Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Skyhunter-nek szól ez a hsz.

És ezt a Reinkarnációt honnan lehet letölteni,vmi linket tudnál dobni?A mai napig játszom a Heroes 3-at,a kampányokat is,és a WOG-os scenariokat is....:) Ennyit talán csak a Panzer General 1-et toltam.
Jah,egy vmit a mai napig nem sikerült megcsinálni....az Armageddons Blade kampánysorozatának utolsó,6.hadjáratát...az vmi eszm nehéz,esetleg vmi leírás vagy tipp hozzá?

Nekem annyira unalmas volt az alap heroes 3 kampány, hogy végig se játszottam az összeset. Nem tudom, hogy hol tartottam.

Közben megtaláltam itt[link] Elkezdtem...hát ősszel lesz 9 éve,hogy hírozozok,de hogy lehet egyáltalán a vár elől kijönni az első pályán.....?Hihetetlen....

Azt mondtam, hogy nem lehet újat mutatni, aki azt végig tolta. Tévedtem! Most elkezdtem egy másik pályát, hát ez aztán tényleg nehéz és nagyon hajtépős! A címe Vengeance is mine, abból is a második verzió. Az általad említett linken le lehet tölteni, de ha a Reinkarnáció nehézséget okoz, ebbe bele se kezdj addig! Ehhez még angol tudás sem árt, ha nem használsz editort. Nagyon sok tippet ad a pályakészítő a pálya során.

[Itt lehet letölteni]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.