Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Ingress

Hozzászólások

(#3001) trialboj válasza K82 (#2996) üzenetére


trialboj
őstag

Igaz hogy mozogtam közben, de mifrancért nem kaptam paltinát, miért megint gold jött? :F

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3002) cd334 válasza trialboj (#3001) üzenetére


cd334
tag

Mert a platinához lvl15 kellett volna lenned az évfordulónál.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#3003) trialboj válasza cd334 (#3002) üzenetére


trialboj
őstag

Baszódjak meg, de a plecsni kellett volna hogy lvl 15 legyek :W , akkor ez az acc eddig élt.
Mivel elértem a 35mil ap-t nullázhatom az accot? ilyenkor elvesződnek a cuccaim ? jelenleg 19xx van.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3004) cd334 válasza trialboj (#3003) üzenetére


cd334
tag

De miért? Játsz tovább ezzel az accal. Recursálni lvl16 után lehet. Ha most acc resetet késérsz a niától, akkor csak a plecsnik maradnak minden más megy.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#3005) K82 válasza trialboj (#3001) üzenetére


K82
őstag

Az elsőnek megosztott képernyőképeiden annyi látszódott h 35M+ AP-d van, az alapján platinának kellett volna lennie. Mivel Recursion-t nem csinálhattál még, arra nem gondoltam h volt faction change (amit később írtál) és ezért valójában kevesebb pontod van... :(

Pixel / OnePlus Pad

(#3006) Gaboren válasza trialboj (#3001) üzenetére


Gaboren
tag

Nemsokára eléred a 40M AP-t. Érdemes megtervezned, hogy melyik badget tudnád megcsinálni a legkönnyebben ha fontos hogy L16 legyél. Egy év alatt simán össze tudod hozni. Rekurv@ után akármilyen szinten vagy, megkapod az onyx badget minden évben.

(#3007) Fecogame


Fecogame
veterán

Ez hogyan lehetséges?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3008) tothbe válasza Fecogame (#3007) üzenetére


tothbe
addikt

Simán forgatta vírussal (jelen esetben Adával, mivel kék) és mivel ő is kék, ilyenkor a nevén látszik minden a portálban. Ha saját szinedre forgatsz, a nevedre kerül, ha a másikra akkor pedig az adott vírus nevére.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#3009) Fecogame


Fecogame
veterán

Nektek se megy most az Intel map?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3010) Trailblazer válasza Fecogame (#3009) üzenetére


Trailblazer
addikt

Másfél órával ezelőtt nem néztem, de most jó.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3011) draco31


draco31
veterán

Azt gondolom nem lehet sehol megnézni, hogy hol vannak közeli játékosok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3012) Trailblazer válasza draco31 (#3011) üzenetére


Trailblazer
addikt

Max ha 5 km-re korlátozod a chat "hatótávját", és megkérdezed közösben. Persze még mindig nem biztos, hogy bárki is reagálni fog, de legalább megpróbáltad... :N

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3013) draco31 válasza Trailblazer (#3012) üzenetére


draco31
veterán

50km-esben sem kapok választ :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3014) draco31


draco31
veterán

Olyan jó lenne, ha valamire megírnák, hogy miért nem fogadták el..

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3015) draco31


draco31
veterán

Ha az jön válasznak egy beküldésre, hogy elfogadták, de közel van egy másik portálhoz, ezért nem jelenik meg egyenlőre, akkor az gondolom már nem is fog igaz?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3016) GAI válasza draco31 (#3015) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nem fog, az lényegében ugyanúgy egy elutasítás. Ezt sose értettem, mert viszonylag randomnak tűnik. Mármint néhol olyan közel vannak egymáshoz létező portálok, hogy alig lehet rákattintani, máshol meg kezelhető távolságra lerakott új portált dobnak vissza azzal, hogy túl közel van. Nem tudom miért nem lehet ilyenkor 1-2 méterrel automatikusan távolabb helyezni és elfogadni, de ez olyan dolog, amivel sajnos együtt kell élnünk.

