Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Ingress

Hozzászólások

(#2001) pcnet válasza makro (#2000) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi! Akkor rá kell gyúrni hack jelvényre! ;)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2002) fery02 válasza Upo (#1993) üzenetére


fery02
addikt

Ezt úgy írod, mintha teljesen egyértelmű lenne. :)
Nekem pl ha nem írod, eszembe nem jutna belépni a Galériába és a Share lehetőségek között nézelődni.

Az biztos, hogy akkor nem volt még lehetőségem játékon belül, egyéb forrásból képet adni, csak is real-time fénykép készítéssel.
Bezzeg a már meglévő portálok szerkesztésénél már van mód tallózni képeket belső memóriáról (több helybéli portál képét módosítottam már így, internetről letöltött szebb képeket megadva).

[ Szerkesztve ]

(#2003) róland válasza Upo (#1997) üzenetére


róland
veterán

Megtaláltam a (Nia) Google Super-Ops levelét:

"Thank you for submitting your Portal suggestion to Ingress. Due to the recent Scanner improvements, we are no longer accepting Portal submissions to this address (super-ops@google.com). To suggest a candidate Portal, please use your Scanner - this will allow for faster processing.

For other questions about Ingress or to reach the support team, please visit the help center."

A lényegét félkövérrel kiemeltem.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2004) Upo válasza róland (#2003) üzenetére


Upo
addikt

Átnéztem az egész google levelezésem, nem találtam ilyen címet benne. Legutóbb nov.6-án küldtem be galériás super-ops portált, a szokásos sablon szöveg jött rá vissza:

"Thank you for submitting your Portal suggestion to Ingress. We will review this candidate to verify XM concentration and ensure it meets our Portal submission guidelines. After additional processing, we will send you a follow-up message about your submission. This may take a few weeks."

Régebben még lehet hogy mailben küldte? Én csak most május végén kezdtem, a super ops küldés mindig az ingress-t nyitotta meg és nem kaptam vissza ilyesmi levelet, csak a "thank you..."-t. Ugyanazt adja be mint ami a normál portál beküldésnél a fényképezés után van, úgy néz ki hogy azóta átdolgozták játékon belüli küldésre. Meg az előző hsz-ben linkeltem a doksit a beküldésről, ott is egyenrangúként említi a galériást. Próbáltad mostanában, mondjuk május vége óta?

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2005) róland válasza Upo (#2004) üzenetére


róland
veterán

November elején küldtem be a portáljavaslatot, amire ilyen válasz jött.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2006) Upo válasza róland (#2005) üzenetére


Upo
addikt

A legfrissebb appal? Én rányomok a NIA super ops-ra,megjelenik ez (csak bedobtam egy random képet):

Helyet beállítom, szövegeket beírom és Send.

Neked is ilyenre írták?

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2007) pcnet


pcnet
addikt

Új jelvények kerültek a játékba. Újabb szintlépések várhatók! ;)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2008) doc válasza pcnet (#2007) üzenetére


doc
nagyúr

igen, kapasbol kaptam is egy aranyat :D
az viszont eleg gaz, hogy a MODos csak most kezd szamolni, az eddigieket nem veszi figyelembe...

(#2009) makro válasza doc (#2008) üzenetére


makro
aktív tag

Nekem nem 0-ról kezdte :)

Bár számomra annyira nem jelentős, mert csak mostanában szoktam rá a mod pakolásra :U

(#2010) doc válasza makro (#2009) üzenetére


doc
nagyúr

nekem 15-ot ir, pedig az utobbi masfel evben azert rendesen pakolgattam oket :D

(#2011) makro válasza doc (#2010) üzenetére


makro
aktív tag

Ennek tükrében viszont nem buktam sokat, talán 20-30 pontot ;]

(#2012) pcnet


pcnet
addikt

Modos nálam 50ről indult, pedig L8ig modoztam rendesen. :) Viszont 2 szintet léptem. 12-ről 14-re. Jelvények megvannak 15-höz, csak 6.1 milla AP kell. Lehet újra fieldelni. :)

A hackek közti várakozási idő felezés meddig tart pontosan? Ráállnék ellenséges portálok hackelésére, az is AP.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2013) maggi1886076 válasza pcnet (#2012) üzenetére


maggi1886076
addikt

Kapják be, nekem is minden 0-ról indul :(

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2014) pcnet válasza maggi1886076 (#2013) üzenetére


pcnet
addikt

Hétvégén pakoltam multihackeket, mert hacker jelvémyre hajtottam. Talán hétvégét még bele számolták. Én meg tegnap égettem el 110 db common shildet. Pech! :( Azokkal már meglenne bronz engineer.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2015) makro válasza pcnet (#2012) üzenetére


makro
aktív tag

Most hétvégén fog lejárni.

