Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-19 20:22:02

LOGOUT.hu

Tartalomjegyzék:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) B.F.G. válasza Baky1987 (#5850) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Akkor majd most lesz :) :D :DDD

(#5852) Elemental


Elemental
addikt

Remélem nem túl buta a kérdés, de hogy kell frissíteni?
Q5 pro. Simán a menüben. Ott azt írja, hogy a jelenlegi a legfrissebb. Csak mert valami 1.9 valami van (fateromnál van, nem tudom pontosan), míg ti 2.0.6-ról beszéltek.

(#5853) jeni válasza Elemental (#5852) üzenetére


jeni
félisten

Üres pendrive egységre leszeded a legújabbat, és arról meg betöltöd és a frissítést elindítod. Gondolom ezt kikapcsolt állapotból bekapcsolva indítod el.
Amúgy a leírásában benne van.

(#5854) kezo0 válasza Elemental (#5852) üzenetére


kezo0
addikt

Mindenképp olvasd el a topikösszefoglalót, ott ez is le van írva!

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#5855) SunMount3r válasza Elemental (#5852) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

1.0.9-re semmiképp ne frissíts közvetlenül a 2.0.6-ot! Az összefoglalóban pontosan le van írva, hogyan kell 2.0.4-ig frissíteni, azt a procedúrát kövesd. Utána -és csak utána- a 2.0.6 már mehet erre is fel közvetlenül, a "szokásos" módszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#5856) Elemental


Elemental
addikt

Köszi a válaszokat!

(#5857) Baky1987


Baky1987
tag

Sziasztok!

Megrendeltem végül a Himedia Q5 prot.

Az első kérdésem meg is érkezett... :)

Egy Genius SP-HF1250B hangfalat szeretnék majd rákötni, (https://www.pcx.hu/genius-sp-hf1250b-hangfal-037079), aminek a csatlakozó felülete: 3,5 mm Jack

Mivel láttam (ha jól) a q5 ön, rca bemenet van, így szükségem lenne egy átalakítóra.

A következőt néztem ki: https://www.pcx.hu/3-5-jack-2rca-adapter-485170

Ez nincs 400 ft. Nem fordulhat elő, hogy egy "olcsó" átalakító miatt, nem megy úgy át a hangjel, ezáltal romlik annak a minősége?

Érdekes mert, akármilyen olcsó, és kicst ez a Genius hangfal, nagyon jó hangja van. És lehetőség szerint nem szeretnék semmilyen minőségi romlást.

Szóval szerintetek jó ez az átalakító a q5-höz, vagy keressek vmi drágábbat? Igazából rákerestem, és bár sok helyen nem néztem, nem találtam...

köszönöm szépen előre!

(#5858) Joshi válasza Baky1987 (#5857) üzenetére


Joshi
titán

Mivel analóg jelet továbbít a kábel, ezért számít a kábel minősége is. Viszont miért kell neked Jack? A Q5 Pro kimenete és a hangfal bemenete is RCA.

ui.: a lejátszónak kimenete van, a hangfalnak bemenete. Lejátszóról megy a hang a hangfalak irányába.

[ Szerkesztve ]

(#5859) Joshi válasza Joshi (#5858) üzenetére


Joshi
titán

"Lejátszóról megy a hang a hangfalak irányába."
A lejátszóból megy a jel a hangfal irányába. :D

(#5860) Golyo69


Golyo69
senior tag

Sziasztok!
Tudom nem beárazós topik, de ti képben vagytok ezekkel a Himedia lejátszókkal!

Lenne nekem egy kis Himedia Q5 II lejátszóm, ami tökéletesen működik csak sajnos nem játsza le a Dolby Atmost hangokat :( csak porosodik itt és cserélném valami újabbra.....

Pár hónapja vettem egy Atmos-os erősítőt és már úgy nézem a filmeket ( persze ami azzal jelenik meg )

DTS-HD, DTS X, hangokat minden gond nélkül viszi de sajnos Dolby-t nem akarja :(

kb. mennyit érhet egy ilyen? vagy még eltudom ezt adni?

Nem rossz kis cucc, szép képe van nagyon szeretem egyébként!

Doboza is megvan stb.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#5861) Joshi válasza Golyo69 (#5860) üzenetére


Joshi
titán

Tudnál linket adni hogy pontosan melyik lejátszóról van szó?

