Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Snoop27 válasza PirosHello (#50) üzenetére


Snoop27
őstag

Tudja a fene, a felet sem ertem. Kezd elmenni tole a kedvem, mar nagyon tul bonyolitjak az egeszet. Ugy ertettem, hogy valami potikat is lehet csinalni, de hogy hogyan arra meg nem jottem ra. Az eventr viszont nem rossz, csak lassan haladok vele.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#52) Snoop27


Snoop27
őstag

Nos, en a Godstone-nal nem allok sehogy, max egy legendary jott ossze, de annak se latom sok ertelmet. A kosztumokkel jol allok, esett par jo cucc.
Amire figyelj oda, hogy a skill crit rate-ed legyen minel magasabb, nagyobbakat csapsz vele.
Az eventtel eleg jol haladok, a fo karimmal a stage 5-nel vagyok, mivel minden szintnel 10 raidet ker s ahhoz naponta 500 gemet kell kiadni kicsit lassan haladok, de meglesz vele, sztem a kis karikkal nem sok eselyem van, hogy sikeruljon.
A Hunforce-ba meg nem kerultel be? Latom ugyesek a fiuk, egyre csak jonnek fel.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#53) PirosHello válasza Snoop27 (#52) üzenetére


PirosHello
senior tag

A humforce nem pálya, nem is jelentkeztem hozzájuk.
Itt majdnem mindegy, hogy melyik guild-ben vagyok, mert a Kritikával ellentétben nem vagyok "erősebb" egy jobb csapatban, mint egy gyengébben.
Ami miatt nem mindegy, hogy a gw-k alapján mi lesz a sorrend, mert ott több esik even végén, illetve magasabb szintű guild több lehetőséget kínál a guild shopban. Ezzel viszont meg tudok békélni.
Amúgy is várok még, hogy PvP-ben erősödjek, meg elérjem a lvl. 100-at, és akkor majd lehet lépek máshova.
A godstone nekem csak epic, mert nincs spirit crystal, amivel jobbat dobna. Valóban nem segít egyébként sokat ez az opció.
Most még elég sok mindenre kell figyelni, egyelőre a crit rate-t sikerült felhozni max-ra, meg a crit rate resistet nyomtam fel, + egy kicsit sikerült javítanom a pvp increase és pvp reduce damage-n is.
A skill crit rate és skill crit rate resist még odébb van, egyelőre a crit damage, és a crit damage resistem sem túl fényes :W
Egyébként most, hogy már 5 karival is nyomom, és kicsit belassult a fejlődés is, kezdem unni a játékot.....

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#54) Snoop27 válasza PirosHello (#53) üzenetére


Snoop27
őstag

Ne told egyszerre 5tel, mert ugy valoban olyan lesz, mint egy melo :) Esetleg csak huzd fel oket 60-70-ig mikor lesz idod, hogy a kapott gemeket a fo karidra forditsd, s annyi. Dontsd el melyik karakterrel maradsz s csak azzal foglalkozz. Ha pedig neha megunod lepj ki es csinalj valami mast, vegulis szorakozasra van ;)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#55) PirosHello válasza Snoop27 (#54) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nem tudom, hogy észrevetted e, de ha ebben az új "Knight" rendszerben szintet ugrasz, akkor mindegyik karira megkapod az ajándékot (azt a seraphin bigyót). Erre jók, hogy ezt a rózsaszín delfint gyűjtögesse velük az ember :R (menni kell velük szintugrás után egy pályát, és akkor adja oda, nem automatikusan :W ).
Amúgy őket nem fejlesztem, csak annyit tolom őket, hogy a könnyen megszerezhető heti v. havi gémeket beszedjem velük :D . de ehhez is el kell jutni velük kb lvl 70 ig (a kikim már majdnem 80-as :DDD ).

