Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angie™


Angie™
addikt

Pár napja egy érdekes cikkre lettem figyelmes, Bővebben: link
rögtön elhatároztam hogy kipróbálom.. Tapasztalat: Egyszerűen félelmetesen jó ez a jetaudio.. Pl: szebb a kezelőfelülete, kevesebb memóriát foglal el mint winamp5, 3-szor szebben szól, és végre normálisan sorba tudja rakni a számokat..

Ajánlom, mindenkinek, és persze kiváncsi vagyok más véleményére is, pozitívra és negatívra egyaránt....:DD

[Szerkesztve]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2) Travelos válasza Angie™ (#1) üzenetére


Travelos
őstag

A cikk alapján jónak tűnik, hamarosan kipróbálom. :)

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#3) tr00p3r válasza Angie™ (#1) üzenetére


tr00p3r
őstag

leszedem, tesztelem és majd írok.

elsőre: nagyobb is mint a Winamp. vagy nem?

[Szerkesztve]

(#4) turho válasza Angie™ (#1) üzenetére


turho
őstag

A winamp már régi motoros, szóval csak óvatosan....nem mindegy hogy szubjektíve jobb a hangzás, vagy tényleg pozitívabb minőségű a dekódolás.

Eladó dolgaim XBOX, PC és Hifi témakörben a nevem alatt.

(#5) Angie™ válasza turho (#4) üzenetére


Angie™
addikt

Nem szóltam én egy rossz szót sem a winampra, én is 5-6 éve azt használom..:DD

a hangzását úgy tudom megítélni, hogy mindkettőt elindítom ugyanolyan beállításokkal, és nekem jobban tetszik Jetaudio 100 és 400W-on egyaránt:DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#6) Latyakos válasza turho (#4) üzenetére


Latyakos
aktív tag

Azért a jetaudio sem mai srác, én közel 3 éve használom elsődleges hanglejátszóként, s jobban megnyerte a tetszésemet mint a winamp.

''Háborúzni a békéért olyan, mint szeretkezni a szüzességért''

(#7) Angie™ válasza Latyakos (#6) üzenetére


Angie™
addikt

helyes!!!:C:C:C

Egyetlen egy kérdésem van.. be lehet vhol állítaní hogy mindig a desktopon maradjon????

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#8) mozso


mozso
senior tag

En azon csodalkozom, hogy csak most fedeztetek fel. :D

En mar a 4.81-es verzio ota hasznalom, mp3 alatt nagyon jol szol. A software-es equalizert (de szep magyarul) nem szabad tulzasba vinni, mert torzit. Ezt leszamitva azonban jobb, mint a Winamp szerintem.

[Szerkesztve]

(#9) mozso válasza Angie™ (#7) üzenetére


mozso
senior tag

Lehet, igen.

(#10) Latyakos válasza Angie™ (#7) üzenetére


Latyakos
aktív tag

Nekem ugyanaz a 3 éves verzio van fennt még mindig, ennél az a gond hogy levarázsolni alig lehet onnan. :))

''Háborúzni a békéért olyan, mint szeretkezni a szüzességért''

(#11) anulu


anulu
félisten

cikk elolvasva. nem rossz, de köszönöm, én maradok a 2.91-es winampnál. miért is? leginkább megszokásból, meg ennek már kiismertem az összes hülyeségét, és nekem a winamp arra kell, hogy mp3-at lejátszon, nem pedig arra, hogy filmet nézzek alatta. arra ott a media player 9.

szerintem winampból sem fogok újabbat felrakni. 3-as sorozatot egyértelműen nem, az 5-ös pedig szimplán taszít.

ennyi a véleményem.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) mozso válasza anulu (#11) üzenetére


mozso
senior tag

Ez mind rendben van, de a Jetaudio annak ellenere nagyon szepen szol, hogy millio fajlformatumot tamogat.

(#13) evola


evola
senior tag

Na letöltöttem.Tényleg jól szól,szép lágy hangzása van.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#14) LukE válasza mozso (#12) üzenetére


LukE
veterán

hany millio ertelemes hangformatum is van, amit a winamp nem tamogat? (noflame, csak kerdezem:) )


(szerk: winampot (2.91)zene lejatszasra hasznalom, videora ott van mas)

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#15) mozso válasza LukE (#14) üzenetére


mozso
senior tag

Nem errol van szo. A Winamp a maga koraban nagyon jo volt. Az is tamogat csomo dolgot, pl s3m. :D

De attol, meg hogy a Jetaudio kepes filmek lejatszasara is ne vonjunk mar le kovetkeztetest az audio lejatszasi kepessegeit illetoen :). Egyebkent mindket teruleten meglepoen jol boldogul. Sot...

