Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #65675776 válasza V.Stryker (#100) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nekem se mondta senki.

(#102) mmdms


mmdms
addikt

sziasztok
lenne egy kis problemóm a játékkal:elindítom, betöltöm a mentésem és kidob egy hibaüzenettel. xxxxxxxxx memóricímen található utasítás nem végezhető el:read valami hasonlóval.de ez igy van a legtöbb régi játékkal is (nagy bánatomra), pl commandos 1-el is ez van. ez mi lehet? ha ujrarakom a win-t akkor megoldódhat? potyára nem akarom újrahúzni.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#103) akom


akom
senior tag

Sziasztok srácok!

Barátommal szeretnénk a HOMM Coplete el neten játszani. Fel is raktuk a gamespyt majd kreálok, bejön elinditjuk a gamet nyomok new game re de a barátom nem csatlakozik neki csak megy a homokora és utanan kiirjahogy nem tudott csatlakozni.

Mi lehet a gond ?

(#104) vgt2 válasza akom (#103) üzenetére


vgt2
csendes tag

Hello!
Lehet, hogy már nincs támogatva a HoMM3 a neten szerver téren? Akár így van akár nem,
a lenti címen találsz segítséget, igaz nem Gamespy témában, hanem Hamachi-val kapcsolatban. :)

http://heroes.hardwired.hu/mugger/fo/kimaradt/hmk/hmk_info.html

Üdv. vgt

(#105) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

most szereztem meg a heroes chronicles sorozatot.valami nagyon jo lett.ajánlom mindenkinek.végre uj pályák. :C

(#106) Janoska26 válasza bendeguz 76 (#105) üzenetére


Janoska26
addikt

ez miféle csodajáték?valami kieg, vagy különleges kiadás?linket linket :DD

(#107) bendeguz 76 válasza Janoska26 (#106) üzenetére


bendeguz 76
tag

keress rá a neten.sok helyen megvan :) hajrá.6küldetés van meg nekem de még van 2 meg a finálé.mindegyik rész egy kampány 8 pályával

(#108) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Skyhunter-nek szól ez a hsz.

És ezt a Reinkarnációt honnan lehet letölteni,vmi linket tudnál dobni?A mai napig játszom a Heroes 3-at,a kampányokat is,és a WOG-os scenariokat is....:) Ennyit talán csak a Panzer General 1-et toltam.
Jah,egy vmit a mai napig nem sikerült megcsinálni....az Armageddons Blade kampánysorozatának utolsó,6.hadjáratát...az vmi eszm nehéz,esetleg vmi leírás vagy tipp hozzá?

Nekem annyira unalmas volt az alap heroes 3 kampány, hogy végig se játszottam az összeset. Nem tudom, hogy hol tartottam.

Közben megtaláltam itt[link] Elkezdtem...hát ősszel lesz 9 éve,hogy hírozozok,de hogy lehet egyáltalán a vár elől kijönni az első pályán.....?Hihetetlen....

Azt mondtam, hogy nem lehet újat mutatni, aki azt végig tolta. Tévedtem! Most elkezdtem egy másik pályát, hát ez aztán tényleg nehéz és nagyon hajtépős! A címe Vengeance is mine, abból is a második verzió. Az általad említett linken le lehet tölteni, de ha a Reinkarnáció nehézséget okoz, ebbe bele se kezdj addig! Ehhez még angol tudás sem árt, ha nem használsz editort. Nagyon sok tippet ad a pályakészítő a pálya során.

[Itt lehet letölteni]

[ Szerkesztve ]

(#109) xiimiki


xiimiki
csendes tag

Üdvözlet mindenkinek!
Szeretnék indítani egy herose 3mas vagy esetleg 5ös oldalt ahol lennének versenyek, bajnokságok és ehez keresnék embereket akik jönnének segíteni megvalósítani ezt. Pontosabban pályaszereksztőket, kiváló játékosokat vagy akik azok akarnak lenni. Különös feltételek nincseneke max h ismerd a játékot és légy megbízható. Akit érdekel az erre az e-mail címre írjon xiimiki@freemail.hu vagy vegyen fel msnen miketailor@windowslive.com
Remélem van kedvetek egy jó játékra!!!!!

(#110) total90


total90
veterán

Hi!
Összesen hány kiegészítője van a Heroes 3-nak ? Ja és a H3 Cmplate miben más a többihez képest ?Milyen új dolgok vannak benne a Shadow of Death és az Armageddons baledhoz képest ?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#111) #65675776 válasza total90 (#110) üzenetére


#65675776
törölt tag

Két kiegészítő jelent meg (AB és SoD). A Complete-ben pedig semmi extra nincs, csak az alapjáték és a két kiegészítő. Az AB intro-ja viszont nincs rajta (a SoD-nak meg tán egyáltalán nincs is).