(#3017) draco31 válasza GAI (#3016) üzenetére


draco31
veterán

Itt is pedig volt 20-25 méter ahogy beküldtem. Akkor lehet megpróbálom majd még egyszer beküldeni, vagy annak sincs értelme?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3018) GAI válasza draco31 (#3017) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Meg lehet próbálni, kicsivel távolabb helyezve

(#3019) Gaboren válasza draco31 (#3017) üzenetére


Gaboren
tag

Én úgy szoktam ha túl közel van a leendő portál, hogy a scannerrel távolabb megyek úgy, hogy ne legyen lehetőleg egy portál sem a körön belül. Megjegyzem a helyet, vissza megyek lefényképezni, majd vissza az előző helyre, és oda pozícionálom be a portált. Az esetek többségében beválik. Legutóbbi ilyen beküldésem egy szelfipont volt.

[ Szerkesztve ]

(#3020) draco31 válasza Gaboren (#3019) üzenetére


draco31
veterán

Megpróbálkozok vele.
Portál áthelyezésre mennyi az esély, hogy jól sül el?
Úgy helyezem mindig le az újakat, hogy az jó legyen a pokésoknak is, de egyiknél nem jött össze, és egy cellába került 2 portál. Amugy ez a kettő közelebb van egymáshoz, mint amit elutasítottak ugyan ez miatt.
Szóval van értelme kicsit mozgatni, vagy nem lesz jó?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3021) K82 válasza draco31 (#3020) üzenetére


K82
őstag

Attól függ, kinek jó a mozgatás. Volt pár portál a környéken amit "véletlenül" rossz helyre küldtek be, a helyére rakattam volna - de mivel PokeStop/Gym, gondolhatod h maradt ott ahova beküldték...
A másik pedig h sok esetben helyismerettel nem rendelkezőként kevés olyan elbírálással találkoztam, ahol egyértelműen meg tudtam volna határozni melyik is a portál pontos helye a két pozíció közül.

Pixel / OnePlus Pad

(#3022) draco31 válasza K82 (#3021) üzenetére


draco31
veterán

Akkor ha jól értem, maximum a kérelmem után marad úgy a dolog ahogy most van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3023) Gaboren válasza draco31 (#3022) üzenetére


Gaboren
tag

Próbáld meg áthelyeztetni, ha ezen múlik hogy másik cellába kerüljön és stop vagy gym legyen belőle, akkor esélyes hogy át fogják rakni. A bírálók között egyre több a pokés. (A beeráló pedig a kedvenc sörözőm Fehérváron.):)A megjegyzésbe oda lehet írni magyarul és angolul röviden, hogy mit szeretnél, például délebbre vagy északabbra szeretnéd tenni.

(#3024) Fecogame


Fecogame
veterán

Jól gondolom, hog, ha 2 portált össze szeretnék linkelni, akkor elegendő csak annak a portálnak a range-jét növelni, amelyiktől kötném?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3025) K82 válasza Fecogame (#3024) üzenetére


K82
őstag

Igen, csak a "küldő" portálnak számít a szintje, a "fogadó" portál teljesen mindegy hányas csak legyen meg benn mind a 8 rezó. [link]

Pixel / OnePlus Pad

(#3026) draco31 válasza Gaboren (#3023) üzenetére


draco31
veterán

Sajnos 12-es szinthez van az is kötve, így marad ahol van. Én még csak 10-es vagyok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3027) Gaboren válasza draco31 (#3026) üzenetére


Gaboren
tag

Nem Neked kell bírálni, csak a beküldésnél érdemes oda írni hogy merre szeretnéd helyezni a portált. Mire elbírálják, 100-150 játékos végig nézi és a többség dönt.

(#3028) draco31 válasza Gaboren (#3027) üzenetére


draco31
veterán

De amikor odamegyek a portálhoz, megnyitom a szerkesztés részt, akkor át tudom írni a nevet, a leírását, a fotót, de a mozgatás sötét, és ha rámegyek, akkor azt írja ki, hogy 12-es szint kell hozzá.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3029) Gaboren válasza draco31 (#3028) üzenetére


Gaboren
tag

Jogos, 12-es szint kell. Az 8.4M AP és 6 gold, valamint plusz egy ezüst badge a feltétel.

