Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Ingress

Hozzászólások

(#201) zozyk válasza SamS20 (#200) üzenetére


zozyk
addikt

3-4 hét a portál átfutási ideje,nekem ennyi volt,amit beküldtem...

(#202) SamS20


SamS20
senior tag

és kaptál valami vissza jelzést hogy elfogadták a beküldött anyagot ?

(#203) zozyk válasza SamS20 (#202) üzenetére


zozyk
addikt

Oklevelet/kitüntetést nem küldtek,de a játékban megjelent a beküldött portálom,nekem ennyi elég... :)
(az 1ik pont a lakásunkban van,a füles bástya mellett lakom Győrben)

Nincs is jobb,mint ágyban fekve hack-elni... :DD
Naponta 10-12 hack megvan belőle,4 óránként 4 a megengedett,ha jól tudom...

[ Szerkesztve ]

(#204) blueye válasza zozyk (#203) üzenetére


blueye
veterán

Így könnyű elérni a level7-et... :)

(#205) zozyk válasza blueye (#204) üzenetére


zozyk
addikt

Ha ismernéd a játékot,akkor tudnád,hogy a saját portál hack-ért nem kapsz AP-t = nem fejlődsz...

Vagyis ez az oltás FAIL... :C

Esetleg less ide (Endomondo) hogy hány km van a lábamban a level 7 elérésére...

(#206) Viper26 válasza zozyk (#205) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez az Edmondo mennyire jó /pontos?Már egy ideje gondolkozom, hogy ki kéne próbálni. :)

Pixel 7 | FR955

(#207) SamS20


SamS20
senior tag

és AP-t adnak a portál beküldésért ?
más a portal key mire is jó ? mert most egy felvilágosult portálból nyertem, viszont hasznát még nem vettem :D

(#208) zozyk válasza SamS20 (#207) üzenetére


zozyk
addikt

Portál beküldésért nem kapsz AP-t...

Portal key akkor kell,ha linkelni akarsz 2 portált vagy távolról akarod tölteni XM-el...
Ha ellenséges portálból szedted ki,akkor annak akkor lesz csak haszna,ha elfoglalod...

Viper26
Elég jól követi az útvonalamat,de hogy mennyire pontos,azt nem tudom...
Az biztos,hogy az iphone-os verzió máshogy számol,néha a párom elkísér és a 4S más adatokat mér...

[ Szerkesztve ]

(#209) SamS20


SamS20
senior tag

na akkor még egy noob kérdés valszeg
ha én találok egy portált ami a kasztomhoz tartozik, de én csak lvl1-es vagyok, akkor tehetek rá a szintemtől nagyobb rezonátort ?

(#210) zozyk válasza SamS20 (#209) üzenetére


zozyk
addikt

Nem,csak a szintednek megfelelő vagy alacsonyabb szintű rezonátort/xmp-t tudsz használni.

(#211) zozyk


zozyk
addikt

Nem tudom ki mennyit vár egy meghívóra,de a párom gmail címére 2 nap után megküldték a kódot...

Lehet,hogy azt is nézik,ki merre lakik?
Vagy mennyire használja a google cuccokat?

(#212) #01696768 válasza zozyk (#211) üzenetére


#01696768
törölt tag

Jahh, biztos számít. Hát én ezért nem fogom feltölteni az életem a plusszra :D Meg az a nyalás ami ott megy is kezd idegesíteni. És az art sem tuti, többen küldtek már egy csomó mindent, míg mások egy rajzzal bekerülnek. Vagy azt nézik, hogy hol lakik az ember, vagy hogy mekkora a goggle profilja... vagy az egész tök random. Huhh, még a végén ellenálló leszek :D

(#213) blueye válasza zozyk (#205) üzenetére


blueye
veterán

Ha tudnál fórumozni, akkor tudnád mit jelentett a :)

(#214) róland válasza #01696768 (#212) üzenetére


róland
veterán

Ha jól emlékszem nekem is 2-3 nap alatt megérkezett az aktiváló kód, miután igényeltem. NEM küldtem semmilyen kreatív doilgot nekik. (De a G-mailt indulásától használom. Akkor bizony elég sokat vártam a meghívóra.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#215) #01696768 válasza róland (#214) üzenetére


#01696768
törölt tag

Mar en is benn vagyok! :)))

(#216) batai15


batai15
félisten

Megkaptam végre a kódot:-)

(#217) batai15 válasza batai15 (#216) üzenetére


batai15
félisten

Amúgy most vagy nem béta, vagy pedig az érkezőemailból automatikusan azonosításra kerül a kód, mert nekem nem kérte. első küldinél mit kell csinálni?