(#2016) róland válasza makro (#2009) üzenetére


róland
veterán

A december 1-től telepített mod-okat veszi figyelembe a rendszer. (Le is írták a tájékoztatóban.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2017) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

X.Y.

(#2018) róland válasza IkszIpszilon (#2017) üzenetére


róland
veterán

:C

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2019) fery02


fery02
addikt

Ez a Trekker medál gondolok akkor is számol, ha utazás alatt végig hozzá sem nyúlunk a telefonhoz, hanem aktív képernyővel csak fut a játék az ülésre letéve.

Jól gondolom-e?

(#2020) pcnet válasza fery02 (#2019) üzenetére


pcnet
addikt

Utazás közben nem számol. Csak 5 km/óra alatt számol.

Szavazzatok kedvenc játékotokra. :) [link] Remélem nem minősül reklámnak és nem leszek banolva érte. :B :D

Ikszipszilon: Ez szép! :R Spanyolország nyugati része kb. :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2021) pcnet válasza IkszIpszilon (#2017) üzenetére


pcnet
addikt

Na, ezt pöttyet benéztem. :U Ez már Atlanti óceán. Még 1000 km és félúton vagy New Yorkba. :DD

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2022) fery02 válasza pcnet (#2020) üzenetére


fery02
addikt

Vagy úgy, köszi! :)

Meglepődtem, hogy azon a szavazáson mennyire hátul marad a Dead Trigger 2.

(#2023) ksanc válasza pcnet (#2020) üzenetére


ksanc
őstag

Én elég sokat tekertem az Ingresst bicajon, biztosan nem 5 km/h alatt, és elég sok km összejött :)
Hacsak nem új dolog ez, egy-két hónapja kiestem a dolgokból, munka és egyetem mellett nem foglalkozom ezzel na meg egy ideje a gps-em sem az igazi :)

Imperium Galactica II? Azt hittem, vicc, de nem, kijött Androidra :D :R

(#2024) makro válasza pcnet (#2020) üzenetére


makro
aktív tag

Szavazás letudva. ;)

Powerbank-ot használ valaki?

(#2025) róland válasza makro (#2024) üzenetére


róland
veterán

Mindenki, aki kicsit komolyabban játszik Ingress-szel.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2026) fery02 válasza makro (#2024) üzenetére


fery02
addikt

Igen, jelenleg egy ilyen fost (persze nem annyiért vettem ami a link alapján látszódik, azzal csak azt akarom mutatni, hogy milyenem van) használok, de valamikor minimum tavaszra tervezném lecserélni egy megbízhatóbbra.
Az a Xiaomi féle ráadásul biztosan eredeti is lenne onnan rendelve.

(#2027) makro válasza róland (#2025) üzenetére


makro
aktív tag

Nálam a telefon 4000mAh akksija eddig még mindig kibírta, de gondolni kell a jövőre is ;]

Véleményeitek szerint, milyet érdemes venni? Túrázáshoz is be lenne fogva, illetve a későbbiekben valami hordozható napelemmel tölteném.

(#2028) fery02 válasza makro (#2027) üzenetére


fery02
addikt

(#2029) róland válasza fery02 (#2028) üzenetére


róland
veterán

+1

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2030) pcnet válasza makro (#2024) üzenetére