(Szerk: en is detto Jetaudioval :D)

[Szerkesztve]

(#16) evola válasza LukE (#14) üzenetére


evola
senior tag

Luke benézhetnél a Vízhűtés Topic II-be.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#17) Cane


Cane
őstag

kicsit több prociidőt használ mint a winamp 2.xx széria, mondjuk szebb és többet is tud.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#18) LukE válasza mozso (#15) üzenetére


LukE
veterán

nem azert mondtam, hogy baj lenne, hogy le tud jatszani videokat, csak winamp 2.9 az 1 kicsi, pillanat alatt indulo dolog, es eddig az egybemindentlejaccok progik nem igazan jottek be. Bar lehet, hogy igazad va, en viszont lusta vagyok:D

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#19) hungeek


hungeek
senior tag

winamp 2.91 + enhancer 0.1.5 verhetetlen :) és szerintem ez sem veri :)

(#20) mozso


mozso
senior tag

Szerintem meg az nem nyero, hogy ''szerintem nem lehet jobb, bar nem hallgattam soha meg''... az ilyet nem megalapozott velemenynek hivjuk. :D

(#21) hungeek válasza mozso (#20) üzenetére


hungeek
senior tag

ha nekem ment: meghallgattam, az alapján jutottam erre az álláspontra

(#22) Cathfaern válasza hungeek (#19) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nos, köztudott tény, hogy a Winamp mp3 dekódere nem a világ legjobb hangminőségét produkálja. Ráadásul bármilyen enchancer torzítja a hangot (mint ahogy minden szoftveres beavatkozás). Innentől kezdve én már annyire nem lennék biztos ebben az abszolút győzelemben :) Ami viszont könnyen igaz lehet: neked a Winamp + enchancer hangja jön be a legjobban. Magyarul neked ez tetszik. De ettől még nem feltétlenül lesz a Winamp-nak szép hangja :) Btw hangminőség bajnokok (szvsz):
Windows alá: foobar2000
linux alá: XMMS

(#23) hungeek válasza Cathfaern (#22) üzenetére


hungeek
senior tag

igen, hát hogy ki mit hall szépnek, jónak az elég szubjektív :)

(#24) anulu válasza mozso (#15) üzenetére


anulu
félisten

ami még nagyon megfogott a winamp 2.91-ben (és amivel a 3-as sorozat nem büszkélkedhet), az az, hogy tényleg, a minimálisnál is kevesebb processzoridőt foglal. és még1. az, hogy pl, összeállítok egy kellemes ki ''autózós'' playlist-et (Motörhead, Maiden, Judas Priest, Manowar), és mellette gond nélkül elindíthatok egy Need For Speedet, mert tudom, hogy a DirectSound pluginja képes lesz összehangolni. Játékban lévő szutyok zene lelőve, és az szól alatta, amit én szeretek. :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) somé válasza Angie™ (#7) üzenetére


somé
őstag

Hát ez a JetAudio kicsit üti a szintet,azt hiszem hanyagolom a Winampot(2.91),pedig eddig a legtutibb volt Enhancer 0.17-tel..Én egy régebbi verziót már próbáltam valamikor,de beraktam a többi ''anonim'' közé...pedig gyönyörűen szól.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#26) HSNet válasza somé (#25) üzenetére


HSNet
aktív tag

Steinberg MyMp3 Pro-t is hallgassátok meg mielőtt a JetAudio-t kezditek isteníteni. Bár valamikor 2001-ben egy ideig én is használtam (a JetAudio-t), de aztán meguntam a csomó inkompatibilitási bugját...

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#27) _Volkovy_ válasza anulu (#24) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én a 2fast2furious soundtracket szoktam nyomatni-Metallicával keverve :D

(#28) anulu válasza _Volkovy_ (#27) üzenetére


anulu
félisten

ehhe, az is fincsi :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#29) _Volkovy_ válasza anulu (#28) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jahm.:)
És hogy ne legyek csak off:a 2.91-es Winamp a sírig velem lesz előreláthatólag :D

(#30) anulu válasza _Volkovy_ (#29) üzenetére


anulu
félisten

ameddig képes mp3-at lejátszani, addig én is ragaszkodom hozzá! ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) burgatshow


burgatshow
veterán

Hali!