(#3030) draco31 válasza Gaboren (#3029) üzenetére


draco31
veterán

A gold meg az ezüst meg van, AP kellene még sok sok, épp csak meg van a 10-es szint. De lehet majd jobb időben nekiesek, és felverekedem magam 12-re.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3031) draco31


draco31
veterán

Mi ez a cirkusz most minden portál beküldésnél arra, hogy nem látható gyalogos út, és ezért nem fogadják el? Az utóbbi 4 beküldésemet is ezzel az indokkal utasították el.
Megállok az autóval vagy a bicajjal, és megnézem az adott dolgot.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3032) Gaboren válasza draco31 (#3031) üzenetére


Gaboren
tag

Látszanak a térképen? Elég érdekesek portál szempontjából?

(#3033) draco31 válasza Gaboren (#3032) üzenetére


draco31
veterán

Ami nincs utcaképen, arról küldök be 360-as képet.
Az egyik a falu melletti Túr-bukó, erről egyébként is van több 360-as korábbról, de csináltam frisset. De ha beírod azt hogy "nagybukó" akkor kidob sok képet róla. Erre az jött, hogy nem látni hogy közelíthető meg gyalog, vagy valami ilyesmi. Nyáron kedvelt fürdőhely, ilyenkor meg csak jó odamenni sütkérezni, stb. Itt különböző pontokról küldte be még 2 jelöltet, de akkor azok sem lesznek elfogadva.
A következő a falu két végén van fából készült díszes tábla, szintén látni az utcaképen. Erre is az jött hogy nem lehet gyalog megközelíteni.
Aztán a víztorony mellett nem sokkal az út mellett van egy fém torony, vagy 50 méter magas, rendőrségnek van rajta hőkamera a határ miatt. Erre szintén az lett, hogy nem közelíthető meg gyalog.

Vagy írjam oda, hogy gyalogos megközelítés úgy van, hogy oda kell menni mellé kocsival, és kiszállni belőle? Mert még az hogy a közeli városban a körforgalom közepén lévő szoborra ezt kapom, az oké. Bár ezt sem értem, mert 3 ilyen van, kettőt mindig visszadobnak, a harmadikat meg elsőre elfogadták.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3034) Gaboren válasza draco31 (#3033) üzenetére


Gaboren
tag

A rendőrségi tornyot meg a vízlépcsőt engedd el, azt nem fogják elfogadni. Az emléktáblát azt látod, hogy elfogadták, esetleg ha van ott tanösvény, akkor azoknak az állomásait próbáld meg. Ha van könyvtár, azt is. A faragott címeres üdvözlő táblát próbáld még meg. Mivel van kettő, az egyik lehetne északi a másik déli "Tiszakóród üdvözlő tábla" vagy Déli címeres tábla, vagy ezek variációi, illetve angolul is próbálkozhatsz. Esetleg nézd meg, hogy nem e dobott el a gps máshová, elő szokott fordulni, hogy random bedob az erdő közepére, ha valamiért nincs jó vétel.

(#3035) draco31 válasza Gaboren (#3034) üzenetére


draco31
veterán

Rendben, akkor a faragott táblákkal fogok még próbálkozni. Csak kell pár napot várnom, mert most minden beküldést ellőttem.
Könyvtárral megpróbálkozok, bár azt meg lehet családi háznak nézik inkább.
Illetve van a faluban még egy tábla, az meg a töltésre mutat, amin van kerékpár út, és valami olyasmi felirata van, hogy kerékpárút a szomszédos település templomához, vagy valami ilyesmi, 3 nyelven is rá van írva. Ezzel érdemes próbálkozni?
És még van egy végül is kocsma, de a külsejéről nem látszik hogy az, és a nevéről sem. Van benne csocsó, darts, sakk, ezt esetleg be lehet próbálni úgy mint kikapcsolódó hely, vagy ilyesminek? Vagy kár vele pazarolni a beküldéseket.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3036) Gaboren válasza draco31 (#3035) üzenetére


Gaboren
tag

Az útjelző táblát nem túl esélyes hogy elfogadják, kocsmát szinte biztos hogy nem. Ha a Google térképen beküldöd a könyvtárt nyitvatartással, webhely hozzáadással, telefonszámmal és képpel és eldogadják, akkor a bírálók látni fogják hogy ott van a könyvtár. Ha van rajta tábla vagy felirat sokszor az is elég.

(#3037) Fecogame


Fecogame
veterán

Hogyan lehetséges egy L8-as, teljesen feltöltött portált ~15 másodperc alatt földig rombolni, amikor 4 darab sheild is volt benne?

