Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kell a nekünk olimpia? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

NEM.

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#2) guest


guest
veterán

Azt, hogy kell-e mindenki dönse el maga. De hogy kellenek-e a TV-ben meg plakátokon látható reklámok, amivel a minisztérium vagy a kormány propagálja az én pénzemen, na ez az ami igazán felháborító.

prohardver vendég

(#3) Adi


Adi
senior tag

A helyes témacím az lett volna, hogy ''kell-e nekünk a Prohardverre politika?'' ;]

ldm start-reconf primary

(#4) Tomcat válasza Adi (#3) üzenetére


Tomcat
őstag

Így igaz, a politika nem való ide a fórumba!

Tomcat

(#5) Den válasza Adi (#3) üzenetére


Den
veterán

Én is ezt akartam írni. Nem kell ide politikai egymást fikázós topik. Elég nekünk az Intel vs. AMD :) .

www.simson4t.hu

(#8) GeorgeTerror válasza Adi (#3) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Adi Tomcat Den
Nézzétek meg a topik mappáját!
Egyébként ha nem érdekel a topik ne olvasd

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#9) Den válasza GeorgeTerror (#8) üzenetére


Den
veterán

Ok hogy fáradt gőz, csak ennek a témának veszélyesen nagy a politikai töltése. És egyébb téren tapasztaltam hogy politikai nézet különbség, egyébként jó viszonban levő emberek között hogy eldurvítja a hangnemet, pláne most választások előtt.
Egyébként meg ha kell, ha nem, úgysem kapjuk meg.

www.simson4t.hu

(#10) GeorgeTerror válasza Den (#9) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Egyrészt nem kapjuk meg.
Másrészt miért kell abba gazdaságilag belerokkani az országnak (nincs még elég nagy szarban), csak azért hogy megmutassuk?
Valaki látot már olyan embert aki támogatja az olimpiát? Én még csak azt hallottam, hogy aki a környezetemben levők azt is lehüjézik aki kitalálta

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#11) GeorgeTerror válasza GeorgeTerror (#10) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Meg arra is kíváncsi vagyok miért nem látnak tovább az emberek az orruknál? Szép és jó az olimpia. De az egész ország ott fog sürögni meg forogni a sportolók meg a vendégek körül, hogy ellásák őket? Mert mást nem lehet. Egyébként meg igen kicsi az esély arra, hogy jól megcsinálják (ha megkapjuk) szarul meg minek?

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#12) Eyeball


Eyeball
csendes tag

Sziasztok!

Őrület hogy egyes emberek mit ki nem találnak azért hogy az adófizetők pénzét ellophassák.

Gondoljatok bele! 2500 milliárd forintba kerülne ez a egész hülyeség, és ez csak Bp-et érinti, ugyanis csak ott lenne beruházva.

Kérdem én: És a vidékkel mi a túró lessz?!!

Egyébként nálunk sokkal fejlettebb országok sem merik beleverni magukat ekkora költségekbe.

Na mindegy....röhely ez az ország.

(#13) Den


Den
veterán

A legnagyobb gond az az olimpiával hogy egy olyan 2-3 hetes terhelést jelentene, amit a jelenlegi infrastruktúra nem bír el. Viszont azt ami elbírja, az olimpia után az életben többet ki nem használnánk. Mert mikor, mivel töltenénk meg 2-3 70-80 ezer fős stadiont. Mire használnánk azt a szállodai kapacitást ami a látogatók elszállásolására kell, stb. Ráadásul budapest így is túlzsúfolt, egy várost nem lehet kitágítani.
Ezt csak egyféleképpen lehetne megoldani, vidéken valamelyik jól fejlődő gazdasági régióban, felhúzni egy komplett városrészt, olyan szálóhelyekkel, amiket utána el lehet olcsón adni (merthogy az olimpia már visszahozta a költségek egy részét) fiataloknak.
De azért kár erre sok szót vesztegetni, mert ez egy olcsó választási kampány fogás, amit senki sem gondol komolyan, legkevésbé azok akik kitalálták. Ez a fidesz egyik szokásos trükkje: ígérjünk valami nagyot, amiről tudjuk hogy úgysem kell teljesíteni, viszont mindenkit megmozgat a téma.
És be is jött nekik, mert mindenki erről beszél az is aki támogatja az is aki ellenzi, és ez volt a cél.