Látom szerkesztés után linkeltél típust, szerintem ez akar lenni. A DTS X se megy neki, de hogy a Dolby True HD megy az tuti. Nem tudom mennyire fontos neked az Atmos, de ha nincs hozzá kiépített hangszóróid, akkor kb semmi értelme ezt erőltetni.

[ Szerkesztve ]

(#5862) Golyo69 válasza Joshi (#5861) üzenetére


Golyo69
senior tag

Ott van a hsz-ben is ...modnjuk lehet még mielőtt nem szerkesztettem azelőtt olvastad :)

Himedia Q5 II

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#5863) Golyo69 válasza Joshi (#5861) üzenetére


Golyo69
senior tag

nem nem az..az már ujabb!

Himedia ..ez az..ez egy amazonos link

Van kiépített hangszóróm az atmoshoz :)

DTS X az megy neki,,legalábbis átengedi..a true HD-t is átkéne neki de az nem szólal meg sajna....

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#5864) Joshi válasza Golyo69 (#5863) üzenetére


Joshi
titán

(#5865) Golyo69 válasza Joshi (#5864) üzenetére


Golyo69
senior tag

Ezek közül egyiksem...ez egy régebbi 4.2-es Androiddal!
Amit linkeltem Ez a Himedia Q5 II

csak azért rakom ezt a linket mert itt van a legtöbb minden leirva róla!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#5866) Baky1987 válasza Joshi (#5859) üzenetére


Baky1987
tag

Na ennyire értek hozzá, azt hittem ez jack dugos, mivel azzal van a PC-be is dugva 1 szett...

köszönöm szépen!

(#5867) Golyo69


Golyo69
senior tag


Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#5868) Joshi válasza Golyo69 (#5867) üzenetére


Joshi
titán

Ez valami nem hivatalos verzió lehetett, ugyanis nincs fent a Himedia oldalán. De találtam egy lengyel oldalt ahol van részletes infó és ott van a Dolby True HD is. Ha tudja a DTS X-et, akkor el nem hiszem hogy a Dolby HD hangokat ne tudná.
Az a gond, hogy ha nincs fent a hivatalos Himedia oldalon, akkor firmware frissítést se fogsz találni. :(

(#5869) Joshi válasza Joshi (#5868) üzenetére


Joshi
titán

Melyik Kodi van fenn? Lehet hogy a Kodi miatt nincs HD Audio passthrough-od.

(#5870) Golyo69 válasza Joshi (#5868) üzenetére


Golyo69
senior tag

Nemtom milyen verzió :)

Megvettük anno már nem is tudom hol....azóta műkdöik is szépen!

Himedia oldalán nem találtam, viszont volt vmi kínai oldal ahonnan leszedtem a frissítést amint látod 2017.08.20-volt hozzá az utolsó!

Dolby True HD-t sajnos már nem játsza le! próbáltam már mindenféle beállítást!

Viszont a DTS-HD, DTS-X hangokat igen!

Most ki is próbáltam még1x nehogy itt állítsam, hogy lejátsza aztán mégsem! de ezekezt viszi!

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#5871) Golyo69 válasza Joshi (#5869) üzenetére


Golyo69
senior tag

Kodi nincs fenn rajta!

Próbáltam leszedni a play aruházból de azt írja hogy ezzel nem kompatibilis! ( Android 4.2.2 van rajta )

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#5872) Joshi válasza Golyo69 (#5870) üzenetére


Joshi
titán

Itt is van külön Kodi és a Himedia saját lejátszója?

Ok akkor a saját lejátszója. Szerintem ez egy hamisított Q5 vagy nem tudom, ha volt is ilyen az miért nincs fent a Himedia oldalán? Na mindegy. Szerintem dobd ki, vagy támaszd ki vele az ajtót.

[ Szerkesztve ]

(#5873) Golyo69 válasza Joshi (#5872) üzenetére


Golyo69
senior tag

Nyilván kidobom....

Tökéletesen működik! Valaki még örülne egy ilyen régebbi lejátszónak is!

láttam már ennél sokkal rosszabb, lassabb és plána csúnyább képpel rendelkező lejátszót!

Egy olcsó szartól azért még csak jobb ez :D

3D is szuper rajta, egyedül a True HD és az Atmos nem megy...

vki még azt sem tudja mik ezek..annak ez bőven megfelel sztem

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#5874) Joshi válasza Golyo69 (#5873) üzenetére


Joshi
titán

Az a gond, hogy nem engedi át a Dolbyt. Eddig hogy használtad? Nekem túl sok az ellentmondás, azért írtam hogy hamisítvány.