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#56) Snoop27 válasza PirosHello (#55) üzenetére


Snoop27
őstag

Erre jók, hogy ezt a rózsaszín delfint gyűjtögesse velük az ember :R (menni kell velük szintugrás után egy pályát, és akkor adja oda, nem automatikusan :W ). Ezt nem ertem, kifejted kerlek? Lehet valami uj dolog amit meg nem fedeztem fel.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#57) Snoop27


Snoop27
őstag

Azt hiszem rajottem, a tollakra gondolsz. En nem szoktam palyat csinalni azert, hogy szint ugras utan megadja, csak varok kb 10 percet s utana lepek at kis karikra. Azokbol jo 10es csomagokat vasarolni, mert biztos lattad, hogy minden vasarolt csomag utan kapsz valami bonuszt.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#58) PirosHello válasza Snoop27 (#57) üzenetére


PirosHello
senior tag

Igen, hivatalosan "seraphim feather" nekem rózsaszín delfinre hasonlít, de legyen toll :R
Nekem kis karinál csak pályamenet után adta be :F Több mint 10 perc után :U

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#59) Snoop27 válasza PirosHello (#58) üzenetére


Snoop27
őstag

Furcsa, nekem ugy adta meg mindig. Mar kezdik nagyon elkomoplikalni a dolgokat ezekkel az uj tichet-ekkel, fene se erti mar lassa mi mire valo.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#60) PirosHello válasza Snoop27 (#59) üzenetére


PirosHello
senior tag

Igen, és ez a káosz még fokozódni fog.
Lassan megyünk a koreai szerveren lévő, ott már lefejlesztett dolgok után, és van még egy csomó (ott már működő) feature, ami hozzánk csak ezután fog bejönni :W
A lényeg itt is: lehetőleg költsd a pénzt, mert az beszél......

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#61) Snoop27 válasza PirosHello (#60) üzenetére


Snoop27
őstag

Nalam a klanban mar sokan elhagytak a jatekot, megelegeltek az egeszet. 1 honapja meg a 10be kerulesert kuzdottunk, de mostanra mar jo ha az 50ben benne tudunk maradni.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#62) PirosHello válasza Snoop27 (#61) üzenetére


PirosHello
senior tag

Mi nem spirázzuk túl, a 80. hely környékén szoktunk végezni, de nem baj :N

Átjött egy magyar srác (lénával), aki valamelyik TOP10-es csapat 2. számú intézője (menedzsere?) volt (szóval nem övé volt a klán, de Ő intézte a felvételeket és a kirúgásokat ).

Ő jelentős erősítést jelentett, mert egy elég erős karaktert hozott át, hirtelen Ő lett szinte a legerősebb (és legtapasztaltatt) gw játékosunk :DDD .

Mivel boldog-boldogtalant felveszünk, sok a külföldi játékos akik kimaradnak a gw-ből, mert azt magyarul szoktuk szervezni a guild chaten.
Na meg persze tele vagyunk olyanokkal is, akik lvl. 80-85 közötti karakterekkel játszanak, és esélyük sincs gw-ben megmozdulni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#63) PirosHello válasza PirosHello (#62) üzenetére


PirosHello
senior tag

Megnéztem, Shiromano a neve, de az "i" betűn nem pont van (mert az már foglalt volt), hanem hullámjel (î).

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#64) Snoop27 válasza PirosHello (#63) üzenetére


Snoop27
őstag

Mi egyre lejebb csuszunk, sokan elhagytak a jatekot, vagy pedig nincs kedvuk/idejuk gw-t csinalni, de ez mar csak ilyen.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#65) PirosHello válasza Snoop27 (#64) üzenetére


PirosHello
senior tag

A "Romania" guild eleve erős volt :R .
Mi pedig erősödtünk, mert a külföldi csapatokból magyar játékosok hozzánk jöttek át :DDD .
A HUNFORCE egy jobban jegyzett csapat, de oda nem vesznek fel "akárkit".
Mi pedig mindenkit, ez nekem szimpatikusabb hozzáállás (ha fel sem vesznek, akkor nem tudsz bizonyítani, ha meg nem bizonyítottál, még mindig kirúghatnak).
Egyszóval jól érzem magam ebben a csapatban, mindig feldobják a napomat (megy a hülyülés, meg egymás ugratása a guild chat-en :DDD ).

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#66) rsx


rsx
aktív tag

Sziasztok

Én kb 1 éve játszom, Kiki-t viszem nekem ez volt a legjobb az elején :D
A guild pedig a HUNFORCE, az hogy nem vesznek fel akárkit ez badarság.Egy elvárás van gw-t nyomni.
Nincs pontszám elvárás semmi ilyesmi, egy lenne a lényeg a Top 50 be jutás :)

[ Szerkesztve ]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#67) Snoop27 válasza rsx (#66) üzenetére


Snoop27
őstag

Szia.

