Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Huzzy kód

Hozzászólások

(#11) hiperFizikus


hiperFizikus
aktív tag

Kérdésem van hozzátok !

Legyen kiindulásként adva a közismert és ingyenes HTML + JS + PHP . A Huzzy kódom leprogramozása ütemesen halad, csak egyszerre sokat markoltam, ezért húzódik a 003 verzió internetre tétele . A 003 verzió HTML kódja, ill. külalakja csak egy kicsit lett megváltoztatva, és továbbra is a JavaScripten van írva a forráskódja . Persze mivel a Basic-ból jöttem át a JS-re, ezért csináltam a JS-en belül olyan funcion () -okat, amik hasonlítanak a Basic kódra, de csak azért, hogy gyorsabban tudjak gépelni .

No most találtam a interneten olyan PHP leckéket, amik megtetszettek . A PHP úgy működik, hogy a HTML közé PHP blokkok vannak elhelyezve, a többit meg tudjátok a PHP-ről .

A Huzzy az Unicode karaktereket használja a programozási nyelvében, és mivel a Unicode-ban nem látható karakterek is használatosak, ezért a Huzzy is néhányat e nem látható karakterek közül a nyelvének a különlegesé tételére használja . Ha majd valahára a végére érek a 003 verziónak, akkor direkt ki is próbálhatjátok majd . sajnálom, nem tudok gyorsabban programozni .

Nem kell programozó zseninek lenni ahhoz, hogy a nyelvkódunk eval() -val valamiképpen aktiválni tudja a JavaScript utasításokat . Már működik 1db megfeleltetés a HTML kódnak is .
:)

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy van-e akadálya annak, hogy a Huzzy kódomból, mint ahogyan a JS utasításokat eval() -val és a HTML tagokat innerHTML -vel , úgy a PHP parancsokat is szimuláljam . Tehát a Huzzy-ban a PHP parancsok utánzata az Unicode karakterkészlet betűit használnák ???
:F

A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Huzzy kód
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.