Hirdetés

2024. július 6., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13101) george11


george11
senior tag

[link] :Y :Y :
Mi lesz itt bazze? 1984? Menjenek már a picsába :(((
És a legjobb:
"Az önkormányzatokkal és közútkezelõkkel való egyeztetés elõírásával azt célozták meg, hogy a sebességmérõk mûködtetésére szerzõdõ cégek tényleg az indokolt helyeken mérjenek, ne csak a nagyobb anyagi hasznot hozó szakaszokon." Jaja igazuk van, az anyagi hasznot hozó helyeken majd mérnek a köcsög rendőrök .... pl. Nagykőrösön végig 30-as tábla van, ahol nem 50-el, de 70-el is lehetne simán menni, és minden este kinntvannak a f@szkalapok. :((( :W :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13102) NoLF válasza God Vazzeg (#13097) üzenetére


NoLF
addikt

van a cégnél 2 db 17es crt, esetleg megkérdezem eladnák-e őket, bár hétvégénél előbb nemtom elvinni...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13103) God Vazzeg válasza george11 (#13101) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Félelmetes mit meg nem lehet tenni ebben az országban. Aki meg nem tud fizetni, elveszik a jogsit, mert ugye nulltolerancia, és hogy miből él meg utána, az le van sz@rva, mert szinte minden munkakörhöz elengedhetetlen a jogsi :W

Agyonverném aki ezt kitalálta :K :(((

(#13104) God Vazzeg válasza NoLF (#13102) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egy kellett volna mára :O

(#13105) george11 válasza God Vazzeg (#13103) üzenetére


george11
senior tag

Ha elveszik a jogsim, akkor megyek tovább anélkül.
Mit csinál, ha megint elkap ??? Mégegyszer nem tudja elvenni ...majd mondom neki, hogy: nálatok van 'ázzeg :D
Vagy még a végén emiatt is sitt jár? merakkó megyek énis külfödre :W

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13106) Esmein válasza george11 (#13105) üzenetére


Esmein
nagyúr

"Én is úgy tudtam hogy a vezetői engedély nélküli vezetést kettőtől öt évig való vezetéstől való eltiltás követheti."

meg még valahol olvastam, hogy egy illetőt 2x eltiltottak a vezetéstől, harmadjára kapott 25 nap dutyit.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13107) ekrisztian válasza george11 (#13101) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Magyarul, párt közeli cégek vágják meg az autósokat...tehát én nem fogok tudni ilyen készüléket beállítani...pedig rohadt korrupt lennék az tuti.. :D

:R

(#13108) ekrisztian válasza george11 (#13105) üzenetére


ekrisztian
senior tag

egyébként én a szabályokat betartók közé tartozom..de csak azért ne vegyék el a jogsim mert ennyi kategória mint ami nekem van..(na nem dicsekedni akarok)sztem 1milla nem takarja be, ha most vizsgázok..

:R

(#13109) poffsoft válasza ekrisztian (#13107) üzenetére


poffsoft
addikt

kemény, de legalább igazságtalan!

[ Szerkesztve ]

(#13110) GrandeP


GrandeP
őstag

UP
Eladó
UP

:DD

Valaki vigye mán el! :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13111) God Vazzeg válasza george11 (#13105) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, sitt jár érte :K

(#13112) george11 válasza God Vazzeg (#13111) üzenetére


george11
senior tag

Na fasza.
Rendőrállam :DDD Amúgy az elmúlt kb. 4 évben nem igazoltattak 1X sem :U
A szabályokat énis betartom, legalábbis városban mindig. Nem poweredek, még a gyalogokat is átengedem a zebrán. Ellenben pályán ööö hogyismondjam. Szóval ott haladni szeretek nem 130-al pöcsölni :B

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13113) george11 válasza kalapos (#13080) üzenetére


george11
senior tag

VÁLASZT AKARUNK(ROK) :DD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13114) God Vazzeg válasza george11 (#13112) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Engem mindig kivesznek, de nincs rajtam fogás :D

Szerk: azért az milyen sz@r hogy ellenséget lát az ember a rendőrben :F :(

[ Szerkesztve ]

(#13115) GrandeP válasza george11 (#13112) üzenetére


GrandeP
őstag

Hát én nem mondanám rendőr államnak.... ha rendőr állam lennánk akkor cigányok és a kopasz bmw-es is félnének a rendőröktől... De ez sajnos nem így van!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13116) george11 válasza God Vazzeg (#13114) üzenetére


george11
senior tag

Amiken én átestem már szerinted mit látok bennük? :DDD legszívesebben elcsapnám, amikor meglátom az út szélén... :((( A másik dolog, hogy lassan már csak nálunk bevett szokás, hogy megállít a rendőr csak úgy, és igazoltat(miközben semmi sem indokolja)
Meg amikor megkérdezi, hogy hova megyek? :F Mi köze van hozzá? Oda megyek, ahova akarok, és akkor amikor akarok. Fura mókák ezek. :U

GrandeP hát annyira nem vagyunk az, csak addig, amíg a kisemberet tudják b@szogatni. Aki meg nagyban utazik, azt úgysem bántják, mert nem merik, vagy nem tehetik.

