Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Er........
Nos. Eléggé későre jár, de azért még egy utólsót írok ide. Ma szakítottam a csajommal. Semmi különös okból. Csak azért, mert nyugalomra van szükségem. Megbeszéltük, és ő azt mondta, hogy megérti. Megbeszéltük azt is, hogy a továbbiakban barátok leszünk, és JUST FRIEND jelszóval élve, néha találkozunk, vagy beszélünk telefonon. Még mielött kimondtuk volna, kapott egy utolsó csókot, és öleléssel váltunk el...
Ma délután még voltam a haveroknál, és beszélgettünk egy jót. Elterveztük, hogy kéthétmúlva, csinálunk egy házi bulit, ami nagyon frankó lesz. Csak tartanánk már ott...
Na jó... Most már tényleg elteszem magam holnapra.

Üdv. H

(#52) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Eléggé régen nem linkeltem már ide képeket, amiket készítetem, úgy hogy most megteszem.

Ein koponya: [kép]


South Park sorozat:
Cartman:[kép]
Kenny:[kép]
Kyle:[kép]
Stan:[kép]
Shef:[kép]
Garryson:[kép]


Drakula(egyesek szerint pinokkió):[kép]


Stich-ből készült még egy verzió, de valszeg hamarosan fog még egy készülni ezen kívül:[kép]


Meg rendbe szedtem egy ilyet az egyik tagnak(háttér kiszedése, élesítés), csak utóbb kiderült, hogy már használatban van egy pont ilyen, egy másik fórumozónál:[kép]


Ja és ma szar napom volt, enyhén kifejezve.... :(((

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#53) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Újra ECDL-ről jelentkezem. készítettem pár új avatart, de még nem linkelem be ide.... Majd ha itt lesz az ideje.... Na jó! Most nincs kedvem vele szórakozni. Meg rá se érek igazán.... Majd...

Ma nagyon laza napom volt. 5:30-kor kell kellnem reggel, mire ma 8:00-kor fel is kelltem... Kicsit el aludtam. Beültem törire és angolra, majd a maradék kettőn díszítenünk kellett a ballagás miatt. Nekem és az egyik haveromnak a diszítés úgy telt, hogy fel alá járkáltunk a suliban... Az utólsó 7-ik órát, (ofőt) amin szintén díszítettünk volna, pedig ellógtuk, és haza mentünk... ;] Holnap megint díszíteni kell egész nap, és elterveztük hogy reggel elhúzunk virágot szedni/lopni ;] és majd valamikor a díszítés végére vissza megyünk egy rakat virággal... ;] Jól van na! Kamaszok vagyunk! ;] Ilyen a mai fiatalsá! Szégyellem magam... ;] Csak az a baj, hogy a ballagáson is ott kell maradnunk. Majd valahogy túl élem. Utána öt nap éretségi szünet, és utána lesz megint suli. Király lesz. Majd azon a héten szombaton házibuli a havernál. JEEEE! ;] Előre láthatólag király lesz ez az időszak!!

Üdv. H

(#54) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Még kb. fél óra, és húzok dolgozni a Műszaki egyetembe... Pakolni kell valami dobozokat.

Ma eléggé le vagyok hangolódva, de nem tudom hogy miért... Csak egyszerüen rossza a hangulatom. Ilyenkor legszívesebben teljesen egyedül lennék itthon, és ellenék egyedül. Da jó is lenne. Hála az égnek most éretségi szünet lesz, és majd csak csütörtökön kell legközelebb suliba mennem. Jee!

Üdv. H

(#55) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ilyen nincs! Tegnap meló után áthúztam a haverokhoz, és közölték, hogy a buli elmarad. Argh! ! Ugyan is az egyik oszlopos tagnak a négyből, a barátnőjének eltört a lábújja, és ezért nem tud jönni, és ezért ő nem akarja nélküle. Megértem meg minden, de azért a bulit is nagyon sajnálom. Pedig olyan jó lett volna. Na majd legközelebb....

