Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kinézetre elég pöpec (talán túlságosan is), csak a "lelke" gyenge szegénynek nem is értem miért rontják el, lenne drágább 50 dodo-val valami értelmes SoC-al.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) moleculez válasza pusszycat (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Ebből találtak egy raklappal egy raktárban.
Mert akkor drágáb 50 dodóval és más a konkurencia is (gondolom, nem néztem utána)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Van itthon Teclast tablet, nem rosszak, de update soha nem fog jönni rá.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) Meridian válasza pusszycat (#1) üzenetére


Meridian
senior tag

"csak a "lelke" gyenge szegénynek "

milyen igaz... 2db Teclast pendrive-om purcant meg 2,5 év után meg... szinte egyidőben. Gyenge, szar chipeket használnak, ezért olcsó. A csmagolásra pedig nagygondot fordítottak... külső műanyag borítás fémszórásos, katanós fémkupapokkal, belül a nyák félborítási szintén , szilárdkemény műanyag, nem is bírtam szétszedni adarabjaira hogy megnézzem mi van benne...kalapáccsal sem tudtam szétverni. Vetemedett, hajlott de a ragasztás nem engedett.

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez drága. De nem HD.

Alldocube iPlay 50 Pro olcsóbban többet kínál.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) stof válasza Graphics (#5) üzenetére


stof
tag

Mennyire ismered ezt az Alldocube márkát? Érdemes tőlük laptopot venni? Egy használt HP Elitebook 840 szériához képest minőségibb cucc? Köszi!

(#7) joelke HU


joelke HU
senior tag

Arra nagyon kíváncsi leszek, hogyha egyszer elapad az unisoc forrás, akkor mire fognak ezek a gyártók váltani. :F

Motorola G51

(#8) doooo


doooo
veterán

Hulladék SoC.

(#9) Graphics válasza stof (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Használok egy tabletet tőlük is, hamarosan megpróbálok egy videós vagy szöveges tesztet összehozni.

Egy iPlay 50 Mini Pro, illetve van még a szekrényben egy 10 éves Cube tablet, ami szintén az ő brandjük.

Meg vagyok vele elégedve.

@doooo: Bizony az, nem egy erőgép, egy kicsivel frissebbet tesznek a Samsung Galaxy Tab A8-ba :), de nyugi ott sem sokkal erősebb van, mindössze 10-15%-kal tud többet, viszont csak 3/32-es...

Az milyen szerinted?

Nekem egy tapasztalatom van ,egy Realme Narzo 50A Prime-ot használtam a T612-es SoC volt benne. Bőven a használható kategória. Inkább, mint egy Helio A22-es tab...

Véleményt szerintem akkor lehet leginkább alkotni, ha valamit használtál is. Legalábbis könnyebb.

A hulladék tehát eléggé releváns. Ja és ez legalább tud Widevine L1-et :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) xsjado93 válasza joelke HU (#7) üzenetére


xsjado93
senior tag

Qualcomm Snapdragon MSM7227 :DDD ;]

Your life is a lie.

(#11) Graphics válasza joelke HU (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Majd jön újabb, meg a G99 nagy sláger jelenleg tabletfronton is.

Ja meg várj, Allwinner rémlik? :D

Allwinner A133 és A523 és piacon van.
Vigyázat, extrém lassú cuccról beszélünk az első esetben.

Az A523-as nem lenne rossz, de azért 8db Cortex A55 nem annyira nyerő.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) pusszycat válasza Meridian (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

SSD, pendrive, memória kártya, ezekből Samsung-ot veszek csak, max. még SanDisk-et.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#13) dredjudge84 válasza Meridian (#4) üzenetére


dredjudge84
őstag

Pendrive vs tablet? Taníts mester!

(#14) Graphics válasza Meridian (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem sok összefüggést látom, mert a pendrive lehet simán egy OEM cucc valakitől..

Nem tudnék ez alapján a tabletre következtetést levonni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Patrik.Varga


Patrik.Varga
tag

Istenem ezek a szutyok unisoc rettenetek... :W

(#16) Meridian válasza dredjudge84 (#13) üzenetére


Meridian
senior tag

A gyártó ugyanaz, és a felhasznált alkatrészek is ugyanaz. Mi hal meg leghamarabb egy telóban? A memóriachipek. Mert ócska silány, alacsony minőségű cuccok. Ezt nem én mondom, hanem szervízesek, akik telókat javítgatnak.

(#17) Graphics válasza Meridian (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem egészen ugyanazok az alkatrészek.

Ezt Te így megmondod, hogy pont ugyanaz kerül bele?

Vaktában lövöldözés ez így.

Nem tudni a te pendrive-odban mi volt, de az biztos, hogy nem ugyanaz van a tabletben , de még a beszállító sem azonos.

Neked volt egy rossz tapasztalatod egy termékkel, és ráhuztad egy teljesen más termékkategóriara, mert a " szervizesek azt mondták".

Bocs , de ez szakmaiatlan és hülyeség így.

Ha megmondod milyen Flash ID-vel rendelkező cucc volt a te cuccodban elindulhatunk egy szakmai beszélgetés irányába.

Illetve milyen tároló van a tabletben. A memóriachipek meg majd egy másik témakörben.... :U

LPDDR3/4/X esetleg, ez a pendriveban nem lesz

Ott esetleg eMMC lesz... Illetve a tabletben UFS tároló.

Szóval lehet te egyszerűnek gondolod, de tárgyi tévedésektől hemzseg az elképzelésed...

Mindez azért, mert Teclast van ráírva.

Bocs, de ez hülyeség... Azt se tudod ki a gyártó... :U SK Hynix, Kioxia, Samsung, YMTC? Melyik, megmondanád?

A gyártó ugyanaz, és a felhasznált alkatrészek is ugyanaz

Nagyon kíváncsi vagyok így már milyen pendrive volt?
Hány telefonod( vagy tableten)halt meg memóriahiba miatt? :U

Pedig elég régóta itt vagy azt gondoltam volna, hogy ilyet nem írsz... A másik, van megfelelő topic pendrive vásárlasa előtt

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.