(#218) róland válasza batai15 (#217) üzenetére


róland
veterán

Elsőnél: Meghallgatni az üzenetet. :DDD

Másodiknál: 1000 XM-et összeszedni. Mozogni kell, hogy a szkenner magához vonzza az XM-eket, ami a hatókörén belül kerülnek.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#219) batai15 válasza róland (#218) üzenetére


batai15
félisten

Megvan.miért van az egy idő után a térkép helyén csak feketeségvan?nemfagy le a játék,mert a menüben tudok lépkedni meg minden.

(#220) becenevem


becenevem
aktív tag

Kaptam egy másil email címemere is kódot. Én úgy.játszom, hogy az A emailemre kapott kódot a B címemmel, amivel az androidos gépemet használom, játszom.

Szerintem megér egy próbát valakinek, hogy felhasználja, szerintem meni fog.

Békéscsabai vagyok, szívesen adom bárkinek, de inkább aközelemben játszon valaki.
Ha csatlakoznál, de még nincs kódod, akkor írj privátot. Ha megírod, hogy a Bartókon a Shell kút után a híd felé melyik kocsma zárt be tavaly és monduk még azt is ismered ki üzemeltette, a segíthet, hogy te kapd.

Üdv.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#221) róland válasza batai15 (#219) üzenetére


róland
veterán

Valami hiba. Én ilyenkor újraindítom a programot. (De akár a telefont is. SGS3-om elég gyorsan indul, hogy ez legyen az egyszerűbb megoldás, mint turkálni a feladat- és alkalmazáskezelőkben.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#222) batai15 válasza róland (#221) üzenetére


batai15
félisten

köszi! : )

(#223) novoszath


novoszath
senior tag

van egy aktiváló kodom akit érdekel irjón PÜ-t

aki gyorsabb lesz az kapja

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#224) batai15


batai15
félisten

Már bocs de minek kértek aktiváló kódot ha nem is játszottok?

(#225) vatoteam válasza batai15 (#224) üzenetére


vatoteam
tag

Gondolom már van neki, azért ajánlja fel :)

(#226) novoszath


novoszath
senior tag

ToMmY_hun nyerte a kódot

grat neki

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#227) róland válasza batai15 (#224) üzenetére


róland
veterán

Van aki nem egy G.mail címmel rendelkezik, s akár mindegyikre kért. Játszani pedig elég egy aktiváló kód.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#228) #01696768 válasza novoszath (#226) üzenetére


#01696768
törölt tag

+1 ;)

(#229) Brain75


Brain75
senior tag

MA kaptam meg az aktiváló kódot.

A program viszont nem kéri. Ilyenkor mi van ?

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#230) ToMmY_hun válasza novoszath (#226) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nagyon szépen köszönöm itt is! :) Remélhetőleg nekem is meg fognak valamikor érkezni a kódok, számszerint 3 darab. Amint megérkeznek én is felajánlom őket ebben a fórumban. Azt hiszem ez a legkevesebb ezek után. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#231) Davzone válasza Brain75 (#229) üzenetére


Davzone
senior tag

Ha arra a gmail cimre kuldtek amivel a telefont hasznalod, akk nem kell meadni alapbol elindul. csak hasznald!

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#232) becenevem


becenevem
aktív tag

Szerintem mostmár osztogatják a kódokat. Mindem emailomra kaptam. Van felesleges három, akinek kell, írjon privátban!

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#233) dokee78


dokee78
félisten

Végre megkaptam a kódot,igaz majd csak október körül fogok játszani.
3 inchen nem látom értelmét.

(#234) eami válasza dokee78 (#233) üzenetére


eami
addikt

mi lesz októberben?

(#235) blueye válasza dokee78 (#233) üzenetére


blueye
veterán

Miert?
A tartalek LwWn is egesz jol lehetett jatszani.

(#236) dokee78 válasza eami (#234) üzenetére


dokee78
félisten

Készülék csere.

A térképen a pici kék pöttyök a célpontok?
Még most kezdtem.

(#237) vatoteam válasza dokee78 (#236) üzenetére


vatoteam
tag

Csináld a traininget, segít.