[ Szerkesztve ]

(#5875) Golyo69 válasza Joshi (#5874) üzenetére


Golyo69
senior tag

Mint írtam, nem túl régóta van Atmos-os erősítőm! Addig nem is érdekelt hogy nem engedte át..ami meg olyan film volt amit nem játszik le ( hangot ) azt gépről néztem Kodival ill. Power DVD 16-tal mert ezek tudják ezeket a hangokat!

Eddig is megvoltam hogy nem használom csak mondom inkább eladnám mint itt porosodjon holott a sok kinai olcsó lejátszóktól még mindig jobb!!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#5876) SunMount3r válasza Baky1987 (#5866) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Nálam is pont ez a felállás, pont ilyen genius-okkal. Nekem pl. ilyen van hozzá és tökéletesen működik a dolog. Van még ott jópár hosszúságban. De ezt is szokták ajánlani, hogy "ennél -gyengébbet- ne vegyen az ember", ez kicsit drágább, nem is annyira biztos, hogy megéri a felárat, csak írom, hogy legyen választás. Valamint a Cordial RCA-RCA kábelek, amik szintén drágábbak, de minőségibbek.

[ Szerkesztve ]

(#5877) B.F.G. válasza Baky1987 (#5857) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Q10-et veszel nem arról volt szó? :U

(#5878) Baky1987 válasza B.F.G. (#5877) üzenetére


Baky1987
tag

Ajjaj, nem, visszaolvastam, írtam, hogy q5-öt néztem ki az ajánlások alapján.

Még nem mentem el a termékért, elvileg holnap érkezik. A q5-el van vmi? Nem lesz jó, amire szeretném?

Most megijesztesz :)

(#5879) Joshi válasza Baky1987 (#5878) üzenetére


Joshi
titán

Ha nem akarsz vinyót belerakni, illetve ha nincs szükséged a Coax digitális kimenetre, akkor teljesen jó a Q5 Pro is. Amit te szeretnél, vagyis RCA kábellel összekötni a hangfalakkal, HDMI-vel meg a tévével az menni fog. :D

(#5880) B.F.G. válasza Baky1987 (#5878) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Q10 pro-t venném inkább, de nem ismerem annyira a Q5-öt.
Amikor neked tanácsot adtam akkor én a q10 pro -ról írtam. Elnézést nem akartalak megtéveszteni vagy félrevezetni.

Szerintem 4K-ra jobb a Q10 pro.

[ Szerkesztve ]

(#5881) SunMount3r válasza B.F.G. (#5880) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Miért lenne jobb 4K-ra a Q10 Pro?

(#5878) Baky1987: A Q10 Pro-nak 16GB beépített tárhelye van és van rajta még egy Coax SPDIF hang kimenet is, míg a Q5 Pro-nak csak 8GB tárhelye van és "csak" Toslink (optikai) SPDIF hang kimenete. A tárhely akkor számítana nagyon, ha sok Android-os alkalmazást telepítenél rá pluszban, vagy helyigényes játékokat is. Illetve a Q10 Pro-ba lehet rakni belső HDD-t is. Ahogy írták is korábban más lényegi különbség nincs, a lejátszó képességei és a rendszer maga gyak. ugyan az.

(#5882) aelfwine válasza Joshi (#5874) üzenetére


aelfwine
tag

Nem hinném, hogy hamisítvány, kép alapján erről a termékről van szó:
http://www.himediatech.com/q5iv.html

Ami abban különbözik a Q5Pro -tól, hogy gyengébb cpu+gpu van benne.

Ennek ellenére inkább javasolnám a Q5Pro -t én is, azzal több tapasztalat van a fórumokon.

[ Szerkesztve ]

(#5883) B.F.G. válasza SunMount3r (#5881) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Ugyanazokat a formáutmokat támogatja akkor?
Egyik helyen olvastam hogy ezt írták a q5-ről:

"4K miatt akarja megvenni az ne tegye! Pont a HDR10-es fájlokat nem tudja normális képaránnyal lejátszani (széthúzza a képet a kékernyő alsó-felső széléhez"

Ezt lehet, hogy azóta orvosolták?

Továbbá a Q10 pron van USB3.0 Slavex1(connect to PC to copy files) csati, amivel direktben össze lehet kötni a PC-det a media lejátszóval, egy ilyen [link]kábel segítségével.