www.simson4t.hu

(#14) guest


guest
veterán

Ez pontosan így van... Nem véletlen, hogy pl. az úszó vb-t is csak ideiglenes stadionokkal tudták nyereségesre hozni... Kampányfogás és parasztvakítás az egész...
Mondjuk ettől függetlenül egy előnye lenne, ha mégis lenne olimpia Mo-on: végre élőben láthatnánk egy pár sportág olimpiai döntőjét...:)

Egon

prohardver vendég

(#15) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Én is szivesen nézném a döntőket...
De talán először a EÜ -t, mezőgazdaságot, hadsereget, vagyis a saját portánkat kéne rendberakni és utána ha már nincs annyi gond, és nincs hova tenni a sok pénzünket, akkor lehetne az olimpiával (és egyéb ''népszórakoztatással'') is foglalkozni...
Másrész meg utána mi lenne a sok stadionnal ?!

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16) LordX


LordX
veterán

Miért csak olyan üzenet hangzott eddig el, hogy kell a f*szn*k? (hmmm. XP alatt nagy fekete pont van a jelszó helyén nem csillag)

Szerintem hiába kerülne n pénzbe az olimpia, mert szinte biztos, hogy min 5n pénz jönne vissza belőle (nézzétek meg az előző olim3,14159ák költségvetéseit), és amellett mellesleg lenne +30 stadionunk, de szar.

Meg a sok kűfődi fürdene egyet a Balatonban, stb., stb. az is milyen rossz lenne...

(#17) Yutani


Yutani
nagyúr

Azért legyen olimpia Magyarországon, hogy néhány ügyes kiskirály még dagadtabbra tömje a bukszáját? Mert ki fog a legtöbbet nyerni az egészen? Az a néhány fejes, aki irányítaná az egész folyamatot.

Mindenki odavan, hogy micsoda nagy infrastruktúrális fejlesztés történne az országban. Nos, csak gondolkodni kéne.
A stadionokat több vidéki nagyvárosban kellene felhúzni. A megközelítéshez úthálózat kell.
Aki autóval közlekedik nap mint nap Budapest környékén, az tudja hogy a reggeli és délutáni (de lassan egész nap ez van) csúcsban képtelenség normálisan közlekedni.
Ha idejönne több százezer ember két hétre, az azt jelentené, hogy az egész ország megállna, és lehetne táborozni az országutakon, sátorban kempingtévén nézni az eseményeket... Mert azért a TV-stábok ott lennének, ha nem mással, helikopterrel.

Legyen az új jelmondat:
KÉT HÉT BÉNASÁG!

#tarcsad

(#18) Yutani válasza LordX (#16) üzenetére


Yutani
nagyúr

A másik, hogy a sok külföldi jól teleh***ozná a mi kis Balatonunkat... A tiszai ciánmérgezés ehhez képest kutyaf***a lenne... :))

#tarcsad

(#19) guest


guest
veterán

Erre az olimpiára legalább olyan nagy szükség van, mint az Európai Unióra... mindkét esetben a felsőbb réteg jár jól, mi meg csak álljuk a cehhet.

prohardver vendég

(#20) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nah, nem bírom ki, hogy ne szóljak hozzá...

Szal: ha 15.000 ember képes volt megbénítani a fél főváros forgalmát (lásd. legújabb budaörsi elektronyos áruház megnyitója), mi történne, ha több százezer vendég érkezne...?

Aztán: a mi mélyen tisztelt vezető politikusainknak sikerülne veszteségessé tenni az olimpiát (legalábbis papíron)...

Ad 3: ne a sportra költsünk ennyi pénzt (legfeljebb azokra az ágakra, amelyekben jegyeznek bennünket világszínvonalon - a foci nem ilyen), hanem mondjuk az egészségügyre és egyéb problémás helyekre...

https://www.coreinfinity.tech

(#21) Yutani válasza sh4d0w (#20) üzenetére


Yutani
nagyúr

Shadow jól szóltál!

Az egészségügyben és a szociális ágazatban dolgozók szánalmasan alacsony munkabérét kellene megemelni, nem olimpiát rendezni!

Előbb tegyük rendbe a belső dolgainkat, utána akarjuk vendégül látni a világot!!!

#tarcsad

(#22) Aram


Aram
tag

Csa!