Emellett a Heroes Chronicles jelent még meg 9 részben. [link]

(#112) total90 válasza #65675776 (#111) üzenetére


total90
veterán

Értem,de olvastam és láttam is képeket olyan H3 kiegészítőről amiben a várakban a legmagasabb leveles harcosokat még lehet feljebb erősíteni.Tehát pl. a Black Dragont még lehet erősíteni...Ez a Chroniclesben benne van ? Mert most lett egy olyanom,hogy H3 Platinum Edition és semmi változást nem találok :(

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#113) #65675776 válasza total90 (#112) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem tudok ilyenről.

(#114) total90 válasza #65675776 (#113) üzenetére


total90
veterán

Pedig van tuti.2 haver játszotta is amikor sulizott (2 éve) és napokban jött fel a téma azért keresgélek....

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#115) #65675776 válasza total90 (#114) üzenetére


#65675776
törölt tag

Tudom már mire gondolsz. Heroes 3: In the Wake of Gods
Viszont nem tovább fejleszthetőek a lények, hanem vannak 8. szintűek is, amik külön beszerezhetőek. (Viszont totálisan megváltoztatták az eredeti erőviszonyokat...)

Amiért nem gondoltam erre: nem hivatalos kiegészítő! Ezért sem fogod megtalálni egyetlen hivatalos kiadásban sem.

(#116) total90 válasza #65675776 (#115) üzenetére


total90
veterán

Az lesz az :R Akkor ez nem hivatalos ? Érdekes...de majd letöltöm valahonnét,kíváncsi vok.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#117) Kleroo


Kleroo
veterán

Hali!
nincs kedve valakinek nyomatni a h3at neten? nem vágom hogy kell pontosan....

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#118) CSZSG


CSZSG
csendes tag

Heroes 3 mapok:

http://www.maps4heroes.com/heroes3/maps.php
http://heroesportal.net/maps.php?type=H3SD-XL&lang=english
Heroes 3 WOG letöltés: Barátod a gugli:) /telepítési tájékoztatót olvasd el mert a wint át kell rakni angol vagy orosz nyelvűre csak akkor lehet feltelepíteni/

Mindenkinek jó csatározást!

(#119) aLstaR válasza V.Stryker (#88) üzenetére


aLstaR
tag

Üdv V. Stryker, lehetséges ablakba futtatni a progit csak windows-ba kell 16 millió színre visszavenni, mert maga a játék nem támogatja a 32m színt.

(#120) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

kicsit fel kéne rázni ezt a forumot.nagy itt a pangás

(#121) Egon válasza #65675776 (#111) üzenetére


Egon
nagyúr

Szerk.:

Semmi, mellé ment.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#122) Lord Dragon válasza bendeguz 76 (#120) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Így van nagy a pangás, pedig ez minden idők egyik legjobb játéka :DD Ha vkinek van vmi kérdése a játékkal kapcsolatban szívesen válaszolok (ha tudok :P )

[ Szerkesztve ]

(#123) dawid92 válasza Lord Dragon (#122) üzenetére


dawid92
tag

Egyetértek. Én még mostanában is játszok!
És hát bizony, nagy a pangás... De legalább 3hetente írunk.

(#124) KriszKrisz


KriszKrisz
csendes tag

Ave!
itt még új vagyok.heroes3-at kb10éve játszom és csak ez van fent a gépemen. :) de mivel nem nagyon tartom magamat számgép virtuóznak igy lenne egy csomó kérdésem .
jó látni hogy van egy élő fórum .most épp a to kill for powert játszom de nem egyszerű.

(#125) Lord Dragon válasza KriszKrisz (#124) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Hát ha van vmi akkor nyugodtan szólj! :R

(#126) KriszKrisz válasza Lord Dragon (#125) üzenetére


KriszKrisz
csendes tag

Ave Lordom! :R
most vettem a vaterán egy evm-es heroes cd hogy a vog és egyéb tuning kiegészitőket megprobáljam összehozni,de átbasztak.....a lemez olyan karcos hogy használhatatlan :Y .igy most csak az a kérdésem h nincs valakinek ilyen lemeze?lemezre kimásolná valaki én meg megvenném tőle.... :) .
amugy a god kiegészitőről szeretnék többet tudni.erről akár privátban esetleg skypon vagy valami hasonlón....
már azt hittem nincs itt senki...

köszi válaszod...üdv K.

(#127) Lord Dragon válasza KriszKrisz (#126) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Jó,ha gondolod vegyél fel MSN-re ott van a leírásomban a címem, időnként fel vagyok lépve! :R Üdv! L.D.

