Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shyciii


Shyciii
veterán

És akkor az iPhone-t ekézik a durván kiálló kamerák miatt... :D

(#2) paatrick


paatrick
senior tag

"Ez lehet a Pixel 9 6,03 hüvelykes,"

Bárcsak... lenne legalább valami választási lehetőség az iphone és az S24-en kívül is.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#3) tomboy0013 válasza paatrick (#2) üzenetére


tomboy0013
veterán

3mm-re magasabb a Pixel 8 az iPhone 15-től. Azért ez nem valami nagy különbség szerintem, szóval választási lehetőség most is van.

(#4) Shyciii válasza tomboy0013 (#3) üzenetére


Shyciii
veterán

Önmagában a -2,9mm (-3,9mm ha 15 Pro-t nézzük) nem sok. Pedig érezhető különbség mikor zsebre rakod. Főleg hogy széltében (-0,2mm) és vastagságában (-0,6mm) is kisebb a 15 Pro. És így már bizony sokkal jobb zsebre rakni, és így leülni a 15 Pro-val. Ekkora méretnél már számít.

[ Szerkesztve ]

(#5) yuing


yuing
őstag

A méretcsökkenést üdvözlöm, eddig a Pro modell a hosszúsága miatt esett ki, még az XL is kellemesen használható mobil lehet a maga 6,5 hüvelykes képátlójával. Város az új széria. :K

(#6) paatrick válasza tomboy0013 (#3) üzenetére


paatrick
senior tag

Itt van a hiba:
S24 - 147 x 70,6
Pix8 - 150,5 x 70,8

és mindkettőben ugyanakkora 6,2" kijelző van.
i15/15 pro csak 6,1 de ugyanakkora mint az S24, illetve kicsit kisebb.

Vastagsága engem nem érdekelne, illetve még előny is lehetne mivel nagyobb akksi, csak az akkutesztek most is azt mutatják hogy hiába van a Pixel 8-nak a legnagyobb akkuja a 3 közül az bírja a legrosszabbul. :(

Valószínű ha a Pixel is áttér a boxy desingra mint a képeken akkor sokat le tud faragni az oldaláról. 6"-os kijelzővel simán bemehetnek az i15 pro alá is méretben. Azzal lesznek igazán alternatíva, amúgy nekem tetszene ez a kameramegoldás is. Csak végre valami jó színeket is kéne hozniuk.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#7) mad823 válasza Shyciii (#1) üzenetére


mad823
őstag

Az itt látható renderekből én nem indulnék ki, illetve a videóban a tükröződés miatt tűnik nagynak a lépcső. De ami a lényeg: itt legalább nincs telefonból kiálló kameraszigetből kiálló "objektívből" kiálló védőüveg, hanem csak egy egyenpúp.

(#8) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Kár a szappan formáért.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#9) tomboy0013 válasza LosBlancosRM (#8) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ez nem szappan forma. Ahhoz a hátlap oldalain jókorát kellene kerekíteni.

(#10) Lami66


Lami66
őstag

Sose kellett volna Pixel telefon (föleg nem exynossal), de ha ekkorka lesz, így fog kinézni és a kamera is hozza a Pixel minőséget, akkor az S23 napjai meg lesznek számolva. Pedig nem vagyok egy telefoncserélgetős típus.

(#11) LosBlancosRM válasza tomboy0013 (#9) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Szerintem el tudom dönteni, hogy nekem mi a szappan forma. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#12) Viktor77 válasza LosBlancosRM (#11) üzenetére


Viktor77
titán

Attól még nem ezt hívjuk szappanformának. ;)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13) paatrick válasza Lami66 (#10) üzenetére


paatrick
senior tag

Exynossal? Volt olyan? :F

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#14) Lami66 válasza paatrick (#13) üzenetére


Lami66
őstag

A Exynosnak túl közeli rokona a Tensor. Örökölte az exynos minden baját.

(#15) Yeffy


Yeffy
veterán

erdekes megoldas lenne. remelhetoleg hamarosan kiderul.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16) Hopkins95 válasza Shyciii (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Pont arra gondoltam, hogy ezek az új Pixelek generációról generációra csúnyábbak, komolyan mondom.

Most vettem a nagybátyámnak egy Pixel 4a-t, amit nagy nehezen még találtam francia Amazonon raktáron, mert van rajta jack csati, nem drága és normálisan néz ki. De azt ezt követő szériák komolyan mondom mind elcseszett, nagy böhöm kamera, középre került a kameraluk(pedig régen meg azt mondták, hogy milyen jó, hogy oldalra került, s szerintem is jó, bár először én is ellene voltam). Mintha a Google dizájn csapata elvesztette volna a koncepciót és csak sodródnának az árral. :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#17) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ezek a renderek még mindig jól néznek ki.

(#18) tomboy0013 válasza Hopkins95 (#16) üzenetére


tomboy0013
veterán

Pedig a Pixel telefonoknak pont van különlegessége dizájnban a kamera sziget elrendezés miatt. Ha látsz egyet azt biztos nem téveszted össze semmi mással. Az meg hogy kinek mi tetszik az elég szubjektív dolog. Szerintem baromi jól néznek ki a 6-os óta a Pixelek, előtte a szokásos dögunalom volt számomra a dizájn. Remélem ebben az irányban marad a Google még legalább a 10-es szériáig, arra tervezek majd beruházni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.