkal jobb, de egy kis kontraszt még nem ártana neki. Illetve nem is kontraszt hanem világosítás.
A széleket a kicsinyítés után javítsd;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1235) qdak válasza Winner_hun (#1234) üzenetére


qdak
addikt

oksi és kösz h segitesz!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1237) qdak válasza Winner_hun (#1234) üzenetére


qdak
addikt

[link] na igy már tényleg jó :B

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1238) Winner_hun válasza qdak (#1237) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem még nem.
Ma megpróbálok valamit alkotni ezzel kapcsolatban...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1239) qdak válasza Winner_hun (#1238) üzenetére


qdak
addikt

oksi megköszönném :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1240) RexpecT


RexpecT
addikt

Még régebben VoDaFoNe csinálta nekem ezt az avatat:

Szerintetek ezek PH! rostáján átmennek?

(#1241) Winner_hun válasza RexpecT (#1240) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem túl magas, amúgy jó.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1242) RexpecT válasza Winner_hun (#1241) üzenetére


RexpecT
addikt

Akkor majd,ha meglesz a megfelelő mennyiségű HSZ-em akkor majd valakivel átszerkesztetem :).

(#1243) Winner_hun válasza qdak (#1239) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hát valahogy a színek nekem sem akarnak összejönni:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1244) qdak válasza Winner_hun (#1243) üzenetére


qdak
addikt

jó ez igy :) arra optimalizáltam maire mondtad beadom a kérelmet asszem :B

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1245) Winner_hun válasza qdak (#1244) üzenetére


Winner_hun
félisten

A körvonala biztos nem jó. Kérdezd meg hogy a kép úgy jó-e ahogy van, a körvonalát akkor megcsinálom jóra.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1246) qdak válasza Winner_hun (#1245) üzenetére


qdak
addikt

mind1 már beraktam ja direkt simitottam el a körvonalat, mind1 ha nem lesz jó is legaláb tanultam photoshopozni : D idáig csak psp vel dolgoztam

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1247) qdak válasza Winner_hun (#1245) üzenetére


qdak
addikt

Egy szurkeszzold massza az egesz pfffffffffffüüüüüüüüü tessék megkaptam, bár azt hittem nekem kéne teccenie, kicsit elegem van hajnal 4 ig szorakozok vele elöten nem is hazsnáltam azt a progit erre vkinek csak ennyi : S

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1248) Traxx válasza RoyalFlush (#1227) üzenetére


Traxx
őstag

Azért a fehér egeresért fájna a szívem, bár még soká leszek őstag :( :O

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1249) RoyalFlush válasza Traxx (#1248) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ha addig nem használja fel valaki, a tiéd lehet. :) Ha aktuális lesz, megnézem mit kell még rajta módosítani.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1250) qdak válasza RoyalFlush (#1249) üzenetére


qdak
addikt

aszem keresek ujj alapokat képnek rem segitetek : )

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.