(#128) Phoebe


Phoebe
tag

Sziasztok!
Olyan segítség kéne nekem, hogy van-e emulátor program ami produkálni tudja a 800x600-as felbontást. Egy 4 éves gépen próbálnám futtatni a H3-at, de nem megy, nem kezeli.
Bios-on, driveren túl vagyok..
[link]

(#129) ollie válasza Phoebe (#128) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért kell bármit is emulálni? Nekem simán fut XP alatt? A 800x600-al mi a gondod?

***

(#130) Phoebe válasza ollie (#129) üzenetére


Phoebe
tag

Maga gép nem kezeli sajnos a 800x600-at, nem az oprendszerrel van gond. Ha elindítom a H3-at, akkor egy kis képernyőben kezd el futni, kicsiben, körülötte nagy feketeség, majd csinálok fotót. Csak 1024x768-at kezel, viszont a H3 kisebb felbontással fut - villan egyet, ha indítod és beáll, más gépen, de az enyémen nem, mert vacak hp.

(#131) ollie válasza Phoebe (#130) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

TFT monitor? DVI-n van a vga kártya rákötve?

***

(#132) Phoebe válasza ollie (#131) üzenetére


Phoebe
tag

Ez egy notebook, köszi az ötletelést! :R

(#133) ollie válasza Phoebe (#132) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát akkor állítsd be driverben, hogy húzza szét a képet, ne középre rakja ki.

***

(#134) Puttoka


Puttoka
csendes tag

Sziasztok.
A haverommal Heroes III-at szeretnénk játszani neten. De a tcp/ip cuccba hiába irjuk be az ip címet nem találja, nekem is meg neki is mikrohullámu nete van, nincs router. Tudna valak isegíteni.

GrandePutto

(#135) Ricsi Hun


Ricsi Hun
csendes tag

Sziasztok!

Bocs hogy röktön a torta özepébe vágok de már idegesít hogy sehogy sem megy.

Panasz: nem tudok Heroes of might and magic III -al neten játszani.

Hallott lehetséges dolgok: Gamespy Arcade Ide álítólag vmi 4.0.0.0 pecs kéne de ilyet még nem láttam. Mikor a játék indulna hibaüzenet: There was an error that prevented the game from being lauched. Check to make sure the game is properly installed and that the path is correct.

Másik: Hamachi Ez létre akar hozni egy új kapcsilatot, de nem tudja, és csak keresi a központot de hiába.

Rounterem van, de szerintem működésre lehetne bírni.

Előre is NAGYON köszönöm a segítséget :)

(#136) ollie válasza Ricsi Hun (#135) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Hamachi-t kiengeded a tűzfaladon keresztül? Tedd a kivételek közé.

De kipróbálhatod a GameRanger-rel is, ezzel is működik az online játék.

[ Szerkesztve ]

***

(#137) triplay


triplay
csendes tag

Sziasztok.Meg lehet még venni eredetiben valahol a heroes 3-at és kiegészítőit?A 4 nem tetszett az 5 már sokkal jobb de szerintem a 3 az igazi.Csak nagyon könnyűek voltak az alap küldetések,az armageddons blade nagyon jó volt de az néhol nagyon nehéz,nem is tudtam megcsinálni 1-2 küldetést angolul ezért magyarosítás is jó lenne.A shadow of death-ot nem ismerem.Gondoltam meg kellene vennem eredetiben az egészet.Az 576 onlinon van olyan hogy heroes 3 essential arról valami infó?
Előre is köszi

(#138) ollie válasza triplay (#137) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha elég digitális letöltés, akkor meg tudod venni ITT. Azért is jó, mert nem kell hozzá CD/DVD.

Vagy keresd az ebay-en heroes iii complete néven, ott is árulják elég olcsón. Itthon nem láttam sehol, az Essentials csak kiegészítőket, pályákat tartalmaz, nem magát a játékot.

***

(#139) triplay válasza ollie (#138) üzenetére


triplay
csendes tag

Köszi szépen!

(#140) Quan-Chi válasza triplay (#137) üzenetére


Quan-Chi
őstag

jaja szerintem is a 3 az igazán eltalált rész ! sajnos a fajok közt nagy a diff , és a Castle elég imba ... de ettől még torony magasan a legjátszhatóbb ! persze az összes résszel függtem heteket hónapokat éveket ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#141) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

kár hogy halott a topik, pedig szívesen elcsevegnék erről :B

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#142) Skyhunter válasza Quan-Chi (#141) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Én a mai napig tolom...( a céges laptop elég gyenge,semmi nem fut rajta a modernek közül,de a Heroes III igen,ha vidéken vok,mindig nyomom) :)...

Megvan az Armaggedons Blade,A Shadow Of Death,és a 4 mini-kiegészítő is...

