Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44751) alázógyík válasza fero02 (#44748) üzenetére


alázógyík
őstag

Ajánlom Gyulát, a Várfürdőt, és környékét. El kell menni este egy szauna szeánszra is, örök emlék lesz, garantálom. :K

(#44752) george11 válasza fero02 (#44750) üzenetére


george11
senior tag

Eger, szilvásvárad, bükk jóféle ;)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#44753) daninet válasza fero02 (#44750) üzenetére


daninet
veterán

jaaaa.. akkor gyula, de állj meg Szarvason is (vagy te dolgoztál arrafele, ha jól tom? :U )

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#44754) george11 válasza daninet (#44753) üzenetére


george11
senior tag

Ott lakik :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#44755) george11


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#44756) fero02 válasza daninet (#44753) üzenetére


fero02
veterán

És Szarvason mi látnivaló van amúgy? :U

Most nem azért, mert h itt lakok, csak érdekel, h vidékinek mi jut eszébe Szarvasról, vagy mit néz meg ha erre jár.

(#44757) aXXon válasza daninet (#44753) üzenetére


aXXon
senior tag

Nyilván nem tudhatja mindenki, hogy a másik hol lakik, de ezen most akkor is hangosan felnyerítettem :)) ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#44758) fero02 válasza aXXon (#44757) üzenetére


fero02
veterán

Mi lett a modem buherálás vége? :U

(#44759) Chaser válasza fero02 (#44756) üzenetére


Chaser
titán

Sztem a strandot e

eee

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44760) george11


george11
senior tag

Jön a tavasz, olvad a hóóóó :C

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#44761) george11 válasza fero02 (#44756) üzenetére


george11
senior tag

Van alborétum vagy mi. Amíg azt megnézik a csajok, addig be lehet ülni egy kocsmába, mert az meg mindenhol van. :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#44762) aXXon válasza fero02 (#44758) üzenetére


aXXon
senior tag

Jaaah, bámulatosan egyszerű volt minden, legalábbis miután megtudtam, hogy ez nem úgy működik, mint az én Pirellim, hogy magától csatlakozik, hanem külön pppoe alapon még tárcsázni kellene... Azt gondoltam, hogy miután van rajta 4 port, csinál mindent magától és már az internet folyik ki a lukon. Hát nem... :DD Mondjuk utána is néztünk egy darabig magunk elé, mert nem tudtuk a felhasználónevet, meg a jelszót, de ma reggelre meg volt minden, így 3 perc alatt összelőttem a huwaeit egy d-link routerral és azóta hasít!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#44763) daninet válasza george11 (#44754) üzenetére


daninet
veterán

LáL.. monyuk nehéz lett vóna a nevére kattyintani, nade mindegy.. :DDD fail..

hátszóval az arborétum meg csónakázni azzal a nagyszájú öreggel aki mindenkinek ugyanazokat a poénokat lövi el.. :D nekem tetszett.. aztán kajáltunk egy jót..
Van ott a Ho-Hó horgászbótnak valami nyaralója, napi 500ft-ért ki lehet venni ha ho-hó tag vagy, csak még nyár elején le kell az összes időpontot foglalni.. oda elmegyünk egyszer egy hétre tuti haverokkal :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#44764) daninet válasza Chaser (#44759) üzenetére


daninet
veterán

hát hogyne

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#44765) fero02 válasza aXXon (#44762) üzenetére


fero02
veterán

:D

daninet: az öreg gyökér Demeter névre hallgat, a tutaj meg a Katalin II. Ha nyáron lebaszódtok, akkor hozzad magaddal a router csávót, aztán leszaladok kiosztani pár pofont. Ja nem, inni megyek. :DDD

Chaser: fú baszki, ez... :Y

george11: olyan is van, csak arra nincs kocsma, muszáj bejönni a városba ha vedelni akarsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44766) aXXon válasza daninet (#44763) üzenetére


aXXon
senior tag

A nyaraló az túlzás, két lakókocsi, ha jól emlékszem, de talán még a napi 500 forintot sem éri el a napi díj...

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#44767) tibibi válasza fero02 (#44742) üzenetére


tibibi
őstag

Sikonda ,Orfű,Abaliget,Magyarhertelend! Pécs.

(#44768) Chaser válasza daninet (#44764) üzenetére


Chaser
titán

e
ee
eee

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44769) fero02 válasza tibibi (#44767) üzenetére


fero02
veterán

Orfű és Abaliget (különösen) jó tipp és Pécs környéke. :R

(#44770) tibibi válasza fero02 (#44769) üzenetére


tibibi
őstag

sikondán van egy nyaralóm (ha még nem dölt össze ) ;] szeretem a tájat arra.Felüdülés az alföld után.Magyarhertelend nagyon bejön melegvíz hidegvíz gyönyörü táj hétközben nincsennek sokan.