Az Olimpia egy beruházás lenne. Ehhez óriási infrastruktúlális fejlesztésekre lenne szükség, ami kifizetődő lenne. Az Olimpia megérné, ha Budapestet néznénk, de minden befektetéshez tőke kell... Az pedig jelenlegi állás szerint kevés. De elsőre senki nem kapott rendezési jogot...

Aram

Ez a felirat 20byte!

(#23) GeorgeTerror válasza GeorgeTerror (#1) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Nocsak Azt hittem ez is befullad.
Miért van az hogy még most is van olyan ember aki elhiszi a politikai vezetés által szajkozott, mi pénzünkön reklámozott dolgot, ami mellesleg akkora blődség, hogy csak az nem veszi észre aki nem akarja.
Befektetés? Ember! Magyarországon élsz. Itt még ez sem jönne be. De hiszen tekintsünk a Rubik kockára...
Infrastruktúra? Emléxik valaki a taxisblokádra? Na olyan lenne most is csak az egész ország.
Közlekedés? Ahoz kellene talán egykét jó út. Meg kiírtani az ész nélkül közlekedőket.

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#24) guest


guest
veterán

Arról nem is beszélve, hogy csak rövid távon lehetne nyereséges (nálunk még rövid távon sem lenne az, de a lehetőség benne van...), hosszú távon mit kezdenénk a több tízezres stadionokkal??? Az összes Magyarországi sportlétesítmény veszteséges, kvázi állami (önkormányzati) segítséggel működik...
Az a (nemlétező) sokmilliárd, amibe kerülne, sokkal jobb helyen lenne pl. az egészségügynél (aminek egyébként is beígérték a legutóbbi országos hazugságözönben (gy.k.: választások...:) ), de nem szeretnék politizálni...).

Egon

prohardver vendég

(#25) GeorgeTerror válasza guest (#24) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Jól beszélsz! Egészségügy mezőgazdaság oktatás rendőrség .... ötször annyit is feltudna venni.
Nálatok voltak már aláírást gyűjteni? Hozzánk szerencséjükre nem jöttek be.

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#26) Den válasza Aram (#22) üzenetére


Den
veterán

És senki nem is fog ebben a régióban. Meg kell csak nézni hogy a Pekingiért kik voltak versenyben. Párizs, Torontó, stb. Komolyan gondolja valaki, hogy ezek, miután nem nyertek, azt mondják hogy, hát elköltötünk jópár millió dollárt a tervekre, az előzetes fejlesztésekre, de hát ez van, vesztettünk, a következőért nem szállunk harcba jöjjenek a magyarok.
Ami a beruházásokat, és a fejlesztéseket illeti, igen azokra szükség van _az_olimpiától_függetlenül_is. Magyarország infrastruktúráját nem azért kell fejleszteni hogy megkapjuk az olimpiát, hanem hogy rendesen lehessen közlekedni az országban, hogy jöjjön ide a tőke, mert amit megtermelnek azt el is tudják szállítani...
Egyébként ez meddő vita, akik ezt kitalálták tudják jól, hogy nem lessz ebből semmi, viszont baromi olcsón nagy hírverést csináltak maguknak vállasztások előtt, lehet fideszes papírra aláírástgyűjteni stb.
Közben meg röhögnek a népen hogy milyen jól elvitatkoznak a semmin.

www.simson4t.hu

(#27) guest


guest
veterán

Hát ilyen nincsen! Ha valaki szidja a vörörsöket, akkor a vörösök azt a részt kivágják. Magyarán ez a weblap is az övék. Aki ide ír, az mind részt vesz az ő választási propagandájukban, mert csak azt lehet olvasni, amit ők akarnak. Na most már akkor is kell az olimpia, és éljen a MIÉP. Ezt úgyis kivágják...

(nem, kedves guest, a színvonalon aluli hozzászólásokat moderáljuk... azonkívül a weblap a MIÉNK :), és nem ''a vörösöké'', legalábbis eddig így tudtam... az ide nem illő politizálást tehát hagyjuk, csakúgy, mint a hitvitákat. A következő, hasonló jellegű hozzászólást indoklás nélkül töröljük! /A Szerk./)

prohardver vendég

(#28) Den válasza guest (#27) üzenetére


Den
veterán

Milyen vörösök? Ember te a múltban élsz! 2002-t írunk.

www.simson4t.hu

(#29) Nowhereman


Nowhereman
őstag

Ugy látszik akinek van egy kis vére, amit keringethet az agyában és a szivében, és mást is fel tud fogni, mint azt, amivel eröszakosan probálják teletömni az agyát az már mind vörös? EZ ESETBEN VöRöS VAGYOK éS BüSZKE VAGYOK Rá!