pcnet
addikt

Én Yoobao 5200 mah-st használok. 1,5 éves, egy kört a városban bőven kibír. Kb 1 hónapja kezdte el játszani, hogy nem tölt. Hiába nyomkodom rajt a gombot, se LED lámpa se töltöttség jelző LEDek nem világítanak. Ha töltőre dugom, akkor megint jó egy darabig, van mikor 2 napig, van mikor fél óráig. Aztán észre vettem, hogy az USB kábelének a műanyag csatlakozója el van repedve. Most egy LG adatkábellel használom és eddig jó. Kopp-kopp! Én is tavasszal tervezem lecserélni. Xiaomit nézegettem én is, de 10400as felesleges nekem, fele is elég lenne olcsóbban. Egyébként Xiaomira csak fél év garancia van. Érdemes eBay helyett inkább Xiaomishopból rendelni, mert ott biztosan eredetit adnak. PCX oldalán láttam M-Tek power bankot, 1 év gar, minőségi Samsung cellákkal. Csak nem ismerem a márkát. Még kutatok neten, hogy melyik érné meg. Xiaomi azért jó, mert le is adja a 2A-t ami rá van írva. Enyém 1A-t ad le, de még így is tölti az akksit játék közben.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2031) ksanc válasza makro (#2027) üzenetére


ksanc
őstag

Hát én egy ilyen csodát használok, még áprilisban rendeltem, mondjuk nem innen, hanem Csájnából, 0 Ft potstaköltséggel ugye.
A 2000mAh-ás akksimat fel tudom vele tölteni legalább 4-szer, az biztos :) Az Ingressel mindig tovább bírta, mint én :) A napelemtől persze nem lehet csodát várni, egy kis matek és kiderül, hogy a 10000mAh-ás akksiját feltölteni ezzel úgy 4 nap nonstop töltés napsütésben :D

[ Szerkesztve ]

(#2032) ksanc


ksanc
őstag

Pontosan ugyanígy kinéző cuccokat árulnak 15000mAh, sőt 30000mAh-ásban is, azoknak nem kell bedőlni.
Az enyémben 4 db, a kis elektronika kivételével a teljes helyet kitöltő cella van, szóval ennél több nem is fér bele :) A 10000mAh viszont igaz.
Nem tudom a cellák típusát, jelöletlenek. Hogy 1 évet vagy 6-ot bír ki, nem tudni.

(#2033) makro válasza pcnet (#2030) üzenetére


makro
aktív tag

Xiaomi-t én is nézegettem, de félek hogy valami hamisat küldenek. Olyan 10.000 körül keresnék, persze megfizethető áron. Bár most akciós [link]

ksanc: Ezek is jónak tűnnek, de olvasgattam olyasmit, hogy a napfénytől nagyon felhevül. Ez pedig károsan hat az élettartamra :( Persze nem tudom ebből mennyi igaz, de én inkább vennék hozzá egy hordozható napelemet, amit a táskára lehet rögzíteni.

szerk: vagy veszek a bringára dinamós töltőt ;]

[ Szerkesztve ]

(#2034) fery02 válasza makro (#2033) üzenetére


fery02
addikt

Ott még úgy látom akciósan is drágább, mint onnan, amit linkeltem pár hsz-ssal ezelőtt.

Onnan meg tuti eredetit kapsz, bizonyítás képpen meg keressél rá One plus one topikban a Xiaomi kulcsszóra (telefonról írok, körülményes linkelgetni) és megtalálhatod azt a hozzászólást, ahol egy fórumozó rendelt arról a linkről és megadott módokat eredetiség ellenőrzésre és az övé aszerint eredeti.

(#2035) Realradical válasza makro (#2027) üzenetére


Realradical
őstag

4000 mAh... apróság. ;]

Én ilyet használok, powerbank nem kell :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#2036) ksanc válasza makro (#2033) üzenetére


ksanc
őstag

Az biztos, volt olyan, hogy kint felejtettem a napon aztán megfogni nem bírtam.
Igazából ezeken a napelem parasztvakítás, nem is lehet gyakorlati haszna ekkora méretben. Viszont napon képes egyszerre tölteni és töltődni, így nem merül annyira. Én sem azért vettem (na jó, volt egy kis kíváncsiság :) ), hanem mert volt hozzá mindenféle átalakító.
Egyetlen baja van eddig: megadta magát az egyik led, csak hunyorog néha. De ezzel kibékülök, egyébként is marha erős fényük van.