Üdv. H

(#56) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos! Ma megjelent az új Rangrendszer, amit én nagyon díjazok. Ezzel színte párhozamosan megjelent Eastsiderrel közös munkánk, amivel két napot dolgoztunk, a Hogyan is néznek ki a gépei Archívum I.-es összefoglalója. Még annyi teendőm van, hogy a Szabálykönyvbe be iratom a megfelelő adatokat, az új rangrendszerrel kapcsolatban, és akkor már tényleg lesz időm arra, hogy a képeket is beillesszem ide.

Üdv. H

(#57) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Az új rendszer következtében nagyon sok dolog megváltozott. Rengetegen lefokozódtak. Mikor nézegettem a tagok közti keresőben, és frissítgettem az embereket, akkor sok tag-ról vissza estek újonccá, lelkes újonccá. Most lehet hogy igazságos valahol a dolog, de az biztos, hogy ha velem történt volna hasonló, akkor a falat kaparnám... Mert ha ranghajhász vagyok, ha nem ,akkor is bennem lenne, hogy ''a picsába...''. És nem tudom, hogy vajon ennek következtében-e, de mindenki egyből elkezdett írni HSZ-ket mint a gép. Ilyen gyors írogatásokat (PL.: a Interaktívban), még nem tapasztaltam itt létem alatt. Hirtelen mindenkinek eszébe jutott valami.... több valami.... :F Jó, ez valahol érthető, lehet hogy én is ezt csináltam volna, ha nagyobb veszteség ér engem is. A mostani 300HSZ, kb. amit túl élek.

A szabálykönyvbe beirattattam amit kellett, úgy hogy most jöjjenek a képek:

[kép]Ezt egy fórumtársnak készítettem, de a Modiknak nem felelet meg. azóta nem talált magának új avatarnak valót.

[kép] Ez is az egyik fórumtársnak készűlt, és meg is kapta.

[kép] Ezt egy fórumtárs kérésére csináltam,de nem tudom mi a pontos szándéke vele. Majd kiderül....

A következőket az Újarcképek a PH!-n c. topicba készítettem. Nincs gazdájuk:
[kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép]

Mai napom: Kosarazás közben bezúztam itthon egy kis ablakot. Egy kicsi szilánk, befúródott a tenyerembe. Amilyen kicsi volt, olyan nagy, és annyira vérző sebet ütött.A gépemet felhúztam 2000MHz-ról 2500MHz-ra. És most egyek aludni.

Illetve most már a blogokban írt HSZ-ek nem számítanak bele semelyik csop.-ba, és ennek én valamiért örülök! :DD

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#58) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Esik az eső! Nem igaz! Nem tudok kosarazni... Holnap már suli. De nincs kedvem menni. De hát muszáj, és hamarosan itt a nyár, és a nyári szünet!!! Jee! Készítettem képeket a gépemről, de még nem rakom, fel. Majd ha meg lesz az új ház, mert csak így simán, ezzel a mostani ócska házzal, eléggé nem lenne jó...... :B

Üdv. H

(#59) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Húúú! Már rég óta nem látogattam a blogom. Most itt az ideje. A változatosság kedvéért megint csak ECDL-ről jelentkezem. De már nagyon unom... Legyen már hétvége... Egyrészt túl leszek a Díjátadó gálán, másrészt... a másikről még csak annyit mondok, hogy Coming Soon!

Ma agyon kosaraztuk magunkat a szünetekben. Nagyon jó volt. Gyakoróltuk a frankó trükköket... Úgy volt, hogy ma elhozom a jelenlétimet az unokahugomtól, mert ő az orczy térre jár suliba, és megkértem, hogy hozzal el, a postáról. De nem adták oda neki, pedig nekem azt mondták, hogy oda fogják adni. Így kicsit összekuszálódott a napom.

