Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csgreta


csgreta
újonc

Cégünk Reutax AG 2001-ben Németországban, Heidelbergben alakult és az elmúlt évek során Amerikai Egyesült Államokban es Europaban - eddig Svájcban, Ausztriaban, Csehországban, Lengyelországban -nyitottuk meg kepviseleteinket. Partnereink elsősorban a nemzetközi piacon jelenlévő nagyvállalatok mint pl.: IBM, HP, Sap, T-System, Siemens, Raiffeisenbank, Magna steyr, Sun Microsystems GmbH.
Közeljövöben Magyarország felé terjeszkedünk, ahol az IT területen dolgozók számára a megfelelő magyar projekteket kívánjuk közvetíteni, melyhez egy naprakész adatbázist készítünk programozokrol es informatikusokról.

Elsösorban - projekt managert, Networking, Freelancers, SAP ABAP-programozot, SAP ABAP-fejlesztöt, .NET fejlesztöt, Oracle fejlesztöt, System adminisztratort, Windows System adminisztratort, UNIX System adminisztratort, Key Account Manageret banki es penzügyi projektekhez, TIBCO fejlesztöt, Embedded fejlesztöt Tools, Szoftware tesztelöt, Szoftware fejlesztöt, Technical Consultant, Senior System Engineer MS Server, Oracle fejlesztöt PL/SQL, Security Spezialist, Data Warehouse Spezialist, CISCO Spezialist, Software Support Engineer, Senior Software Developer C++ (m/f), JAVA fejlesztöt, Database Designer/Developer (m/f), Systems Engineer SQL-Server & Microsoft Infrastruktur (m/f), Oracle E-Business Suite DBA (m/f) - kersünk

Amennyiben szeretne bekerülni nyilvántartásunkba, kérem küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzat e-mail címemre: greta.csipkay@reutax.com

Köszönettel:
Csipkay Greta
www.reutax.com

(#2) kraftxld


kraftxld
nagyúr

És meló is van, vagy csak adatgyűjtés?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3) tempx válasza csgreta (#1) üzenetére


tempx
tag

És magyaroknak is közvetítetek külföldi projektet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.