Udv. koztunk, vegre nem csak ketten beszelgetunk :D
Kb. akkor kezdtem el en is, de mar nagyon alabb hagyott a lelkesedes, a Romania klanban vagyok, de a legjobbak mar leleptek s igy nehez az 50ben maradni, pedig voltunk mar 12.ek is.
Sokaknak elment a kedve a jatektol, mivel nem lesz tul fenyes a kovetkezo frissites, beteszik a ruha awa-t, amitol a hugok elete 3-4 milara fog megnoni, s ahogy a multkor a lucast most anikat fogjak felerositeni, nem sok eselyunk lesz ellene (legalabbis paran ezt szurtek le az akkori koreai frissitesbol).
Egy Crusaders of light nevu jatekot kezdtem el jatszani par napja, 4 napja indult, nem rossz, viszont masabb stilusu, az Order and Chaos-ra hasonlit inkabb.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#68) Snoop27


Snoop27
őstag

Jo sok uj dolog jott be a mai frissitessel, ember legyen a talpan aki elsore megerti oket.
Nagyon doglodik a klanunk, az lesz a vegen, hogy at fogok menni valamelyik magyar klanba, itt mar hiaba huzok.
Szerk.: Itt a frissites leirasa, ha esetleg erdekelne mast is.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#69) rsx válasza Snoop27 (#68) üzenetére


rsx
aktív tag

Szia
Hát van miért megint hajtani :))
Gyere át hozzánk, szivesen látunk

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#70) Snoop27 válasza PirosHello (#65) üzenetére


Snoop27
őstag

Csak ma lattam, hogy valaki atment a Hunforce-ba :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#71) PirosHello válasza Snoop27 (#70) üzenetére


PirosHello
senior tag

Igen, képzeld CharLee felvett. A FB HUNFORCE csoportjába is bejelentkeztem, ott lehet híreket, érdekességeket olvasni.
Mivel Shironeko, Lucifervft és Vadrózsa is "átlépett" a másik magyar klánból, elég kevés aktív magyar maradt ott, ezért léptem be én is :R .
Valami Liutvia nevű klánbna is bevettek, gyorsan lejátszott velem a klánvezér 2 db 1vs1 ellenit (persze szuper skillekkel és Anika-val a Hugo ellen), majd azt mondta, hogy "vaj" vagyok, ezért mindjárt ki is rakott :W .
Én kérek elnézést :( :(

rsx, Te milyen karakterrel játszol?

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#72) Snoop27 válasza PirosHello (#71) üzenetére


Snoop27
őstag

Ra se rants, egyesek tul komolyan veszik ezt a jatekot, mintha legalabbis egy munkahely lenne.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#73) PirosHello válasza Snoop27 (#72) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szerintem mintha a klán élete függne attól, hogy ki milyen erős.
Ez hülyeség, egyetértek.
Persze aki sokat költ rá, és szuper karakterrel hadonászik, az elvárja, hogy Te is ezt tedd, vagy el lehet ballagni :W
Kit érdekel, a Hunforce már ismét egy jó csapat, csak még meg kell ismernem őket :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#74) rsx válasza PirosHello (#71) üzenetére


rsx
aktív tag

Szia
Én Kikit viszem, DarkRiot a nick

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#75) PirosHello válasza rsx (#74) üzenetére


PirosHello
senior tag

Az szuper, ha előről kezdhetném, kikit húznék (a második legerősebb karim is lvl 82-es kiki) :R
Biztosan összejövünk majd jó néhány gw erejéig :DDD .
Nekem Giant69 a nick és hugo.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#76) PirosHello válasza Snoop27 (#68) üzenetére


PirosHello
senior tag

Úgy láttam, hogy az awa ruházatot 2 : 2-ben, vagy egyszerre mind a négyet érdemes cserélni a set bónuszok miatt.
Szerinted?

Gyere át a Hunforce-ba, jó csapat :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#77) PirosHello válasza PirosHello (#76) üzenetére


PirosHello
senior tag

Mindegy, a sisakot és a vértet már awásítottam.
Hamar összejön a másik kettőre is az 50 kristály :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#78) GAbre válasza PirosHello (#77) üzenetére


GAbre
veterán

Üdv mindenki!
Szia Piros,ha jól emlékszem,anno darkness-en is dumáltunk.
1 ideje nyomom ezzel is.
Eddig nem nagyon izgatott.
De most,h fegyvert is,meg armort is feltámasztottam vagy mi.
Kicsit jobban ráakadtam.
A klánom 1 fos,ha 2-3 aktív tag van.
Ha esetleg valaki keres tagot szóljon.