Üdv. H

(#60) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Hát! Ide is régen írtam...úgy a Kőkorszak elötti időkben... de sebaj...elégé sok minden történ életem sorám, azon idő alatt míg nem írtam... Meg vettem az új gépm...Ha érdekel valakit megtalálja az adatlapomon... Megpróbáltam rendezni egy kisebb moding verseny a nyárra, de érdeklődés hiányában inkább hanyagoltam, de kitudja mit hoz a jövő :D A nyáron sufnimoddingal kicsit átalakítottuk haver gépét, és hát lett ami lett:D Úgy kell elképzelni hogy az oldalának neki estünk egy flexel, és kivágtunk egy nem éppen szabályos kockát...de jó lett meg minden...azát felmentünk pestre hogy vegyünk Plexit....Elmentünk a nyugatiba és gondoltuk hogy elmegyünk Budára mert látunk nete egy boltot valahol Budán ahol olcsón lehet plexit venni. Oké gondoltuk..valahol az Aranyos utcában volt, és tudtuk hogy oda a 60-as busszal kell elmenni, de nem tudtuk hol kell leszálni...a buszon ada cammogunka buszsöfőrhöz, és feltettünk neki egy költői kérdést: '' üdv! Hol kell leszállni az Aranyos utcához?''... Erre jött a nem túl bizar reakció ''Hát én azt honna tudjam?'' Mondom kössz...na de mind1...elmentünk egy darabig leszálltunk valahol budán és akkor séta...gondoltuk majd csak lesz egy Aranyos utca az utunkba...De nem...végül kikötötünk valahola Világ végi Baumaxnál 4 KM után, és ott vettünk plexit...Hazavittük, nagynehezen felszabdaltuk(Az sem volt egy mester munka), és erősítettük a kivágott gépoldalára...Nagyon Frankón nézett ki... Az én gépemmel nem kisérleteztünk szerencsére, csak pár ledet cseréltem ki, de nem vészes... Újra suli van, aminek én nem igazán újjongok, de hát ez van...Majd csak vége lesz egyszer... És hát a mostani állapotokkal sem igazán értek egyet...Most komolyan? Lesz valami értelme ha kimegy 800 ember és veri az aszfaltot hogy ''kormányváltást''? Nem sok....Még ha el is érik hogy Lemondjona mostani kormány...akkor mi lesz? Másik kormány, ami egészen pontosan ugyan ezt fogja csinálni..csak másképp fogja álcázni..de semmi hatása nem lesz...Nem lesz itt semmi előre haladás...De mind1...ez az én véleményem....Röviden ennyi pótlólag...majd még írok....felrakom a gépem képeit, illetve talán pára avatart fogok készíteni, de még nem tudom...

Üdv. H

(#61) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos! A héten ősziszünet van, aminek én felettébb örülök. Az első 3 napon (Hétfő->Szerda) kipakoltuk haverral a szobám, és lefestettük, majd visszapakoltunk. Csúf zöldből lett szép narancssárga. De tényleg tök jó lett...szóval nem az a rikító narancs, hanem olyan világos, kellemes...frankó... a mai napot lényegében lazítással töltöm...Jah a tegnapot a kedvesemmel töltöttem...és ha mindenigaz akkor a holnapi napomat is neki szentelem, bár ez ő tölle függ, vagyis hogy hogyan halad a tanulással...estefelé valszeg dobni fog egy sms-t, hogy akkor most menjek-e vagy sem...hát én nagyon szeretnék menni...De majd elválik. Jut eszembe....tanulás...hát tanulással nem sokat foglalkoztam eddig, az ősziszünetben...egész nyugottan fogalmazhatunk úgy is hogy semmit... Az igazat megvalva, nem lenne egy hátrány ha leülnék egy pár órát tanulni, de ez csak a mai nap, illetve vasárnap lesz lehetséges... pontosabban a vasárnap délután mert a szombat estét, és a vasárnap reggelt/délelöttöt a szintén a páromnál töltöm... hát röviden ennyi történt/fog történni az öszi szünetemben...
Valamint ma eset a hó...de itt Pilisen szabályosan szakadt...nagyon kemény volt...haverokkal mikor beszéltünk msn-en már arra készültünk hogy kimegyünk hógolyózni, de a végén csak elállt...na de mind1 :D További szép napot!

