Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  In-game video milyen software-rel? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) csudri


csudri
őstag

Próbáltam a keresőt, de nem találtam, olyan témát ami ezzel vagy bármilyen videó rögzitéssel foglalkozna.

Szóval a kérdés az, hogy milyen software-rel lehet rögzíteni in-game jeleneteket? Biztos vannak ilyenek, mert anno amikor a Doom3alpha ''kijött'' akkor DoomSzab is összedobott egy in-game múvit. PLZ help.

(#2) MaUser válasza csudri (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Fraps-al tudsz csinálnim, de ez tömörítetlen avi lesz, úgyhogy utána egy kis konvertálás és kész is.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#3) Szeke válasza MaUser (#2) üzenetére


Szeke
senior tag

Ja, csak fraps-al kibaszott nagyok lesznek a videók, szóval jól készüljön fel hely-ügyileg. Néhány perc is már százmegás nagyságrendű :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#4) csudri válasza Szeke (#3) üzenetére


csudri
őstag

és esetleg valami más alternatíva?

(#5) anaqer


anaqer
veterán

Ráadásul a 2.0-tól kezdve a Fraps fizetős ( de cserébe tud hangot is felvenni, kevesebb CPU-t használ mint az 1.9d és a max felbontás 1024*768-ra nőtt 640*480 helyett).

Játékokból nagy tömörítésű ( pl. divx ) realtime capture-t nemhiszem, hogy tudnál csinálni... esetleg ha VIVO-s kártyád van, amihez adnak WDM capture drivert, akkor talán VirtualDub.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#6) MaUser válasza Szeke (#3) üzenetére


MaUser
addikt

Ezért írtam, hogy tömörítetlen avi-ba vesz fel a progi. (Éppen tegnap nézem miért nincs helyem, hát f9 billentyűvel 5 giga videót szorgoskodtam össze.:)) )

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#7) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Erre én is kíváncsi lennék, mert nekem meg van a 2.0-ás Fraps ''kifizetett'' változata, de gondolom, hogy pl. a komolyabb ingame videókat nem ezzel csinálják. Valami Adobe cucc nincsen? Premiere 6.0 nem tud ilyet pl.?

(#8) cartman|


cartman|
tag

szerintem meg lcd monitor out-os 3dkátryát rákötöd egy másik gép dv kártyájára és kész. :)

Barthon 2500+ @3000+ nVidia nForce2 GeForce4ti LG GSA 4082b DVD+-RW

(#9) anaqer válasza Alvin_ti4200 (#7) üzenetére


anaqer
veterán

Azokkal csak az utómunkálatokat / effektezéseket csinálják, magát a nyers videót szerintem mindegy, mivel veszed fel.

''Sie haben Post!'' :)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#10) Alvin_ti4200 válasza anaqer (#9) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

OK, de nem igaz, hogy csak a Fraps van:U

(#11) anaqer válasza Alvin_ti4200 (#10) üzenetére


anaqer
veterán

Persze. Csak nem jutott másik ilyen progi az eszembe. :B

(Kösz!)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  In-game video milyen software-rel? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.