Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos ha minden igaz, mától ide be fogom illeszteni, az én álltalam készített avatarokat. Ezért is lett átnevezve a blogom címe.
Mivel nem régen kezdtem az avatar készítést, ezért még nincsen olyan sok, de majd az i9dő folyamán(ha nem bannolnak) lesz még jó pár. Illetve a kezdeti időkből van pár elég béna alkotásom, de hogy igazságos legyen, aezeket is beillesztem.

Akkor kezdem is. Íme:
Legelső munkáim(próbálkozásaim) közé tartoznak a következők:
[kép][kép][kép][kép]

Késöbb már valamelyest jobban ment a dolog. A következő képeket nem régen készítettem:
[kép][kép][kép][kép][kép][kép]

A következő képeknek van gazdájuk, vagy lett volna, ha valaki nem készíti el szebben, de ezeket is beillesztem:
[kép]>Ez volt a legeslő munkám itt a PH!. Elkészítettem, de a gazdája nem ezt választotta, ugyanis kapott egy sokkal szebb változatot(Lényegesen szebb)
[kép]>Ezzel a képpel eléggé sokat szenvedtem, de a gazdája elégedett volt a végeredménnyel.
[kép]>Nos mikor elkészítettem ezt a képet, kiderült, hogy nem igazán jó az alapanyag, mert túl részletes, és kicsiben összefolynak a részletek. Úgy hogy elvetettük ennek a képnek az használatát.
[kép]>Ezzel a képpel ketten is megpróbálkoztunk, de nem volt jó az alapanyag, ugyanis ennek a piktogramnak, csak az egyik fele volt látható, illetve a képnek nincs arca.
[kép]>Ezt a képet a közelmúltban készítettem, és tetszett is az illetőnek, de egy kolléga élinkített rajta, így a gazdája inkább azt választotta, bár még nem kapta meg.

Ennyi. Az idők folyamán, ha még készítek avatart, ami valószínű, akkor azt ide beillesztem.

[Szerkesztve]

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.