Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) tildy válasza elmoraan (r) (#76) üzenetére


tildy
nagyúr

Bocs, mikor múltkor mutattak egy videót egy az anyja hasát rugdosó magzatról, hát számomra nem kicsit volt rémisztő. Tisztára mint valami alien :DDD (Tyú remélem nem haragszik meg senki rám . )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#82) elmoraan (r)


elmoraan (r)
aktív tag

Bakker, már megint kinyírtam egy topikot? :((

[Szerkesztve]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#83) ladybug válasza elmoraan (r) (#82) üzenetére


ladybug
őstag

Nyugi, nem tettél ilyet. Csak most nincs mondanivalója senkinek. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#84) Retekegér válasza ladybug (#83) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nekem van, tegnap eljegyeztem a párom! :D

<< Heimdal >>

(#85) föccer válasza Retekegér (#84) üzenetére


föccer
nagyúr

Gratula mindekettőtöknek :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#86) Retekegér válasza föccer (#85) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Köszi! :)
Nálatok megvolt már az esküvő?

<< Heimdal >>

(#87) ladybug válasza Retekegér (#84) üzenetére


ladybug
őstag

De örülök nektek. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#88) Retekegér válasza ladybug (#87) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Köszi! :D
Elcsavarta a fejem, nincs mit tenni. :))

<< Heimdal >>

(#89) tbs válasza Retekegér (#84) üzenetére


tbs
addikt

Fuss!!! Fuss amíg nem késő..! :DDD

(#90) föccer válasza Retekegér (#86) üzenetére


föccer
nagyúr

Á, azért még nem vesztettem el a teljes az eszemet :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#91) Dufresne válasza tbs (#89) üzenetére


Dufresne
addikt

Már késő :DD

Amúgy sok boldogságot ;)


UI: ilyenkor nyáron mindenkinek betesz amúgy a meleg :F ;]

[Szerkesztve]

(#92) nyávogi válasza föccer (#90) üzenetére


nyávogi
tag

Dehogynem :D magam vagyok rá a tanu, sokadmagam-máski ph!-sal, hogy megkérted a Kedvesed :P most már neked is mindegy... és le se tagadhatod! :D

Retekegér: Soksoksoksok boldogságot, meg minden egyebet :)

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#93) joey7


joey7
őstag

Csak akkor házasodj,ha kőgazdag vagy!

(#94) Csimasz22 válasza joey7 (#93) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Aha, drága játék, és ráadásul nincs rá garancia, hogy bejön a ''holtodiglan-holtomiglan'' ..Sőt! Arra sincs garancia, hogy a papig eljut a pár! A hugom esküvőjére három hónapig készültünk; én még személyi kölcsönt is vettem fel, hogy a legszebb ajándékot vehessem (befizettem nekik egy nászutat) és koszorús lány ruhát kölcsönöztem. Több százezret költöttek a szüleink a vacsorára, a zenekarra, a helységre, stb. A vőlegény egy héttel a mennyegző előtt parázott be!! Le kellett mondani mindent, mert meggondolta magát! Ez azonban konkrétan nem volt vicces!!! A tesóm nem kicsit borult ki.. A szerelem azonban nem múlt el: ma is együtt vannak. Én még fizetem a személyi hitelem részleteit... :W

(#95) Racecam válasza Csimasz22 (#94) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezek szerint azért a ''nászútra'' elmentek? :F
Remélem, ha így van és később mégis lesz esküvő, akkor majd megmondod nekik, hogy már leutazták a nászajándékot. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#96) Csimasz22 válasza Racecam (#95) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

TompapaTM és én elmentünk helyettük. Nem meséltem el a hugomnak milyen csodálatos volt minden; már szenvedett eleget...
Ha házasodni akarnak újra (amit erősen kétlek!), edénykészletet veszek. Az olcsóbb, és nagyobb szükségem van rá...! :))

(#97) joey7 válasza Csimasz22 (#94) üzenetére


joey7
őstag

Nem az esküvői szertartás anyagi oldalára gondoltam,hanem az utána következő házasévekre.Ha nincs mani,akkor cseszni lehet az egészet.

A hugod helyében dobtam volna fickót.

(#98) Kicker válasza Csimasz22 (#94) üzenetére


Kicker
senior tag

A vőlegény egy héttel a mennyegző előtt parázott be!!

:Y

nekem még 1 hónapom van, remélem nem parázok be... a meghívók kiosztása folyamatban..

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#99) knajf válasza parandroid (#5) üzenetére


knajf
senior tag

:) meg a gyerkőcök is furcsán néznének :)

amúgy osztom a véleményedet. a vallási oldal sztem elenyésző, és a vagyonkezelést ha mondhatom így is megkönnyíti, amúgy nem feltétlenül jó ''beleugrani''...

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#100) Csimasz22 válasza joey7 (#97) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Ez már kényesebb kérdés; de ha két fizetés van, - mert tegyük fel, mindkét fél dolgozik, - meg lehet élni. :U

Ha engem így megalázna valaki ennyi ember (család, barátok) előtt, biztosan én is kidobtam volna!! :((( Rejtély számomra is, hogyan tud ezek után vele élni a tesóm. :( :( Volt ugyan a majdnemesküvő után egy hónap mosolyszünet, de az exvőlegény ismét mellette van.
És jól megvannak, mintha mi sem történt volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.