(#238) zozyk


zozyk
addikt

Frissítette az ember a gyengébb gépekre optimalizált verziót : G+

(#239) TheCujo


TheCujo
csendes tag

Sziasztok!
Valaki(k) Dunaújvárosból esetleg?Nagy mozgást nem látok errefelé.Ma reggel 2portált elfoglaltam,plusz egyet megtámadtam de elég erősnek néz ki,és székesfehérvári másik két portállal van összekötve.Gondolom L1 szinten nem sok esélyem van ellene?! :F Egyébként a zöldeket erősítem :K

(#240) maggi1886076


maggi1886076
addikt

vki egy kódot tudna küldeni?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#241) róland válasza zozyk (#238) üzenetére


róland
veterán

Kösz. Kipróbálom Bladen is. :) (Ha nem megy, akkor marad az SGS3.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#242) #01696768 válasza TheCujo (#239) üzenetére


#01696768
törölt tag

Hali & udv a klubban :D En is felvilagosult vagyok, csak Genfben. (Reszben mert ok vannak mexorongatva.) Nekem ugy tunik, a sajat es neha ellenseges portalokat hackelgetve "kiesnek beloluk" ilyen jo kis busterek, es azokkal akar erosebb rezonatorokat is ki lehet szedni. Plusz, kaptam egy olyan tippet, hogy nem erdemes az elejen elszorni mindent, bustereket meg rezonatorokat, hiszen pl. a lvl 1-es rezonatorokat en is rendre irtom, hat meg az erosebb jatekosok. :) Igy aztan en is jol megfontolom, hova rakom oket, pl. minel tavolabb egymastol (ahol allsz, oda teszed), hogy ne lehessen oket egy bombaval kiszedni. ;)

(#243) TheCujo válasza #01696768 (#242) üzenetére


TheCujo
csendes tag

Üdv,nagyon az elején vagyok a játéknak,még csak most kezdek rájönni,belerázódni.Azt észrevettem már hogy dobál ki a hackelt portál cuccokat,holnap ki is próbálom a kapott bustert :K
A kódfejtés is érdekelne,de sajna az angol nem az erősségem...
Az utolsó mondatodat egyáltalán nem értem,kifejtenéd esetleg bővebben? :B

(#244) maggi1886076


maggi1886076
addikt

vkinek van aktivacios kodja?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#245) róland válasza TheCujo (#243) üzenetére


róland
veterán

A rezonátorokat aszerint rakja lea program, hogy milyen közel vagy az adott portálhoz. Hogy nehezebb legyen támadni, célszerű a legmesszebb rakni azokat. Ezt úgy teheted, ha a szkenner hatókörébe épp csak beleér a portál, amikor lerakhatod a rezonátorokat.

(Megjegyzés: Azért az L8 XMP Bursterek elég jó hatótávolságúak, hogy ne jelentsen gondot nekik ez az elrendezés.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#246) TheCujo válasza róland (#245) üzenetére


TheCujo
csendes tag

Ahha,értem már köszönöm.Akkor akaratomon kívül is jól csináltam,mert úgy raktam le őket :) Nem volt kedvem odasétálni a dunaparti sétányon,csak néztem a szkennert,és mikor beértem már csináltam is.A kutyasétáltatók meg néztek rám bután,hogy most akkor én mit is csinálok ott a semmi közepén a telót bámulva :)

(#247) Checco válasza TheCujo (#246) üzenetére


Checco
csendes tag

Ma végre én is kaptam kódot :)) Úgytűnik itt a környéken(szhely) mindeki felvilágosult, lehet belőle valamilyen hátrányom ha én a másikat választom majd, vagy jobb a békesség? :D (bocs ha hlye kérdés :B )

[ Szerkesztve ]

HTC One X

(#248) zozyk válasza Checco (#247) üzenetére


zozyk
addikt

Majd holnap rendet rakok arrafelé,pont megyek Szombathelyre... :)

(#249) #01696768 válasza zozyk (#248) üzenetére


#01696768
törölt tag

Micsoda trash talk! :DDD

OP: Nem, szerintem pont akkor izgibb, ha kisebbségben vagy ;) Lehet jól szintet lépni meg minden. Itt Genfben jellemzően konzervatívak voltak, amikor beléptem, most meg pár L7es csóka harca az egész... Így kevésbé poén, de szerencsére feltűnt pár mazsola is, akik egy kupacba teszik szépen a rezonátorokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#250) Checco válasza #01696768 (#249) üzenetére


Checco
csendes tag

Értem, akkor resistance leszek ;] köszi a válaszokat :)

HTC One X

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Ingress
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.