[link] Erre benevezek :D Megyek is holnap a kútra matricáért :C

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13117) NoLF válasza george11 (#13116) üzenetére


NoLF
addikt

engem most szobaton este 2szer kapcsoltak le fél órán belül, egyszer kkfházán mikor épp elhagytam a települést és gyorsítottam, aztán mikor beértem a kiskörútra akkor meg a kecsói kollegák nyomatták.
fházán igazi faszparasztok voltak, én meg jókedvemben azért ugrattam őket kicsit :) mikor megállítottak, rámjöttek mint a szar, fényhíd, elakadásjelző, kürt, reflektorvillogtatás. (pedig kb 55ről kezdtem el gyorsítani a tábla után, elég ritka de van hogy lassan megyek :D )
kiszállok, mondom jó estét, parancsoljanak. rendőr tiszta hülyének néz: hát közúti ellenőrzés, papírokat.
nesze azzeg, odaadom. alkoholfogyasztás történt?
hát mondom 2 db alkoholmentes sört fogyasztottam, nem tudom ez mennyire bolondítja meg a szerkentyűt (mert ugye már ott volt előkészítve a fújóspisztoly)
akkor beleegyezik a szondás mérésbe? mondom hogy a viharba ne.
fújok, pittypitty, köszönjük viszlát. papírokat persze nem rakta vissza a tokjába, csak úgy odabaszta.
kecsón ehhez képest tök normálisak voltak és azt is elhitték hogy félegyházán már fújtam szondát, úgyhogy nem szondáztattak. meg jó éjt és jó utat kívántak, a papírokat meg visszatették a tokjába, sőt figyelmeztettek, hogy a műszakim egy hónap múlva lejár.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13118) vikcsi válasza kondor (#13062) üzenetére


vikcsi
aktív tag

szia!

majd készítek képet, de lehet Kloss kollégát is érdekli...
habár konkrétat nem mondott...
majd ide fórumba belinkelem a fotóóót :R

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#13119) vikcsi


vikcsi
aktív tag

hja előbb elfelejtettem, hogy 17-es TFT monitorom eladó... samsung 740B, dvi, függőbe állítható, magasság állítás, tűéles kép... gar év végéig.
ár fix 30k kecskemétieknek... :)

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#13120) george11


george11
senior tag

[link] :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13121) luci válasza george11 (#13113) üzenetére


luci
tag

Nagyan egyszerű kedves barátaim ! Nem "elsőzős" verseny lessz ,hanem ki töri fel hamarabb a renszert ;] :DDD

...

(#13122) george11 válasza luci (#13121) üzenetére


george11
senior tag

De most ez komoly, vagy csak valahol valaki hallotta valakitől valamikor ? :U
Ha tényleg fizetős lesz, akkor :Y

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13123) GrandeP


GrandeP
őstag

Érdekel-e vkit 2 db ilyen venti?

Akár gépjez akár, wc-hez! :D

5k a kettő együtt... külön 3k / db

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13124) Esmein válasza george11 (#13122) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nyilván hülyeség, amíg ki nem plakátolják.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13125) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Jaj visszatérve a radarozásra..tudok beszerelve vállalni radar detektor/hatástalanítót 65Kért..ha kell valakinek! :)

:R

(#13126) ekrisztian válasza ekrisztian (#13125) üzenetére


ekrisztian
senior tag

tesztelve van műxik és jogszerű a használata!

:R

(#13127) God Vazzeg válasza ekrisztian (#13126) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én ebben nem hiszek :R

(#13128) ekrisztian válasza God Vazzeg (#13127) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Miben? :)

most mértek rá az importőrre, yardos ismerősök és nem tudták megmondani mennyivel ment..akkor valszeg műxik..ja és mivel több mérés volt ugyan ilyen eredménnyel nekem nem kétséges az eszköz tudása..