Kérdés:gyűrűim sajnos elég ratyik,még csak 1el tudtam 30ig felhozni.
Immortal kártyarészletet sajna nagyon ritkán ad.
Boss raid-en is csak max epicet ad.
Külön kártyát se érdemes venni,hogy hátha esik,mert nagyon drága,és kevés az esély.
Valakinek 5let,hogy lehet immortalozni(ha lehet vhogy ezeken kívül)?

Avatar

(#79) rsx válasza GAbre (#78) üzenetére


rsx
aktív tag

Ha sikerül legend et szintetizalni, promote ticket a megoldás.Vehetsz platinaért vagy raidnal dob fragment et

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#80) GAbre válasza rsx (#79) üzenetére


GAbre
veterán

Azt eddig is tudtam,de sok platinába kerül.
fragmentet meg alig dob.
Hetek kellenek mire kijön az 50 darabból 1.

Avatar

(#81) rsx válasza GAbre (#80) üzenetére


rsx
aktív tag

Igen sajnos nehezen megy, csomagot szerintem nem éri meg megvenni max 2 legend cucc van benne.Syntetizálással meg lutri, én inkább platinát használom el promot kártyára igy gyorsabb.Van még a craft de az is lutri

[ Szerkesztve ]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#82) GAbre válasza rsx (#81) üzenetére


GAbre
veterán

Igen ezt írtam,csicsapakkot nem érdemes venni.
Craftolni is próbálok,ha van felesleges 2 immortal,de ott is ritkán esik.
Platinát másra tartogatom most,de hát az is jó ha 1 hónapba esik 30 kb.
Másra viszont nem tudom használni szval Syntetizál-ok abból ami esik raidben.
Csak sok arany is elmegy rá.

Avatar

(#83) PirosHello válasza GAbre (#82) üzenetére


PirosHello
senior tag

Halihó!

Örülök, hogy Te is elkezdtél a HIT-el játszani.
Én már közel egy éve játszom, de nem olyan gyors a csúcs közelébe jutni, mint a Darknessben.
Nekem Giant69 a játékban a nickem, de még elég gyenguska vagyok.

Egy jó tanács mindjárt az elején: kikit (mint rsx alias DarkRiot) vagy lénát kezd el főkarinak, mert ezekkel nem kell mindenáron az ellen közvetlen közelébe menned, hogy sebezd őket. Általában ugyanazon XP-vel jobbak mint pl. a hugo vagy anika, persze ez függ a megszerzett skillektől és az ujjad sebességétől (na meg a lagos szervertől :W ).
Ha mindenképpen pasis karira vágysz, akkor lucas.

Egy másik tanács: a játékban a bal felső sarkon benyíló fülön találod meg egy-egy adott karakternek a cuccainak leírását (fegyó, ruházat, kiegészítők), amelyet érdemes fejlesztened. Először az ajánlott fegyók közül is azt válaszd, amelyik úgy kezdődik, hogy (Berseker)....., mert ennek a legerősebb a skillje.
A kiegészítőket lvl 30-ig, a fegyót és a ruhákat lvl40-ig tudod húzni, utána awásíthatod őket kristályokkal (na ezeket gyűjtsd szorgalmasan :R ). A kiegészítők még nem awásíthatók.

Pet-nek immortal pingvint, husky kutyát, vagy kék- piros- aranyszínű madarat próbálj választani, mert ezek adják talán a legtöbb skillt a karidhoz (van még ilyen kígyózó macsakféle, az is jó).

Jó játékot, és üdv a fedélzeten!

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#84) PirosHello válasza GAbre (#82) üzenetére


PirosHello
senior tag

Platinával kapcsolatban: ha van 5 karid, akkor a havi küldetések között mindig van olyan, amiből ha 20-at teljesítesz/kari, akkor 10 platinát kapsz. Az havonta +50 platina.Ezt érdemes kihasználnod.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#85) GAbre válasza PirosHello (#84) üzenetére


GAbre
veterán

Köszi,de lvl 96 körül nem sok minden van amit nem tudok már.
És nem szoktam több karit vinni,így is elég sok időm megeszi ez :)

Avatar

(#86) PirosHello válasza GAbre (#85) üzenetére


PirosHello
senior tag

Milyen a karid karaktere (Lena, Kiki, Lucas .......)?