Üdv. H

(#62) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Hát... Olyan 1 órája felhívott a b.nőm és mondta hogy sajna nem végzett a tanulással, és hogy ne harizzak de nem tudodnk találkozni holnap, majd csak a jövő héten...eléggé elkeseredtem de nem mondtam neki... Ez után csak tettem vettem mert semmihez nem volt kedvem, majd!!! Olyan 10 percel ez elött kapok egy sms-t....tölle....azt írta hogy nem érdekli, de menjek...és holnap legyek vele, mert már hiányzom neki....úgy hogy holnap akkor megyek, és ott leszek...bár azt még nem tudom hogy meddig, de ott leszek, és most ennek nagyon örülök... :DDD

Üdv. H

(#63) Hasek válasza Hasek (#62) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nos ma volt az utolsó ''szabadnapom''... Olyan értelemben hogy eléggé beteg voltam az elmúlt 5 napban és hát nem kellett suliba mennem péntek-hétfő-kedd-i napokon, persze + a hétvége. Valamilyen vírust kaptam el, és 40°-os lázzal vacogtam két vastag takaró alatt a 25°-ra felhevített lakásban... kicsit szar volt...de már jól vagyok és holnap nagy örömömre mehetek szenvedni az iskolapadba...na de mind1...aminek nagyonis örülök viszont hogy holnaphoz 1 hónap és betöltöm a 18-at! Jeee! Szóval még a mával együtt 32 nap van még hátra(ha jól számoltam)... És tudom jól hogy semmi különös nem fog történni ezen alkalomkor...de kis koromban iszonyatos módon fel akartam nőni, és vártam azt a 2007 jan 6-ikát mikor ez bekövetkezik, és csak szértis várom még mindig hogy legyek már 18. Csak ennyit akartam mondani... :D

Ja és ez a HSZ nem válasznak akart menni az előző HSZ-re csak én hülye azt nyomta,m de most istenem..szóljatok meg érte... megengedem hogy valaki beleírja a blogomba hogy ''te hülye ezt miért válasznak nyomtad!? Mire válaszoltál?''.

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#64) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Hát ma nagyon érdekesen indúlt a napom... Az történt hogy én hülye elaludtam és ezért nem értem el a vonatomat...vagyis az első órára nem tudtam bemenni, csak az utolsó 5 percre értem a suliba.... A sulim úgy néz ki hogy ahogyan bemegyünk a bejáraton, balátlósan ott van az 5-ös terem ahol az irodalom órája volt az osztályomnak, meg elvileg nekemis csak a gyakorlat szólt közbe. Nos ahogy beléptem a suliba láttam hogy nyitva a tanterem ajtaja, és valami mágius erőnél fogva de az osztályomból mindenki kinézett az ajtón pont rám és engem bámúltak... Én meg csak néztem és meglepődtem, majd integettem félénken jelezvén hogy ''sziasztok'' Majd tovább mentem fel az emeletre lerakni a kabátom.. De eléggé ciki volt hogy így rám terelődött mindenki figyelme... Szóval érdekes volt.

Jah és már csak 30 nap van hátra! :D

Üdv. H

(#65) Hasek


Hasek
Közösségépítő

:(((

Nem tudok semmit sem írni... Se vicceset... Se szomorút...Se halál hangulatút... Nem fog az agyam... mit írhatnék??? Csak egy valami jut eszembe amit le szeretnék írni...de nem csak úgy simán...szerettem volna írni valami nagy csattanót..valami izgalmasat, vagy éppen lehangolót...amin keresztűl a kedves fórumtársak átérzik a bánatomat, még ha nem is teljesen, de részesei lehetnek egy percig, és társaim lehetnek nem csak a fórumon, hanem egy rövid ideig a bánatomban...az életemben...de valahogy nem tudok kiírni magamból semmi de semmi olyat...aminek értelme lenne. Úgy hogy inkább leírom azt...amit eredetileg akartam.