[ Szerkesztve ]

(#44771) fero02 válasza tibibi (#44770) üzenetére


fero02
veterán

Na, akkor csináljad megfele, azt adjad ki olcsóért az ittenieknek (is). :K ;)

(#44772) tibibi


tibibi
őstag


megy a képfeltöltés :U

(#44773) Steve1979 válasza tibibi (#44772) üzenetére


Steve1979
csendes tag

végre... :DDD

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#44774) daninet válasza tibibi (#44772) üzenetére


daninet
veterán

Ez olyan mint barátomék tava :D

Már ismertem a srácot pár éve, aztán egyszercsak mondja, hogy van egy kis tavuk, menjünk el hétvégére. De vihetünk horgászcuccot lehet horgászni is. Na mondom fasza.
Hát egy ilyen kategóriájú tó volt :D Mondjuk valamivel azért kisebb de majdnem..

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#44775) george11


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#44776) faragojof


faragojof
senior tag

'sztaqrva! :Y Még az éjféli elsőzésig sem jutottatok el!! :D
Mi ez itt? Tavaszi fáradtság? :DDD :DDD

MOD:

Ja! Első... ;]

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#44777) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Szerintem első ... aki vérvételre megy

(#44778) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Háromnegyed 11kor 3.ként... alszik a totyik? mindenki nézte a VV döntőt vagy mivan? :D :DDD

Esetleg valaki Samsung BD-C5500 Blu Ray lejátszót?

[ Szerkesztve ]

(#44779) alázógyík válasza chipi-85 (#44778) üzenetére


alázógyík
őstag

Mondjuk én tegnap be pálinkáztam/söröztem. :DDD

(#44780) chipi-85 válasza alázógyík (#44779) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Vasárnap? Vasárnap az arra van, hogy az ilyen "baleseteket" kipihend.. én is azt tettem :U

(#44781) daninet válasza chipi-85 (#44780) üzenetére


daninet
veterán

pfejj tegnap rohadt másnapos voltam én is, pedig nem is ittam sokat :( utálom az ilyen indokolatlan másnaposságot :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#44782) chipi-85 válasza daninet (#44781) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Hallod én dettó...pár bacardi meg Gin tonic..a fejem majd szét akart repedni, az ebédelni is csak valamikor 2-3 körül tudtam, és ádász harcot vívtam vele, hogy lent maradjon... kemény nap volt... :U

(#44783) DeltaPower válasza chipi-85 (#44778) üzenetére


DeltaPower
őstag

vége lett? de kár... :DDD az egészből csak a s*ggbezerádé nevű ribi rémlik, az is csak azért, mert ilyen hülye névvel élni nehéz lehet szegénynek

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#44784) gabe_ válasza DeltaPower (#44783) üzenetére


gabe_
őstag

Én egyszer véletlenül odakapcsoltam, és csak az artikulátlan üvöltést hallottam, "..rezádéé, rezádé áéáóoédé... és most a másik helyszínen...oooaaatiilla atillaoooa" Kb. 3 másodperc alatt el is kapcsoltam... :DDD

Ja, off: Nincs valakinek 1gb-os, laptoba való ddr1 modulja 2x256mb-os beszámításával? (Asszem 333asok)

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#44785) DeltaPower


DeltaPower
őstag

[link] ez a nem mindegy. atomjaira.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#44786) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Nehezen indul ez a hétfői nap :D

(#44787) cirmiiii válasza chipi-85 (#44778) üzenetére


cirmiiii
csendes tag

Igen! :K Én néztem ,Attila megnyerte !!! :K :R

(#44788) Chaser


Chaser
titán

Rendel valaki mostanában iponból? Venni akarok valamit, feleznénk a pk-t.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44789) daninet


daninet
veterán

Ez most lepusztított :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#44790) chipi-85 válasza cirmiiii (#44787) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Nem nagyon néztem, de 1-2 szer belefutottam a műsorba...Nem tudom miért de ennek az Attilának valamiért ilyen SS tiszt feje van.. :)
Lehet hogy valami náci film színészére emlékeztet.... :)

(#44791) Remington


Remington
őstag

Eladó Arctic Accelero S1 rev. 2 VGA hűtő tartozékaival+Coolink Swif2 800rpm-es ventivel

ára 4k

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#44792) Norb3rto válasza Remington (#44791) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:Y Semmi muff :F :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#44793) Mozsa válasza Norb3rto (#44792) üzenetére


Mozsa
tag

e

(#44794) alázógyík válasza Mozsa (#44793) üzenetére


alázógyík
őstag

:C

(#44795) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Eladom Beretta M92 Navy PAK 9mm gáz-risztó fegyverem műszakival, dobozában,MKH kártyával, CS és riasztó bogyókkal pikk-pakk kifogástalan állapotban.
ára húszezer
csere-alku most nuku(círka 9-10k val olcsóbb mint boltban)
oka
új szerelem
képet infót pü-ben

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#44796) Remington válasza Norb3rto (#44792) üzenetére


Remington
őstag

bocsi, siettem edzeni :))

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#44797) DeltaPower válasza csaszi72 (#44795) üzenetére


DeltaPower
őstag

Éleset vettél helyette? :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#44798) csaszi72 válasza DeltaPower (#44797) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:C :DDD
NEMhatástalanítottat :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#44799) Norb3rto válasza Remington (#44796) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:Y :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#44800) D@ni88


D@ni88
addikt

Lenne egy kérdésem :) Belvíz idején a mélygarázsokban fel szokott jönni a víz? pl a Malom mélygarázs?
Pesten szeretnék lakást venni, ahol kötelező megvenni a lakás mellé a garázst, a legalsó szinten lenne a garázs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.