Hirdetés

2020. június 2., kedd

Gyorskeresés

(#1) b14

b14
(senior tag)

Képszerkesztő topik. Alapvetően az Arckép szerkesztő topik testvére, de pár dolgot nem árt tudni róla:

Igazából mindegy, illetve majdnem mindegy, hogy ki hol szerkeszteti a képét, de egy valamit nem árt tudni. Van a "hivatalos" Arckép szerkesztő topik. Ott csak azok képeit szerkesztik / szerkesztjük, akik már jogosultak saját egyedi arcképre, viszont az ott szeresztés alatt álló képet nem kérheti már más, ha egyszer el lett kedzve valaki számára.

És van ez a topik, ahol mindenki más (akik nem jogosultak még) szerkesztgethet (van erre igény), de nem árt tudni, hogy ha valaki itt megszerkesztet egy képet azt a más "elviheti".

Továbbá azt is fontos tudni, hogy ez a topik nem áll kiemelt moderátori felügyelet alatt és az itt készülő képeket nem véleményezzük, ami viszont a felesleges körök elkerülése végett nem árt ahhoz, hogy a képet az Arckép request topikba rakjátok.

Próbáljatok meg ennek fényében ide irogatni, javaslom, hogy aki jogosult az egyedi arcképre az ne itt, hanem a "hivatalos" Arckép szerkesztő topikban szerkesztessen.

[ Módosította: Pompi ]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2) Chip

Chip
(aktív tag)

Ismer-e valaki kozuletek magyar nyelvu ingyenes kepszerkeszto programot? Olyat ami kisebb teljesitmenyu gepen is hasznalhato.

(#3) b14 válasza Chip (#2) üzenetére

b14
(senior tag)

Paint?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#4) Vangelis válasza b14 (#3) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Megtudná valaki nekem stitch csillagkutyát csinálni.
Alapot még keresek, de nem találtam:)

[Szerkesztve]

(#5) Latissimus Dorsi válasza Vangelis (#4) üzenetére

Latissimus Dorsi
(senior tag)

[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#6) Vangelis válasza Latissimus Dorsi (#5) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Szép:)
köfi...de kell kicsi is vagy nem....
Még keresgélek, de ha esetleg valaki taalál jobbat , nem lenne rossz.

(#7) Vangelis

Vangelis
(nagyúr)

(#8) Doviziozo válasza b14 (#1) üzenetére

Doviziozo
(aktív tag)

Majd egy ''r''-t a modikkal rakass be a címbe. ;]

Forza Rossoneri!

(#9) Vangelis

Vangelis
(nagyúr)

Up ennek a topicnak:)

(#10) tomcsi23 válasza Vangelis (#9) üzenetére

tomcsi23
(veterán)

Ezt minek?

Süllyed?? Az első 3-ban tuti benne volt.
Hozzászólás-gyártási viszketegséged van?

[Szerkesztve]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#11) Vangelis válasza tomcsi23 (#10) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Hát azt nem tudom...csak sülyedt:) és arcképre vadásztam benne.
...hátha..:F

(#12) b14 válasza Doviziozo (#8) üzenetére

b14
(senior tag)

Tényleg...

(#13) Latissimus Dorsi válasza Vangelis (#11) üzenetére

Latissimus Dorsi
(senior tag)

Itt van vazze:)

Bővebben: link

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#14) b14

b14
(senior tag)

Ha továbbra sem csökken a totyik érdekltsége, látogatottsága, akkor valoszinuleg sok id kel neki, hogy lehaljon, kérek mindinkit, hogy irogasson szorgalommal.

(#15) Vangelis válasza Latissimus Dorsi (#13) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Még mindig az első a nyerő.
Csak egy darabig még nem fogom megkapni:O

(#16) b14 válasza Vangelis (#15) üzenetére

b14
(senior tag)

Miert?

(#17) Vangelis válasza b14 (#16) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Hát az egy nagyon hosszú történet:)

(#18) ollie válasza Chip (#2) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Pixia?

(#19) b14 válasza Vangelis (#17) üzenetére

b14
(senior tag)

Az Arcép request-ban benne van?

(#20) Vangelis válasza b14 (#19) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Az egyik moderátorral nem jöttün ki sajna nincs benne. De nézd meg Vangelis szavai. abban van valami:)

(#21) PPeter

PPeter
(addikt)

Ha majd megnövök, akkor ezt fogom magamnak kérni :))
[kép]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#22) b14 válasza PPeter (#21) üzenetére

b14
(senior tag)

Es mikorra nosz meg?
Akkor miert nem ersz ra addig az arckeppel?

(#23) PPeter válasza b14 (#22) üzenetére

PPeter
(addikt)

Jááj, hát más fórumban már ezt használom :D meg - ha már egyszer megrajzoltam - gondoltam megnézem hogyam is néz ki ebben a környezetben. Nem rémlik, hogy követeltem volna, hogy azonnal kapjam meg.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#24) b14 válasza PPeter (#23) üzenetére

b14
(senior tag)

Persze.
Nem is olyan szandekkal irtam en azt.

