Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Yaye válasza Yaye (#48) üzenetére


Yaye
őstag

sehol egy ötlet? :(

[Szerkesztve]

(#52) Flashy válasza Yaye (#48) üzenetére


Flashy
veterán

szerintem a probléma legpontosabb megoldása ''ezvan.'' főleg ha nincs hozzá driver. régi hardver, nem támogatja rendesen.

(#53) Yaye válasza Flashy (#52) üzenetére


Yaye
őstag

Asus P2B-B? Win 2000-nek ez nem volna szabad régi hw-nek lennie, alighanem azért is nincs hozzá driver mert alapból támogatta.

(#54) moonman válasza Yaye (#53) üzenetére


moonman
titán

energiagazdálkodás vezérlőpultban nincs olyan pipa, hogy speciális blabla használata? ha van, vedd ki.

[Szerkesztve]

(#55) Yaye válasza moonman (#54) üzenetére


Yaye
őstag

Naná, én is mindenkinek azt a pipát ajánlgatom, én is ott kezdtem. :) Egyáltalán nincs ilyen pipalehetőség. Cserébe viszont van olyan atx-be való kapcsoló, hogy mi történjen ha megnyomom a ki/bekapcsoló gombot. :F

(#56) moonman válasza Yaye (#55) üzenetére


moonman
titán

újra kéne telepíteni a hal-t, de az macerás. gépet újrarakni gondolom nem akarod.

(#57) Yaye válasza moonman (#56) üzenetére


Yaye
őstag

Tök frissen van rakva a win2000, még meleg...

(#58) moonman válasza Yaye (#57) üzenetére


moonman
titán

Bővebben: link ugyanez, csak a végén szabványos PC kiválaszt?

(#59) Yaye válasza moonman (#58) üzenetére


Yaye
őstag

Na mingyá kiprószálom. Azért nem egészen világos miért kell visszahülyíteni a rendszert egy acpi-s deszkán, de hát ez van... az inkompatibilitás bugyrai feneketlenek.

(#60) Yaye válasza moonman (#58) üzenetére


Yaye
őstag

Na ez vicces... nincs is olyan pontom a jobbgombos menüben hogy ''illesztőprogram frissítése...''. Még jó hogy a tulajdonságokban van illesztőprogram fül.


Megcsináltam! Kicseréltem az ''ACPI (Advanced Configuration and Power Interface) PC'' meghajtót ''ACPI egyprocesszoros PC''-re, és most már csökkentett módban sem indul el a gép :C :O :DDD
Jöhet a javító install... Bswkrazzzzzz... :o

(#61) moonman válasza Yaye (#60) üzenetére


moonman
titán

szabványos pc-t mondtam, de mindegy.

(#62) Yaye válasza moonman (#61) üzenetére


Yaye
őstag

Tudom, de gondolám egy próbát megér a másik acpi driver is. Elvégre eddig mindig az ''ACPI egyprocesszoros''-ról volt szó, hogy azt szeressük. Nem gondoltam hogy ennyire nem fogja szeretni egy elvileg acpis gép. :)

(#63) poly


poly
csendes tag

Sziasztok Itt még új vagyok.
Remélem kellemesen és hasznosan tudunk majd együtt fórumozni.
Had legyen egy témához vágó kérdésem.
ammi abból áll hogy az megy hogy ha kiirja hogy most már kikapcsolhatja a számítógépet akkor ki is kapcsoljon.
De azt eddig nem tudtam elérni egy gépnnél és a sajátomnál se hogy ne kapcsolja le az atx hanem irja ki ezt.
HA erre tudtok valamit akkor léci segítsetek nekem ebben.
egyébként p4 2,2Ghz
xp sp2 vel

peter

(#64) moonman válasza poly (#63) üzenetére


moonman
titán

üdv a fórumon! :)

az előbbiekben is nagyjából erről volt szó, bios-ban le kéne tiltani az acpi-t és esetleg újratelepíteni a HAL driverét. eszközkezelő-számítógép résznél eszközillesztő újratelepítése, majd a ''szabványos pc''-t kiválasztani. Bővebben: link

bár elképzelni sem tudom, miért jó ez :)

(#65) poly válasza moonman (#64) üzenetére


poly
csendes tag

Közsi a álaszt.
csak azért jó mert régebben instaláltam egy gépet aminek volt egy kissebb alaplapi problémája, majdnem minden kikapcsolásra ujraindult, ezt akarom ilyen módon kikerulni.
:F

peter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.