:R:R

(#13129) God Vazzeg válasza ekrisztian (#13128) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lézert hogy vicceli meg? Az elmélet érdekel.. :U

(#13130) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Keresztkérdés:

1. melyik az a hangkártya, amelyik legalább olyan szépen szól mint az SB Live 5.1, sőt az se baj, ha szebben? :U
2. van neki Vista drivere, mert Sb live-nak nincs (hacsak nem változott azóta valami, mióta nem használom :D)
3. van-e valakinek ilyen eladó? :D

(#13131) george11 válasza God Vazzeg (#13130) üzenetére


george11
senior tag

1: audigy 2 vagy 4
2: tudtommal már van
3: nincs
:DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13132) george11


george11
senior tag

GIGALOL :C :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13133) Csákk válasza george11 (#13132) üzenetére


Csákk
senior tag

Ez csak kilo lol:)

^^

(#13134) God Vazzeg válasza george11 (#13132) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én ezen sírtam be ma, a vége fele elég vicces má :DDD

(#13135) God Vazzeg válasza george11 (#13131) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kx driver van, de kalap fosch sajna, trágyán szól vele :(

(#13136) ekrisztian válasza God Vazzeg (#13129) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Azonos frekin illetve hullámhosszon baxtassa..:D

:R..és nem csak a lézert, a radarokat is..mert több szabványt is támogat.

(#13137) poffsoft válasza luci (#13121) üzenetére


poffsoft
addikt

m ostakko mivammámost?
george11, mennyé polírozni!

[ Szerkesztve ]

(#13138) george11 válasza poffsoft (#13137) üzenetére


george11
senior tag

mit? hol? nemúgyvanaz ;]
Ráadásul még mindig hogynézelki? :D

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13139) luci válasza poffsoft (#13137) üzenetére


luci
tag

neménvotam :( :B -csak javaslat

poffsoft há rajat volna mit polirozni -na me amugy is hogy kapol te levegőt abba a szarba ? :DDD

...

(#13140) vikcsi


vikcsi
aktív tag

1. kép

2. kép

szóval így néz ki a cd tartó. kicsit tévedtem, mert 300db-os... tényleg nem használom. karcmentes és halk.
jó pénzért vihetitek kövi héten :C

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#13141) Kloss válasza ekrisztian (#13126) üzenetére


Kloss
őstag

Ez a "jogszerű a használata" nekem sántít....

(#13142) george11 válasza Kloss (#13141) üzenetére


george11
senior tag

Pedig az :K

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13143) Haart


Haart
addikt

Tök jó móka egyik fórumtárstól lestem el :D

;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;]
;] :o ;] ;] :o ;] :o :o :o ;] ;]
;] :o ;] ;] :o ;] :o ;] ;] :o ;]
;] :o ;] ;] :o ;] :o :o :o ;] ;]
;] ;] :o :o ;] ;] :o ;] ;] ;] ;]
;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;]

Hehe.

(#13144) Sub-S


Sub-S
senior tag

Eladó:

- Noctua NF-S12 venti
- 3m-es vga hosszabbító
- 1 GB FUJI XD TypeH típusú kártya
- AC Silencer Rev.3 VGA hűtő
- 8-as ventik: 2 db TT A1910 kék, 1 Coolink VS2B, 2 VS2L venti, +2 másik
- UV aktív katód 2db
- Abit KX7-333 alaplap
- Athlon XP 1600+ processzor
- TT XaserIII V2000A ház
- Icemat 2.0 B egérpad
- Spire WR IV proci hűtő, illetve egy másik hasonló
- Thermaltake CL-C0001 világítós mem hűtő
- 2 db TT Y kábel(világítós UV)
- OP1
- AeroCool 550w-os táp
- Thermaltake 60 cm-es piros világítós IDE csőkábel

Keresek:

- vrm bordát 3850-eshez

(#13145) Ramius válasza Kloss (#13141) üzenetére


Ramius
őstag

Ennén egyszerűbb módszer is van. Elmész a nagy pocsolyán túli usába, és egy illetékes személytől kérsz pár kilót abból a festékből amiket a lopakodókra pazarolnak :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#13146) george11 válasza Ramius (#13145) üzenetére


george11
senior tag

Atom ellen az sem véd :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13147) luci


luci
tag

még mindig tart -de már nem akarom eladni :( -rákaptam ujra a cod-ra :W

...

(#13148) tibibi válasza Sub-S (#13144) üzenetére


tibibi
őstag

xd kártya mennyi?

(#13149) CuKoR


CuKoR
senior tag

19 es tft-t keresek

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#13150) vikcsi válasza CuKoR (#13149) üzenetére


vikcsi
aktív tag

szerintem vegyél számla nélkül boltban egy fujitsu-t, 20e Ft-ért. :C

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.