Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  IE 6-probléma, sürgős! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tr00p3r


tr00p3r
őstag

sztok,

a gondom a következő. adott egy W2K Server. ezen a gépen megy a net éjjel- nappal. azt vettem észre az utóbbi 4-5 napban, hogy bizonyos oldalakon hiába kattintok linkekre v. szürke (java-s) gombokra nem történik semmi. van, hogy egy kitöltöt kédőíved nem küld el, mail-t mondjuk a Yahoo.com-on, vagy nem indul el a letöltés egyes linkekre kattintva!!??

ennek az okát keresvén ráküldtem a gépre a Sophos-t, de nem talált vírust. aztán ráküldtem a Search & Destroy-t, de igazából az sem mutatott egetverőt!

mi lehet a gond. az összes Java és Active-X alapból engedélyezve van a IE6 Biztonság fülön!

please help! így használhatatlanná válik a net!

még valami. 256MB RAM van a gépen + egy P4 1.6GHz! sokszor kiírja mostanában, hogy nem elég a memória a művelet elvégzéséhez?? ez miért van?

előre is köszi a segítő válaszokat,
tr00p3r

(#2) tr00p3r


tr00p3r
őstag

na ehhez a problémához még +ban van gy olyan gond is, hogy nem lehet ''copy & paste''-elni!!! egyszerűen nem lehet. másolni még tudok, de nem történik semmi, ha aztán a ''beillesztés''-re nyomok a jobb egérgomb menüjében!! ez miért van? vajon összefügg a fenti problémámmal?

(#3) tr00p3r


tr00p3r
őstag

nem hiszem el, hogy 1 óra alatt senki sem tud valami bíztatót mondani??

(#4) warmaster válasza tr00p3r (#3) üzenetére


warmaster
aktív tag

OFF
Hajrá Mari néni!
ON
Sajnos nem sokat tudok segíteni, esetleg windos update oldalon töltd le az összes ie6 javítást...

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#5) erdoke válasza tr00p3r (#3) üzenetére


erdoke
titán

Az IE6-hoz nem tudok hozzászólni, a 256 MB RAM pedig lehet, hogy egyszerűen tényleg kevés, a virtuális memória pedig rosszul van beállítva. Mármint annak az alkalmazásnak, amelyik kiírta, hogy kevés.

A legjobb aláírás a héten

(#6) warmaster válasza erdoke (#5) üzenetére


warmaster
aktív tag

Nos valóban az én munkahelyi gépem is win2k alatt kiírta hogy kevés a memória, aztán felraktam a min. és max. méretet 386MB-ra azota kussol

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#7) peceli válasza tr00p3r (#1) üzenetére


peceli
csendes tag

Hat, nekem 1Gb-vel fut a W2K Server-em (melyik, backoffice, datacenter, advanced...?) es ugy mar elmegy. 512-vel sem igazan inditanam el...
Agyat neki meg!

(#8) warmaster válasza tr00p3r (#1) üzenetére


warmaster
aktív tag

Ja és meg kellene nézni, mert lehet, hogy a service-k foglalnak sok memóriát.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#9) tr00p3r


tr00p3r
őstag

na az SP1 segített. de érdekes módon már volt fent egyszer. azt írta ki a telepítője, hogy már az up-to-date dolgok vannak fent. azért ráküldtem mégegyszer és most ok minden! legalábbis látszatra

(#10) peceli válasza warmaster (#8) üzenetére


peceli
csendes tag

Tokeletesen igaz. Nalam pl. az SQL szerver 270Mb-t kajal meg.

(#11) tr00p3r válasza warmaster (#8) üzenetére


tr00p3r
őstag

és ezt hogy teszem meg? amúgy mi az oka annak, hogy kopizni még lehet, de a paste-re nincs lehetőség? szürke!!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  IE 6-probléma, sürgős! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.