Utánam a kondenzcsik!

(#30) Egon


Egon
nagyúr

De jó, hogy regisztráltam magam, most már én is szidhatom a guesteket...:) ).
Ember!!! (eembeeer??? Na mindegy...). Te nagyon el vagy tévedve... Talán ha észérveket írnál (ha tudod, hogy mit jelent ez a szó...), és nem csak gyalázkodnál... Mindenesetre engem megnyugtatsz: ha az általad éljenzett pártra csak ilyen IQ-bajnokok szavaznak, áprilistól nem lesznek bent a parlamentben...

Ui.: Megszegtem a fogadalmam, mégis politizálok... De ezt nem bírtam ki kommentár nélkül...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#31) asterx válasza guest (#27) üzenetére


asterx
csendes tag

Nem tudom valaki próbált-e a taize-i közösség találkozója idején Bp-en tömegközlekedni metróval, mert én próbáltam. Kicsit a tokiói metróra emlékeztetett a dolog. Pedig csak 60.000 ember jött a városba. A legjobb meg az volt, hogy a tele peronon zsúfolódó, magyarul 90%-ban nem beszélő tömeget ékes magyarsággal tájékoztatták, hogy ''Kérem a biztossági sávot szabadon hagyni!''. Szvsz, ha égetni akarjuk magunkat rendezzünk csak olimpiát.

Minden túlsó parttal szemben megtalálod az innensőt.

(#32) Szasza válasza Egon (#30) üzenetére


Szasza
tag

Kedves Egon,

nem biztos, hogy igazad van :((

Hány IQ-bajnok és hány alacsony IQ-jú ember él itt? :(

Szerintem több a nem IQ-bajnok, mint az Einstein...
Így sajna benn lesznek a parlamentben, de remélem nem a kormányban...
Üdv:

(#33) Egon


Egon
nagyúr

Szasza: sajna igazad van... De reméljük a legjobbakat...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#34) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Ha jól tudom, az EGYETLEN anyagilag megtérülő olimpia az atlantai volt, 1996-ban!! Az összes többi veszteséges volt, nálunk jóval tőkeerősebb országoknak is... más kérdés, hogy nekik belefért a büdzsébe, és image-javításra persze jó az egész.

Az atlantai olimpiától egyébként hányingere is volt az ott sportoló/tevékenykedő emberek nagyrészének, mivel szerintük totál elüzletiesedett volt (a mai, amúgy is durva fogyasztói rendszerhez képest!!).

Nem Magyarország ''kreténsége'', hanem egyszerűen a költségek hihetetlen mértéke miatt lenne az olimpia masszívan veszteséges. És igen, közben a dokik és ápolók, valamint a középiskolai és egyetemi tanárok éhenhalnak... holott az oktatás és az egészségügy talán pont a két legfontosabb terület... gondold meg, hogy milyen gáz van/lesz, amikor suliba akarod iratni a gyereked...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35) Den válasza Parci (#34) üzenetére


Den
veterán

Az haggyán, de akkor milyen gáz lessz, mikor azok a gyerekek kikerülnek az iskolából...

www.simson4t.hu

(#36) Nowhereman


Nowhereman
őstag

Hja, és ha az országnak nem lesz szerencséje, és megkapja az olimpiát(+a jelenlegi politikai felállást): akkor vajon hány buszt kell majd a közlekedésbe bevonni? - mivel a metro csupán liberálbolsevik propaganda.(:földalatti népi mozgalom!) A müködésképtelen oktatással és egészségüggyel meg: nézdd meg afrikát, ott már régota elvannak igy az emberek, és a focicsapataik pedig gyakran milyen nagyszerüek!!!
Persze ehhez egy nemzetet megmentö(álltalában a felforgato baloldali eszméktöl), felemelö(a hüséges politikai elit számára - az ellenzék fizikailag kiiktatva) demokratikus(mindenkivel, aki mindenben egyetért vele) vezetö is szükséges, aki alatt minden a lehetö legjobban megy. Talán már van ilyen vezetönk...(siccc!) No, akkor legalább a magyar focinak lesz jövöje, ha a magyar népnek nem is!!!

Utánam a kondenzcsik!

