Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LKW

    tag

    válasz vtechun #68 üzenetére

    Már ne haragudj. én egyszerűen nem értelek. Én idáig kb 20 munkahelyen voltam rövidebb,hosszabb ideig.
    Tudod ha én ugy gondoltam, hogy tele van a tököm, most mindegy, hogy miért, akkor engem maga a Jóisten sem állított meg.
    Mi az, hogy nem mehetek el egy munkahelyről. Ha itt jól olvastam, Te Januártól vagy itt, és ugy nyárig van a szerződésed. Ez kb fél év. Ekkora munkaviszonyra a Világ egyetlen ponján sem fizetnek végkielégítést. Tehát ez kilőve. Ha valamilyen tanulmányi szerződés köt ide, az meg nem lehet egy magas összeg, ha csak fél évet irattak alá Veled.
    Ne problémáz itt, ilyen hüjjjeségen. Nem vagy Te elitélt, hogy ne mehessél a francba akkor amikor akarsz. Én ebből az ügyböl semmilyen gondot nem csinálnék magamnak.
    A problémák az életben nem itt kezdődnek, idővel majd sajnos Te is rájösz.
    Egyszerűen fogd magad, és cselekedjél úgy, hogy a Te akaratod, és döntésed érvényesüljön.
    Ilyen munkahelyi hülyeségekröl, egy Jókai kötetnyit tudnák irogatni.
    Gondolj bele a szituba. Holnap bemész összepakolni a kis motyód. Ki az a ''hatalmas, nagyfönök'' aki megállíthatna, és hogyan. Fizikai erőszakot alkalmaznak, vagy mit?
    Legyél már önálló, és próbálj meg határozott lenni, ne hezitálj itt mindenféle apróságon.:(((

    Minden hepe után jön egy hupa

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés