Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Hyundai Mbox

Hozzászólások

(#107) próbakocka


próbakocka
senior tag

Sajnos az a problémám keletkezett a készülékkel, hogy nem minden időzített felvételt csinál meg rendesen;

A leírás szerint antennát előbb a készülékbe, majd onnan a TV-be vezettem át. Ennek az a következménye, hogy a SAMSUNG LE37B530PW készülék a saját tunerjével csak 1 mux-ról tud bekapcsolt R600 mellett adást fogni. Eddig a kép kifogástalan volt, és az R600-ban az összes csatornán 100%-on van a jelerő! Szóval nem vágom miért nem engedi ki a jelet rendesen (próbáltam menüben az antennára +jel akármit kikapcsolva, és bekapcsolva is, a jelenség mindkét esetben megvan.)

Ezen persze továbblendülve, ment mondjuk egy T-vel széjjelszedem az antennát a TV és az R600 között (Milyen koax T elosztót érdemes venni ehhez?), azért csak érdekelne, hogy a felvételek sikeressége mitől függ?

5 időzített felvételből 3 nem sikerült, ebből 2 amiatt hogy a gép csontrafagyott, egyszer meg jelerősség lecsökkent, és szétesett a kép.

Most pillanatnyilag azthiszem a C729KP firmware van fenn (most nézem van újabb; C739KP_CR10E_101229a_110HD.zip, délután majd kipróbálom) másnak más firmware-el jelentkezik ilyen probléma?

Érdemes e megvenni a saját USB stickjét, leginkább másolási sebesség tekintetében érdekelne? Nekem 100-as routerrel 2500-3000-et sikerült kipréselni a gépből, USB-n keresztül 40.000 volt a max, de átlagban 25.000 körüli sebességgel másolt. Csinál egy ilyen belső tesztet LAN-ra és ott kiír egy eredményt azthiszem 14és25 ezere közötti értéken ingadozott. USB-n át vajon milyen értékekre számíthatok?

[ Szerkesztve ]

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Hyundai Mbox
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.