(#37) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Emberek, hagyjuk a Vörös és Fehéret :), a téma az olimpiáról szól, beszéljünk arról, van elég pro és kontra érv...

A FIDESZ kontra MSZP hitvitának lehet másik témát nyitni, bár fölösleges, mert úgy sem jutna senki egyről a kettőre, talán.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#38) Yutani


Yutani
nagyúr

Sokunk Budapesten él, ismeri az itteni mindennapi forgalmat.
Infrastruktúra-fejlesztés: Budapesten NINCS HELY szélesebb, jobb közlekedést nyújtó utaknak! Hihetelen, hogy nap mint nap az ember mennyi időt tölt el a dugókban, torlódásokban.
Egyszerűen Budapest a teljesítőképességének felső határát éppen elhagyta. Nem kell sok, és több órás várakozási idővel lehet számolni városszerte a torlódásokban.

Továbbmegyek: ide akarnak több százezer embert hívni? Nevetséges.

#tarcsad

(#39) guest


guest
veterán

Parci, én úgy tudom, hogy Szöul(1988) óta minden olimpia nyereséges!
Ettől függetlenül nem nekünk kell rendezni a
2012-est!

prohardver vendég

(#40) Parci válasza guest (#39) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Én meg úgy, hogy nem :), de simán lehet, hogy neked van igazad, én csak hallomásból emléxem rá.... amúgy össz-vissz +2 olimpiáról van szó, tehát a többség így is masszívan veszteséges volt.

(az ókori görög olimpiákról nincs statisztikám... :D)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#41) Mixa


Mixa
tag

Kell-e Olimpia? NEM

Kell-e politika a rio-ra? NEM

Kell-e katonaságról beszélni a rio-n? NEM

Egyszerűen és tömören.

Na csúszás ! ! !

MSI KT3ultra, 1700XP (Palo), 512MB DDR333 Winbond, 30GB AS Quantum, Abit Ti4200 64MB, 50 Asus cdrom, s egyebek...

(#42) M. Myers


M. Myers
csendes tag

Az egész egy kampányfogás!!!!
A költségei 2000 milliárd forintot tennének ki!!! Ha figyelembe vesszük, hogy az ország éves költségvetése kb 3700 milliárd forint!!!, akkor ez iszonyatos összeg. 10 éven keresztül átlag 200 milliárdot kellene rákölteni.

EZ AZ! A kórházakat meg zárjuk be, a nyugdíjasokat hagyjuk megdögleni, az ország egyéb részeit züllesszük le, a barátaink zsebét meg tömjük vastagra, és uralkodjunk még n*4 évig. Erről szól az egész!

Én legalábbis így gondolom.

(#43) guest


guest
veterán

KELL A FRANCNAK...!!!

Ami viszont tényleg kellene: normálisan működő egészségügyi ellátás, színvonalas oktatás, mindkettőben tisztességesen megfizetett alkalmazottakkal, elviselhető adórendszer, az alapvető létfenntartási szükségletek fedezésére elegendő minimálbér, - de leginkább: VALÓDI, DEMOKRATIKUS INTÉZMÉNYRENDSZER, ahol a mindenkori kormányzat ténylegesen felelős a választópolgárok által választott parlamentnek, magyarán, ahol két választás KÖZÖTT is megbuktatható a kormány...
Persze egy olyan áldemokratikus országban, mint 1990 óta Mgyarország, ahol a kormányzat a vért is kiszívhatja az állampolgáraiból és nem vonható felelősségre, mert ennek alkotmányos szabályozását szándékosan teljesíthetetlenre szabták annak idején, (lásd: 'rendszerváltás') erről nem beszélhetünk.
Így aztán ne aggódjunk, aláírásgyűjtés, parasztbutítás ide vagy oda, TÉNYLEGESEN a kutya sem kíváncsi 'odafentről', mi a honpógár véleménye ... Ha ugyanis ottani gazemberek eldöntik, hogy nekik és pereputtyuknak éppen az olimpia a legjobb módszer arra, hogy a belőlünk kipréselt pénzt a jelenleginél is nagyobb tételekben nyomják oda havernek/rokonnak/saját maguknak, akkor ez lesz és kész... Megesett ez már nemegyszer az olimpiarendezések történetében... Lásd: Dél-Korea. Igaz, ott nem sokkal a szöuli olimpia után összeomlott a diktatorikus politikai rendszer.
Szóval, tudja a fene - ha biztosra vehetném, hogy egy amúgy 'magyarosan' elcseszett olimpia után itt is összeomlana ez az áldemokratikus kóceráj és egy NORMÁLIS alkotmányos demokrácia megteremtésére végre igazi esély nyílhatna, - akkor hajlok arra, hogy ezért az a pár ezer milliárd Ft nem is lenne oly nagy ár...

