Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) b. válasza Petykemano (#7) üzenetére


b.
félisten

Mit jelent hogy nem örül? és ennek milyen következményei vannak egy felhasználóra nézve vagy mi történt?Mit lehete erről írni többet ha nincsenek ehhez kapcsolódó eseménynek? Amúgy azt is én linkeltem be Vs be.

"helyett, hogy azt gondoljam, hogy túl instabil az AMD RT, nekem inkább az jutott eszembe hogy talán a fejlesztők a kiadás előtti néhány hétig ki sem próbálták AMD hardveren. "

hát persze ez a logikus, AMD részről nem lehet gond. Tudom ez is köpködés. Leírták már több cikkben hogy az RT és a felskálázás együtt összeomláshoz vezethet több AMD grafikus kártyán. Nem az RT és nem a felskálázás, hanem együtt. Amúgy a játáék elég hardverigényes, 7900XT jó mellé ha Nvidia oldaláról egy 4070 Ti is beszakad max grafikán.
Nvidiákon is rengeteg hiba van elég megnézned redditet, szinte minden generációra írják, hogy crashel a játék. Már Windows verziókat is vizsgálják, hogy az van e hatással erre. Szóval semmivel nem vagy és vagytok különbek azoknál akiket számon kértek.
Husky tényeket írt le, amit közölt Nixxes a játék steam oldalán és AMD is megerősíti ezt ennek a drivernek a dokumentációjában. AMD topikban meg itt is teóriákat olvashattunk a mestertől és tanítványaitól.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.