Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-11 19:58:41

LOGOUT.hu

Sebességtesztek, jelszintek, és egyéb hálózati paraméterek mérési eredményei, hibaelhárítási tanácsok, és minden más, amit "csak úgy" szeretnél megosztani a többiekkel, xDSL, EuroDOCSIS, kábel TV és IPTV rendszerekről, szolgáltató függetlenül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#521) #41133696 válasza mbalint987 (#518) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az HBO-nask az a nagy előnye, hogy nem kell trükközni, éves szinten sokat meg lehet takarítani azzal is, hogy a gépnek nem kell mennie, nem kell letölteni kétes forrásokból a filmeket, hanem azonnal láthatod az HBO GO-n, ráadásul LG, Samsung okostévén alapból, Sony-nál Google Chromecast segítségével, és ezen felül még táblagépen is.

Invitelnél amikor én eljöttem tőlük 4156 Ft volt a havidíja 2 éves hűséggel is ugyanúgy, mint anélkül. Azóta változott.

A Telekom jelenleg még rézdróton szolgáltat a városban, így az 50 Mbps csak akkor működik, teljes egészében, ha az IPTV-t nem használod egyidejűleg, ugyanis a sávszélessége annak levonódik a kapcsolat sebességéből.

DVB-C esetében ez nem jelent gondot.

Az HBO-nál az a jó, hogy UPC esetén, meg Telenornál nincs TV előfizetéshez kötve. Személy szerint én TV-t alig nézek, csak HBOt viszont miképpen a VoIP vonal is, családi követelmény a TV előfizetés. Most ráadásul mind a két lakásunkban

Az új IPTV Szuper Családi HD van. A képen látható, hogy a két lakás között mekkora az előfizetésenkénti eltérés. A lakótelepen ugyanis "hiéna" csomag van :D

Muternak megemelkedett egy kicsit a 10 Mbps-os NetMánia S díja, mert arra rendeltem az M3-at, és másként esett a hosszabbításnál a díj :D

(#519) Gubek-Einste: Évekig tartották a nevetséges helyzetet, most realizálták, de még így is drágább náluk mint UPC-nél és a Telekomnál :)

Headhunterrel naggyából ugyanabban az időben dobbantottunk :)

Invitel Összegfoglaló

Linkek: [link]
Az én szolgáltató váltási történetem.Dokumentumok 1 & a referencia :)
+
Headhunter tanácsa a végszámla esetére.

(#520) headhunter : Ja :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.