Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!

Sokszor volt már szükségem olyan topikra ahol hűtéssel foglalkoznak de csak olyat találtam ahol vásárolt dolgok vágtak a témába.
Ezért megnyitom ezt a topikot!

Üdv:Zefir :R

(#2) pee13 válasza Zefír (#1) üzenetére


pee13
senior tag

Pörög a totyik haver! UP

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#3) Zefír válasza pee13 (#2) üzenetére


Zefír
őstag

Még nem fedezték fel! :DDD

(#4) malwy


malwy
senior tag

Ne pangjon a totyik:
Vkinek vmi házi barkácsa 8centis helyre 14 centis szerelésre az dobhatna képet;)

(#5) #65675776 válasza malwy (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha esetleg valamiféle bővítő tölcsérre gondolsz, akkor az pofonegyszerű: fogsz négy megfelelő hosszúságú rézhuzalt (azért legyen legalább 1,5mm átmérőjű), hajlítasz mind a két végükre egy-egy hurkot (gondolom kitalálod mire kell). És kész. Az oldalát meg akár papírból is megcsinálhatod.

Nem lesz UV reaktív, kicsit igénytelen, de a célnak tökéletesen megfelel. Zárt gépben meg kit érdekel?

(#6) Zefír válasza malwy (#4) üzenetére


Zefír
őstag

Szerintem is annyi a teendőd mint amit daa-raa leírt ;)

(#7) jenei92 válasza Zefír (#6) üzenetére


jenei92
senior tag

Komolyan topikot nyitottál? :U
Te jézusom hova fajult a világ :P

(#8) Zefír válasza jenei92 (#7) üzenetére


Zefír
őstag

:P

(#9) pee13 válasza jenei92 (#7) üzenetére


pee13
senior tag

Ha lehet majd moddolni mth-n akkor sztem össze kéne dobni pc házakból egy atombunkert..

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#10) Zefír válasza malwy (#4) üzenetére


Zefír
őstag

De most akkor van egy 8cm átmérőjű lyuk a gépedbe és oda akarsz betenni egy 14es ventit? :Y
Azt csak úgy tudod ha kibővíted vagy kemény kartonból csinálsz egy tölcsért aminek a kisebbik része ráfekszik a lyukra a másikra meg rögzíted a ventit. :U

(#11) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szerintem ilyen jellegű kérdéseid tökéletesen megférnek ebben a topikban, topiknyitási kényszeredet ne itt éld ki ;p

(#12) Bordoi


Bordoi
őstag

Milyen igaza van Speed(R) mesternek.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#13) Zefír válasza Speed® (#11) üzenetére


Zefír
őstag

Ha ez nekem szólt akor szerintem észre vetted hogy én már régóta írok abba a topikba.
És nem topik nyitási kényszerem volt csak jó ötletnek láttam hogy egy topik ahol vga cpu és hasonló hűtések elkészítéséről van szó és mind ezt házilag. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.