Tegnap a barátnőm szakított velem... :(((

Akit érdekelnek az előzmények hogy mikor jöttünk össze és miként akkor ajánlom a blog visszaolvasását...

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#66) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nah már kihevertem magam a történtekből... :)

Elég érdekes szünetem volt azt meg kell hagyni. kezdésként az utólsó tanítási napom, haverokkal megünnepeltük hogy az utólsó tannap van az évben...az jó volt...egész szünet alatt punnyadtam, nem tudtam magammal mit csinálni. Aztán szilveszterkor nagyon jól éreztem magam, ugyanis haverokkal elmentünk tápióbicskére, és ott egy discoban voltunk. Én nagyon jól éreztem magam, holott a többiek rendesen kiütötték magukat. nekem semmi bajom nem volt, maximum a fáradságtól.

Üdv. H

(#67) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Egyszer volt, hol nem volt, egy icipici házokó, icipici házikóban icipici ágyikó, ottan élt, éldegélt, egy icipici lenki(?) lány, icipici anyukával, túl az óperencián...(icipicit DnB-sítve)

hát...mit is mondhatnék...kb icipici 4 percel ezelött volt az icipici szülinapom...icipici 18 éves lett..most értem haza az icipici írsáról, ahol icipicit mulattunk, de icipicit sem volt valami jó...de mind1..most csak ennyi

[icipicit szerkeztve]

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#68) Hasek válasza Hasek (#1) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hát hol is kezdjem. Elég érdekesen alakúlt az életem. Szó mi szó most is ugyan ott tartok, mint régebben, de valahogy akkor is más. Így hírtelen végig olvastam ezt a blogot, amiben két év során részleteket írtam le életemből. Néha baromságokat, néha pedig érdekes dolgokat.

Mind ezek közben megszereztem az ECDL bizonyítványt, és a jogosítványt. Most pedig az érettségi küszöbén állok, és várok. Bármi nagyobb esemény van ami nagyobb erőfeszítést igényel, akkor én várok az utolsó pillanatokig. Amíg egy belső hang vagy nem tudom mi azt nem mondja hogy akkor start, és akkor teperek. Általában ez jól szokott sikerülni, ugyanis én sok mindenre vagyok képes, de az energiám véges. Inkább várok és mikor már közel járok hozzá akkor minden energiát belefektetek, és végrehajtom a lehetetlent. Mind ezek közben még mindig nem foglalkozok azzal hogy mindjárt itt van, és úristen mi lesz?! Nem hagyok időt az izgulhatnéknak. Csak mikor már ott vagyok akkor van egy kis félelem bennem, de akkor már mindegy, így teljesen felesleges. Na de ennyit az érettségiről.