Ugyanis fél órája ez történt, amikor kint voltam a városban, nem mellesleg nem volt ott senki (vagy nem tűnt fel) :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3038) K82 válasza Fecogame (#3037) üzenetére


K82
őstag

Mit mutat a log? Egyébként szerencsés esetben simán lekapható annyi idő alatt.

Pixel / OnePlus Pad

(#3039) Trailblazer válasza Fecogame (#3037) üzenetére


Trailblazer
addikt

Biztos létezik valamiféle hack erre is...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3040) K82 válasza Trailblazer (#3039) üzenetére


K82
őstag

Régebben lehetett olyannal szórakozni h átváltott az ember 2G-s adatkapcsolatra, elkezdte szórni az xmp-ket és amikor már elég vastag volt a circle of death, vissza 4G-re: megjött a netsebesség és bumm...

Pixel / OnePlus Pad

(#3041) Fecogame válasza K82 (#3040) üzenetére


Fecogame
veterán

Ez a tag folyamatosan csapkodta le a portálokat a területen... De valami brutális sebességgel...

K82: Milyen logra gondolsz?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3042) K82 válasza Fecogame (#3041) üzenetére


K82
őstag

Arra a logra, amit az intel.ingress.com/intel oldalon látsz. De ha ma történt és adsz egy portál linket, rá tudunk nézni.

Pixel / OnePlus Pad

(#3043) Fecogame válasza K82 (#3042) üzenetére


Fecogame
veterán

Erről lenne szó:

Szent Imre Templom

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3044) K82 válasza Fecogame (#3043) üzenetére


K82
őstag

Hja, First Saturday volt ma a kérdéses időszakban...Ilyenkor úgy szórja az ember az xmp-t mint bolond a lisztet, szóval nem csodálkozom rajta. Bónuszként vedd figyelembe h az X8-nak 168 méter a hatótávja, simán jöhet az xmp "szele" akár egy-két utca távolságból is (=nem látsz senkit csak hullik minden).

Pixel / OnePlus Pad

(#3045) Trailblazer válasza K82 (#3040) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ja, hogy egyszerre jött meg az áldás, amikor begyorsult a net?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3046) K82 válasza Trailblazer (#3045) üzenetére


K82
őstag

Pontosan. A régi kliensnél megesett h 10-20-30 xmp beragadt, aztán amint helyreállt a kapcsolat (rendes sávszélesség vagy elmúlt a szerver lag) szinte egyszerre pukkant el az összes. A Prime-nál ilyen nincs, x db beragadása után annyit ír ki h "too many attacks pending", és amíg nem durran el belőle vmennyi, nem hajlandó semmit sem csinálni (se hack, se deploy...). Vidéken ezt nem annyira venni észre, de a fővárosban vagy nagyobb városokban pl. van úgy h az első xmp elnyomása után több száz méterre kezd jönni az AP - a szkenneren az elsütött xmp-k meg úgy néznek ki mint egy hernyó...

A Fecogame által jelzett esetben viszont ilyesmiről nincs annyira szó, egyszerűen belecsöppent az éppen folyó FS-be, ezért láthatta h gyorsan hullanak és foglalódnak a portálok.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#3047) Fecogame válasza K82 (#3044) üzenetére


Fecogame
veterán

Értem :) Mindenesetre bosszantó, hogy egy gondosan felépített L8-as portált ilyen gyorsan le lehet kapni.

Köszi a választ!

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3048) K82 válasza Fecogame (#3047) üzenetére


K82
őstag

Most egy hónapig nyugtod lesz, a következő FS február 2-án lesz, addig xy ápolni fogja a környéket biztosan. ;)

Pixel / OnePlus Pad

(#3049) Trailblazer válasza K82 (#3046) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ja értem, sose próbáltam ezt a régi kliensben. Ennek a First Saturdaynek a létezéséről sem volt érkezésem.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3050) draco31


draco31
veterán

Olyankor mi a teendő, ha nem akar elfogadni a Google egy 360-as képet? Itt felénk 5 vagy 6 éve jártak a kocsik, azóta volt pár változás. Próbáltam hogy az utcára helyezem a képet, próbáltam már mellé rakni, de 1-2 óra után ha ránézek, azt látom mindig, hogy a csapat elutasította. Emberek sincsenek rajta, semmi. Egy kocsma látszódik csak rajta, azzal lenne bajuk?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Ingress
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.