Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  HTC Sensation vagy iPhone 4? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) danheller


danheller
csendes tag

udvozlet mindenkinek! abban kerem a segitsegeteket, hogy HTC-t vagy iPhone-t vegyek. elolvastam mindket tesztet, de egyszeruen nemtudok valasztani. kerlek irjatok le a velemenyeteket. HTC mellett szolnak a kovetkezok amiket eszrevettem: ujabb, jobb a kameraja, tobb ingyenes programot lehet ra letolteni az androidos platformnak koszonhetoen es amit itt nagy elonynek tartok es az iPhone-nak nagy hibaja, hogy akarmelyik geprol lehet ra tolteni es nemkell iTunes-sal szorakozni, azt hallottam hogy iPhone-nal ha egy masik geprol akarsz feltolteni vmit, akkor torlodik a memokartya... az meg sztem eleg gaz, akkor tovabba a HTC-nel van lehetoseg memoriabovitesre. ami az iPhone mellett szol hogy talan a kijelzoje jobb felbontasu meghat megiscsak iPhone... igazabol par nappal ezelottig 100% biztos voltam benne hogy a HTC lesz a befuto... aztan bementem a t-mobile-ba erdeklodni es aztmondta a csajszika, hogy o mindenkepp iPhone-t venne... es elbizonytalanitott, mert o megiscsak jobban ert hozza... varom a hozzaszolasokat es elore is koszonom!! :)

(#2) korpicschess


korpicschess
veterán

Ez zárható.
A kérdésed itt tedd fel.
T-mobile-os csajszi 98%, hogy nem ért hozzá elhiheted. Magam részéről egyébként Sensation, de méginkább, sokkal inkább Samsung Galaxy S II.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  HTC Sensation vagy iPhone 4? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.