Tegnapelött volt egy jó nagy pofára esésem, ami nem is volt pofára esés, viszont én biztosra vettem hogy az volt. Hogy miért? Képzeljetek el egy futót. Ez nem nehéz. Van egy ember aki tök mindegy milyen terepen van, csak fut. Most azt képzeljétek el hogy az a futó elbotlik egy kőben és kegyetlenül pofára esik. Eltörik az orra, tiszta vér, és ordít a fájdalomtól. Érzi ahogy zsibbad az egész arca, ahogy csorog le a vér a szájánál, és azt ahogy a szétnyílt hegekben a por, a homok, és minden más marja szét az arcát. Egyszóval a fájdalmat. Na és akkor oda sétál hozzá egy ember. Teljesen mind1 ki az, nő vagy férfi; gyerek, vagy felnőtt. Az a lényeg, hogy oda megy és megpróbálja meggyőzni őt arról, hogy ő nem is esett el. Nem volt ott a kő. Nem tört el az orra, és hogy nem is fáj. Pedig a futó érezte a fájdalmat. Átélete az egészet. Ahogy elesik, és ahogy fáj. Nem hisz a fülének ez az ember, fölleg annak tudatában, hogy azt a követ az az ember rakta oda, aki most megakarja győzni, hogy az nem is volt ott. Egyértelmű, hogy hősünk megfogja kérdezni többször is azt hogy "WTF?!". Ezt az egészet képzeljétek, el és akkor tudni fogjátok mit is éltem át tegnapelött. Hisz tegnape. én voltam a futó. Én estem pofára, és én kérdeztem többször azt amit elöbb írtam. Nem egészen ez történt velem, nem futottam sehova, és nem volt kő. Mindez csak azért hogy értsétek mit is érezhettem és miért csináltam mind azt amit csináltam. Hogy mit csináltam? Röviden tömören azt hogy msn beszélgetés során egy lány akiben megbízok(ritka az ilyen ember) lényegében kikérdezte egy másik lánnyal kapcsolatban a véleményemet. Én mivel a másikat nem igazán szívlelem, jó úgy haveri szinten el lehet vele ökörködni, de a véleményem attól megvan rolla. Na szóval én ezt a véleményemet kifejtettem a másikról, és ezzel le is tudva a dolog. Hozzáteszem semmi olyan jelet nem adott hogy ott lenne a csaj. Nem konkrétan kérdezett rá hogy na most mesélj, hanem valahogy egyszerű, és hosszú természetes beszélgetés volt az egész szóba jött a téma, és egyszerű emberek révén dumáltunk rolla. Nem vagyok hülye ember, de utólag nagyon úgy tűnt hogy most kifogtak rajtam. Na de ott tartotam hogy kifejtem a véleményem. El is mondtam, és olyan pár órával rá látom hogy akivel dumáltam, és akiről kifejtettem a dolgokat, fel le lépked. egyszer az egyik, másszor a másik van fent. Itt kezdett gyanus lenni a dolog, és hamar rá is kérdeztem, hogy mi is a helyzet: A. Te ott van a barátnőd? B. Igen :D.... PUFF. Igen itt volt a kő itt volt a pofára esés. Megbíztam a csajban erre kaptam egy akkora pofont, hogy percekig csak így ültem. Nem az bántott hogy megtudta. Kit érdekel. Ha úgy alakúl, akkor a szemébe is megmondom, de addig minek keressem a konfliktust. Engem az zavart a legfőképpen, az bántott a legjobban hogy megbíztam benne, erre tessék. Közben beszélgettem egy ismerősömmel, és elmeséltem neki a történet. Erre csak annyit mondott, hogy "Mondtam már neked! Nőben akkor bízz meg ha ló legel a sírján!" .Mondom köszi a morbid tanácsot. Végül mégegyszer megkérdeztem a leányzót hogy egészen biztos abban amit mondott? Erre a válasza már nem volt. Ez volt az a pillanat mikor a futót elkezdik győzködni hogy mégsem történt meg, és akkor néz hogy mi a f...? Változatosság kedvéért nem hittem neki ugyanis elég homályosan fogalmazott, ezért utána jártam a IP címeiknek, hogy egyezik-e és közben kérdezgettem továbbra is. Végül kiderült hogy tényleg nincs ott, és hogy mikor kérdeztem először akkor össze volt zavarodva valami miatt... Mindegy, röviden ennyi.

Jah és a változatosság kedvéért még mindig nem tudom mi leszek ha nagy leszek. :B

Szerk.: Na ez hosszú lett :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#69) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Muhaha...Ezt muszáj volt :D

Jah és nem vagyok hippi!