prohardver vendég

(#44) GeorgeTerror válasza guest (#43) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Ajjé kicsit elszaladt a ló.
Persze ez is egy vélemény. Mindenesetre: olimpia fuj egyészségügy oktatás stb hajrá... PÉNZRÁ
(éljenek a szóviccek:)) )

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#45) andorpapa


andorpapa
őstag

Nem fikázok semmit és senkit, csak elmondok valamit.

Pécsen élek, itt mellettünk van Komló. A két város igazi szénhatalom volt, bányák tömkelege. Oké, elhibázott működési tervek stb. Rendszerváltás, kormányváltások, és az összes bányász utcára került, többezer ember él létminimum alatt, Komló egyszerűen olyan, mint ha a Balkán legrongyosabb faluja lenne, és már 10 éve senki nem tett semmit a dolog érdekében.

Azok, akik a kemény munka alatt megrokkantak, még eltartani sem tudják magukat, most a szobakonyhás bérlakásból nézik a TV-t, és hallják az igét: MERJÜNK NAGYOK LENNI!

Majd két perc múlva jön a gázszámla, és az öreg úgy dönt, hogy most utoljára teljes erőből kiengedi a gázcsapot...

Kicsit horrorisztikus voltam, de látom azt, hogy a 20-30 év munka le sincs szarva, értünk dolgoztak, nekünk termeltek, ma pedig még annyit sem várhatnak el tőlünk, hogy gondoskodjuk róluk, mert nekünk fontosabb dolgunk van: NAGYON AKARUNK LENNI!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#46) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Olimpia? Ez egy kamu. Aki kicsivel is tovább lát az orránál, az látja, hogy mire megy ki az egész. És miért nekünk reklámozzák, mi nem sokat tehetünk érte! És lenne fontosabb dolog is. Például a közutak fejlesztése vidéken. Mert nem normális, hogy nem lehet elmenni egy hétvégi bevásárlásra úgy, hogy ne kapjon az ember tengelytörést. És igen. Ha lesz olimpia, akkor majd muszáj lesz az utakat fejleszteni. Mondják egyesek. De at tuti, hogy a pécsi bárány utcát akkor sem fogják megcsinálni. Mert az olimpia szempontjából lényegtelen.

De ez az egész mindegy is, úgysem lesz olimpia. És én nem pesszimista vagyok, csak realista.

És több értelme lenne inkább A Prescott magos P4-ről beszélni, mert abból nagyobb valószínűséggel lesz valami, mint a MAGYAR OLIMPIÁBÓL! Ébredjünk fel, és ne álmodozzunk ilyen lehetetlen dolgokról!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#47) guest


guest
veterán

Emberek!!!!!!!!
Ez itt NEM politikai ugatós oldal!!!!!!!Arra ott az Index!!!!!
Egyébként meg: az olimpiát nem jövőre akarják, HANEM 2012-ben! Hol is tartott 10 évvel ezelőtt az ország? Hol is fog tartani 10 év múlva?
Na ezt vegyétek figyelembe mielőtt tépitek a szátokat és szidjátok emiatt a kormányt! Ha neadjisten nyerne az MSZP, akkor tuti ők is támogatnák...

prohardver vendég

(#48) Zweistein válasza guest (#47) üzenetére


Zweistein
csendes tag

Legalábbis minimum 3 év múlva minimum:))

Tanár-Diák kapcsolat nem létezik. Én vagyok rá az élő példa.

(#49) GeorgeTerror válasza guest (#47) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Nem ez ''fáradt gőz'' amit ki kell engedni!
Nem politikai ugatós oldal.
Aki nem kiváncsi a topikra KÉREM NE OLVASSA.
Szóljon hozzá annyit érdemben a többihez, hogy ez ne legyen fent.
ENNYI

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#50) woland válasza Zweistein (#48) üzenetére


woland
csendes tag

Már bocsika, de a vak is láthatja, hogy az Intel sokkal jobb, úgyhogy legfeljebb az Intel vs Intel vita lehet :)))

Read between the lies...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kell a nekünk olimpia? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.