Ha ugyanazt le tudja játszani a q5 mint a q10 akkor ok és nem tervezel sok mindent belső memóriába telepíteni.

(#5884) B.F.G.


B.F.G.
senior tag

Belső memóriáról jut eszembe, használja úgy valaki, hogy az alapértelmezett belső tárhelynek megadta a q10 pro belső vinyóját?

Akkor oda foglya elvileg telepíteni a programokat vagy a fájlokat letölteni pld mondjuk a Chrome böngésző a letöltött fájlokat oda menti le?

Mert miután átállítottam, hogy a belső HDD legyen az alapértelmezett tároló akkor egy fájlt nem tudtam lementeni, mert kiírtam, hogy nem létezik a tároló, vagy nem elérhető.

Vagy lehet, hogy a böngészőbe kéne átállítani, hogy oda a belső hdd-re mentse a letöltött fájlokat?

Azért szeretném ezt beállítani, hogy a belső tárhely ne teljen be.

Tudtok ebben segíteni?

Mert a chrome böngészőben a az alapértelmezett letöltési helyet nem tudtam beállítani legalábbis nem találtam. :N

(#5885) Joshi válasza aelfwine (#5882) üzenetére


Joshi
titán

Nem ugyanaz mert a hivatalos Himedia oldalon a Q5 4K2K néven van ugyanazzal a képpel ami ugye quad-core, én a Futekon se találtam dual-core verziós Q5 II-t. :(

(#5886) Joshi válasza B.F.G. (#5880) üzenetére


Joshi
titán

"Szerintem 4K-ra jobb a Q10 pro."
Hülyeségeket ne terjesszél légyszives. :( A Q5 Pro és a Q10 Pro RAM és SoC szempontjából teljesen ugyan az, a lényegi különbségeket pedig leírtuk.

(#5887) SunMount3r válasza B.F.G. (#5883) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

A fentébb leírtakat kivéve teljesen ugyan az mint a Q10 Pro. Lehet, hogy te keversz valamit. Amiről a kérdező beszélt az a Q5 Pro, nem a "sima", vagy bármilyen másik -korábbi generációs- Q5. Ugyan az a generáció, mint a Q10 Pro is, ezt jelzi itt a Pro megjelölés.

Tárhely: A HDD-re nem olvastam még olyat, hogy át lehetne helyezni az alapértelmezett tárhelyet, de egy SD kártyára ki lehet terjeszteni: [link] -> max 64GB-os SHDC kártyákat támogat.

(#5888) aelfwine válasza Joshi (#5885) üzenetére


aelfwine
tag

Valóban, ez itt a himedia oldalán 4 core -os. Akkor lehet mégis valami hamisítvány.

(#5889) B.F.G. válasza Joshi (#5886) üzenetére


B.F.G.
senior tag

OK!
Viszont a firmware az különbözik ugye? Az nem felcserélhető annak ellenére, hogy a Ram és a SOC ugyanaz?

(#5890) B.F.G. válasza SunMount3r (#5887) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Ok! Akkor ezt kiveséztük! Elnézést nem szerettem volna félrevezetni senkit, csak valahol ezt olvastam, de ezek szerint akkor ez valótlan infó volt.

Nem tárhely áthelyezésre gondolok, hanem, hogy a feltelepített programokat hova telepítse attól kezdve, hogy ezt beállítjuk, gondolom ez az alapértelmezett tárhely fogalma, de benne van a menüben és be lehet állítani a belső HDD-re, vagy ha van mem kártya arra is. Ha beállítottam akkor viszont a programokban is be kell állítani ezek szerint, mint fent írtam a Chromban is, hogy hova töltse le, mert miután átállítottam már nem tudott fájlt letölteni a böngésző, mert, hogy nem találja a belső rendszer adattárat.
Viszont köszi a javaslatot, ezt a belső memóriás trükköt kipróbálom, mert van is felesleges micro sd kártyám és hozzá való átalakító.

(#5891) B.F.G. válasza SunMount3r (#5887) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Ezt a módszert nem találtam az összefoglalóban, de szerintem jó lenne ha bekerülne:
"Tárhely: A HDD-re nem olvastam még olyat, hogy át lehetne helyezni az alapértelmezett tárhelyet, de egy SD kártyára ki lehet terjeszteni: [link] -> max 64GB-os SHDC kártyákat támogat."

Mit szólsz?