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#70) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ehh. De nem szeretek olyan dolgokról írni amiről nem akarok. Konkrétan most a házifeladat esszémről beszélek. Lényegében szabadon választható volt a téma, de akkor sem szeretem. Az írás csak úgy jön, nem úgy hogy most leülök és akkor na írjunk valamit. Az úgy kínszenvedés tud lenni. Ja egyébként nem írtam még ide hogy szokásom mostanában az írás. Nem verseket írok(bár egy versem van, ami dalszövegnek indúlt de késöbb mégis vers lett, mikor feloszlott a bandám(Ja nem mondtam azt sem hogy volt egy zenekarom. Vettem a nyár során egy Vorson V-190 SB gitárt, azon tanulgatok gitározni, még a mai napig megvan, és játszadozom vele, jó móka. Nah de a banda a hosszú történelme során konfliktusok centruma lett, ezért feloszlott, pedig jó lett volna a weboldalamhoz, ami kifejezetten a Rock and Rollról szól(Ja azt sem mondtam még hogy elkezdtem egy weboldal fejlesztésén. Egyenlőre a Jay Way-en székel, de folyamatban van a saját fejlesztésű oldal megalkotása. Ez az oldal kifejezetten a RnR-ről fog szólni. Azonban még idő mire oda jutok hogy kész legyen az oldal, mert még PHP-t kell tanulnom hozzá, amit már el is kezdtem, és jól fog jönni a továbbiakban is, mert hozzáfogtam weboldalak készítéséhez, egyenlőre még csak HTML formátumúakat(Jah ezt sem mondtam:D)))) Na szóval. Nem verseket írok, azt az egyet kivéve, hanem inkább forgatókönyveket, és történeteket. Ismerősöm szerint komikusnak kellene mennem. Hát nem tudom. Még elválik. Egyetlen versem egyébként szerepel itt a PH!-n. Nem valami nagy szám, sőt egyáltalán nem az, de azért megmutatom! Íme

Üdv. H

(#71) Hasek válasza Hasek (#70) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ja igen! Az esszét nem fejeztem be. szóval kellett írni szabadon választott témában egy esszét, és én írtam Stephen King Halálos Árnyék c. könyvről. Nem igazán fogadtam imába azt a könyvet, ugyanis ami a legjobban zavar benn, hogy a vége nagyon lapos. Egyszerűen egy S.K.-tól azt várná az ember hogy most valami nagy esemény történik, a csillagokat is lehozza nekünk az égből a jó és a rossz viadala során, azonban NEM! Gyorsan legyőzik a csúnya, gonosz bácsit, mégcsak nem is a "főhős" hanem egyszerű verebek, és ennyi...utána nyugiba összeszedik a cók-mókjaikat aztán Go home. Thad(a főhős) az aki egyszer csak megáll, de akkor sincs semmi világot megváltó gondolat menet, csupány kicsit szomorkodik, hogy végezni kellett ikertestvérével, és ami lényeges írói képességeivel, és ennyi. Nah de az esszébe már bele fűztem Darth Vadert és a Star Warst is, úgy hogy elmondhatom hogy pazar munka.:D

Üdv. H

(#72) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Próba

Üdv. H

(#73) Hasek válasza Hasek (#72) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Csak a két írásomhoz kellett ha "Próba" hsz.

PH! Kompatibilis arckép - Kezdő

PH! Kompatibilis arckép - Haladó

És hamarosan jön a befejező rész, a Pro.

Jah és két avatar:

Üdv. H

(#74) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Valamiért azt érzem/látom, hogy amint beleírok egy topicba, akkor az a topic kihal...mintha eltűnne(jó most nem a blogomra gondolok, úgy hogy békén lehet hagyni :D )...mi lehet az oka? csúnyán írok?

Üdv. H

(#75) Hasek


Hasek
Közösségépítő

hmm... :(((

Üdv. H

(#76) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Köszönöm neked Kontaktlencse!

Üdv. H

(#77) Hasek válasza Hasek (#76) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Logoutos íráshoz kellett...boccs az offért :D

Üdv. H

(#78) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Egy igazán tartalmas hozzászólást, már több mint egy éve nem írtam ide. Mondjuk ez eddig is így volt. Egy idő után, már csak évente 1-et, 1-et írtam. Na, most talán itt az ideje.

