Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) Maximinus


Maximinus
csendes tag

Hát ez nem semmi..... jó ideje sajnos nem tudtam belesni hozzátok, és vagy 200-300 Hsz-t kellett elolvasnom mire nagyjából megértettem mi van itt. Nem igazán értem miért csípi mások szemét egy jó topik, ahol az ember megoszthatja "munkásságának" eredményeit, és azt jól ki is tárgyalhatjuk. (legyen az bármi) Arról nem is beszélve, hogy jó a csapat, igen vidám társaság, és ennek hangot is ad. Miért baj ez???
Ugyan én még nem tartozom a régi "motorosok" közé, nincs is sok Hsz-em, mert inkább csak olvasója vagyok a témának. Annak viszont nem látom értelmét, hogy két Topikot olvassak össze azért, hogy teljesen érthető legyen minden.
A Párom is ezen mérgelődik, hogy van egy-két idióta, akik náluk az Adófórumot próbálják kikezdeni. Persze nem sok sikerrel, mert ők nem hagyják annyiban. Ok, érem, ott más a leosztás, de ami igaz az igaz.

Ja, még annyi, hogy ezzel nem Zefír kollegát akarom bántani, mivel nem is tudom pontosan mi is lett leírva (ill. törölve) és így nem tudok véleményt formálni róla.

Ne haragudjatok kicsit hosszú lett, de ez le kellett írnom.

Remélem ez a Topik is kiforrja magát, és dupla annyi Hsz lesz benne, mint az előzőben annyi idő alatt.

A bombázó repülőgép találati pontossága nagyon jó. Mindig eltalálja a földet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.