Próbáltam már valaki?
Hamarosan kipróbálom és ha működik akkor jelzek.

(#5892) Joshi válasza B.F.G. (#5889) üzenetére


Joshi
titán

Igen külön firmware van mindegyikhez, a médialejátszással kapcsolatos dolgok egyébként ugyan azok bennük.

(#5893) Baky1987


Baky1987
tag

Sziasztok!

Sikeresen hülyeséget csináltam és az útmutató alapján felpakoltam az 5.1 es androidra a 2.0.5-ös szoftvert.... aztán olvastam, hogy a 1.0.9 az ajánlott..

Ha letöltöm a 1.0.9 et telepíthetem a nyomkodós módszerrel?

Köszi :/

Látom van vmi lefele működő dolog.... megpróbálom azzal..

[ Szerkesztve ]

(#5894) kezo0 válasza Baky1987 (#5893) üzenetére


kezo0
addikt

Én nem tudom, mivel jobb az 1.0.9 a 2.0.5-nél. Szerintem ha nincs vele problémád, akkor nyugodtan használd a 2.0.5-öst.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#5895) Morph76


Morph76
aktív tag

Sziasztok üdv!
Mai nap vettem egy q10 pro-t!
Hurrá!
Kéne 1 kis segítség ,mert szívok(még)vele!
Kodi 17.0 van fenn.Nem engedi a kodin belül a videoban full-hd nál nagyobb felbontásra állítani.
Ez normális?Inaktív a felbontás állítás lehetősége.Így ,hogy lesz 4k-n kiküldve a cucc?
A másik (nagyobb) baj az ,hogy nem tudom megadni az elérési utat a pc-mhez ,hogy hálózaton ,onnan lejátszak.
Mit kell kiválasztanom és ,hogy kell megadni az elérési utat ?
Mindig azt írja ,hogy nincs ki "sharalve",illetve network probléma,pedig a Dune a másik szobában mindent lát.
Nem volna baj ,ha szájbarágós magyarázatot kapnék,vagy print screeneket. Snb -vel próbálkoztam.
Köszönöm előre is ,mert most nem tudok végigböngészni 6000 hozzászólást. :R :R :R

(#5896) kezo0 válasza Morph76 (#5895) üzenetére


kezo0
addikt

Szia, mindenekelőtt olvasd el a topik összefoglalóját, az sok mindenben nyújt segítséget.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#5897) Baky1987


Baky1987
tag

Na a kis baklövéstől eltekintve egész szerencsésen üzembe helyeztem a készüléket....

Egy kérdésem lenne:

Az összefoglalóban az van, hogy ha 1080p vagy annál kisebb felbontású filmet nézünk, állítsuk a mediaboxon 1080p60hz-re, ha 4k-t nézünk, akkor 2160p60hz-ra.

Ezt értem ez rendben. Azonban egy vmi nem tiszta:

Ha 4k videót nézek, átállítom 2160p60hz-ra és a TV is írja, hogy 4k felbontáson megy a dolog.

Elvileg, ha 1080p-s filmet indítok hagynom kéne, hogy a TV skálázzon, mert az elvileg jobb és azért kell visszaállítani 1080p60hz-ra. Ha a médilejátszon ezt visszaállítom, akkor a TV egyáltalán nem irja, hogy 4k-ba menne a film, full hd felbontást ír. Csak azt ír, és közben felskáláz? Hogy működik ez?

Remélem érthetően írtam.

Köszönöm szépen előre

(#5898) Morph76 válasza kezo0 (#5896) üzenetére


Morph76
aktív tag

Köszönöm,már olvasom is! :C :C :R :R
Még annyi dts-x ,és dolby atmos hangot kiadja a szerkezet?

[ Szerkesztve ]

(#5899) aelfwine válasza Morph76 (#5898) üzenetére


aelfwine
tag

Ki.

(#5900) Baky1987


Baky1987
tag

Közben még egy érdekességre felfigyeltem....

A leírás alapján ugye a video beállításoknál az ajánlott kategóriák:

YCbCr444 8bit és 10bit + YCb422

ezeket tudom választani HA a kép 1080p60hz

Ha átteszem a képet 2160p60hz ra csak a YCbCr420 8bit és 10bit lehetőségeket engedi a többinél azt írja, hogy nem támogatott formátum (amiket ugye 1080p be engedett).

Itt így mi az ajánlott?

panasonic tx 50ex780e típusú tv m van

köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.