Megváltoztak a dolgok az életemben. Vagyis, pontosabban fogalmazva, megváltozóban van. Az eddigi kis porosodó semmilyen napokat, most már igazi tettekre kell cserélnem, és ez hamarosan kezdetét veszi. Elméletben minden meg van, és minden klappol. Bátran állíthatom azt, hogy ha nem térek el az eredeti terveimtől, akkor minden menni fog a maga útján. Koppantam már eleget az életben ahhoz, hogy tudjám ez baromságnak tűnik részemről, de én most tudom. Ez, amire most készülök, nagy eséllyel eléri célját.

Sajnos azonban, mint minden változásnál, el kell hagynom igen sok dolgot magamtól. Fájt az a döntés, hogy le kellett "koptatnom" egy számomra nagyon is fontos embert, de tudom... látom, hogy a továbbiakban csak kín lenne az egész kapcsolat. Mikor meg tennék pár lépést a célom érdekében, akkor akarva-akaratlanul is hátratekintenék, minimum hogy lássam, mennyit haladtam, de az maga lenne a halál. Sajnálom, de ez van.

Fél évvel ez előtt, belekezdtem az írásba. Írtam pár kis történetet, illetve egy kisregényt. Van akinek tetszett, s van akinek nem. Ez így van rendjén. Most viszont pihenő van. Talán csak pár hét, talán örökre. Nem érzek késztetést arra, hogy írják, pedig még lenne mit... Talán egy szebb világban...

Ennyi egyenlőre...

p.s.: valamint köszönöm, azt a már közel 7000 lekérést, amit a blogom kapott. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#79) Hasek válasza Hasek (#78) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Most nem kellett eltelnie egy évnek, hogy írjak ide.

A változás elkezdődött, és mint akkor is reméltem. Minden a terveim szerint halad. Sok szenvedésen kellett átvergődnöm miatta, de ezek is a terv részei voltak. Nincs haladás, áldozat nélkül...

Most viszont... Egy újabb nagy fordulópont előtt állok, ami remélhetőleg jövőhéten el is érkezik. Ettől függenek a továbbiak. Ha sikerül, akkor a terveim továbbra is sikeresen haladnak a számukra kijelölt utakon. Ha nem, akkor sincs katasztrófa, mert így is már előrébb vagyok, mint ez előtt. Az a legjobb az egészben, aminek különösen örülök, hogy a terveim szerint halad, hogy amit az előző úgymond "lépcsőn" elértem, az nem vész el, viszont az, az előttiek igen. Ez akkor volt necces, amikor a már elhagyott lépcsőn, csak áldozat volt, és ráadásul olyan áldozat, amelynek sérelem lett az ára. Ha ott nem tudtam volna tovább haladni a következő lépcsőre, akkor az nem lett volna jó. Most viszont nincs ilyen veszély, hiszen mögöttem viszonlag pozitív dolgok várnak, előttem a legjobb lehetőség, már támogatókat is szereztem, ráadásul párhuzamosan is biztosítva vagyok. Tökéletes!(Sátáni kacaj)

Konkrétumot még semmit sem írok, ezért szíves elnézésüket kérem, a kedves olvasóimnak.

Ja, és igen. Hamarosan 8000 lekérés. Köszöntem! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#80) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nevezni szeretném a cikkemet, az I. kategóriába.

Címe: A cikk címe

Üdv. H

(#81) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nevezni szeretnék egy cikket, az I. kategóriába.

Címe: A cikk címe
Szerzője: A szerző neve

Üdv. H

(#82) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Szavazni szeretnék.

I. kategória: "Az egyik cikk címe" cikkre
II. kategória: "A másik cikk címe" cikkre
III. kategória: "A harmadik cikk címe" cikkre

Üdv. H

(#83) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Az I. kategóriában a szavazatomat szeretném megváltoztatni.

Az eredeti szavazatom, erre a cikkre esett: A cikk címe

És most szeretnék inkább erre a cikkre szavazni: A másik cikk címe

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.