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#87) PirosHello


PirosHello
senior tag

Azért Hugo-t lehet nagyon erősre is összegyúrni (gondolom nem kevés pénzből) :R
link

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#88) GAbre válasza PirosHello (#86) üzenetére


GAbre
veterán

Nekem lucas van.
Hát van 1-2 jó karakter,csak jól kell felépíteni 2-3 karakter ütős lehet nagyon.

Avatar

(#89) Snoop27


Snoop27
őstag

Sziasztok. Ujra visszatertem a jatekba. Giant veled az este meg harcoltam is 3 vs 3 pvp-ben, jol mozogsz.
Haladok felfele en is, 58as lettem, eroben is van meg hova fejlodnom.
Ti hogy haladtok?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#90) PirosHello válasza Snoop27 (#89) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szia!
Észre sem vettelek, bocsi.
Remélem jól fogod magadat érezni ismét a játékban :R
Nézz rá a karimra, szerintem közepesen jó már :U :U
Most majd kell egy jó elementáris pet az újakból :DDD

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#91) Snoop27 válasza PirosHello (#90) üzenetére


Snoop27
őstag

Nekem osszejott ma egy T3as 2 skilles pet.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#92) PirosHello válasza Snoop27 (#91) üzenetére


PirosHello
senior tag

Grat :R
Nekem olyanból még csak legendary van :(((, immo szinten csak 1 skilles van még
Majd ha lesz tiketem, akkor előléptetem :D

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#93) Snoop27


Snoop27
őstag

Hogy haladsz?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#94) PirosHello válasza Snoop27 (#93) üzenetére


PirosHello
senior tag

Most már lassan :W
Elértem a kb. 640/1100/1300 ATK/DEF/HP szintet, ahonnan már csak fimomításokkal lehet tovább haladni (petben lévő cumók awa 10 felé terelése, kosztümben lévő pl. crit damage of skill növelése, goodstone felhúzása lvl 26-ról 30-ra, stb.). Ez már elég lassú folyamat sajnos, no meg sok kristály kell hozzá (ami nincs :D ).
És Veled mi újság?

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#95) Snoop27 válasza PirosHello (#94) üzenetére


Snoop27
őstag

En meg kicsit tavol vagyok toled de haladok en is, ruhaim awa 10, 2 ekszerem is, de nem az igazi igy sem, keves a skil crit rate es dmg s igy nagyon elvernek gw-ben. :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#96) Snoop27


Snoop27
őstag

Mit hallottal a törlésről? Ugy tudom hamarosan mindent törölni fognak s kezdhetjúk elölről.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#97) datya


datya
csendes tag

Üdv mindenkinek! Én egy pár napja kezdtem el a játékot, mert a darkness rebirn szervereit leállítják amit a kezdetek óta játszom és ezt a gamet találtam útódjáak csak még sok mibdent nem értek benne ! Ha vki tudna segíteni egy részletes leírással mit hogyan csináljak meg ilyesmi meg köszönném!!

(#98) Snoop27


Snoop27
őstag

Játszátok még a HIT-et?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#99) PirosHello válasza Snoop27 (#98) üzenetére


PirosHello
senior tag

Igen, de törlésről nem hallottam. Legfeljebb a "reboot" verzió, ami a koreai szerveren már 2017 novembere óta fut.
Mivel Koreában totál csőd volt a reboot (rengetegen abbahagyták), remélem Európába nem fog bejönni.
Természetesen ez a reboot az, amit Te törlésnek neveztél. Nem az, csak a karakterek "magasabb alaphelyzetbe állítását" jelenti (sajnos).
Ezt a koreai szerveren a Pyran karakterrel együtt hozták be, nálunk meg a Pyran már bejött kb. 2 hete, és nem volt reboot.
Remélem nem is lesz, mert akkor én is abbahagyom :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#100) PirosHello válasza datya (#97) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szia, üdv a játékban.
Borzasztóan bonyolult a játék, főleg a DR-hoz képest.
Teljesen másra kell figyelni az elején, mint a fejlődési szakasz végén (az elején erősödni, mythic szintet elérni, megfelelő awa fegyót, ruhát, ékszereket csinálni, godstoone-t és petet venni, folyamatosan farmolgatni a küldetéseket). A végén pedig a kosztümökben lévő támadás-védekezés optok cseréjével optimalizálni a karit.
Szóval elég bonyolult, de konkrét kérdésekre a Facebook/HIT-Hunforce (Hungary) csoportban válaszolnak (először fel kell magadat vetetni a zárt csoportba, azután tudsz kérdezni).

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.