Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  IE folyton becsukja magat! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) pschio


pschio
őstag

segitsetek mert az ie folyton bezarja sajat magat meghatarozhatatlan ido pillanatokban es rohadtul idegesit es nem tom mitol lehet! 3 oprencer van a gepen de mind a 3 ugyanazt csinalja winxp win98 winxp. aztan most folraktam operat hogy egyaltalan internetezni tudjak..... help koszi:pschio gondoltam virusra is de nem legfrissebb nav dat van fenn es a windows update sem megy........ :O :O

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#2) pschio


pschio
őstag

info: az osszes hotfix meg update ami eddig telepitve volt eltunt a geprol legalabbis a programok hozzaadasa torlese menuben nem latszik... ha meg nyomok egyet a windows update oldalra azonnal bezarja magat

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#3) lesaux válasza pschio (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Szerintem vírus vagy trójai vagy ilyesmi lesz.
A feladatkezelőben nincs valami gyanús? Tauscannel meg AVG-vel próbálnék meg rámenni.

(#4) Shümegh válasza pschio (#2) üzenetére


Shümegh
tag

3 opr.? Szerintem csak az XP-t hagyd fenn. Ezenkívül próbálj szelektálni is az updatek között, mert nem jó az összeset felrakni. Ezenkívül használj tűzfalat, megéri. Plusz vírusírtót, és Ad-Awaret.

(#5) pschio válasza Shümegh (#4) üzenetére


pschio
őstag

en is virusra vagy trojaira gyanakszom amuyg meg a 3 oprencer 3 vinyon van egymastol fuggetlenul szoval nem zavarjak egymast! adware helyett spybot search and destroy van fenn ami nekem jobban tetszett mert olyanokat is megtalal amit az adware nem! azonkivul fonn van a nav 2003 es a tuzfal is van es mindig is volt! persz neha kikapcsolom pl e-donkey miatt de amugy mindig megy! ja black ice defender van fenn legujjabb updattel (bar lehet mar van ujabb 3.6os van egyebkent...) opera meg egyaltalan nem lep ki! ha esteleg vannak ujabb frissitesek, nem tudom oket felrakni mert ez a szar azonnal bezarja magat! opra meg azt mondja hogy hasznajjam az explorert.....

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#6) pschio válasza lesaux (#3) üzenetére


pschio
őstag

feladatkezeloben sincs semmi gyanus csak a szokasosak! letoltom ezt a Tauscan-t meg AVG-t aztan lefuttatom!

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#7) pschio


pschio
őstag

semmi! amuyg outlook express is ugyanuyg bezarja magat..... egyik progi sem talalt semmit! hat en ezt nem ertem..:pschio :F

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#8) burgatshow válasza pschio (#7) üzenetére


burgatshow
veterán

Reinstall all! :DDD

(#9) pschio


pschio
őstag

thx :)

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  IE folyton becsukja magat! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.