Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-11 19:58:41

LOGOUT.hu

Sebességtesztek, jelszintek, és egyéb hálózati paraméterek mérési eredményei, hibaelhárítási tanácsok, és minden más, amit "csak úgy" szeretnél megosztani a többiekkel, xDSL, EuroDOCSIS, kábel TV és IPTV rendszerekről, szolgáltató függetlenül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#524) mbalint987 válasza #41133696 (#523) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Figyelj, annyi variációt hallottam már az itteni hálózatfejlesztésről, hogy én már semmi biztosan nem merek mondani. Volt az, hogy optikai kábelekkel oldják meg a fejlesztést, aztán volt olyan variáció, hogy VDSL2 lesz úgy, hogy további DSLAM/MSAN központokat raknak le (itt a legkísértetiesebb az volt, hogy a vonal túlvégén ülő úr még ezeknek a pontos helyét is meg tudta mondani), illetve olyat is hallottam, hogy nem lesz itt semmiféle fejlesztés, kapunk még néhány portot a DSLAM/MSAN-ba, és Bonding-gal megoldják az Internetet ott, ahol azt kérik.

Azt, hogy pályázati pénzből itt mi lesz, azt nem tudom. Simán kinézem belőlük, hogy úgy, mint ahogy eddig mindig, úgy most is magasról tojni fognak a bihari térségre, a pályázati pénz ellenére is. De ne legyen igazam, ha már eddig nem, most tegyék oda magukat, és kaphassuk meg a legmodernebb technológiákat is.

Próbáltam volna egyébként megnézni, hogy mennyit forgalmaztam az elmúlt 30 napban, de a rendszer közölte, hogy "Ezen a folyószámlán nem rendelkezel olyan szolgáltatással, melyhez forgalmi adatot tudunk megjeleníteni." Hiába vagyok az új rendszerben, úgy néz ki, hogy a forgalom lekérdezéséig még mindig nem jutottak el. Mondjuk a 2 TB adatforgalom az nem semmi, nálunk kb. 500 GB körül lehet a havi forgalmazásunk. :D

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.