Fel van rakva az alap+az AB és a SOD is,és ezekre rápakoltam a Wake Of Gods nevű modot...naon durva..új lények,új tárgyak,experience a lényeken is,a hősnek csataparancsnoka is van skillekkel,8.szintű lények stb,megunhatatlan... :D

Lecseréltem továbbá a hősök arcképeit is,van itt Legolas,Conan,Darth Maul..ecc.A zenéket szintén lecseréltem,a várak muzsikái jól ismert filmek soundtrackjei,úgymint pl : Gladiátor,Gyűrűk Ura,Pearl Harbor,ilyesmik... :))

(#143) ollie válasza Skyhunter (#142) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha a Heroes Chronicles-ra gondolsz, mint mini kiegészítő, abból 7 van:

Warlords of the Wasteland
Conquest of the Underworld
Clash of the Dragons
Masters of the Elements
The World Tree (csak letölthető volt)
Fiery Moon (csak letölthető volt)
The Final Chapters (The Sword of Frost + Revolt of the Beastmasters, 2 egyben)

***

(#144) KubanitoS válasza Quan-Chi (#140) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem is örök kedvenc a Heroes 3. A Heroes 4 összességében jó volt, de a háromhoz képest csalódás, ezt gondoltam az 5-ről is, de mostanság nagyon durván beszippantott. :DDD 30 óra Heroes 5 után ki merem jelenteni, hogy jobb a 3-nál. A Heroes 3 legnagyobb hibája szerintem, hogy a győzelemhez két dolog kell: Expert Earth Magic és Town Portal. Ha ez a kettő megvan, gyakorlatilag vége a játéknak, csak idő kérdése, hogy megnyerd az adott pályát. Ha viszont nincsenek meg, akkor kínszenvedés az egész, hiszen az ellenfélnek persze előbb-utóbb meglesz ( random map 1vs 8 szövetségben hard fokozaton) a TP (kombinálva a Dimension Door/Fly kombóval) és ha elcsatangolsz a váradtól, simán behúzzák. Na a Heroes 5-ben ilyesmi nincs, hihetetlen mennyire ötletes egy-két skill és varázslat. Ebben a játékban tényleg számít milyen kasztú a hősöd. A kedvencem a "summon forces" varázslat, amivel a pálya bármely részéről kivarázsolhatod a sereged a hősödhöz, persze nem ész nélkül: 1 egység=1 mana(akár tündérke, akár sárkány) és a hősöd elveszti az aznapi járopontjai 75%-kát. A town portal is benne maradt, de nagyon butítva. Nem választhatod ki, melyik várba akarsz menni és a varázslat után elveszted az összes lépéspontod aznapra. Szóval nekem nagyon bejövős eddig. :DD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#145) Skyhunter válasza ollie (#143) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Igazad van,tényleg 7 rész van,most hogy megnéztem a "gyűjteményemben",ennyi része van valóban.

Az 5 nekem is bejövős,egy bajom vele,ha extra méretű random mapot generálok,azon az ellen lépései egy örökkévalóságig tartanak,pedig viszonylag jó konfigom van(adatlap).

Viszont nemsokára gépet cserélek,i5-750 (4ghz-re húzva)+4 GB (esetleg 8GB :) ) RAM van tervbe véve,akkor visszarakom a gépre.... :))

[ Szerkesztve ]

(#146) KubanitoS válasza Skyhunter (#145) üzenetére


KubanitoS
veterán

Azzal meg is fog oldódni ez a kis probléma. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#147) #65675776 válasza KubanitoS (#144) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Summon Creatures is csak a legközelebbi váradból működik, szóval annyira azért nem határtalan.

HoMM3-ban tényleg nem hátrány az említett két dolog, de az azért túlzás, hogy azok nélkül kínszenvedés nyerni.

(#148) #65675776 válasza ollie (#143) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ezeket be lehet egyáltalán szerezni még bárhol is legálisan? Mert nélkülük ugye a Heroes III Complete igazából nem Complete... Plusz ugye a HoMM IV igazából a Sword of Frost végkövetezményeként zajlik másik világban.

(#149) ollie válasza #65675776 (#148) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sehol nem árulják, csak eBay-en lehet pár darabot látni aranyáron belőlük, de itt sem minden részből. Ráadásul 2 rész csak letölthető volt, nem adták ki dobozos változatban.

A gog,com-on már sokan várjuk (HoMM 4-el együtt), hogy végre megjelenjen, szerintem ott van rá a legreálisabb esély, de már pedzegettem a GamersGate tulajainak is, hogy jó lenne ha árulnák (HoMM 4 szintén). Utóbbiak legalább kijelentették, hogy jó ötlet, és beírták a listájukba.

A HoMM4 gog.com kiadásának is nagyon örülnék, mert az az egyetlen rész a sorozatból, melynek nem létezik DD változata.

[ Szerkesztve ]

***

(#150) #65675776 válasza ollie (#149) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor ez is kb úgy járt, mint az általam már sokszor említett CC sorozat. Extra árat meg nem adok érte (pláne nem használtért) csak azért mert nem kapni boltban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.