Nos winamp után azt hiszem, hogy maradok ennél mert -- várjál nem azt hiszem hanem biztos!!! -- nagyon szépen szól, és nagyon sok mindent tud INGYEN! :DD

Ezen van olyan, hogy extra bass! De hol a búbánatban kell bekapcsolni?? :F

(#32) _Volkovy_ válasza burgatshow (#31) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ezen van olyan, hogy extra bass! De hol a búbánatban kell bekapcsolni??
Aláírásgyanús :D

(#33) somé válasza burgatshow (#31) üzenetére


somé
őstag

Az EQ panel mellett vannak jobbra,+van egy<> ilyen jel-itt tudod előhozni...

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#34) mozso válasza HSNet (#26) üzenetére


mozso
senior tag

Az meg a regi verzio volt, azota nagyon sokat fejlodott a program, szerintem erdemes lenne meg egyszer, immar az 5-os szeriat kiprobalnod. De nem akarok senkit semmire rabeszelni. :)

(#35) joola


joola
aktív tag

Én ma raktam fel, és tuti, hogy nem térek vissza a winamphoz. Iszonyat milyen szépen szól. Ilyen tiszta basszust még sosem hallottam. :C

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#36) mozso válasza joola (#35) üzenetére


mozso
senior tag

Mondom, hogy nem rossz...:D En is Winamppal kezdtem, de hamar le lett valtva. Volt anno egy lejatszo, a nevere mar nem emlekszem, de csak 0.93-as verzioig jutott mielott becsodoltek volna Akkor az volt a legjobb lejatszo, barcsak eszembe jutna a neve. Aztan Sonique-ot hasznaltam, de az sem volt a legjobb, vegul Jet-Audio. Nalam bevalt. :)

(#37) burgatshow válasza _Volkovy_ (#32) üzenetére


burgatshow
veterán

Nem értelek! :(

(#38) _Volkovy_ válasza burgatshow (#37) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Sebaj :)

(#39) somé válasza mozso (#34) üzenetére


somé
őstag

Immár a 6-os-ról beszélhetünk..:)

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#40) somé válasza burgatshow (#37) üzenetére


somé
őstag

Az ilyen tuti mondatokat,kérdéseket szokták használni aláírásnak..jó poén..:P

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#41) Tarka


Tarka
tag

Letöltöttem én is, de semmi kulonbseget nem vettem eszre a winamp 5 es a jetaudio hangminosege kozott. Biztos en vagyok csak botfulu:). Na, azert meg probalkozok.

''...avégből születtünk erre a világra, hogy lopjuk a napot....nehogy elhigyjék az ellenkezőjét....'' [I] Kurt Vonnegut [/I]

(#42) _Volkovy_ válasza somé (#40) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Köszönöm :D

(#43) mozso


mozso
senior tag

Akkor le vagyok maradva... :D

(#44) AceTom


AceTom
aktív tag

Hi!
Mi az hogy szebb a hangja??? Ezt hogyan értitek?
OFF
Én amúgy Creative Playcentert használok, arról van valami véleményetek? Sajna az mp3 címeket nem kezeli valami jól, de sztem tök jó lejátszó.

(#45) T_bee


T_bee
aktív tag

hi
én is letöltöttem, ténleg nagyon baba.
viszont
hogy lehet a dataasebol albumcímeket letölteni?

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#46) burgatshow válasza somé (#40) üzenetére


burgatshow
veterán

Aha! Köszi!

_Volkovy_ tőlem ha akarod! :DDD

(#47) jerry311 válasza Angie™ (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

winamp 2.91!! :DDD
Az utolsó használható verzió. :))

(#48) _Volkovy_ válasza burgatshow (#46) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Még gondolkodom rajta :)

(#49) burgatshow válasza _Volkovy_ (#48) üzenetére


burgatshow
veterán

OK! ;)

(#50) somé válasza AceTom (#44) üzenetére


somé
őstag

Szebb,dinamikusabb,pl a Winamhoz képest,főleg a mély hangok ''tisztábbak'',nem annyira ''öblös'' a hangzása.Indítsd el mind a két lejátszón ua a számot,hol az egyiket,hol a másikat állíts meg--észre fogod venni a külömbséget.
A PlayCenter-t nem szeretem,nincs benne semmi extra,egyébként le lehet tölteni a 3-as verziót is.(ugye a Live-hoz a 2-est adják..)

[Szerkesztve]

A fantáziához intelligencia szükséges.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.