(#25) b14

b14
(senior tag)

A topic csak eddig volt erdekes?

(#26) Gambit

Gambit
(őstag)

Itt is felteszem a kérdést, mert látom, itt vannak, akik értenek hozzá. Szóval kivágtam kör alakban egy képet, de körülötte négyzet alakban fehér a háttér. Átlátszóvá szeretném tenni a hátteret. Lehetőleg ne photoshopos megoldást mondjatok! :B Köszi!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#27) Latissimus Dorsi válasza Gambit (#26) üzenetére

Latissimus Dorsi
(senior tag)

Milyen progival csinálod?

(#28) Gambit válasza Latissimus Dorsi (#27) üzenetére

Gambit
(őstag)

Hát van corel 11, photo canvas, irfanview, PhotoFiltre

Mindegy, ha leírja valaki, hogy melyik progival mit csináljak, akkor megszerzem.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#29) Bash válasza Gambit (#26) üzenetére

Bash
(őstag)

Sima Paint nem ismer átlátszó hátteret, tudom ajánlani a Paint.NET 2.0-t: Bővebben: link, free, és elég jól használható.

http://bashtravel.com/

(#30) Latissimus Dorsi válasza Gambit (#28) üzenetére

Latissimus Dorsi
(senior tag)

Esetleg PSP, bár az már nem free kategória...

(#31) Gambit válasza Bash (#29) üzenetére

Gambit
(őstag)

Köszi, lehúzom!
Esetleg leírnád azt is, hogy tehetem vele átlátszóvá a hátteret? :B

(#32) Bash válasza Gambit (#31) üzenetére

Bash
(őstag)

Megmondom őszintén egyszer próbáltam ki a programot pár hónapja, úgyhogy érdemben segíteni nem nagyon tudok. Viszont általánosságban annyit, hogy RGB módban dolgozz, és mentésnél figyelj oda a transparency-re, illetve azt sem árt tudni, hogy jpg pl. nem tudja az átlátszóságot, gif és png biztosan tudja.

http://bashtravel.com/

(#33) Gambit válasza Bash (#32) üzenetére

Gambit
(őstag)

Eh, ehhez .net cucc kell. Nem hiszem el, hogy a corel nem tud ilyet... De vajon hogy kell?

(#34) Gambit

Gambit
(őstag)

Tényleg senki sem tudja, hogy hogy lehet körbevágni valamit úgy, hogy csak maga a kör látszódjon? :F

(#35) hummerdikk

hummerdikk
(őstag)

Hello!
b14 invitalt ide, innen:
Bővebben: link
Ebben kellene segitseg.
KoSZonoM!

Tisztelettel: hummerdikk

(#36) V.ki

V.ki
(aktív tag)

[kép]
Photoshop 5.0
2x körberadíroztam,de nem sikerült maszatmentesre:F
Ménem?

(#37) hummerdikk válasza V.ki (#36) üzenetére

hummerdikk
(őstag)

Az a csati az gyarilag van a kepen?

Tisztelettel: hummerdikk

(#38) V.ki válasza hummerdikk (#37) üzenetére

V.ki
(aktív tag)

A csatlakozó?Persze.

(#39) almi

almi
(senior tag)

Basszus nincs egy ilyen topic!

Az lenne a gondom hogy adott egy kiba jó tájkép de a jobb sarokban befigyel a dátum!És ráadásul piros!Van olyan progi amivel ki lehetne szedni a kép sérülése nélkül???

(#40) almi válasza almi (#39) üzenetére

almi
(senior tag)

Up

(#42) almi válasza Kalandor (#41) üzenetére

almi
(senior tag)

Hát nem mondod :)
Esetleg a Corel draw 12 ??Tudhat ilyet mert leghamarabb ahhoz tudok hozzájutni

(#43) almi válasza almi (#42) üzenetére

almi
(senior tag)

UP?:)

(#45) Ráczkölke

Ráczkölke
(tag)

Nem igazán értek hozzá, de a Macromedia Firewors alkalmas avatarok készítésére??? ''Hülye kérdésre, hülye választ várok...:D '' hogy lehet átlátszó hátteret csinálni itt?

(#46) BLiNk3r válasza Ráczkölke (#45) üzenetére

BLiNk3r
(senior tag)

szerintem inkább Photoshop

(#47) Slayer Valor

Slayer Valor
(őstag)

Ekke az arca kellene, 40x50-es vagy ahogy kifér. Max 55x55 lehet. Bővebben: link

(#48) Darth_Revan válasza Slayer Valor (#47) üzenetére

Darth_Revan
(veterán)

Megnézem mit tehetek:)

(#49) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#48) üzenetére

Darth_Revan
(veterán)

Na,kész is van:D Mivel ez ''csak'' 1 kézirajz volt,így simán sikerült gif-be viszonylag jó minőségben megcsinálni...így a háttér is dinamikus lett :)

[kép]

(#50) Slayer Valor válasza Darth_Revan (#49) üzenetére

Slayer Valor
(őstag)

Köszi:) Ez elgé PH!-s is:))

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.