[ Szerkesztve ]

(#2037) Upo válasza fery02 (#2034) üzenetére


Upo
addikt

ITT most még akciósabb, de már csak ma délután 5-ig, megbízható bolt, 100% eredeti. Most rendelek én is egyet.. Hónap elején rendelt telóm itt volt 6 nap alatt ingyen NL postával. De minden rendelésem eddig tűrhető időt futott. A kommunikációjuk is jó, eddig minden kérdésemre válaszoltak a következő munkanapjukon. Amúgy a 16000-es is akciós, bár abból olyan sokat nem engedtek.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2038) fery02 válasza Upo (#2037) üzenetére


fery02
addikt

Mihez képest akciósabb?
Nálad mennyi dollárt ír az általam linkelt Bangood-os oldal?

(#2039) Upo válasza fery02 (#2038) üzenetére


Upo
addikt

A szürke 22.45, a színesek 23.45.

Tinydeal 18.99

És a kislámpa is 3.99 az 5.28-al szemben.

Esetleg próbálj egy Ctrl+F5 -el újratöltést, lehet hogy a cache-ből vesz neked elő valamit.

Amúgy még azt is nézem, hogy a régi árnak $37.84 van áthúzva, de sose volt annyi, mindenhol 25$ körül szokott lenni a normál ára.

Szerk: Nem lehet hogy nálad esetleg €-n áll? Néha engem is megszívat (bár még €-ban is több mint emitt $-ban).

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2040) makro válasza Upo (#2037) üzenetére


makro
aktív tag

Tiny-ról rendeltem már, valóban korrekt. Bár még fenntartásokkal kezelem ezeket az akkupakkokat. Inkább adok ki 1-2K-val többet, csak eredetit küldjenek. Nekem ennyit megér.

A vásárlás olyan február magasságában lesz, addig még kicsit megrágom a témát.
Köszönöm az ezzel kapcsolatos infókat :R

(#2041) Upo válasza makro (#2040) üzenetére


Upo
addikt

Eredeti xiaomi azonosítós, le lehet ellenőrizni a xiaomi oldalon. Rajta van a kaparós.
[link]
[link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2042) fery02 válasza Upo (#2039) üzenetére


fery02
addikt

Valamiért nekem akkor az eredeti árat jelezte csak ki mobil verziós oldal, de így a képed alapján oké már.

(#2043) Upo válasza fery02 (#2042) üzenetére


Upo
addikt

Már lejárt, most már az eredeti ár van. 1 hétig volt akciós.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2044) fery02 válasza Upo (#2043) üzenetére


fery02
addikt

Igen tudom, írtad is, mint ahogy én is utaltam rá az "akkor" szóval az előző hozzászólásomban. :)

(#2045) makro válasza Upo (#2041) üzenetére


makro
aktív tag

A felgyulladt példány annyira nem szép látvány :Y

(#2046) Upo válasza makro (#2045) üzenetére


Upo
addikt

Ezért kell eredetit venni. Találtam egyszer egy tesztet róla, mérésekkel, számításokkal, szétszedéssel.
Teszt
Másik teszt később, meglepődött hogy milyen konzisztensek az eredmények:
"In a result I didn’t quite expect, the Xiaomi Silver and this Xiaomi Gold perform almost indistinguishably on capacity (within 50mAh), and ripple performance. This is good news, as it indicates that the quality control is probably quite good, and quality LG cells are consistent for capacity."

Ez pedig a hamis, 3600-as valós kapacitással, de nagyobb áramon a 3000-et sem érte el. Írja, hogy az áramkörön nincs hővédelemre utaló jel, a gagyi cellákban meg nem lehet tudni, de valószínű szintén nincs hővédelem. Aztán nézheted a takaródat...

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2047) makro válasza Upo (#2046) üzenetére


makro
aktív tag

Köszi a tippeket, de ha már megküldték akkor már mind1 lesz. Szval inkább a rendelésben kérnék segítséget, hogy honnan érdemes. Xiaomi bolt jónak hangzik :K

(#2048) mm89 válasza makro (#2047) üzenetére


mm89
őstag

Xiaomishop.com
Drága szállítás, de gyors angliából. Vagy kínából free shipping, de lassan.

Banggood
Olcsó, free shipping.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#2049) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag


X.Y.

(#2050) tybsen


tybsen
addikt

Nálatok is belassul ma néha játék? Illetve egész délután azt tapasztalom hogy nem tudok távolról tölteni, amikor megpróbálom akkor egy darabig lemegy az xm szint, de azonnal vissza is töltődik . Nálatok rendben működik?

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Ingress
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.